Бой в София? между скинари и цигани?

• 99 Отговора
  • 10715 Прегледи

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

Неактивен samvoin

• *
  • 1096
  • +55/-71
    • Независим националистически блог
  • Зодия: Pisces Pisces
Re: Бой в София? между скинари и цигани?
« Отговор #15 -: Август 14, 2007, 13:37:50 »
Трябва да има повече скинари и такива,които да понатупват мангалите!!!По телевизията тая сутрин гледах репортажа и единия циганин каза,че скинарите биели бременни циганки!!!Ами те се множат като зайци.....1-2 аборта няма да им дойдат зле.И без това като ги родят ги пускат да ходят да крадат по улиците и да правят зулуми!!!А на samvoin- едно въпросче:Пишеш,че тоя бой е безполезен и вреди на България.А мангалите като пребиват възрастни хора,ограбват ги,влизат им в къщите,изнасилват ги,правят побоища по дискотеките и всякакви други свинщини.....?Ние да ги търпим ли или какво?В тоя ред на мисли-ако теб те пребие някой такъв циганин,няма ли да му го върнеш или ще следваш съдебната процедура,която едва ли ще завърши в твоя полза?Едва ли ще направиш второто!!!Така че,не съм съгласна,че тоя бой е безсмислен.За да бъдат бити циганите,значи има защо!А и едва ли чак толкова са били бити!!!щом са живи,значи им няма нищо.Малко им е бил боят!!!
Виж какво,ние и без това асме постоянно гледани под лупа от ония негодници от новия шести отдел на ДС-"НСБОП" и за нас просветителската дейност е много по-важна отколкото да ни обявят за лумпени и да ни спрат да не говорим дори!
Така че не можем да отправяме подобни призиви.
Разбира се че абсолютно сме за езаконяване на самоотбраната срещу криминални престъпници,включително с оръжие,но за това си има политически методи или населението за да се вдигне трябва масово да стигне до нашите изводи,чрез просвещаване!
Щом то не иска да вдене,просто си заслужава съдбата и наистина всичко се обезсмисля!
Нужно ли е да обяснявам тези неща изобщо?
ДЯКОНЕ, ОЩЕ ИМА БЪЛГАРИ!

"Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин." - Член 39 от Конституцията на Република България

http://samvoin.blog.bg/

*

Неактивен Родолюбец IYI

• 835
  • +623/-27
  • Зодия: Scorpio Scorpio
« Отговор #16 -: Август 14, 2007, 13:40:56 »
  Виж какво,ние и без това асме постоянно гледани под лупа от ония негодници от новия шести отдел на ДС-"НСБОП" и за нас просветителската дейност е много по-важна отколкото да ни обявят за лумпени и да ни спрат да не говорим дори!

Изключително добре казано! Напълно подкрепям!  :eusa_clap:

Разберете - и аз ги ненавиждам, но да се издигат подобни лозунги е равно на самоубийство!

Сами си копаем гроба с такива изказвания.

*

Неактивен samvoin

• *
  • 1096
  • +55/-71
« Отговор #17 -: Август 14, 2007, 13:47:18 »
Изродите пак ме заплашават под аватара ми в скайп,че ще ми конфискуват оборудването!
Е?Ето че само дебнат да ме натопят в подобна крачка,която навярно е направена от техни провокатори!
ДЯКОНЕ, ОЩЕ ИМА БЪЛГАРИ!

"Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин." - Член 39 от Конституцията на Република България

*

Неактивен Аз съм БЪЛГАРЧЕ

• **
  • 92
  • +40/-1
  • Зодия: Leo Leo
« Отговор #18 -: Август 14, 2007, 13:49:14 »
Трябва да има повече скинари и такива,които да понатупват мангалите!!!По телевизията тая сутрин гледах репортажа и единия циганин каза,че скинарите биели бременни циганки!!!Ами те се множат като зайци.....1-2 аборта няма да им дойдат зле.И без това като ги родят ги пускат да ходят да крадат по улиците и да правят зулуми!!!А на samvoin- едно въпросче:Пишеш,че тоя бой е безполезен и вреди на България.А мангалите като пребиват възрастни хора,ограбват ги,влизат им в къщите,изнасилват ги,правят побоища по дискотеките и всякакви други свинщини.....?Ние да ги търпим ли или какво?В тоя ред на мисли-ако теб те пребие някой такъв циганин,няма ли да му го върнеш или ще следваш съдебната процедура,която едва ли ще завърши в твоя полза?Едва ли ще направиш второто!!!Така че,не съм съгласна,че тоя бой е безсмислен.За да бъдат бити циганите,значи има защо!А и едва ли чак толкова са били бити!!!щом са живи,значи им няма нищо.Малко им е бил боят!!!
Разбира се че абсолютно сме за езаконяване на самоотбраната срещу криминални престъпници,включително с оръжие,но за това си има политически методи или населението за да се вдигне трябва масово да стигне до нашите изводи,чрез просвещаване!
Щом то не иска да вдене,просто си заслужава съдбата и наистина всичко се обезсмисля!
Нужно ли е да обяснявам тези неща изобщо?
Политически методи??????  :-P :-P :-P :-P 
Зададох простичък въпрос :В тоя ред на мисли-ако теб те пребие някой такъв циганин,няма ли да му го върнеш или ще следваш съдебната процедура,която едва ли ще завърши в твоя полза?Или пък ще се надяваш на политически методи и просвещаване?
Аз съм българче и силна
майка мене е родила;
с хубости, блага обилна
мойта родина е мила.

Аз съм българче. Обичам
наште планини зелени,
българин да се наричам -
първа радост е за мене.

*

Неактивен samvoin

• *
  • 1096
  • +55/-71
« Отговор #19 -: Август 14, 2007, 13:51:27 »
Разбира се,че ако някой от какъвто и да било произход,извършва нещо противозаконно и аморално,ще се намешам и ще действам в момента,каквото и да ми коства това!
Смятам въпроса за неуместен и нелогичен.
ДЯКОНЕ, ОЩЕ ИМА БЪЛГАРИ!

*

• **
  • 92
  • +40/-1
« Отговор #20 -: Август 14, 2007, 14:08:44 »
Разбира се,че ако някой от какъвто и да било произход,извършва нещо противозаконно и аморално,ще се намешам и ще действам в момента,каквото и да ми коства това!
Смятам въпроса за неуместен и нелогичен.
Неуместен и нелогичен ли?Ами тогава защо пробутваш тия глупости за политически методи и т.н ?Нищо лично към тебе нямам,ама замисляй се какво пишеш поне и недей да се противоречиш!!!Хем ще се намесиш,каквото и да ти струва,хем  политически методи имало......На народа не му трябва просвещение,а една голяма секира!!!Защото българина прави нещо по въпроса чак като бъде засегнат пряко.Иначе дотогава всеки ще чака да види какво ще предприемат управляващите,но лошото че управляващите не ги боли и х** за нас!!!Ние тука можем да си пишем каквото си искаме и да се надяваме някой да падне от небето и да дойде да ни просвети,да изгони от страната всичката паплач,която се е навъдила!!!Можем да си пишем,колкото си искаме,че нещата не се решават с насилие,ама е точно така!!!С насилие трябва да се решат!!!Може мнението ми да се стори доста крайно,но все едно...!!!Важното е,че не съм лицемерка и казвам каквото мисля!!!Не може те да ни избиват,да ни изнасилват и крадат/че на всичкото отгоре да ги издържаме/,а ние през това време да се просвещаваме и да се надяваме държавата да направи нещо по въпроса!!!Използвала съм насилие срещу цигани и не ме е срам да го призная...Око за око,зъб за зъб!!!!!!!
Аз съм българче и силна
майка мене е родила;
с хубости, блага обилна
мойта родина е мила.

Аз съм българче. Обичам
наште планини зелени,
българин да се наричам -
първа радост е за мене.

*

Неактивен Родолюбец IYI

• 835
  • +623/-27
« Отговор #21 -: Август 14, 2007, 14:25:26 »
Неуместен и нелогичен ли?Ами тогава защо пробутваш тия глупости за политически методи и т.н ?Нищо лично към тебе нямам,ама замисляй се какво пишеш поне и недей да се противоречиш!!!Хем ще се намесиш,каквото и да ти струва,хем  политически методи имало......На народа не му трябва просвещение,а една голяма секира!!!Защото българина прави нещо по въпроса чак като бъде засегнат пряко.Иначе дотогава всеки ще чака да види какво ще предприемат управляващите,но лошото че управляващите не ги боли и х** за нас!!!Ние тука можем да си пишем каквото си искаме и да се надяваме някой да падне от небето и да дойде да ни просвети,да изгони от страната всичката паплач,която се е навъдила!!!Можем да си пишем,колкото си искаме,че нещата не се решават с насилие,ама е точно така!!!С насилие трябва да се решат!!!Може мнението ми да се стори доста крайно,но все едно...!!!Важното е,че не съм лицемерка и казвам каквото мисля!!!Не може те да ни избиват,да ни изнасилват и крадат/че на всичкото отгоре да ги издържаме/,а ние през това време да се просвещаваме и да се надяваме държавата да направи нещо по въпроса!!!Използвала съм насилие срещу цигани и не ме е срам да го призная...Око за око,зъб за зъб!!!!!!!

:)

Хубаво е, че има още юначни Българки като тебе! Харесваш ми. Едно време Българките са се биели рамо до рамо с мъжете си - оттам идва и легендата за Амазонките (Българо-сарматските жени войни). Красиви и опасни.  ;) 

Но Войнът имаше предвид че изкривени, нашите думи носят съвсем друг смисъл....

*

Неактивен BGRocker

• **
  • 122
  • +28/-13
  • Bastard, who love Bulgaria
    • http://www.acdcrocks.com/
  • Зодия: Taurus Taurus
« Отговор #22 -: Август 14, 2007, 14:44:29 »
Хубавото е, че наистина скиновете мразят мангалите и ги бият. Тъй като полицията не влага ред, скиновете са втора сила.
България и рока Над Всичко
We Rock

В името българско се кълна и Боже мой - без пощада. Да смажа врага или да мра - това да бъде моята награда.
Целуни ми задника, ако не ме харесваш - не ми пукa

*

Неактивен samvoin

• *
  • 1096
  • +55/-71
« Отговор #23 -: Август 14, 2007, 16:14:06 »
Току що,бе казано че в района скинари не е имало и няма,съответно такива не са участвали в боя!
Така аче,най-вероятно са се пердашили две банди-куки и цигани,или мутри и цигани и става адума сигурно за някакъв техен мафиотски трансфир или друга далавера в която циганите навярно са излъгали други вагабонти,ония са итишли да ги опердашат малко,но не са преценили че ще избягат и викнат още и са отишли с недостатъчно голяма група и са дебнели конкретни цигани отпред явно с които имат вземане-даване!
Ония обаче са офейкали и са викнали другите,така е станало мелето.Това поне е моята хипотеза!
А случайно ли куките са задържали само цигани,а другите са неясни?
Не лъсва ли от тук техния почерк и не става ли ясно че техни хора стоят зад някаква афера с циганите и ония нещо са ги препикали които са дебнели!Или не са се внесли може би скоро на куките.
Така че това явно си е сблъсък,който не ни касае нас.
Навярно го използват това като провокация,понеже нас първо ни свързват със скинхедс,второ да се каже че съответно "нацистите"-скинхедс стоят зад масови безредици и побойща над случайно минаващи цигани,които пък са били провокирани от"нацистите" да употребят масово насилие!
Това им е добре дошло,само че ако бяха скинари или каквито и да е расисти и некуки,мислите ли че задържаните нямаше да са от другата или предимно от другата страна,ако не само,тъй като това става на терена на циганите и ония са били повече и свидетели и така,а тук можеше да го заведат че циганите са били нападнати?
Мислете първо,с дадено нещо какво се цели и от кого и защ произхожда,преди да го хвалите или упреквате!Или изобщо да се поризнасяте спрямо него!
Скинарите които са прицел на внимание,мислите ли че ще идат да правят масов погром в циганска махала,в която онези ги превъзхождат числено?
ДЯКОНЕ, ОЩЕ ИМА БЪЛГАРИ!

*

Неактивен Tangru

• **
  • 207
  • +65/-7
  • Безграничeн и Свободeн
« Отговор #24 -: Август 14, 2007, 17:17:45 »
Търсят си го ромите!  Ако продължават по същият начин и на сапун ще станат!  (Кой им дава право да дерибействат?)

Цитат
Полиция

Възрастен мъж от ромски произход е бил бит в столичния квартал “Западен парк”, твърди Цветелин Кънчев

14 август 2007 | 17:06 | Агенция "Фокус"

http://focus-news.net/?id=n762742
Циганин!  ::)

'Животът е не само по-странен, отколкото предполагаме - той е по-странен отколкото, можем, да предположим'

Терънс МакКена

*

• **
  • 92
  • +40/-1
« Отговор #25 -: Август 14, 2007, 19:14:50 »
Възрастен мъж от ромски произход е бил бит от неизвестни извършители в столичния квартал “Западен парк”.
......................................................................
Той допълни, че около 15.00 часа две деца на 10-12 години и една бременна жена са били гонени в района на виетнамските общежития в София.
 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:s-chainsaw: :s-chainsaw: :s-chainsaw: :s-chainsaw: :s-chainsaw: :s-chainsaw:
:bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag:
Аз съм българче и силна
майка мене е родила;
с хубости, блага обилна
мойта родина е мила.

Аз съм българче. Обичам
наште планини зелени,
българин да се наричам -
първа радост е за мене.

*

Неактивен samvoin

• *
  • 1096
  • +55/-71
« Отговор #26 -: Август 14, 2007, 23:40:32 »
Ромски щурм отново в ”Красна поляна”
14 август 2007 / News.dir.bg
Поне един човек е ранен след като въоръжени с пръти и сопи роми предизвикаха нови безредици в близост да Виетнамските общежития в кв. "Красна поляна" в София.
Раненият е откаран в болница, предаде Дарик. Сблъсъците последваха, след като големи групи от скинари и роми започнаха да се събират в столичния квартал „Красна поляна“ до виетнамските общежития към 21.30 ч., предаде БГНЕС. Въоръжени с прътове, те са хвърляли и камъни. Има сблъсъци на няколко места в квартала. Роми са нападнали полицаи пред Ветнамските общежития. Служителите на реда са стреляли във въздуха, за да усмирят нападателите. Малко по-рано, по сведения на очевидци, групи от въоръжени с колове и пръти цигани са обикаляли улиците в близост до общежитията и са сипели заплахи срещу българите, като дори са се заканвали да запалят квартала, предаде Дарик. Въоръжените със сопи цигани са спирали и преминаващите таскиметрови автомобили. На входа на самите Виетнамски общежития стотици роми са крещяли. Най-сериозно е било положението пред бл.7. На място там има големи полицейски сили. Съобщава се за задържани. Група от около 150 роми с брадви и прътове са преследвали три коли, в които се предполага, че е имало скинари, предаде репортер на БГНЕС. Полицията се опитва да предотврати тежки инциденти. Кварталът е блокиран от всички страни от силите на реда, за да няма разрастване на напрежението. Кметът на София ген. Бойко Борисов призова ръководството на МВР да се справи с безредиците в квартала, съобщават информационните агенции. Борисов е призовал да бъдат предприети спешни мерки за овладяването на ситуацията. Всички мерки за укротяването на ромите кв. "Красна поляна" са взети, заяви Илия Илиев, главен секретар на МВР пред "Фокус". Според него не е нужно да се лишават столичани от охрана заради проблеми, които могат да се решат и по-цивилизовано на следващия ден. Той подчерта, че ако има нужда, ще бъдат изпратени и служители на НС “Жандармерия”. Снощи четирима души пострадаха при сбиване в кафене недалеч от виетнамските общежития, нападнати от 150-ина роми, тръгнали да отмъщават за пребити роми от скинари. По данни на полицията четиримата пострадали са били клиенти на кафенето. Те са били с бръснати глави, но не са били скинари. Тогава след избухването на инцидента на място пристигна лидерът на Евророма Цветелин Кънчев и заместник-министърът на вътрешните работи Камен Пенков.

http://dnes.dir.bg/2007/08/14/news1996933.html
ДЯКОНЕ, ОЩЕ ИМА БЪЛГАРИ!

*

Неактивен samvoin

• *
  • 1096
  • +55/-71
« Отговор #27 -: Август 14, 2007, 23:43:19 »
Аз казах ли ви боя,между кого и кого се е състоял и че никакви скинари не е имало?
Къде са се изпарили изведнъж тези въображаеми"скинари",които никой не е хванал,нито един ранен от тях и пр.?Или куките са ги укрили освен?
Просто такива не е имало!
Боя се развива между цигани и рекитирали ги явно,след поредния удар или далавера-куки за откуп!Но така и Истината и тук няма да излезе!
Българи,мислете! ;)
ДЯКОНЕ, ОЩЕ ИМА БЪЛГАРИ!

*

Неактивен Атила

• *
  • 571
  • +151/-33
  • Атила вожда на Велико-Българите
« Отговор #28 -: Август 15, 2007, 01:26:42 »
Точно сега в този момент, в Софийският квартал Разсадника, се води истинска война по-улиците, от страна на циганите. Казват ми по-айсикю чата! сега точно в този момент, от хора които там живеят. Че цигани ходят по-улиците и бият наред случайни хора, само по-подозрението че са скинхедс. Цялата работа каква е? Някакви скинхедс агитки хванали и били някакви си цигани, и от квартала в които живеят, всички цигани с метални тръби потрошили едно кафене. И ходели по-улиците и биели всеки които срещнат. Било пълно с Бронирани автомобили на Полицията, за да умиротворят тези вилнеещи цигански банди. До кога когато наближат избори, и ще стават такива цигански вандалства, по-улиците на столичният град София?
« Последна редакция: Август 15, 2007, 01:36:21 от atila »

« Отговор #29 -: Август 15, 2007, 01:27:59 »
Няма ли кои да събуди скинарите и да ги прати да вършат това което могат най-добре.
Да защитят българската чест и слава и да потрошат малко мангалски глави.

Осъдени в Сърбия българи: Надзиратели ни пребиваха от бой

Започната от Аз съм БЪЛГАРЧЕ

Отговора: 6
Прегледи: 996
Последна публикация Март 04, 2008, 12:40:35
от Пол Пот