• Кой посяга на моята България?! 5 0 5 1
Currently:  

Автор Тема: Кой посяга на моята България?!  (Прочетена 146839 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sekirata

• А.Х.Т. sekirata cekupama
  • Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1655
Re: Кой посяга на моята България?!
« Отговор #1425 -: Септември 25, 2019, 17:43:14 »
НЕ ВЯРВАЙ, СИНЕ!

Защо повярва сине
на тези хора зли?
Ще видиш!
После тебе ще те заболи.
Защо поддаваш се на клюки зли?
Защо тъй сляпо вярваш в приказки?
Защо, защо и пак защо?
По късно ще го разберат и те,
когато същото повтори се
със тяхното дете!

sekirata Az imаm i sin

поезия музика текст изпълнение А.Х.Т.sekirata cekupama
А.Х.Т.
sekirata cekupama

Неактивен sekirata

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
« Отговор #1426 -: Септември 25, 2019, 17:47:44 »
МИСЛИТЕ ЛИ, ЧЕ ЦЯЛ СВЯТ НЕ НИ СЕ СМЕЕ И НЕ ЗНАЕ КОЛКО ПАРИ СТРУВАМЕ?!

АЗ ЛИ ОТВАРЯМ ОЧИТЕ? РАЗБИРА СЕ,ЧЕ НЕ СЪМ АЗ, НО....защо е така?Защо ...СПИТЕ? Защото не сме дори цигани, но в никакъв случай не сме чисти българи.
ЧИСТИТЕ БЪЛГАРИ ЗАГИНАХА, ИЗМРЯХА!!!!!!!!!!!

http://vbox7.com/play:ba9b2ef7

http://vbox7.com/play:36f6336f

СЛЕД ДЕСЕТ ГОДИНИ МИ ГИ ПУСНАХА, А ИМАМ ПОНЕ 30 КЛИПА БЛОКИРАНИ ВСЕ ОЩЕ И ЗВУКЪТ ИМ, СИГУРНО ЩЕ НАПРАВЯТ 30 ГОДИНИ БЛОКИРАНИ АКО СЪМ ЖИВА?!

ОК, АКО Е ЗА ВСИЧКИ ТАКА!

НО НЕ Е , КАКВИ ПРОСТОТИИ И ШАШМИ СТОЯТ В YOUTUBE.COM !

Afghanistan, Albania, Algeria, Andorra, Angola, Anguilla, Antigua and Barbuda, Armenia, Austria, Azerbaijan, Bahamas, Bahrain, Bangladesh, Barbados, Belarus, Belgium, Belize, Benin, Bermuda, Bhutan, Bolivia, Bosnia and Herzegovina, Botswana, British Indian Ocean Territory, British Virgin Islands, Brunei, Bulgaria, Burkina Faso, Burundi, Cambodia, Cameroon, Cape Verde, Cayman Islands, Chad, Chile, China, Colombia, Comoros, Congo, Congo - Democratic Republic of, Cook Islands, Costa Rica, Cote d'Ivoire, Croatia, Cuba, Cyprus, Denmark, Djibouti, Dominica, Dominican Republic, Ecuador, Egypt, El Salvador, Equatorial Guinea, Eritrea, Estonia, Ethiopia, Falkland Islands (Islas Malvinas), Faroe Islands, Finland, French Guiana, French Polynesia, Gabon, Gambia, Georgia, Germany, Ghana, Gibraltar, Greece, Greenland, Grenada, Guadeloupe, Guatemala, Guinea, Guinea-Bissau, Guyana, Haiti, Holy See (Vatican City State), Honduras, Hungary, Iceland, Indonesia, Iran, Iraq, Jamaica, Jordan, Kazakhstan, Kenya, Kiribati, Kuwait, Kyrgyzstan, Laos, Latvia, Lebanon, Lesotho, Liberia, Libya, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macao, Macedonia, Madagascar, Malawi, Malaysia, Maldives, Mali, Malta, Marshall Islands, Martinique, Mauritania, Mauritius, Mayotte, Micronesia - Federated States of, Moldova, Monaco, Mongolia, Montserrat, Morocco, Mozambique, Myanmar, Namibia, Nauru, Nepal, Netherlands Antilles, New Caledonia, Nicaragua, Niger, Nigeria, Niue, North Korea, Northern Mariana Islands, Norway, Oman, Pakistan, Palau, Panama, Papua New Guinea, Paraguay, Peru, Philippines, Poland, Portugal, Qatar, Reunion, Romania, Rwanda, Saint Helena, Saint Kitts and Nevis, Saint Lucia, Saint Pierre and Miquelon, Saint Vincent and the Grenadines, Samoa, San Marino, Sao Tome and Principe, Saudi Arabia, Senegal, Seychelles, Sierra Leone, Singapore, Slovakia, Slovenia, Solomon Islands, Somalia, South Korea, Sri Lanka, Sudan, Suriname, Swaziland, Sweden, Switzerland, Syria, Tajikistan, Tanzania, Thailand, Timor-Leste, Tonga, Trinidad and Tobago, Tunisia, Turkey, Turkmenistan, Turks and Caicos Islands, Tuvalu, Uganda, Ukraine, United Arab Emirates, Uruguay, Uzbekistan, Vanuatu, Venezuela, Vietnam, Wallis and Futuna, West Bank, Yemen, Zambia, Zimbabwe

Това са най добрите ми стихове и клипове и точно тях пипнаха, кои?Ами да речем,че е по политическа линия ама не е,аз съм независима, безпартийна, аз не съм превратаджийка, нито имам опасни статии и брошури, като някои в интернета.
Тогава кои остават-хакерите, на които се плаща-яко.
А кои плащат ? Които имат пари. Чалгарите,поети и поетеси.Но кои поети и поетеси? Ами тези,които са свикнали за всичко да си плащат, та дори за книжките си и постовете си в това поприще.
ГАДИ МИ СЕ!!!

Къде остана -Бъди себе си? Защо не ми се дава да изказвам моето мнение, къде е този 39 член на Конституцията , къде сте,смачкани Българи? Защо се обиждате? Защото е ИСТИНА, НАЛИ?! И аз съм в това число, докато съм жива.
ЖАЛКО. ПЪЛНО ЗАТЪМНЕНИЕ, ПЪЛНО!

ЩЕ СТАЧКУВАМ ИЗВЕСТНО ВРЕМЕ В ЦЕЛИЯТ ИНТЕРНЕТ С ПРОФИЛИ САМО С БЛОКИРАНИТЕ МИ КЛИПОВЕ -24 и "ИСКАМ СВОБОДА"- ДЕАКТИВИРАН!

ИСКАМ СВОБОДА!
ИСКАМ!

Чувате ли и вие над 7000 човека гласували за клипа ми - секирата против турските сериали - сапунки?! ТОЛКОВА ЛИ Е ВАЖНА ТУРЦИЯ, ЦИГАНИТЕ ЗА МАЙКА БЪЛГАРИЯ?! 

поезия А.Х.Т. sekirata cekupama

А.Х.Т.
sekirata cekupama

Неактивен sekirata

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
« Отговор #1427 -: Септември 25, 2019, 17:49:47 »
ПРЕКРАСНИ МЕДИИ ИМАМЕ

ПРЕКРАСНИ МЕДИИ ИМАМЕ

НЕКА ДА ВИДИМ КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВАТ НОВИНИТЕ ПО ЕДНА ОТ ВОДЕЩИТЕ ТЕЛЕВИЗИИ ПРИ ТОВА ДЪРЖАВНАТА И ТО ОЩЕ ОТ СЪБУЖДАНЕТО НА ХОРАТА.

ЛОШИТЕ НОВИНИ СА ХРАНА ЗА ТЯХ И ЧУДЕСЕН НАЧИН ЗА ВСЯВАНЕ НА СТРАХ,ПОДЧИНЕНИЕ,БЕЗПОМОЩНОСТ У НАСЕЛЕНИЕТО.АМИН.

НО ТАКИВА СА МЕТОДИТЕ НА ДЕМОКРАЦИЯТА У НАС ВЕЧЕ 30 ГОДИНИ,30 ГОДИНИ НА ГЕНОЦИД НАД БЪЛГАРСКОТО НАСЕЛЕНИЕ.

Познайте клипът ми в youtube.com, защо е с блокиран звук?!

sekirata Jurnalistikata nasha

Сутрешен блок, БНТ 1 час ·

Добро утро! Започваме в 6.55 часа. Ето темите и гостите ни днес:

- Жестоко убийство. 7-годишно момиченце е убито в сливенското с. Сотиря ;

- Столичните проблеми. Гост кметът на София Йорданка Фандъкова ;

- Нападнаха отец Иван от Нови хан. На живо какво е състоянието на свещеника;

- Огнена стихия в Гърция. На живо от остров Евбея- има ли опасност от екoкатастрофа.

- На живо от автомагистрала „Струма”. Очакват ли се задръствания и какви са алтернативните маршрути към морето в Гърция;

- Жителите на Шишманци отново на протест. Ще бъде ли затворено депото за битови отпадъци;

- В рецесия ли е световната икономика. И къде е България. Говорят икономистите.

АМА ТОВАНЕ СЕ КАЗВА –

Полиция пази Цветан Цветанов денонощно

Полицейска патрулка стои непрестанно пред новия блок на Цветан Цветанов на ул. ”Латинка” в столичния кв. ”Изток”.  Униформените пазят района от близо две седмици насам.Според източници на изданието до този момент срещу Цветанов няма реална заплаха. Заради излизането му от парламента и политиката обаче имало опасност от опити за саморазправа, както и от протести. Именно по тази причина униформени пазели денонощно пред входа.

Близкият до Цветанов бизнесмен Петър Христов беше убит показно през януари 2018 г. Тогава експерти по сигурност коментираха, че дръзкото посегателство е знак и към неговите приближени.

КАФЯВИТЕ МЕДИИ НА ПЕЕВСКИ

https://frognews.bg/images/11111KATIA/protest_geshev2.jpg

А.Х.Т. sekirata cekupama
А.Х.Т.
sekirata cekupama

Неактивен sekirata

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
« Отговор #1428 -: Септември 25, 2019, 17:52:19 »
ЧЕСТИТ ПЪРВИ УЧЕБЕН ДЕН!

Слънце грее птичка пее,
на лице усмивка грее,
деца с чанти във ръце...
училището ги зове!
Първи ден учебен мил,
дечко сладък се е скрил
под завивките в леглото,
спинка му се на горкото.
Рано хич не му се става,
някой пак го поучава,
че трябва дя се учи
във живота да сполучи.
Българче си,трябва да знаеш,
не кат ромите да баеш,
на училище се ходи,
дори някой да те води.
Знай,че словото ни родно
е дърво голямо, плодно,
българската реч красива,
нека да остане жива!!!

Честит първи учебен ден!
Истино,ти пак си с мен.
Честито на деца,учители,
ученици и родители!

В училище клип А.Х.Т.sekirata cekupama

А.Х.Т.
sekirata cekupama

Неактивен sekirata

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
« Отговор #1429 -: Септември 25, 2019, 17:55:49 »
ЗА РОМИТЕ - ЛЮБИМЦИТЕ НА БАТ БОКО И НА ГЕРБ, които не влизат в банките и аптеките, но не излизат от заложните къщи накичени със злато?!

Няма край в Родината ми мила,
тази цигания!
От вън дърпат конците
за господството на циганите!

ЦИГАНИТЕ, БГ БИЛА СОБСТВЕНАТА ИМ ДЪРЖАВА,

ЗАЩОТО РОМИ САМО В БЪЛГАРИЯ НИ НАРЕЖДАТ ДА ИМ ВИКАМЕ!

АМИ ИНДИЯ  ЧИЯ ДЪРЖАВА Е ? Но там е пренаселено, нали?

МОИТЕ СТИХОВЕ ЗА ЦИГАНИТЕ  И ОЩЕ ИМАМ, И ПИША...

ЗЛАТО ИМАТ И ПАК ПРОСЯТ

"Спри ма, како!
Имам да ти кажа,
няма да те лъжа.
Много път те чака,
тежи ти на душата.
Зла магия имаш,
ще я разваля.
Дай ми сега,
някоя пара! "
С тези бисери слова,
спря ме циганка една,
на улицата през деня.
Иска да ми вземе
очилата, чантата.
Казвам и че в църква
ще се изповядам,
а тя ми нарежда
на нея да повярвам.
Уж не вярва в Бог,
пред църквата засяда
и към мойта чанта
ръцете си протяга!
Да се бия с нея,
хич не става,
интелектът мой
това не позволява.
Да крещя и викам,
пак не става.
Тя не чува!
Ни приема,
ни предава!
телефона вадя,
казвам и -
"Ще набера
166 сега! "
Бяга и кълне
и няма срам поне
от малкото цигле,
което с нея води.
Смутена , възмутена,
в църквата аз влизам
свещичка паля
и почвам да се моля.
На душата моя,
давам воля.

Дай ма како!
Дай някоя стотинка
за циганчето гладно
да му купим хляб!
Дай още!
За "миреналната "вода.
Не се скръмзи!
Ууу... каква си хубава жена!
С тез слова красиви,
спря ме циганка една
със златни пръстени,синджири
в градинката на центъра.
Няма накъде да бягам,
няма време да се стягам,
да и обяснявам,
че си имам разходи и грижи,
че за мене никой се не грижи.
Почва да кълне жестоко,
вайка се,крещи високо.
Аз се чудя накъде да бягам,
няма да и се предавам,
с едно левче се спасявам
и да мърмори я оставaм.

РОМЧЕ ДА СИ В ДНЕШНО ВРЕМЕ

Ромче малко
смукало бонбонче,
но поискало да куска
мръвка за закуска!
На обяд пак мръвка -
свинско със салата.
Леля Гина вечерта
гостила го с баклава.
Дрешките от тук и там
и от контейнера голям.
Бълхите с въшките се борят
за чисто място по телцето спорят!
Злата със голямата заплата
всеки ден му давала по лев
за дъвка и за сладолед.
Цял ден тичало,
не спирало за миг,
не искало да бъде ученик -
нито войник!
Не се разделяло с касетофона
с два три GSM -ма,мобифона.
България за него проси,
за цял катун -голи,боси!
За българчетата -уви,
никой не дава пет пари!
Ромче да си в днешно време!
Българче да си е цяло бреме!

ПЪРВОКЛАСНИКЪТ ОТ МАХАЛАТА

Школският звънец удари,
всеки тича кой де свари
хубав чин да си заеме,
но на Васко не му дреме.
Единствен е от махалата
и милата му леля Злата
решила да изтрий позора
ромчето да образова.
Ето чанта с две каишки,
пълна със тетрадки, книжки,
анцунг нов със маратонки,
дъвки, пликчета с бонбонки.
Всичко купи му завчас,
Васко ще е в първи клас.
Но не иска в час да влезе,
мисли, размишлява
от кой вход да излезе.
Моли се набързо
да се прибере,
в къщи да си пусне,
на Азис парче.
Защо му е азбука?
Защо му е наука?
Азис му е адаш
и то с четвърти клас.
Звезда и той ще стане,
с мераците си Злата да остане.
Ще поплаче ден, два, три горката,
че за Васко даде своята заплата.
А ромчето неблагодарно,
ученик не ще да стане,
неграмотен иска да остане!

А ето я истината...
имало и богати цигани,а?!
....и много по зЛи от българите!

поезия сатира А.Х.Т. sekirata cekupama
А.Х.Т.
sekirata cekupama

Неактивен sekirata

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
« Отговор #1430 -: Септември 25, 2019, 17:57:56 »

АЗ СЪМ АЗ ! ЗАБРАНЕНА ЛИ Е ИНДИВИДУАЛНОСТТА НА ЛИЧНОСТТА В БЪЛГАРИЯ?

www.all.bg

АЗ СЪМ АЗ-ЗАБРАНЕНА ЛИЕ ИНДИВИДУАЛНОСТТА НА ЛИЧНОСТТА В Б-Я?

Г-н ИКОНОМОВ  и  Вие  tisss  защо точно аз Ви преча и точно на Вас? Защо търчите по мене под предог да спасявате поезията ,литературата ни, преправяте постовете ми, думите ми,за да излиза че аз правя грешки, редактирате постовете ми...Това не е ли посегателство, не е ли престъпление към човешката индивидуалност дори в интернета?Що за наглост и простотия, драги?! Няма ли кой да Ви каже да си гледате вашата работа и постовете си, творбите си, ако са такива, ако са ваши?! Защо не виждате другите неща в Родината ни засягащи поезията и литературата ни.До скоро Аз съм българче беше премахнато от учебниците, стихосбирки и книги, лансиране на творби крадени, преписвани дори от чужди автори преведени и присвоени, най вече не от българи, а от помаци, турци и цигани .....Писатели и поети били при това български?! Ха!!! Или вие сте от тях?Свобода било но за някои, а за такива като мене, защо я няма, драги?!

Повтарям за глухите в интернета и в поетичните кръгове,явно глухи!

Вие ли сте личността ,която определя кой какво прави за културата ни и защо не си избийте от главата това, че аз мога да спася културата ни от некадърните, злобни, завистливи и властолюбиви творци, ако изобщо са творци? Аз се развличам, живея в моя свят и в интернета дори, нима Ви преча с това?Ами живейте и Вие,но не можете. Постояно се ровите в живота на другите и бъркате в чуждите канчета. Като анонимни го правите, анонимни за хората тук, иначе Вие тайфата си се знаете, аз също Ви знам кои сте.Не ми пука от Вас, интернета е голям доказала съм го..Не чета съвременна,бяла поезия и творби, които са копирани, крадени най често, които са на светлинни години от моите,дори от моите.Колкото до печатните грешки и децата знаят как става в сайтовете в нета ни. Всеки, почти всеки може да влиза в чужди профили и да прави какви ли не бели.

А колкото до моята свобода, имам я. Ще я имам независимо къде и докога. Не се опитвайте повече да ме занимавате и разсейвате с лошо скроените си интрижки и скандали. Времето ми е скъпо. Икономов, tisss -анонимни и такива като вас не ви чета и няма никога да ви чета ! Просто сте скучни, едни скучни заядливци, завистници. Това ви остава да се заяждате и то в постовете на хора, като мен, които се четат, които са харесвани, че дано ви видят, дано ви обърнат внимание.
Колко сте жалки!
И един красноречив пример, един ...живот 

"Петя моли всички в залата, които не искат да чуят стихотворението, да вдигнат ръка. Пълно мълчание. Тогава, казва Петя, моля всички, които искат да чуят стихотворението ми, да вдигнат ръка. Пак мълчание и апатия. И Петя съкрушена си сяда."

"Една жестока ножица със крясък
отхапа моите коси,
разпръсна ги по пода като пясък,
гърба ми вече нищо не краси.
Червената ми рокля в гардероба
посърнала, измачкана лежи,
проскръцва закачалката със злоба,
че черната престилка й тежи.
Смирено лунапаркът си отива,
понесъл светлини и весел смях.
И Морската градина става сива,
по-сива и от вятърния прах".

"Още докато Петя рецитира, победителката в конкурса Мая (актрисата Тоня Шахова) тихомълком се изнизва от сцената. "Това момиче тук прочете истински стихове - дръпва емоционално слово писателят Илиев. - То пише искрено! Пише открито за това, което му идва отвътре!...

И от мене- филмът "Трампа" с Петя Дубарова изчезна не само от интернета?!

Ха, Познайте защо?!

А.Х.Т.
sekirata cekupama

Неактивен sekirata

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
« Отговор #1431 -: Септември 25, 2019, 17:59:56 »
ДВУБОЙ

Убий ме, после ме изпий,
дяволе човешки, вий
вълчица в преспи, студ,
следи ме образ с поглед луд!
Треперя, няма да намеря
лек за теб, за мен, за нея!
Потъвам, давя се във кал,
а някои си правят бал
за чужда сметка, на чужд гръб.
Не се предавам , зъб
ти имам, демон чер!
По гръб не падам! Зер.

А.Х.Т.
sekirata cekupama

Неактивен sekirata

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
« Отговор #1432 -: Септември 25, 2019, 18:01:35 »
И ПОДКАРАХА ТРИ СИНДЖИРА РУСОФИЛИ

ВТОРИ ДЕН ПРОДЪЛЖАВА АБСУРДЪТ С ШПИОНИТЕ - РУСОФИЛИ

Мoжe руcoфилитe дa ca нaй-гoлeмитe шпиoни у нac,
нo дa изпoлзвaш
тaкивa рeпрecивни мeтoди в уcлoвиятa
нa eврoпeйcкa дeмoкрaция,
cи e чиcт пoлитичecки вaндaлизъм.

Дa пoдкaрaш три cинджирa руcoфили към cлeдcтвиeтo нaвръх 9-ти ceптeмври, e eмaнaция нa глупocттa в държaвaтa.

Дa oкoвeш дoктoр пo филocoфия c бeлeзници и дa гo рaзкaрвaш пo улицитe нa Coфия, e брутaлнocт, кoятo нaвявa ужacни cпoмeни. И нe e в пoлзa нa държaвaтa.

Дa cъздaдeш oгрoмeн cкaндaл c Руcия, кoгaтo иcкaш eнeргийни прoeкти oт нeя, e тeжкo пoлитичecкo къcoглeдcтвo. Във врeдa нa държaвaтa.

Дa прaвиш вcичкo тoвa пoд диктoвкaтa нa чуждa cлужбa, бeз зa oтчитaш oбщecтвeнитe рeaлнocти, e бeзoтгoвoрнocт. И унижaвa държaвaтa.

Пocлeдицитe:

- cплoтявaнe нa лeвитe cили у нac,

- кoнcoлидирaнe нa БCП и туширaнe нa вътрeшнo-пaртийнитe рaзнoглacия прeд външния врaг,

- cъздaвaнe нa oщe пo-гoлям нeгaтивизъм към упрaвлявaщитe,

- прoкaрвaнe нa oщe рaздeлитeлни линии в oбщecтвoтo и cъздaвaнe нa нoви oгнищa нa oмрaзa,

- лoш имидж нa Бългaрия нaвън,

- лoш климaт вътрe в Бългaрия.

Кoму бe нужнo тoвa?

Мoжe руcoфилитe дa ca нaй-гoлeмитe шпиoни у нac, тoвa тeпървa трябвa дa ce дoкaжe, нo дa изпoлзвaш тaкивa рeпрecивни мeтoди в уcлoвиятa нa eврoпeйcкa дeмoкрaция, cи e чиcт пoлитичecки вaндaлизъм, кoйтo щe имa тeжки пocлeдици.

Жaлкo, чe cлeпцитe у нac ca тoлкoвa мнoгo!

И ca нa тaкивa виcoки пocтoвe в държaвaтa!

от интернета

А от мене това- прочетете  това, което аз копирах ,защото го срещнах поне на 50-тина места в интернета?! И тази низост и мръсотия излиза от ръцете и устата УЖ НА ЧИСТ БЪЛГАРИН!

"Сега е само един, тепърва ще видиш синджирите с русопедавци."

Номинираният Гешев днес направи топ-откритие, направо иновация в шпионажа. Той разкри, че бившият депутат и настоящ председател на Сдружение „Русофили” /официално регистрирано по българското право/, е получавал заплащане, за да шпионира в полза на Русия чрез сдружението и да оказва влияние за пренасочване на българската външна политика в полза на Русия. Потрес! Досега винаги съм си представяла шпионите като хора потайни, които никой не ги знае на кого служат. Да си шпионин чрез публични изяви и регистрация на законно сдружение, е новаторство. Или по-скоро елементарна липса на интелект у разследващите. Десет години бил шпионин, казаха. И то пред публика, пред медиите, пред институциите. Впечатлена съм! Публичен шпионин! Чудя се предстоят ли арести на членовете и председателят на „Атлантическия клуб”, който, както се знае, обслужва интересите на САЩ. Или на „Америка за България”? Още по-интересно ми стана каква класифицирата информация разкрил шпионинът на Русия. Че то армията и техниката всички я преброихме на Гергьовденския парад. Най-много някои шефове в руското разузнаване да са получили инфаркт от смях. А и все пак публично го даваха по телевизията. И имал ли е достъп Малинов до такава информация и кой му я е разрешил, като знаем как се разрешава достъпа? Като доказателство за шпионажа, Гешев посочи, че Малинов много пъти е ходил до Русия! Верно!?! Да напомня ли Цветанов колко пъти ходи до САШ?

- РЕШЕТНИКОВ ИМ Е КРИВ. Генерал Леонид Решетников получи забрана десет години да влиза в България. Генералът леко ги подигра, че ако има шпиони, то нашият ДАНС няма да ги хване. И че нашите разузнавателни служби служат на чужди разузнавания. Нещо, което го знаем със сигурност. Като ги гледам Номинираният и компания и генерал Решетников, последният води с много, много мозъчни гънки пред тях. Този път се издъниха жестоко нашите. За да запазят властта си, ни вкарват в жесток международен скандал, обслужващ господарите им в САЩ. Целта явно е Русия да се откаже от АЕЦ „Белене” и от „Турски поток”. За да могат САЩ да вилнеят безнаказано тук. Руски сенатор заяви, че ще защитава обвинените. Този път нашите управляващи не само удариха дъното, но покриха и всички ни с кал.

- ПРЕЗИДЕНТЪТ ПО ТЕМАТА. В Пловдив Президентът Радев посочи, че здравият разум окончателно е напуснал управляващите, а обвиненията са толкова сериозни и абсурдни, че изискват да се представят доказателства за твърденията. По повод разпита на неговия съветник Живко Георгиев, Президентът подчерта, че е избран с гласовете на над два милиона българи и подобни инсинуации са обида за всички българи, гласували за него.

- ИНОВАТИВНАТА МАРИЙКА. Ресорът, имал нещастието да изтегли късата клечка с еврокомисаря Марийка, е „Иновации и младежта”. Не се и съмнявам, че геният на некадърността в края на периода на комисарстване, ще отбележи категорична победа над здравия разум. Младежи, дръжте се! Марийка идва за вас!

- МАХАЛИТЕ И ГЕТАТА ПОДКРЕПЯТ ГЕШЕВ. На протеста днес срещу номинацията на Гешев за главен прокурор, властта организира верният си недосегаем електорат, както злите езици говорят – срещу 80 лева. Български граждани с три бои по рождение със затруднение обясняваха за какво контрапротестират и с голям зор успяха да прочетат какво са написали на плакатите. Важното е, че си го обичат. Той е техен и те са негови. Българите нямаме думата. Ние дори не гласуваме.

Елена Гунчева
А.Х.Т.
sekirata cekupama

Неактивен sekirata

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
« Отговор #1433 -: Септември 25, 2019, 18:06:52 »
СУРВА, СУРВА НОВА ГОДИНА!

Сурва, сурва Нова Година!

Искам нов живот от тази година!

2019-та да не е като 18-та,

всички да се осъзнаем

и добре да се покаем

за греховете си предишни

и сегашни, и излишни

чувства да не влагаме,

да спрем да се излагаме

пред чуждицата отвън

и малцинствата у нас, вън

да спрем да емигрираме,

да спрем да парадираме

с простотията човешка

и съдба ни, карма тежка!

Честита Нова ни Година,

коледари, до амина

песни пеят, Бог славят,

няма, няма да се бавят,

те наричат и нареждат,

пред блажича поглед свеждат,

пеят за плодородие, любов,

здраве, щастие, живот нов!

А.Х.Т.
sekirata cekupama

Неактивен sekirata

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
« Отговор #1434 -: Септември 25, 2019, 18:08:26 »
ЗА СОФИЯ УГОВОРЕН МАЧ МЕЖДУ ДВЕ СЛАМЕНИ ПРИЧЕСКИ

Майче, Данче,

ЦИК и СЕМ

не защитават плурализма!

Две натрапени!

Мач уговорен!

Едната все е във ремонт,

а другата мехур сапунен!

Хитра мисъл.

Шантаж. Интрига.

Румен Радев за кмет, намига,

че този номер не минава.

Той президент е и остава.

В пенсия Боко отвъд океана,

ще харчи парите наши без срама!

Кмет на София не беше Данчето,

Боко пълнеше и канчето,

на Мая друго пълнеше,

но тя  по други съхнеше.

Стига с двете,

отврат , срам!

България ! Резил голям!

Банкя, Самоков и Кюстендил?!

Къде сте Софиянци, Търновлии и Пловдив мил?

поезия  клип А.Х.Т. sekirata cekupama

А.Х.Т.
sekirata cekupama

Неактивен sekirata

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
« Отговор #1435 -: Септември 25, 2019, 18:14:46 »

ДЕБИЛИТЕ В ИНТЕРНЕТА

ДЕБИЛИТЕ ВЪВ НЕТА - СМЪРДЯЩИ ПРАСЕТА!

САМО ВЕДНЪЖ В ЖИВОТА СИ МОЖЕШ ДА СРЕЩНЕШ НЯКОЙ,КОЙТО ДА Е АБСОЛЮТЕН ДЕБИЛ! ДА НЯМА КАПКА СЪВЕСТ И СРАМ,ЧАК ПЪК СВЯН! ЦЯЛ ТАРЗАН! ДА СЕ ЛЕПНЕ И ВПИЕ В ТЕБ,ДА СМУЧИ ОТ КРЪВЧИЦАТА ТИ ПРИ ТОВА С МАСКА. АНОНИМНО ДЕ.АМА НЕ ТОЧНО,ЗАЩОТО ТАКИВА ....МИРИШАТ ОТДАЛЕЧЕ И СЕ ВИЖДАТ,УСЕЩАТ СЕ.... НЕ ТРЯБВА ДА СЕ РОВЯТ ,ЧЕ СЪВСЕМ ЩЕ ТЕ ВМИРИШАТ НЕ САМО ТЕБ, А СВЕТА! КАКВА В..Я!

поезия стихове клипове А.Х.Т. sekirata cekupama
А.Х.Т.
sekirata cekupama

Неактивен sekirata

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
« Отговор #1436 -: Септември 25, 2019, 18:21:57 »
МАСОВО СЕ ИЗТРИВАТ КЛИПОВЕ ОТ ТОЗИ МИ ПРОФИЛ НАЙ - ВЕЧЕ!

поезия клипове А.Х.Т.sekirata cekupama
А.Х.Т.
sekirata cekupama

Неактивен sekirata

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
« Отговор #1437 -: Септември 25, 2019, 18:24:05 »
ПРАЗНИК ИЛИ ОПЕЛО?!

"Грабвайте телата! - някой си изкряска"...
вождът наш е с маска!
Предаде ни всички,
продаде България-
цигания, чуждица дави я!
"...и трупове мъртви фръкнаха завчаска",
някъде някой блъска и тряска,
но една птичка пролет не прави,
врагът български нека се задави!
Нямаме цунами, нямаме вулкани,
но сме бедни, търпим не от лани
чужди ботуш и чужда сган
да се разполага у нас, нам