Автор Тема: Страшна тенденция - българските момичета и жени?!  (Прочетена 31241 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Wulko88

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 283
  • ИМАМ ДОСТА ВУЛГАРЕН ЕЗИК
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 7.0 Microsoft Internet Explorer 7.0
този извод исках да направат, най-накрая некой да се сети  ;)
МНОГО ОБИЧАМ ДА ПИЯ

Неактивен Борисъ

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 375
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Firefox 3.0.10 Firefox 3.0.10
Нали знаеш, тя не признава граници и прегради

"Не признава граници" за тези, които нямат ясно израдени ценности и са готови да достигнат привидно щастие без оглед на последствията от постъпките си. Именно такива идиоти предават расите и народите си, смесвайки се безразборно с негри и азиатци, и така унищожават креативния бял ген, който е изградил най-напредналите цивилизации на планетата.
« Последна редакция: Юни 06, 2009, 14:45:33 от Борисъ »

Неактивен Mасон

• Senior Member
  • Публикации: 553
  • Sic transit gloria mundi
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
Нали знаеш, тя не признава граници и прегради

"Не признава граници" за тези, които нямат ясно израдени ценности и са готови да достигнат привидно щастие без оглед на последствията от постъпките си. Именно такива идиоти предават расите и народите си, смесвайки се безразборно с негри и азиатци, и така унищожават креативния бял ген, който е изградил най-напредналите цивилизации на планетата.

Освен всички пречки, които любовта преодолява, тя не познава социални и расови предразсъдъци, политически и икономически различия, езикови и интелектуални бариери...... Любовта е велика! Любовта е.....любов и не подлежи на контрол и забрани :)
Ако не вярваш на мен, питай Уълко. ;D
« Последна редакция: Юни 06, 2009, 15:14:11 от MACOH »
Principes mortales, respublica aeterna!

Неактивен Борисъ

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 375
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
Освен всички пречки, които любовта преодолява, тя не познава социални и расови предразсъдъци, политически и икономически различия, езикови и интелектуални бариери...... Любовта е велика! Любовта е.....любов и не подлежи на контрол и забрани :)

Тя си е човешко чувство, затова и е теоретично възможно французин да се влюби в японка например. С оглед на последствията, идващи от един такъв брак обаче, здравото общество трябва да осъди постъпката като неприемлива и деградивна. Ако се осланяме само на първичните си инстинкти, то значи сме на ниво примитивни диваци, а белите народи отдавна са преминали през този си етап на развитие. Доста странно ми се вижда точно ти, играеки форумната си роля на интелектуално извисен масон, да защитаваш първичните човешки инстинкти.
« Последна редакция: Юни 06, 2009, 16:28:53 от Борисъ »

Неактивен OnlyBG

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 220
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
Пак ви прехваща нещо...  Добре бе народе как така как се обличаш ще определя какъв си?!?!? Вярно има ги доста лекенца ама и аз познавам не малко такива фейшчета дето са много точни хора и се интересуват от това ,което става!

Неактивен Mасон

• Senior Member
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:

Тя си е човешко чувство, затова и е теоретично възможно французин да се влюби в японка например. С оглед на последствията, идващи от един такъв брак обаче, здравото общество трябва да осъди постъпката като неприемлива и деградивна. Ако се осланяме само на първичните си инстинкти, то значи сме на ниво примитивни диваци, а белите народи отдавна са преминали през този си етап на развитие. Доста странно ми се вижда точно ти, играеки форумната си роля на интелектуално извисен масон, да защитаваш първичните човешки инстинкти.

Първично е да се противопоставяш на силата на любовта :) и да осъждаш изживяващите я.
Само любовта, тази всепоглъщаща сила и всеобхващащо сетивата чувство може да се извиси над интелект, над обществени норми, над изкуствени предразсъдъци и деребно еснафско неодобрение.
Не и аз ;)
Правете любов! :)

Неактивен Deadly Conviction

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 219
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0 Microsoft Internet Explorer 6.0
МАСОН само заради тия глупости дето си изписал заслужаваш един дърт бан ама жалко че аз не съм модератор тука.....

Неактивен Бай Иван

• Hero Member
  • Публикации: 1330
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Зодия: Scorpio Scorpio
МАСОН само заради тия глупости дето си изписал заслужаваш един дърт бан ама жалко че аз не съм модератор тука.....
Масона ти говори за чувства, момче! Ти не изпитваш ли такива, ако е така много жалко! Повечето социопати не изпитват чувства!

Неактивен Балкани

• Hero Member
  • Публикации: 1125
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.1b3 Firefox 3.1b3
Само любовта, също така, може да бъде превърната в мода - я еднополова любов, я междунационална и междурасова любов, я асексуална любов...както си изберете - първите две направо са издигнати в култ от съвременното "общество" (всъщност това общество само поглъща, култа е издигнат от тия дето държат средствата за масова пропаганда).

Иначеаз ако бях модератор МАСОН да беше изхвърчал отдавна, ама нашите модератори държат всякакви същества, така че не се впрягам много с това точно.
Тежко, тежко! Вино дайте!
Пиян дано аз забравя
туй, що, глупци, вий не знайте
позор ли е, или слава!

....

Ще да пия на пук врагу,
на пук и вам, патриоти!
Аз веч нямам мило, драго,
а вий... вий сте идиоти!

Неактивен Mасон

• Senior Member
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
Какво е "асексуална" любов? :)

Неактивен Балкани

• Hero Member
  • Публикации: 1125
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.1b3 Firefox 3.1b3
Липса на такава...поне между двама души :-P
Тежко, тежко! Вино дайте!
Пиян дано аз забравя
туй, що, глупци, вий не знайте
позор ли е, или слава!

....

Ще да пия на пук врагу,
на пук и вам, патриоти!
Аз веч нямам мило, драго,
а вий... вий сте идиоти!

Неактивен Deadly Conviction

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 219
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0 Microsoft Internet Explorer 6.0
Масона ти говори за чувства, момче! Ти не изпитваш ли такива, ако е така много жалко! Повечето социопати не изпитват чувства!

Не мога да изпитвам чувства към представител от по-нисша раса за каквито масона ми говори, ти ако искаш българите да се мешат с турци, цигани, негри, индйици и китайци значи си всичко друго, но не и български националист.

Неактивен Mасон

• Senior Member
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
О, ти, представителю на висшата човешка раса, който не можеш да напишеш и опишеш правилно ниЗшите под теб, какво ти знаеш за Любовта?! ;D ;)

Неактивен Sol Invictus

• Senior Member
  • Публикации: 635
  • Степен вълк
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
Вие, пък, за най-малкото нещо се хващате. Не се ли усещате как МАСОН направо си се гъбарка с вас, а вие се връзвате на простотиите, та даже и спорите...
Любовта е чувство, далеч над сексуалното, за което си мислите или пък това, което показват по тийн комедиите. Не може да се опише, не се опитвайте.
Изгори след прочитане!

Неактивен killed_by_death

• Senior Member
  • Публикации: 748
  • Дълг и Чест
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:

За Бога братя, правете любов, а не война. И стига с тоя расизъм, чернокожите също са хора, дакелът също.
И не забравяйте- мирът, Хендрикс и хероинът, това е пътечката към вечното щастие!

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf