Автор Тема: Крадливи ли сме  (Прочетена 1663 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Сит

• Hero Member
  • Публикации: 1108
Крадливи ли сме
« -: Ноември 01, 2007, 01:22:19 »
Всеки един, който се добере до властта краде. Но не само там.
Носят се слухове, че това е ни е народопсихологията, но дали е така наистина? Дали просто не ни го внушават, само за да ни тъпчат повече?
Мисля, че всичко се дължи на възпитанието и културата на човека(лично мнение).

Неактивен Death angel

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 1532
Re: Крадливи ли сме
« Отговор #1 -: Ноември 01, 2007, 01:39:27 »
Носят се слухове, че това е ни е народопсихологията, но дали е така наистина? Дали просто не ни го внушават, само за да ни тъпчат повече?
Внушават ни и не само това, а още хиляди глупости и то упорито и монотонно за да ни приспят и  да на можем да мислим. Аз лично си мислех дали да не започна да публикувам серия от теми в които да опровергавам доколкото мога глупостите им.
Не падай духом, където ти падне !

Неактивен Сосипатор

• Senior Member
  • Публикации: 808
  • Зодия: Aquarius Aquarius
« Отговор #2 -: Декември 22, 2007, 15:34:59 »
Крадливи сме.
Сосипатор Пиров.

Неактивен Индивидуалист

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2837
  • Не бойте се!
  • Зодия: Virgo Virgo
« Отговор #3 -: Декември 22, 2007, 16:14:32 »
повечето обаче не сме
Има Бог, значи има и надежда!
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

Неактивен Пол Пот

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 443
  • бахмааму...
  • Зодия: Cancer Cancer
« Отговор #4 -: Декември 22, 2007, 23:00:18 »
Всичко е до възпитание и култура както каза.Докато не се обръща никакво внимание на християнското възпитание на децата и в църкавата има само агенти от ДС ще има и крадливи политици.Защото все пак тия политици не падат от небето,а идват от тоя същия народ,който после ги плюе.

тоя пак го докара до КАТОЛИЦИЗЪМ и АНТИКОМУНИЗЪМ  :-P :-P :-P... само ФАШИЗМА забрави да намеси!!! -----------------
Нарушание на правилата!
Неуважително и оскърбително отношение към регистриран потребител на национална и религиозна основа!!
« Последна редакция: Декември 23, 2007, 17:01:11 от Пламен Пасков »

Неактивен Бай Иван

• Hero Member
  • Публикации: 1321
  • Зодия: Scorpio Scorpio
« Отговор #5 -: Декември 22, 2007, 23:02:21 »
Не могат ей така да се правят обобщения. Боклуци има навсякъде.

Неактивен Death angel

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 1532
« Отговор #6 -: Декември 23, 2007, 03:47:34 »
Крадливи сме.
По кого съдиш ? По комунистите ли ?
 Вчера чух по телевизия "Европа", която цитираше английската преса, че Путин имал 40 000 000 000$ (нарочно го пиша с цифри за да видя дали можеш да преброиш нулите.  :-P ) като голяма част от тях са акции в Газпром и други  водещи руски компании.
 Та искам да кажа, че това племе юдео-комунистите си краде винаги и навсякъде.
Не падай духом, където ти падне !

Неактивен Инжинер Донев

• Hero Member
  • Публикации: 1651
« Отговор #7 -: Декември 23, 2007, 09:50:20 »
Крадливи сме.
По кого съдиш ?
Всеки съди по себе си ;)

Неактивен club28

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 52
« Отговор #8 -: Декември 23, 2007, 15:04:05 »

Всичко е до възпитание и култура както каза.Докато не се обръща никакво внимание на християнското възпитание на децата и в църкавата има само агенти от ДС ще има и крадливи политици.Защото все пак тия политици не падат от небето,а идват от тоя същия народ,който после ги плюе.

----------------------------------
-познавам 3-ма човека които бяха на почивка в германия и пропищяха от поляците че са крали от тех на 2-ма телефоните на другия парите. ;D
Нарушание на правилата!
Неуважително и оскърбително отношение към регистриран потребител на национална основа!
« Последна редакция: Декември 23, 2007, 16:59:20 от Пламен Пасков »

Неактивен Metoman_88

• Hero Member
  • Публикации: 1002
  • Зодия: Cancer Cancer
« Отговор #9 -: Декември 23, 2007, 15:07:05 »

тоя пак го докара до КАТОЛИЦИЗЪМ и АНТИКОМУНИЗЪМ  :-P :-P :-P... само ФАШИЗМА забрави да намеси!!! по-крадлив човек от ПОЛСКАТА ПАПА Йоана Павлова аз не познавам - тая яко окраде вярата на католичетата
Че какво е откраднал Йоан Павел II?Кал може да говориш такива глупости  :eusa_naughty:
Ще измислим нови хитрини,
закони всякакви игри.
Наш човек на пост там, ще внедрим
далавера с него да въртим.

Неактивен club28

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 52
« Отговор #10 -: Декември 24, 2007, 20:02:08 »

-познавам 3-ма човека които бяха на почивка в германия и пропищяха от поляците че са крали от тех на 2-ма телефоните на другия парите. ;D
Нарушание на правилата!
Неуважително и оскърбително отношение към регистриран потребител на национална основа!

Браво пасков,ся като си модератор си мислиш,че имаш много власт ли.И кво като ми изтриеш част от мнението гояма работа,що не изтриеш на твоя приятел поляка част от мненията в които има писани анти БЪлгарски неща.
« Последна редакция: Декември 24, 2007, 20:05:36 от club28 »

Неактивен Пламен Пасков

• Registered user
  • Forum Member
  • **
  • Публикации: 241
  • Зодия: Virgo Virgo
« Отговор #11 -: Декември 25, 2007, 00:13:44 »

Нарушание на правилата!

Браво пасков,ся като си модератор си мислиш,че имаш много власт ли.И кво като ми изтриеш част от мнението гояма работа,що не изтриеш на твоя приятел поляка част от мненията в които има писани анти БЪлгарски неща.
Изтрити са само нарушения на правилата.
Варненчик, поне засега, не ми е приятел, зщото ниога не сме се запознавали на живо и не сме общували, с изключение на виртуалната територия тук.
Но даже и да беше, това не променя нищо: посочете ми къде и с какво е нарушил парвилата, и ще го модерирам незабавно.
А вас ви призовавам да спазвате правилата за уважително отношение към другите регистрирани потребители, даже и да не сте съгласни с мнението им.
При малко усилие и самоконтрол не е чак толкова трудно.
И ще ви помоля да пишете фамилията ми с главна буква: Пасков,а не пасков. Въпрос на граматика и уважение, то ест, на спазване на правилата: и правописните, и форумните.
« Последна редакция: Декември 25, 2007, 00:18:22 от Пламен Пасков »
с уважение, Д-р Пламен Пасков Д.В.М.
тел: +7457723295 Русия
моб: +359887814925 България
моб: +380679863269 Украйна
e-mail: pppaskov@mail.ru

Неактивен di

• Newbie
  • Публикации: 3
« Отговор #12 -: Декември 25, 2007, 00:31:25 »
Всеки,който се добара до пари има голями колебания дали да се остави на алчните си желания да вземе още или да продължи с законно изкараната от него парична сума.Политици,адвокати,полицаи......всички са под такъв избор.Естествено като не могат да намерят финансова стабилност или простата алчност ги кара да правят едни неща,противопоставящи се на закона,тоест да крадат да приемат рушвети и т.н.По този начин те не само крадат пари,но и "крадат" нашата народност,гордост!По този начин ние биваме продавани от алчни до забрава "българи" !!! НЕДОПУСТИМО!
BG uBer aLLES

Неактивен Сосипатор

• Senior Member
  • Публикации: 808
  • Зодия: Aquarius Aquarius
« Отговор #13 -: Декември 26, 2007, 23:33:31 »
Всеки,който се добара до пари има голями колебания дали да се остави на алчните си желания да вземе още или да продължи с законно изкараната от него парична сума.Политици,адвокати,полицаи......всички са под такъв избор.Естествено като не могат да намерят финансова стабилност или простата алчност ги кара да правят едни неща,противопоставящи се на закона,тоест да крадат да приемат рушвети и т.н.По този начин те не само крадат пари,но и "крадат" нашата народност,гордост!По този начин ние биваме продавани от алчни до забрава "българи" !!! НЕДОПУСТИМО!

Мисля че рушвета не влиза в този мухабет. Става дума за краденето а не за подкупа. Аз съм живял освен в България и в няколко други страни, и мога наистина да кажа че в България се краде много повече от там. Сега дали това се дължи на разпашаната власт и безнаказанността, или като народ сме си крадливи, не мога да кажа. Но едва ли е така. В Македония примерно дето по статистика е много по-корунпирана от България, се краде в пъти по-малко.
Сосипатор Пиров.

Неактивен българинът

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 21
« Отговор #14 -: Януари 22, 2008, 10:08:24 »
според мен българите НЕ СМЕ крадливи,поне не по природа.мисля че тва крадене на пари,както и подкупите са наследени от пришълците,особено като турците,които с високите позиции в обществото напрао се заклеха да продължават контрола върху нас,а ние ги поканихме,наядохме и сега просто сме им на колене...те не искат никакво бъдеще за нас...това ни е поредната заблуда просто а са дошли само да грабят...и ние като видяхме че минава номера,взехме та почнахме и ние и забравихме националното...затова ся сме стигнали до такова малцинство националистите и затова сме бедни....

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf