Автор Тема: Предложения за форума и сайта  (Прочетена 35861 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Nordwave

• Administrator
  • Founder
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4487
  • Web Master Site
    • Български националисти
  • Интереси: История
  • Зодия: Capricorn Capricorn
Предложения за форума и сайта
« -: Май 10, 2007, 21:03:16 »
Уважаеми съфорумци,
Страницата се поддържа от българи, поставящи българската си същност и съдбата на България преди всичко. Страницата е част от Родово Наследство.
През последните  години екипът ни вложи много усилия и средства, за да направи възможно съществуването на този сайт и за да го поддържа в състоянието, което виждате днес. Искаме да благодарим на всички вас, които участвате във форумите, помагате ни, предоставяте ни материали за публикуване, указвате ни морална подкрепа…

За наша радост сайта се разрастна доста, но с това и нуждите от качествена поддръжка във вид на програмиране, администрация на сървъра, хостинг, поддръжка на форумите, поддръжка на другите секции от сайта, нови публикации и т.н.

Ако искаме да продължим да поддържаме сайта на това ниво, както и да разработваме нови секции трябва да намерим начин за развитието му. Обмисляме различни възможности за това. Ще ви бъдем благодарни, ако ни помогнете и споделите и вашите идеи?

Поздрави,
Екипът на портала
« Последна редакция: Май 12, 2012, 06:09:40 от Hatshepsut »

Неактивен Nordwave

• Administrator
  • Founder
  • Hero Member
  • *
  • Web Master Site
    • Български националисти
Re: Предложения за форума и сайта
« Отговор #1 -: Декември 01, 2007, 17:57:38 »
Нашето желание е БГ Националисти да се развие като един от най силните националистически форуми за Българска история и политика! - Като администратор на БГ Националисти ме интересува какъв искате да е форума? Заглавната страница на сайта? Проблема понякога са ни паричните ресурси, но до колкото е възможно ще развием сайта!         БГ Националисти се подържа се на абсолютно доброволни начала и предоставя трибуна на всички желаещи да изложат мнението си по актуални въпроси касаещи темата на деня. Ние целим запазването на българската народност и обнова на нейната държава. Очаквам вашите мнения и предложения?

Неактивен Бай Иван

• Hero Member
  • Публикации: 1321
  • Зодия: Scorpio Scorpio
« Отговор #2 -: Декември 01, 2007, 18:00:19 »
Мисля, че ще е полезно да се създаде страница към форума, която да баде обновявана с новини и статии, както и да съдържа галерия със снимков материал, библиотека.

Неактивен Инжинер Донев

• Hero Member
  • Публикации: 1651
« Отговор #3 -: Декември 01, 2007, 18:07:59 »
Библиотека и Галерия звучат добре. Също трябва да се потрудим да завържем повече приятелства с чужденци... Така наречената "Чуждестранна секция" все още няма нито една тема на чужд език. Някак не успяваме да задържим нашите приятели от други страни( помните ли двамата чуваши, унгареца Роланд, Хърватите...)

Неактивен Бай Иван

• Hero Member
« Отговор #4 -: Декември 01, 2007, 18:09:51 »
Това ще е целта: на страницата е редно да има материали на английски, който ти Ташко, слава на Господ, доста добре владееш!

Неактивен Nordwave

• Administrator
  • Founder
  • Hero Member
  • *
  • Web Master Site
    • Български националисти
« Отговор #5 -: Декември 03, 2007, 18:57:51 »
Започва процеса на реконструкция на заглавната ни страница - Сега е момента да излагате как искате да е БГ Националисти? Поздрави!

Неактивен Инжинер Донев

• Hero Member
« Отговор #6 -: Декември 03, 2007, 21:23:29 »
Някои неща които съм споделял и които не съм споделял...
Ето какво съм виждфал и чувал по чужди и родни интернет пространства и ето какво имам като предложения:

Например... Функцията "карма" - досега на всеки човек се виждаше какво му е съотношението между добри и лоши постинги. Аз предлагам тази функция да се дооформи и разшири с следната добавка която съм виждал в други форуми:
Да може да виждаш в профила си кои за кои постинг каква карма е поставил:
пример
http://i212.photobucket.com/albums/cc81/tankistabg/quotes/reputation.jpg

Виждате как пише кои е човека които е дал кармата, за кои постинг, и кратък коментар от този които е дал кармата(не задължителен)

второ - видео... Много е полезно да се добави функция с която да се вижда видеото ето така:
http://i212.photobucket.com/albums/cc81/tankistabg/quotes/videos.jpg

това става като се добави към функциите, код [youtube]link kum videoto[/youtube]

за галерията
http://i212.photobucket.com/albums/cc81/tankistabg/quotes/snimkii.jpg

може да се направи на началната страница да се въртят снимки. И на сайта на воините имаше нещо такова само че отдясно и с по 1 картинка.

Раздел "Хърватия"
http://i212.photobucket.com/albums/cc81/tankistabg/quotes/croatia.jpg

Заслужава си според мен да се направи една секция в която да е разрешено да се пише на "Шлиокавица" защото много хървати са се оплаквали че нищо не разбират от нашата кирилица и това ги спира.

Модерация/... Или още го наричат ръчно одобряване на всеки един постинг на потребители с кофти поведение, или чужденци и прочие. Тоест всеки един постинг да се появява само след одобрение от модератор, че постинга не нарушава правилата.
http://i212.photobucket.com/albums/cc81/tankistabg/quotes/moderation.jpg

« Последна редакция: Декември 04, 2007, 19:56:45 от ташко-фадромата »

Неактивен Бай Иван

• Hero Member
« Отговор #7 -: Декември 03, 2007, 21:39:11 »
"Модерация/... Или още го наричат ръчно одобряване на всеки един постинг на потребители с кофти поведение, или чужденци и прочие. Тоест всеки един постинг да се появява само след одобрение от модератор, че постинга не нарушава правилата"

Това е хубаво, но трудно изпълнимо - просто модераторския екип върши работата  в свободното си време. Иначе е добра идея.

Иначе за останалото съм съгласен. Нашият стремеж сега е изграждане на страница където да се публикуват новинарски коментари/авторски/, както и исторически материали. Като съответно на вас ще бъде оставен изборът кое да се обсъжда във форума.
С Божията помощ мислим проекта да стартира до 10 дни.

Неактивен Инжинер Донев

• Hero Member
« Отговор #8 -: Декември 03, 2007, 22:00:55 »
Също предлагам да баннате цяла Сърбия. Яко ни шпионират и ни клеветят където ни падне. Не че като ги баннете няма да шпионират пак, но поне ще знаят че са нежелани.  :D

Неактивен Nordwave

• Administrator
  • Founder
  • Hero Member
  • *
  • Web Master Site
    • Български националисти
« Отговор #9 -: Декември 04, 2007, 19:16:24 »
Също предлагам да баннате цяла Сърбия. Яко ни шпионират и ни клеветят където ни падне. Не че като ги баннете няма да шпионират пак, но поне ще знаят че са нежелани.  :D
Ако хвана сърбин ще разберат колко са желани....

Неактивен Nordwave

• Administrator
  • Founder
  • Hero Member
  • *
  • Web Master Site
    • Български националисти
« Отговор #10 -: Декември 04, 2007, 19:20:33 »
Някои неща които съм споделял и които не съм споделял...
Ето какво съм виждфал и чувал по чужди и родни интернет пространства и ето какво имам като предложения:

Например... Функцията "карма" - досега на всеки човек се виждаше какво му е съотношението между добри и лоши постинги. Аз предлагам тази функция да се дооформи и разшири с следната добавка която съм виждал в други форуми:
Да може да виждаш в профила си кои за кои постинг каква карма е поставил:
пример
http://i212.photobucket.com/albums/cc81/tankistabg/quotes/reputation.jpg

Виждате как пише кои е човека които е дал кармата, за кои постинг, и кратък коментар от този които е дал кармата(не задължителен)

второ - видео... Много е полезно да се добави функция с която да се вижда видеото ето така:
http://i212.photobucket.com/albums/cc81/tankistabg/quotes/videos.jpg

това става като се добави към функциите, код [youtube]link kum videoto[/youtube]

за галерията
http://i212.photobucket.com/albums/cc81/tankistabg/quotes/snimkii.jpg

може да се направи на началната страница да се въртят снимки. И на сайта на воините имаше нещо такова само че отдясно и с по 1 картинка.

Раздел "Хърватия"
http://i212.photobucket.com/albums/cc81/tankistabg/quotes/croatia.jpg

Заслужава си според мен да се направи една секция в която да е разрешено да се пише на "Шлиокавица" защото много хървати са се оплаквали че нищо не разбират от нашата кирилица и това ги спира.

Модерация/... Или още го наричат ръчно одобряване на всеки един постинг на потребители с кофти поведение, или чужденци и прочие. Тоест всеки един постинг да се появява само след одобрение от модератор, че постинга не нарушава правилата.
Цитат
http://i212.photobucket.com/albums/cc81/tankistabg/quotes/moderation.jpg

Ще обсъдим идеята ти със колегата Родово Наследство! - Целта ни е да станем най силния български националистически сайт!

Неактивен Инжинер Донев

• Hero Member
« Отговор #11 -: Декември 04, 2007, 19:36:45 »
Също към това с въртенето на картинки, може да се направи и въртене на цитати които да се добавят от потребителите чрез специален модул... В Воините имаха такова нещо на ротационен принцип но само администратори добавяха сентенции.

Неактивен МИГ

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 486
  • Зодия: Cancer Cancer
« Отговор #12 -: Декември 04, 2007, 19:37:43 »
Да се замени синия фон с националния трибагреник ;) Да се виждат Йапитата на бивши членове, за да се избегне клевеа, не че визирам самвоина! :)другото Ташко го каза, нямам претенции!
Why don't you all f-fade away (Talkin' 'bout my generation)
And don't try to dig what we all s-s-say (Talkin' 'bout my generation)
I'm not trying to cause a big s-s-sensation (Talkin' 'bout my generation)
I'm just talkin' 'bout my g-g-g-generation (Talkin' 'bout my generation)

Неактивен Nordwave

• Administrator
  • Founder
  • Hero Member
  • *
  • Web Master Site
    • Български националисти
« Отговор #13 -: Декември 04, 2007, 19:47:10 »
Да се замени синия фон с националния трибагреник ;) Да се виждат Йапитата на бивши членове, за да се избегне клевеа, не че визирам самвоина! :)другото Ташко го каза, нямам претенции!
Ако визираш блокирани IP то те са все анадолци, комунисти, израелци и така нататък... Кой син фон визираш? На форума ли?

Неактивен Nordwave

• Administrator
  • Founder
  • Hero Member
  • *
  • Web Master Site
    • Български националисти
« Отговор #14 -: Декември 04, 2007, 19:53:49 »
Ще направим всичко което ни е възможно....Само и аз малко да се освободя от ангажиментите ми и ще се залавяме за работа! :)

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf