Автор Тема: Предложения за форума и сайта  (Прочетена 35463 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Hatshepsut

• Administrator
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 7255
  • Дълг и чест
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Opera 11.61 Opera 11.61
    • Български Националисти
  • Интереси: История, Археология, Етнография, Религия, Компютри
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius
Re: Предложения за форума и сайта
« Отговор #180 -: Януари 31, 2012, 05:25:45 »
Аз имам предложение да се промени процедурата при регистрация на нови потребители.
Досега се изискваше активиране на регистрацията от самия потребител чрез щракване върху линк в регистрационния е-mail.
Аз предлагам активирането на новите потребители да става от администратор. Така ще се осуети практиката някои потребители да си правят нови регистрации след като са изгонени от форума и така да заобикалят наложеното им наказание.

Примерно някакъв подобен текст трябва да се добави в правилата на форума и в информацията, която се предоставя в процеса на регистриране на нови потребители:

Участниците във форума се регистрират, като регистрацията се одобрява от администратор.
« Последна редакция: Януари 31, 2012, 05:30:12 от Hatshepsut »

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • Публикации: 4283
  • България на българите
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 9.0 MS Internet Explorer 9.0
« Отговор #181 -: Януари 31, 2012, 05:49:15 »
Аз потвърждавам старото си предложение на форума да се върне белия фон с черните букви за писане.
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

Неактивен Hatshepsut

• Administrator
  • Veteran
  • *
  • Дълг и чест
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
    • Български Националисти
« Отговор #182 -: Февруари 05, 2012, 07:15:38 »
Позволявам си да направя още едно предложение. Става дума за правото на потребителите да сменят екранните си имена когато си поискат.

Предложението ми е всеки потребител да пише с това име, с което се е регистрирал във форума, като правото за промяна на екранното име да се прехвърли на администратора на форума. Ако някой потребител има сериозна необходимост да си смени екранното име, да помоли за това администратора, който ще прецени дали да направи такава промяна в профила на потребителя.

Неактивен vailen

• Respected user
  • Forum Member
  • **
  • Публикации: 405
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 6.0 Firefox 6.0
« Отговор #183 -: Февруари 05, 2012, 15:44:17 »
Аз потвърждавам старото си предложение на форума да се върне белия фон с черните букви за писане.
Подкрепям те.
България над всичко!

Неактивен Nordwave

• Administrator
  • Founder
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4487
  • Web Master Site
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 10.0 Firefox 10.0
    • Български националисти
  • Интереси: История
  • Зодия: Capricorn Capricorn
« Отговор #184 -: Февруари 06, 2012, 08:59:39 »
На този етап си имам малко лични проблеми, при първа възможност ще се заема със още подобрения относно дизайна на форума!

Неактивен Nordwave

• Administrator
  • Founder
  • Hero Member
  • *
  • Web Master Site
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
    • Български националисти
« Отговор #185 -: Февруари 07, 2012, 11:15:44 »
Позволявам си да направя още едно предложение. Става дума за правото на потребителите да сменят екранните си имена когато си поискат.

Предложението ми е всеки потребител да пише с това име, с което се е регистрирал във форума, като правото за промяна на екранното име да се прехвърли на администратора на форума. Ако някой потребител има сериозна необходимост да си смени екранното име, да помоли за това администратора, който ще прецени дали да направи такава промяна в профила на потребителя.
Тези дни ще се заемем със това предложение, пък по нататък ще прегледам внимателно тази тема относно предложенията за форума.

Неактивен Hatshepsut

• Administrator
  • Veteran
  • *
  • Дълг и чест
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
    • Български Националисти
« Отговор #186 -: Февруари 07, 2012, 11:25:10 »
Тези дни ще се заемем със това предложение, пък по нататък ще прегледам внимателно тази тема относно предложенията за форума.

Може да се помисли и за ограничаване дължината на потребителските имена, примерно до 24 или 32 символа.
Иначе някой потребител може да си сложи прекалено дълго име, като това потребителско име с дължина от 38 символа:

Изтрит, напуснал форума на ЦК на БКП !

http://www.forum.bg-nacionalisti.org/index.php?action=profile;u=3763

Неактивен Nordwave

• Administrator
  • Founder
  • Hero Member
  • *
  • Web Master Site
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
    • Български националисти
« Отговор #187 -: Февруари 07, 2012, 11:29:52 »
Може да се помисли и за ограничаване дължината на потребителските имена, примерно до 24 или 32 символа.
Иначе някой потребител може да си сложи прекалено дълго име, като това потребителско име с дължина от 38 символа:

Изтрит, напуснал форума на ЦК на БКП !

http://www.forum.bg-nacionalisti.org/index.php?action=profile;u=3763
Със изгорял монитор съм, и влизам от чуждо PC. - Ще звънна по телефона на колега администратор да се заеме със предложението.

Неактивен Osiris

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 9
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Chrome 17.0.963.56 Chrome 17.0.963.56
  • Зодия: Virgo Virgo
« Отговор #188 -: Март 24, 2012, 22:07:28 »
абе няма ли кой да центрира надписа на сайта че излиза в ляво не прилича на нищо

Неактивен Sturmmann Батбаянов

• Фашага
  • Respected user
  • Senior Member
  • Публикации: 718
  • Browser:
  • Firefox 15.0.1 Firefox 15.0.1
« Отговор #189 -: Септември 14, 2012, 15:41:19 »
Няма ли по-нормални емотиконки, че тия са доста зле, няма такава изразяваща бурен смях примерно.

Също така тази система за овации и освирквания не е добра. Има възможност да се направи да даващ плюс или минус на определено мнение и статистиките да се изписват в профила ти.
Капитализъм = диктатура на капитала

Неактивен Цар Борис три

• Respected user
  • Forum Member
  • **
  • Публикации: 242
  • Linux Linux
  • Browser:
  • Chrome 31.0.1650.63 Chrome 31.0.1650.63
« Отговор #190 -: Декември 21, 2014, 16:20:08 »
ЗА РЕГИСТРАЦИЯТА
Значи аз като се регистрирах (беше наскоро) ми направи впечатление че регистрацията е направена сложно все едно регистрация за ЦРУ.Трябва да бъде улеснена опростена регистрацията без тези глупости за фейсбук,сайт и другите там излишни. Някои хора си мислят че задължително трябва да ги попълнат тези колонки и някои се отказват.
Другото което че се регистрирах от втория път - даже аз щях да се откажа като видях че ми отби регистрацията а пък някои хора си мислят че е развална работата и се отказват веднага.

ЗА ОБЛИКА (КАК ДА ИЗГЛЕЖДА ФОРУМА)
Ема грехота е националистически форум пък да няма цветовете на България и да няма български символи !? Например аз бих предложил фона на сайта да е със цветовете на България и във горната страна да има символи на България.

ЗА ПИСАНЕТО НА КОМЕНТАРИ
Значи това със одобряването никъде не съм го видял има го в БНТ то и за това там няма коментари това е супер тъпо , и ненужно мисля че всеки ще се съгласи по тази точка.

ЗА ЧАТА (НАЧАЛНА СТРАНИЦА ЧАТА)
Чата не е лоша опция че е сложен обаче трябва малко да се подобри.Например да се направи подобен като във ФЕЙСБУК по дълъг (а не до 10 думи и не може да си довършиш изречението и по дълъг смисъл по дълга да е хронологията) и например ако в момнта си в сайта като пише някой във чата да оповестява със звук и да не е чата само в началната страница а да е в някой долен ъгъл да седи в която и да си страница във форума (А не само в началната страница).

КАК ДА ПОПУЛЯРИЗИРАМЕ ФОРУМА ?
Ето един много полезен сайт там е казано как http://www.napravisisait.com/2008/09/promote-your-site.html И другото което всеки потребител да се ангажира да поспами форума малко в други форуми, сайтчета даже ако трябва и да пуснеме обява в вестника и по радиото. НАПИШЕТЕ И ВИЕ ДАЛИ ОДОБРЯВАТЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯТА И АКО СЪМ ИЗПУСНАЛ НЕЩО ДОПЪЛНЕТЕ И НИЕ ЩЕ СЕ ЗАРАДВАМЕ АКО АДМИНИСТРАТОРА НАПРАВИ НЕЩО ОТ ПРЕДЛОЖЕНИЯТА КОИТО СМЕ ПРЕДЛОЖИЛИ ПОЗДРАВИ
« Последна редакция: Септември 01, 2016, 23:37:25 от Hatshepsut »
СЛАВЯНСТВО И СЛАВЯНИ НЕ СА СЪЩЕСТВУВАЛИ И НЕ СЪЩЕСТВУВАТ ТО Е БИЛО ИЗМИСЛЕНО ОТ ЕКАТЕРИНА ВЕЛИКА ( РУСИЯ ) ПО ГЕОПОЛИТИЧЕСКИ ПРИЧИНИ
БЪЛГАРИТЕ СА ТРАКИ
БОГ ТАНГРА - НЯМА ТАКЪВ НЕ СЪЩЕСТВУВА ТАКЪВ БОГ
БЪЛГАРИЯ НЕ Е СЪЗДАДЕНА 681 == БЪЛГАРИЯ Е СЪЗДАДЕНА 165 ГОДИНА ОТ АВИТОХОЛ ===
“РУСИЯ, ТАЗИ РАЗВРАТНИЦА И МНИМА ЗАЩИТНИЦА НА СЛАВЯНСТВОТО, ТЯ УПОТРЕБЛЯВА ОЩЕ ПО-РАДИКАЛНИ СРЕДСТВА, ЗА ДА ЗАТРИЕ ОТ ЛИЦЕТО НА ЗЕМЯТА БЪЛГАРСКИТЕ КОЛОНИИ!” ХРИСТО БОТЕВ (в.“Знаме“ 04.04.1875г.)

Неактивен Hatshepsut

• Administrator
  • Veteran
  • *
  • Дълг и чест
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
  • Chrome 30.0.1599.101 Chrome 30.0.1599.101
    • Български Националисти
« Отговор #191 -: Декември 26, 2014, 06:36:10 »
ЗА ПИСАНЕТО НА КОМЕНТАРИ
Значи това със одобряването никъде не съм го видял има го в БНТ то и за това там няма коментари това е супер тъпо , и ненужно мисля че всеки ще се съгласи по тази точка.

Одобряването на постинги е само за първите 5 публикации на всеки нов потребител. Това се прави с цел да се избегнат спамери и тролове.

ЗА ЧАТА (НАЧАЛНА СТРАНИЦА ЧАТА)
Чата не е лоша опция че е сложен обаче трябва малко да се подобри.Например да се направи подобен като във ФЕЙСБУК по дълъг (а не до 10 думи и не може да си довършиш изречението и по дълъг смисъл по дълга да е хронологията) и например ако в момнта си в сайта като пише някой във чата да оповестява със звук и да не е чата само в началната страница а да е в някой долен ъгъл да седи в която и да си страница във форума (А не само в началната страница).

Чата е отделен модул, не знам дали може да се настройва по описания от теб начин.

Неактивен Цар Борис три

• Respected user
  • Forum Member
  • **
  • Публикации: 242
  • Linux Linux
  • Browser:
  • Chrome 31.0.1650.63 Chrome 31.0.1650.63
« Отговор #192 -: Декември 26, 2014, 15:37:09 »
Hatshepsut какво означава 5 поста ти може да имаш 1000 поста и пак да спамиш но преди 2 дена ми каза че трябва да ми се одобри пък аз за сега съм написал много повече от 5 поста смисъл такъв вкючва се от време навреме.
« Последна редакция: Септември 01, 2016, 23:35:33 от Hatshepsut »
СЛАВЯНСТВО И СЛАВЯНИ НЕ СА СЪЩЕСТВУВАЛИ И НЕ СЪЩЕСТВУВАТ ТО Е БИЛО ИЗМИСЛЕНО ОТ ЕКАТЕРИНА ВЕЛИКА ( РУСИЯ ) ПО ГЕОПОЛИТИЧЕСКИ ПРИЧИНИ
БЪЛГАРИТЕ СА ТРАКИ
БОГ ТАНГРА - НЯМА ТАКЪВ НЕ СЪЩЕСТВУВА ТАКЪВ БОГ
БЪЛГАРИЯ НЕ Е СЪЗДАДЕНА 681 == БЪЛГАРИЯ Е СЪЗДАДЕНА 165 ГОДИНА ОТ АВИТОХОЛ ===
“РУСИЯ, ТАЗИ РАЗВРАТНИЦА И МНИМА ЗАЩИТНИЦА НА СЛАВЯНСТВОТО, ТЯ УПОТРЕБЛЯВА ОЩЕ ПО-РАДИКАЛНИ СРЕДСТВА, ЗА ДА ЗАТРИЕ ОТ ЛИЦЕТО НА ЗЕМЯТА БЪЛГАРСКИТЕ КОЛОНИИ!” ХРИСТО БОТЕВ (в.“Знаме“ 04.04.1875г.)

Неактивен Hatshepsut

• Administrator
  • Veteran
  • *
  • Дълг и чест
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
  • Chrome 30.0.1599.101 Chrome 30.0.1599.101
    • Български Националисти
« Отговор #193 -: Декември 26, 2014, 17:42:28 »
Hatshepsut какво означава 5 поста ти може да имаш 1000 поста и пак да спамиш но преди 2 дена ми каза че трябва да ми се одобри пък аз за сега съм написал много повече от 5 поста смисъл такъв вкючва се от време навреме

Да, има такъв проблем, това е бъг в софтуера, получава се, когато потребителя достигне 50 постинга.

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • Публикации: 4283
  • България на българите
  • Browser:
  • Mozilla compatible Mozilla compatible
« Отговор #194 -: Март 11, 2015, 09:47:59 »
Форума е прекалено голям и се обърквам въпреки че от години пиша тук. Прекалено отдели и подотдели има. Трудно се ориентирам. Мисля че не е зле форума да се сведе до 3-4 раздела без никакви други подотдели и подраздели. Нещо като форума на Атака където се ориентирах по лесно когато бях там.
Например намерих хубава статия разобличаваща промиването на мозъците на българските ученици и подиграващата подмяна на нашата история. Ето тази статия : https://alterinformation.wordpress.com/2014/08/29/887421941/
Но не знам къде да я публикувам.
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf