Автор Тема: Предложения за форума и сайта  (Прочетена 20697 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Активен генерал Жеков

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 1524
  • Country: bg
  • Linux Linux
  • Browser:
  • Chrome 67.0.3396.87 Chrome 67.0.3396.87
  • Интереси: История,Философия,Политика
  • Зодия: Aries Aries
Re: Предложения за форума и сайта
« Отговор #210 -: Юли 09, 2018, 01:42:17 »
Така е,вски форуми замират.Обаче,не съм съгласен за твърдението относно младите хора.Преди имаше истински млади хора/14-18г./,запознати с идеологиите отлично-националсоциалисти или националисти-без значение.Днес има много скинари,например,но те идобщо не са запознати идеологически с цялата картина.От лидерите най-много ми липсва Доктора,но не този на БНРП,а Емил Антонов-имаше много добри идеи,но накрая изтрещя,после го съдиха и т.н-това е минало.Елтимир си отиде,но неговата история беше сходна,но трябва да признаем,че ябълката на раздора при него беше алкохола-доста тъжно,но факт.

Относно сайта-има потенциал да бъде достоен наследник на Алтермедия-та,която в своята идея беше невероятно полезен за времето си информационен източник.Нека Администратора,заел се с поправката на сайта,да обясни дали ще развива сайта в тази насока или има някакви други идеи относно неговото бъдещо развитие

ϟϟ|СВОБОДЕН-СОЦИАЛЕН-НАЦИОНАЛЕН| lYl 
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО И ВСИЧКО ЗА БЪЛГАРИЯ!

Неактивен Hatshepsut

• Pharaoh
  • Administrator
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 8977
  • Дълг и чест
  • Windows NT 10.0 Windows NT 10.0
  • Browser:
  • Chrome 67.0.3396.99 Chrome 67.0.3396.99
    • Български Националисти
  • Интереси: История, Археология, Етнография, Религия, Компютри
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius
« Отговор #211 -: Юли 09, 2018, 07:24:13 »

Относно сайта-има потенциал да бъде достоен наследник на Алтермедия-та,която в своята идея беше невероятно полезен за времето си информационен източник.Нека Администратора,заел се с поправката на сайта,да обясни дали ще развива сайта в тази насока или има някакви други идеи относно неговото бъдещо развитие

Моята гледна точка за сайта "Български националисти" е той да бъде нещо като координационен център, който да дава на потребителите от една страна връзки с националистическите и патриотичните организации и лидери в България, а от друга страна, да се публикуват новини (в блога на сайта) свързани с националистически прояви или значими обществено-политически явления, примерно Истанбулската конвенция, гей-парадите, нашествието на "бежанците"... няма да остана безразличен и към българомразките прояви на толерастите и либерастите и т.н.
Естествено, няма да пренебрегна и историята, културата и българските традиции.

Не съм следил сайта Алтермедия и не съм запознат с неговата насоченост, не знам и по каква причина е спрян. Не мога да поема никакви ангажименти да му подражавам.
Ако обаче Алтермедия е бил спрян заради пропаганда на антисемитизъм и ревизионизъм, при нас това няма да се случи.
Ако някой очаква от мен да пропагандирам антисемитизъм и ревизионизъм, това няма да стане. Ние сме българи и проблемите на германците с евреите не ни засягат, така че не чакайте от мен да защитавам чужди каузи  :eusa_naughty:
« Последна редакция: Юли 09, 2018, 10:09:47 от Hatshepsut »

Активен генерал Жеков

• Respected user
  • Hero Member
  • Linux Linux
  • Browser:
« Отговор #212 -: Юли 09, 2018, 16:07:16 »
Нямах предвид пропаганда на някакви идеи.Трябва да има и материали,относно проблема с мангалите-имя прогнози,че те ще станат мнозинство в държавата ни,и то най-много до 50год. напред във времето.Това трябва да се коментира,наравно с важните теми,които си споменал.Историята също е важно да присъства,за да не се превръщаме в дърво без корен.Ще следя сайта,пожелавам успех.

Идея може да бъде също,да се събират материали от форума по някой значими теми,а след това да се публикуват там-под формата на статии,сматам,че ще има и положителен ефект за форума,защото когато хората четат смислени неща в сайта,те със сигурност ще погледнат и форума,ако нямат желание да се регистрират,то поне от интепес към тази и други теми,както и отговорите на други потребители към тях
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!

Неактивен HighVoltage

• Moderator
  • Senior Member
  • *
  • Публикации: 597
  • Windows NT 6.3 Windows NT 6.3
  • Browser:
« Отговор #213 -: Юли 09, 2018, 21:36:48 »
.Ще следя сайта,пожелавам успех.

Къде ще ходиш пък ти? Стой тука да го следиш отблизо и изкъсо. Има тема за демографската криза.
Веднъж прегледах facebook страницата на форума, там се дават линкове към темите тук. Всеки ден форума се чете от м/у 50-150 човека в зависимост от времето, сезона, мачовете  :D/ и т.н. обстоятелства.

Активен генерал Жеков

• Respected user
  • Hero Member
  • Linux Linux
  • Browser:
« Отговор #214 -: Юли 09, 2018, 22:13:35 »
Няма да мърдам никъде,просто такъв е израза  :laugh-1:
Виждам,че имаме много Гости във форума,четат,гледат и т.н,защо обаче,не се регистрират-за мен е мистерия.В момента активните участници в форума сме десетина.Другите са само зяпачи,но пък както каза Panzerfaust,по-важното в случая е качеството,а не количеството.От момента,когато Мишока бе изгонен,качеството на публикациите изведнъж се повиши,но количеството спадна драстично.Когато той беше тук,създаваше много неприятна суматоха и наистина изнервяше мен и други членове,защото за разлика от нас-той пише глупости,а не това което мисли реално за държавата и народа си.Точно по тази причина публикациите на ден "удряха тавана" с брой по 100 и повече.Днес,обаче,рядко стигаме такива цифри,и това ще е така или до регистрацията на интелигентен и интересен човек,или до следващия трол/профил на другаря Четник-Мишок-Сириус.
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!

Неактивен Петкан

• Registered user
  • Veteran
  • Публикации: 8796
  • България преди всичко!
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
    • http://www.spletnik.ru/avatar/2000/1831.jpg?908
« Отговор #215 -: Юли 09, 2018, 23:09:24 »
Защо не мога да гласувам за изказани мнения и коментари на участниците? :eusa_naughty:
Опитах да сложа + на генерал Жеков и High Voltage, но не става.

Активен генерал Жеков

• Respected user
  • Hero Member
  • Linux Linux
  • Browser:
« Отговор #216 -: Юли 09, 2018, 23:13:07 »
При мен системата работи,нямам проблем с нито една от функциите във форума
« Последна редакция: Юли 09, 2018, 23:21:36 от генерал Жеков »
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!

Неактивен Hatshepsut

• Pharaoh
  • Administrator
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 8977
  • Дълг и чест
  • Windows NT 10.0 Windows NT 10.0
  • Browser:
    • Български Националисти
  • Интереси: История, Археология, Етнография, Религия, Компютри
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius
« Отговор #217 -: Юли 09, 2018, 23:38:54 »
Защо не мога да гласувам за изказани мнения и коментари на участниците? :eusa_naughty:
Опитах да сложа + на генерал Жеков и High Voltage, но не става.

Изглежда проблемът не е бил само при теб, а при всички потребители от групата Registered User  :huh:
Сега проверих правата на групата и се оказа, че не е била сложена отметка пред опцията за промяна на кармата на другите потребители.

Click  :arrow:

След като включих опцията, проблемът би трябвало да е вече отстранен.

Неактивен Индивидуалист

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2800
  • Не бойте се!
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Firefox 61.0 Firefox 61.0
  • Зодия: Virgo Virgo
« Отговор #218 -: Юли 10, 2018, 11:06:40 »
И моето скромно мнение

Бих искал да внеса някакво предложение за форума наистина, но той е толкова богат като съдържание,че не се сещам. Остава тогава участниците да са стойностни. Вярвам,че всеки по своему обича Родината/дори и Мишока/ и иска и търси разрешаване на проблемите и, които са проблеми на хората всъщност живеещи в нея.

Бях един от тези, които живееха ежедневно с болезнените проблеми на Родината, през 2006, 2007, 2008 до 2013г. В другия форум от двата ми профила/единия Владо Лалов го забрани, когато направих тема за изгонени честни хора от партията - към 40 човека през 2007 г. конкретно в града, в който живея/ имам общо към 15 000 мнения. Които не са само критика, а и предложения, идеи, реално сътрудничество, приятелства на живо/ с Investigator се виждаме всяка есен, когато си дойде в България, той живее навън/, с Данчо сме се срещали няколко пъти- младежки координатор, после замина в София/
До 2013 обаче, когато получих тотално отвращение към партийната система. Смятам,че пол. партии в България не трябва да има, поне за период от 10 години.

Към днешна дата а и винаги съм бил един от тези българи, които стават сутрин и отиват на работа. Десетилетия вече. 4-то. От 20 години работя пред монитори. А след работа оставям очите ми да почиват, тъй като се надявам още дълго да ми служат. Затова и в големи периоди ме няма из нета. Няма как иначе.

Желая здраве и вътрешна сила на всички участници и съхранявайте това, което е изградено досега.
Бог да бъде с всички вас!

Приятен ден!

« Последна редакция: Юли 10, 2018, 11:11:56 от Индивидуалист »
Има Бог, значи има и надежда!
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

Активен генерал Жеков

• Respected user
  • Hero Member
  • Linux Linux
  • Browser:
« Отговор #219 -: Юли 15, 2018, 11:04:39 »
Прегледах сайта-добре се развива,според мен.He съм запознат с нещата,но много ме дразни това извращение с адреса-звучи смешно и изглежда трагично,Ню Йорк-Главна улица  :laugh-1: Ако е възможно,нека се смени,изгледа на сайта ще формира поне 50% от мненията на посетителите за него.Ако аз бях чужд относно форума и сайта,бих помислил,че това е някаква секта на лудаци американофили  :lol: .Предлагам да се напише адреса на Мишока,той го даде някъде тук  :lol:  :lol:
Добри материали се публикуват,личи че не се пише просто "за спорта",а по познати и сериозни теми.Ако се развива така,сайта има потенциал.
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!

Share me

Digg  Facebook  SlashDot  Delicious  Technorati  Twitter  Google  Yahoo
Smf