Анкета

Какъв браузър използвате?

Internet Explorer
1 (12.5%)
Mozilla Firefox
2 (25%)
Opera
2 (25%)
Google Chrome
3 (37.5%)
Apple Safari
0 (0%)
Netscape Navigator
0 (0%)
Maxthon
0 (0%)
Microsoft Edge
0 (0%)
Comodo
0 (0%)
Друг
0 (0%)

Общ брой гласове: 4

Какъв браузър използвате?

• 37 Отговора
  • 14436 Прегледи

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

Неактивен hahorat

• *
  • 290
  • +91/-26
Re: Какъв браузър използвате?
« Отговор #15 -: Септември 26, 2008, 13:13:43 »
Абсолютният боклук е IE-ра. Опера бива, Firefox е най-добър.

Попадал съм на сайтове, които Файърфокс не може да ги парсне като хората, а при Експлорер фърчат. 

Когато се прави сайт, се тества и с 4-те основни браузъра(ИЕ, Файърфокс, Опера и Сафари), пък после който както иска и каквото иска да си ползва.

*

Неактивен Хитлер

• Вечното присъствие
  • 694
  • +157/-26
  • ! Смърт за всички предатели !
    • SS GROUP
  • Зодия: Aries Aries
« Отговор #16 -: Септември 27, 2008, 23:33:26 »
Някой от вас ползвал ли е опера поне две седмици и после да опита друг? За мен операта е № 1. Разбира се, всеки браузър има специфични свойства, които другите нямат, затова ми се налага да пускам и ФФ или експлорер от време на време.

На работата съм с опера и честно да си кажа мозилата е по-читава,но не мога да се преборя с боклука който ни се води "системен администратор"...
Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин. - Член 39 от Конституцията на Република България

*

Неактивен Desko

• **
  • 176
  • +82/-24
« Отговор #17 -: Септември 27, 2008, 23:50:49 »
IE 7 засега обира точките. Да чакаме следващите версии. Мозилата чака на стари лаври и почна да изостава. Новия Google Chrome e супер лек и съпер бъгав. :)
Operata не е това, което беше.

Всъщност зависи за какво ви трябва и не на последно място колко добра ви е машината. ;)

*

Неактивен Атила

• *
  • 575
  • +151/-33
  • Атила вожда на Велико-Българите
  • Зодия: Scorpio Scorpio
« Отговор #18 -: Октомври 04, 2008, 01:10:12 »
Два браузера използвам. Мозила като основен а Интернет Експлорър като подразбиращ. Но инак изцяло работя с Мозила. Изключително много съм доволен от мозилата че да търся други бразуери.
« Последна редакция: Септември 25, 2012, 21:05:33 от Hatshepsut »

*

Неактивен Пол Пот

• **
  • 437
  • +73/-88
  • бахмааму...
  • Зодия: Cancer Cancer
« Отговор #19 -: Октомври 13, 2008, 07:25:03 »
аз ползвам първо, каквото доиде, и второ, каквото има. Установил съм че браузърите почти не се различават.

Различават се.....
Ползвай известно време Мозилата и мини после на Експлорера....ще видиш разликата...

разликата е, че с експлорер съм СВИКНАЛ, а опера, модзила, годзила и други трябва да ги уча... поне месец докато свикна ... и после още един месец докато отново свикна с експлорера  :-P :-P :-P благодаря, нямам толкова време за губене...

Новите браузъри са за току-що започващите - те си избират един от общо взето равностойните по възможности браузъри и свикват на него...
« Последна редакция: Октомври 13, 2008, 07:27:29 от AТАКА В МРАКА »

*

Неактивен Хитлер

• Вечното присъствие
  • 694
  • +157/-26
    • SS GROUP
« Отговор #20 -: Октомври 13, 2008, 22:30:08 »
Не са равностойни,недей да сравняваш експлорера и мозилата....просто разликите са от небето до земята....
И хич не ти трябва месец да свикнеш-най-много ден-два....
Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин. - Член 39 от Конституцията на Република България

*

Неактивен Бай Иван

• 1310
  • +1/-0
  • Зодия: Scorpio Scorpio
« Отговор #21 -: Октомври 13, 2008, 22:45:42 »
Новата версия на експлорера си я бива, музилата я ползвам на лаптопа и на работа, не ми носи кой знае какви предимства, още повече с вечните забрани относно изкачящите прозорци.

*

Неактивен logx

• 942
  • +194/-28
  • Обичайте Родината си!
    • Български националисти
« Отговор #22 -: Октомври 13, 2008, 23:57:13 »
Всичко си е до менюто Tools. Аз Mozilla FireFox не си предавам.
И така животът продължава
вечният си мъдър кръговрат.
Някой постоянно оцелява,
защото други срещу бурята, стърчат.

*

Неактивен Хитлер

• Вечното присъствие
  • 694
  • +157/-26
    • SS GROUP
« Отговор #23 -: Октомври 14, 2008, 22:32:16 »
Новата версия на експлорера си я бива, музилата я ползвам на лаптопа и на работа, не ми носи кой знае какви предимства, още повече с вечните забрани относно изкачящите прозорци.
Я си представи,че както си работиш и решава да ти изкочи някаква разголена мангалака на компа...кофти...
Това с Мозилата няма начин да се получи,пък ако искаш има настройки и позволяваш изкачащите прозорци само на определени сайтове....лесно е и е по-удобно....
Още един плюс - има толкова много приложения,като Torent клиента - които не ти  се налага да инсталваш на самия комп,като отделна програма...удобно е,няма спор.

*

Неактивен Orthodox

• 2
  • +4/-0
  • Зодия: Virgo Virgo
« Отговор #24 -: Февруари 28, 2009, 19:03:02 »
Някой от вас ползвал ли е опера поне две седмици и после да опита друг? За мен операта е № 1. Разбира се, всеки браузър има специфични свойства, които другите нямат, затова ми се налага да пускам и ФФ или експлорер от време на време.

Opera или смърт! ;) Вече няколко години ползвам само Певачницата и не ща да помисля за друго!...
За Вяра и Отечество!

*

Неактивен Aryan

• *
  • 14
  • +4/-1
  • Зодия: Gemini Gemini
« Отговор #25 -: Февруари 28, 2009, 19:17:25 »
То се вижда със какъв браузър си братко Orthodox. ;)

*

Неактивен Сосипатор

• 808
  • +2/-6
  • Зодия: Aquarius Aquarius
« Отговор #26 -: Февруари 28, 2009, 22:20:54 »
Като и свикнеш операта е ужасно удобна. На виндус има малко проглем с кеширането, като "набере" повечко байтове кеш се усеща забавяне, ама при Линукс нема никакви проглеми, и направо лети.
Сосипатор Пиров.

*

Неактивен hammerbg

• 959
  • +167/-35
  • Зодия: Gemini Gemini
« Отговор #27 -: Февруари 28, 2009, 23:39:51 »
лисичката  :)

*

Неактивен Orthodox

• 2
  • +4/-0
  • Зодия: Virgo Virgo
« Отговор #28 -: Март 04, 2009, 21:23:53 »
То се вижда със какъв браузър си братко Orthodox. ;)

Ааа, не бях забелязал тази особеност на форума! Хитро! Досега основно съм посещавал форуми с SMF 1.1.7, а там тоя мурафет го няма...

Впрочем, чакам новата Opera 10, която е пълна с интелигентни нововъведения, пък и рендериращата й машинка е с 30% по-бърза (а и досега си беше бая пъргава). Въобще тези норвежки пичове хич не дремят - бачкат яко и постоянно увеличават преднината на Певачницата пред Експлоръра... и другите. (Но пък и умеят пред целия свят да признаят слабостите и пропуските на произведението си, за разлика от тия в "голямата работа" в Редмънд. И после да работят, за да ги преодолеят...)

Opera Forever!

« Последна редакция: Март 04, 2009, 21:29:13 от Orthodox »
За Вяра и Отечество!

*

Неактивен друг самотен войн

• **
  • 323
  • +140/-20
Re:Какъв браузър използвате?
« Отговор #29 -: Март 25, 2009, 23:49:52 »
Опера