Автор Тема: С коя първа песен от площад "Батенберг" посрещнахме 2008г. ?  (Прочетена 584 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Death angel

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 1532
 Някой може ли да ми каже как се казва песента, която артиста Христо Мутафчиев(ако не бъркам името му) изпя на връх Нова година щото аз сръбски не знам ?
 А па ако някой може да ми каже с коя песен започнахме 2007г. има от мене бутилка шампанско !   :devil:
Не падай духом, където ти падне !

Неактивен Сит

• Hero Member
  • Публикации: 1108
С никоя... прекарах новата година у дома с нашите.

Неактивен Death angel

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 1532
С никоя... прекарах новата година у дома с нашите.
Май не си схванал за какво ми е въпроса.
Всяка година след химна БНТ включва директно новогодишния концерт от пл."Батенберг". Аз след 12ч. обикновено винаги тогава превключвах на "Канал 1" за да послушам хубавите празнични български хора, които звучаха там.
 Много телевизии са си създали обичая в празничната новогодишна нощ да предават кратки репортажи от столиците на другите европейски страни веднага след 12ч. , в които показват къде как се посреща Нова година.
 Е за тая сръбска песен, с която цяла Европа видя, че започнахме новата година ми е думата. Знае ли и някой името ?

П.П.
 Понеже не вярвам някой да си спомня как БНТ е започнала миналата година и не се съмнявам, че шампанското ще си го пея сам направо ще ви кажа :
 Цяла Европа видя(от пл."Батенберг" чрез БНТ), че 2007г. я посрешнахме с "изконната българска песен" Чае шукарие и друсане на кючеци.  :'(
Не падай духом, където ти падне !

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf