Автор Тема: Български национализъм - българщина  (Прочетена 40694 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Димитър Списаревски IYI

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 264
  • Чърчил-- Не пожелавам на никого да воюва с Българи
Re: Български национализъм - българщина
« Отговор #15 -: Януари 31, 2009, 19:59:41 »
Аз много добре разбрах какво си написал!!!
Искаш организация която да има твоите възгледи-АМИ ЕЛА СИ В БЪЛГАРИЯ И Я НАПРАВИ!!!И НАПРАВИ НЕЩО ЗА РОДИНАТА СИ,А НЕ ДА РЕВЕШ ПО ФОРУМИ КОЛКО УМРЕЛИ БИЛИ БЪЛГАРИСКИТЕ НАЦИОНАЛИСТИ!!!!
Ела си и убивай комунисти и масони!!!!!

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4655
« Отговор #16 -: Януари 31, 2009, 20:03:23 »
Искаш организация която да има твоите възгледи-АМИ ЕЛА СИ В БЪЛГАРИЯ И Я НАПРАВИ!!!И НАПРАВИ НЕЩО ЗА РОДИНАТА СИ,А НЕ ДА РЕВЕШ ПО ФОРУМИ КОЛКО УМРЕЛИ БИЛИ БЪЛГАРИСКИТЕ НАЦИОНАЛИСТИ!!!!
Не не си разбрал. Ставаше дума за бг-национализъм какъвто е имало някога и какъвто ни го оставиха националните ни  герои ни. Абе как ви затъпяват в тази секта бе ? Съжалявам че истината не ти хареса, ама си е истина. А какво ще правя аз не е твоя работа, и не смятам да ти се отчитам, нито на сектата ви.

• Forum Member
  • **
« Отговор #17 -: Януари 31, 2009, 20:04:36 »
Не не си разбрал. Ставаше дума за бг-национализъм какъвто е имало някога и какъвто ни го оставиха националните ни  герои ни. Абе как ви затъпяват в тази секта бе ? Съжалявам че истината не ти хареса, ама си е истина. А какво ще правя аз не е твоя работа, и не смятам да ти се отчитам, нито на сектата ви.
Отговори ми на въпроса - ЗАЩО ПОСТОЯНО РЕВЕШ ПО ФОРУМИТЕ, А НИЩО НЕ ПРАВИШ??????????

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
« Отговор #18 -: Януари 31, 2009, 20:08:10 »
Отговори ми на въпроса-ЗАЩО ПОСТОЯНО РЕВЕШ ПО ФОРУМИТЕ,А НИЩОП НЕ ПРАВИШ??????????
А ти какво правиш, и защо трябва да ти давам някакъв отчет на тебе, аз не съм от сектатави и не подлежа на отчет. :-P :-P :-P

• Forum Member
  • **
« Отговор #19 -: Януари 31, 2009, 20:11:32 »
Ами съвсем скоро ще почистя паметника на Кап. Димитър Списаревски,защото е надраскан със спрей.
А ти плъх гаден ще си седиш и ще лющиш ракия,ще псуваш и ЩЕ СЛУШАШ ЧАЛГА,защото си мишка и нищо не правиш.
Ти със нищо не се различаваш от кварталните олигофрени,които седят всяка вечер в кръчмата наливат се с евтина ракия и като се напият ги избива на патриотични чувства!!!!!Айде слушай си Галена и Милко Калайджиев и мишкувай!

Защо си мислиш,че съм от БНС???

Неактивен samvoin

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1112
    • Независим националистически блог
  • Зодия: Pisces Pisces
« Отговор #20 -: Януари 31, 2009, 20:49:37 »
Българщината е най-висшата форма на патриотизъм целяща запазването и развитието на българското родово наследство.
Добре казано -  хареса ми.
А кой не мисли така тук?
Но само да допълня, че трябва да се поясни що е това Българско Родово Наследство и кои са неговите фундаментии елементи?Не просто това дае едно празнословие и понятие повтаряно механично, но изпразнено от съдържание, в каквото се превръща понятието Патриотизъм, което до 1878 е значело действие за Род и Отечество, но след 1878 често започва да означава само преказка и съвсем противоположни понякога действия и доста се опошлява, особено пък в последните години е кулминацията на опошлението...
Само че енщастниците, упошляващи умишлено тази дума, няма да успеят и не успяха да направят това с зумата НАЦИОНАЛИЗЪМ у нас и за това все още треперят от нея и или я проезнасят с половин уста, или я плюят, или просто я отбягват и подминават!
И те се провалиха, защото въпреки всичко и въпреки всички твърдения, в България все още има живи, макар привидно броящи се на пръсти, правещи нещо НА ДЕЛО български родолюбци и националисти, за своя Род и Отечество, за разлика от медийните "националисти"!...
« Последна редакция: Февруари 02, 2009, 00:08:32 от samvoin »
ДЯКОНЕ, ОЩЕ ИМА БЪЛГАРИ!

"Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин." - Член 39 от Конституцията на Република България

http://samvoin.blog.bg/

Неактивен logx

• Senior Member
  • Публикации: 944
  • Обичайте Родината си!
    • Български националисти
« Отговор #21 -: Януари 31, 2009, 22:11:26 »
Ние сме Българи, за нас Българското е преди всичко и ние СТОИМ В БЪЛГАРИЯ, БОРИМ СЕ ЗА НЕЯ.

А някакви смешни утрепки извън България да не дават акъл. Вече сме ти слушали глупостите, край.
И така животът продължава
вечният си мъдър кръговрат.
Някой постоянно оцелява,
защото други срещу бурята, стърчат.

Неактивен Балкани

• Hero Member
  • Публикации: 1106
« Отговор #22 -: Януари 31, 2009, 22:35:20 »
Много обичам страхливци, избягали по чужбината, дето само знаят да нареждат и дават акъл от разстояние.
Тежко, тежко! Вино дайте!
Пиян дано аз забравя
туй, що, глупци, вий не знайте
позор ли е, или слава!

....

Ще да пия на пук врагу,
на пук и вам, патриоти!
Аз веч нямам мило, драго,
а вий... вий сте идиоти!

Неактивен logx

• Senior Member
  • Публикации: 944
  • Обичайте Родината си!
    • Български националисти
« Отговор #23 -: Януари 31, 2009, 22:37:04 »
Много обичам страхливци, избягали по чужбината, дето само знаят да нареждат и дават акъл от разстояние.

И аз обичам да им се присмивам на глупостта... ;D
И така животът продължава
вечният си мъдър кръговрат.
Някой постоянно оцелява,
защото други срещу бурята, стърчат.

Неактивен Krystalnacht

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 120
  • Nothing is true, everything is permitted.
    • Diary of a werewolf
  • Зодия: Libra Libra
« Отговор #24 -: Февруари 01, 2009, 00:18:47 »
Мишокът пак размахва пръст.  :D :D :D

Ах вие, сатанисти такива!  :-P

Неактивен Mасон

• Senior Member
  • Публикации: 547
  • Sic transit gloria mundi
« Отговор #25 -: Февруари 01, 2009, 00:46:22 »

Защо с лошо? :)
Principes mortales, respublica aeterna!

Неактивен Krystalnacht

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 120
  • Nothing is true, everything is permitted.
    • Diary of a werewolf
  • Зодия: Libra Libra
« Отговор #26 -: Февруари 01, 2009, 00:56:05 »

Защо с лошо? :)

Сериозно ли бе! Вие наистина ли вярвате, че Мишокът наистина е в Италия!  :-P
Всеки може да използва италианско прокси, просто е.

Сто на сто е от София. ;) Чудя се кога ли ще щракне капанът и мишлето ще гризне дръвцето.  ;D

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
« Отговор #27 -: Февруари 01, 2009, 15:26:23 »
Ебати само Самвойна ли е поразбрал нещо от темата - нещата наистина са зле. Това е някой е в чужбина не го прави: такъв или онакъв. А на момчето с ник Д. Списаревски по ще му отива някой изнежен либерален ник, като ПУФИ  например. Ей Пуфи имам идея за тебе:почистване на стъклата на колите за реклама на безопасноста по пътя. Пак е циганска работа, като градинките, ама ще ти дават и по некоя стотинка, с които да платиш сам наема от 200кинта на Расате. Ей братле ше направиш кариета в БНСто. Давай Пуфи :-P :-P :-P

• Forum Member
  • **
« Отговор #28 -: Февруари 01, 2009, 20:57:38 »
Ебати само Самвойна ли е поразбрал нещо от темата - нещата наистина са зле. Това е някой е в чужбина не го прави: такъв или онакъв. А на момчето с ник Д. Списаревски по ще му отива някой изнежен либерален ник, като ПУФИ  например. Ей Пуфи имам идея за тебе:почистване на стъклата на колите за реклама на безопасноста по пътя. Пак е циганска работа, като градинките, ама ще ти дават и по некоя стотинка, с които да платиш сам наема от 200кинта на Расате. Ей братле ше направиш кариета в БНСто. Давай Пуфи :-P :-P :-P
Цър ЦЪР ЦЪР...
ТИ СИ МРЪСНА МИШЧИЦА,
С МНОГО МАЛКА ПИШЧИЦА!!
КРИЕШ СЕ ПО ЧУЖБИНАТА,
ВМЕСТО ДА РАБОТИШ ЗА РОДИНАТА!!!

Ами ако почистването на паметник на такъв велик Българин какъвто е Д.Списаревски е работа на мангали според теб,значи ти си болен!!!
Като искаш определен вид национализъм-ела си тука и започни такова движение!!!
ТИЯ КАТО ТЕБЕ ДЕТО САМО ЦИВРЯТ ПО ФОРУМИТЕ,А НИЩО НЕ ПРАВЯТ-НЯМАТ ПРАВО ДА СЕ ОПЛАКВАТ!!!!
ЕЛА СИ ТУКА И ПРАВИ НЕЩО,А НЕ РЕВИ ПО ФОРУМИТЕ,ЧЕ НИКОЙ НЕ ПРАВИ НИЩО!!!ТИ ПРАВИШ САМО ЕДНО-НИЩО!!!!ТАКА ЧЕ СТИГА СИ РЕВАЛ,А СВЪРШИ НЕЩО!!!!

• Forum Member
  • **
« Отговор #29 -: Февруари 01, 2009, 20:58:44 »
Българщината е най-висшата форма на патриотизъм целяща запазването и развитието на българското родово наследство.
Добре казано -  хареса ми.
А кой не миси така тук?
Но само да допълня, че трябва да се поясни що е това Българско Родово Наследство и кои са неговите фундаментии елементи?Не просто това дае едно празнословие и понятие повтаряно механично, но изпразнено от съдържание, в каквото се превръща понятието Патриотизъм, което до 1878 е значело действие за Род и Отечество, но след 1878 често започва да означава само преказка и съвсем противоположни понякога действия и доста се опошлява, особено пък в последните години е кулминацията на опошлението...
Само че енщастниците, упошляващи умишлено тази дума, няма да успеят и не успяха да направят това с зумата НАЦИОНАЛИЗЪМ у нас и за това все още треперят от нея и или я проезнасят с половин уста, или я плюят, или просто я отбягват и подминават!
И те се провалиха, защото въпреки всичко и въпреки всички твърдения, в България все още има живи, макар привидно броящи се на пръсти, правещи нещо НА ДЕЛО български родолюбци и националисти, за своя Род и Отечество, за разлика от медийните "националисти"!...
Той мишока спада към тая група дето нищо не прави!!

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf