Автор Тема: Един "македонец" и мнението му за България!  (Прочетена 1334 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Metoman_88

• Hero Member
  • Публикации: 1002
  • Зодия: Cancer Cancer
„Неотдавна българите ни изгониха от туристическото изложение в София, защото сме написали на щанда си Република Македония. Така доживяхме Бай Ганьо да ни унижава до такава степен. По-лоша новина от тази няма, поне за мен, защото добре ги познавам кои са и какво са по манталитет.
Същите българи и българки, които до вчера ги въртяхме, да речем по-културно на ...пръст за един чифт чорапогащи, сега провеждат някаква европейска политика. А какво да правим, след като са член на ЕС, въпреки че са икономическо под нивото на нашата Шутка / циганската махала до Скопие – б.р./, с пенсии от по 30 и средни работни заплати от 100 и кусур евро. И което е най-важно с перспективата, която неотдавна им каза Брюксел, че ще настигнат европейците след 99 години. Дори чух една информация, разпространена от официална София, че те като гърците ще ни наложат вето в бъдеще по различни поводи, когато ще поискаме нещо от ЕС, ако не бъдем дисциплинирани и не играем според тяхната селска шопска музика с неартикуларни извивки.
Българска работа: от пустото желание да бъдат едно с македонците и да задържат Пиринска Македония, като заграбена територия, забравиха своята славна театрална история, забравиха за войнствените ханове, Крум, Аспарух и многобройните техни потомци. От тяхната истинска история и чист татарски произход, днес им остана единствено седалището на Световния български конгрес в Татарстан. Всичко друго продадоха, па и гъза си, само да докажат, не толкова че македонците имали български корени, колкото че те самите имат културата, писмеността и всички други ценности, с които се отличава нашата нация, от по-ново време или от Александър Македонски насам.
Така е, когато се срамуваш от собственото, в случая диво татарско потекло, ще се гърчиш и ще се бориш за чуждото, колкото и да е анахронично, исторически нечестно и смешно.
Ще кажа още две думи и ще приключа. Нека това бъде моята най-еретична мисъл, публикувана в колонката и препоръка към македонския държавен връх: време е да настъпим с истински аргументи, без дипломатични ръкавици и да актуализираме въпроса за Голяма Македония. Не да тръгнем „на нож” и да развием сръбската теза „всички македонци в една държава”, а да представим на международната общност, че за откраднатите територии искаме компенсация за укротяване на страстите на Гърция и България и тяхното оттегляне от офанзивата за промяна на нашето конституционно име. Да ни оставят поне в онова малкото, което ни е останало от антична Македония, за да си поживеем рахат.”
Ще измислим нови хитрини,
закони всякакви игри.
Наш човек на пост там, ще внедрим
далавера с него да въртим.

Неактивен Metoman_88

• Hero Member
Re: Един "македонец" и мнението му за България!
« Отговор #1 -: Март 01, 2008, 13:44:16 »
Лично ако го видя тоя фиромец,ще му кажа кой е татарин и ще разбере какво е истински бой!
закони всякакви игри.

Неактивен Skarlet

• Hero Member
  • Публикации: 1654
  • хуманистка
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius
« Отговор #2 -: Март 01, 2008, 13:46:10 »
Този е с яко промит мозък. Предизвиква повече съжаление, отколкото омраза или гняв. :-P :-P :-P :-P :-P

Неактивен Metoman_88

• Hero Member
« Отговор #3 -: Март 01, 2008, 13:53:57 »
Това побликувано в фиромския вестник "Вечер"  >:(
закони всякакви игри.

Неактивен Инжинер Донев

• Hero Member
  • Публикации: 1651
« Отговор #4 -: Март 01, 2008, 13:59:43 »
сърбин!
Не е македонец а сърбин колонист!

Като видиш някои в Македония да се казва Ненад,
или пък фамилията му да завършва на ИЧСКИ, значи е от колонистите.

Неактивен Родолюбец IYI

• Senior Member
  • Публикации: 850
  • Зодия: Scorpio Scorpio
« Отговор #5 -: Март 01, 2008, 16:42:05 »
Сърбомани бе хора. Ами нека да развият "сръбската теза за Голяма Македония на Македонците"  :lol: :lol: :lol: Какво ще направят - ще си съберат 5 хилядната жандармерия и ще ни уморят от смях?  :lol:

То само с ядене не става - трябва и акъл.  ::)

Неактивен BOSSMAN

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 23
« Отговор #6 -: Март 01, 2008, 20:06:38 »
Мисля това със заплатите е истина имам много близки приятели в макеродния те са македонци  и викат че в скопие и битола изкарват по 300-500 евро на месец .... тъи че сме по бедни и от македонците  :kill:

Неактивен Атила

• Account Disabled
  • Senior Member
  • *
  • Публикации: 580
  • Атила вожда на Велико-Българите
« Отговор #7 -: Март 01, 2008, 21:57:22 »
Мисля това със заплатите е истина имам много близки приятели в макеродния те са македонци  и викат че в скопие и битола изкарват по 300-500 евро на месец .... тъи че сме по бедни и от македонците.

Да, и в Севлиево има хора които получават само на месец като обикновенни бачкатори по 1500 лв. но се гледа какъв е човека и колко връзки вади за да започне такава платена работа. Тези които получават големи заплати, задължително са връзкари и все хора на комунистическите величия или техни роднини, в дадената пост-комунистическа държава. Македония също не е изключение от такъв сорт хора. Комуниста си е комунист, където и да се намира по света. А този си е направо сърбин на служба в Македония, където ги драска тези безмислици по адрес на България. За да ни настройва едни с други с нашите сънародници в Македония. Но им идва времето, когато ще им късаме главите за безбройните им престъпления спрямо България и Българската национална кауза.
« Последна редакция: Март 07, 2012, 19:53:03 от Hatshepsut »

Неактивен Andro1984

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 7
« Отговор #8 -: Март 01, 2008, 22:17:22 »
Аман от тия сърбомани!Гадни родоотстъпници ,които са си продали сърцето и душите на сърбите!

Неактивен Родолюбец IYI

• Senior Member
  • Публикации: 850
« Отговор #9 -: Март 01, 2008, 22:40:42 »
Мисля това със заплатите е истина имам много близки приятели в макеродния те са македонци  и викат че в скопие и битола изкарват по 300-500 евро на месец .... тъи че сме по бедни и от македонците  :kill:

Глупости.....Ония имат над 20% безработица.

Неактивен Инжинер Донев

• Hero Member
  • Публикации: 1651
« Отговор #10 -: Март 01, 2008, 22:43:33 »

Глупости.....Ония имат над 20% безработица.
Всъщност албанците имат не едно а две ДПС-та и взимат солиден процент от местата в администрацията. Дано по скоро да направим делба на Македония и да се отървем от този горещ картоф.

Неактивен Nik

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 213
« Отговор #11 -: Март 01, 2008, 22:59:36 »
Не мразя македонците,все пак са наша кръв,а и ги разбирам след всички тегла и сръбски насилия! Донякъде ги схващам,като аналог на помаците.Но изхвърлянията на “некои” будят наистина смях и съжаление в опитите си да прехвърлят на другите собствените си комплекси.Че, по памет  публикувам тук нещо,мисля,че преди време го бях взел от в.168 ч. и може и да съм поизмислил,извинявайте!
На кого се сърдят македонците?
-на себе си,но само през деня!
-на българите,че  влязоха преди тях в Европа и сега трябва да се редят на опашки за паспорти !                                                                                                                                                            -на гърците,че заради тях не могат да си напишат историята!
-на румънците,че заемат тяхна територия!                                                                                                            –на албанците,че са с по-люто семе!
-на американците,че са богати!
-на африканците,че са бедни!
-на  японците,щото не са чували за тях!
-на китайците,щот са по-много!
-на целия свят,дето не знае,че е на македонците!
« Последна редакция: Март 01, 2008, 23:04:50 от nik »

Неактивен BOSSMAN

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 23
« Отговор #12 -: Март 01, 2008, 23:12:45 »
Момчето е на 23 години вече и зима по толкова пари в момента. От битола е, доиде си от САЩ преди 4 години след като завърши гимназията и зима диплома.. ама няма връзки и си изкарва по толкова пари. никога не съм бил в македония макар че са ме канили на гости и нз как стоят нещата ама и българи са ми казвали че македония е по добре, и е по чисто но ако не е вярно че зимат повече пари от нас тогава някои да каже колко е нормалната заплата
ето саит които показва средната заплата
http://www.investinmacedonia.com/page.aspx?language=EN&page=99
sredna zaplata : ?370
« Последна редакция: Март 01, 2008, 23:23:10 от BOSSMAN »

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf