Правата на турците в България и турския като официален език в страната ни!

• 20 Отговора
  • 1877 Прегледи

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

Неактивен Аз съм БЪЛГАРЧЕ

• **
  • 93
  • +40/-1
  • Зодия: Leo Leo
Аз съм българче и силна
майка мене е родила;
с хубости, блага обилна
мойта родина е мила.

Аз съм българче. Обичам
наште планини зелени,
българин да се наричам -
първа радост е за мене.

*

Неактивен МИГ

• **
  • 471
  • +119/-27
  • Зодия: Cancer Cancer
ЧЕта коментарчетата на турчулята, потурнаците и гледам домуз= булгар, бих казал сапун= турк!!! :devil:
Какви права имат тия пришълци?!не са ли нагли ипетиции пускат :-PБати наркоманите  :down: И турците са хора, но да си знаят мястото да не играе тоягата 8)
Why don't you all f-fade away (Talkin' 'bout my generation)
And don't try to dig what we all s-s-say (Talkin' 'bout my generation)
I'm not trying to cause a big s-s-sensation (Talkin' 'bout my generation)
I'm just talkin' 'bout my g-g-g-generation (Talkin' 'bout my generation)

*

Неактивен Аз съм БЪЛГАРЧЕ

• **
  • 93
  • +40/-1
  • Зодия: Leo Leo
Колкото повече чета,толкова повече се ядосвам и направо ми се плаче,честно!Чувствам се адски безсилна като чета и гледам как тъпите фесове се гаврят с нас,родината ни и историята ни.Какво ще правим?Как ще се оттървем от тая турска сган?Как ще си върнем България?Почвам да се обезкуражавам...Наглостта им няма край-мачкат,тъпчат и все те са онеправдани,а ние сме нетолерантни!!!!Не може повече така!
Аз съм българче и силна
майка мене е родила;
с хубости, блага обилна
мойта родина е мила.

Аз съм българче. Обичам
наште планини зелени,
българин да се наричам -
първа радост е за мене.

*

Неактивен FELDMARSCHALL

• *
  • 2754
  • +361/-61
  • АРИЕЦ
  • Зодия: Scorpio Scorpio
Хахаха! Смешници!! :-P
Сега малко права ли имат ?
Я да слушат и да се подчиняват на арийските българи, че да не заиграе брадвата! :devil:
Малко ли съм ви клал и ебал бе турски свини, че още ми квичите! :lol:

*

Неактивен Пламен

• *
  • 367
  • +103/-122
Може и ние да направим петиция в същия сайт, но за защита правата на българите в мюсюлманските райони, управлявани от бившите терористи от ДПС.

*

Неактивен Хитлер

• Вечното присъствие
  • 693
  • +157/-26
  • ! Смърт за всички предатели !
    • SS GROUP
  • Зодия: Aries Aries
Точно така,Пламене,петицията е нужна,но въпросът е в това дали ще помогне......
Според мен отговора е не.....
Това от което имаме нужда е здраво националистическо правителство,което да може да се справи с мръсната зган наречена турци и цигани......
И разбира се-нашата подкрепа.....

Българио любима
Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин. - Член 39 от Конституцията на Република България

*

Неактивен Пламен

• *
  • 367
  • +103/-122
Е много ясно че нема да помогне, аз не заради това я предлагам, а като отговор на турската петиция (която също нема да даде резултат).

*

Неактивен Хитлер

• Вечното присъствие
  • 693
  • +157/-26
  • ! Смърт за всички предатели !
    • SS GROUP
  • Зодия: Aries Aries
Епа то оставаше и да даде резултат и щях да се гръмна,маменце им турска.....
Разбирам те правилно и ако пуснеш петиция ще я уважа....
Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин. - Член 39 от Конституцията на Република България

*

Неактивен Родолюбец IYI

• 840
  • +623/-27
  • Зодия: Scorpio Scorpio

*

Неактивен Engelbert Dolfus

• *
  • 33
  • +10/-0
Колкото повече чета,толкова повече се ядосвам и направо ми се плаче,честно!Чувствам се адски безсилна като чета и гледам как тъпите фесове се гаврят с нас,родината ни и историята ни.Какво ще правим?Как ще се оттървем от тая турска сган?Как ще си върнем България?Почвам да се обезкуражавам...Наглостта им няма край-мачкат,тъпчат и все те са онеправдани,а ние сме нетолерантни!!!!Не може повече така!
Извинявай,обаче очевидно не виждаш достатъчно добре причината за проблема с турцизацията на България...Защото ДПС не е следствие,а не причина!Защото ако БСП не беше допуснало антиконституционното недоразумение,сега нямаше да имаме проблем,като турцизацията на части от България!Тоест проблемът си е почти само в нас-не са виновни турците,че управляват България,а сме виновни ние Българите,че допуснахме турците да ни управляват!Самият факт,че 70% от българите не отиват да гласуват,за разлика от 99% от турците обяснява факта защо ДПС на практика ни управлява...Докато Българите не тръгнем на поне едно 90% да гласуваме и то против ДПС и техните подлоги-БСП,няма как да искаме ДПС да падне от власт!А падне ли веднъж от власт,със сигурност то никога повече няма да ни управлява отново!

*

Неактивен Nik

• **
  • 211
  • +47/-29
Стига си хулил Българите!Не отиват да гласуват,защото няма за кого!Целия тюрлюгювеч във форма на политически партии и организации е казионен и му се дърпат конците от едно място!ДПС е създадена под натиск от вън и приета в политическия живот в нарушение на конституцията и с малцинство!Тя и сега си е незаконна,но има да изпълнява задачи!!И пирински е незаконен и царя и станишев и всичко след 89 год.Мислиш,че някой го интересува ли!?Всичко се одобрява отвън,безогледно се преследва само една цел-физическото отстраняване на Българите от територията наречена българска държава!Прогонване,претопяване,мор! И 100% да отидат да гласуват,пак ще подменят вота ! И всичко това защото историята ни е велика и пречи на някого!Въпреки това, скоро ще излезе наяве,че сме може би най-древната цивилизация в света!Затова се крие и унищожава и историята ни и народа ни!!!

*

Неактивен Engelbert Dolfus

• *
  • 33
  • +10/-0
Стига си хулил Българите!Не отиват да гласуват,защото няма за кого!Целия тюрлюгювеч във форма на политически партии и организации е казионен и му се дърпат конците от едно място!ДПС е създадена под натиск от вън и приета в политическия живот в нарушение на конституцията и с малцинство!Тя и сега си е незаконна,но има да изпълнява задачи!!И пирински е незаконен и царя и станишев и всичко след 89 год.Мислиш,че някой го интересува ли!?Всичко се одобрява отвън,безогледно се преследва само една цел-физическото отстраняване на Българите от територията наречена българска държава!Прогонване,претопяване,мор! И 100% да отидат да гласуват,пак ще подменят вота ! И всичко това защото историята ни е велика и пречи на някого!Въпреки това, скоро ще излезе наяве,че сме може би най-древната цивилизация в света!Затова се крие и унищожава и историята ни и народа ни!!!
Само да ми кажеш първо къде видя да "хуля" българите!И дори и да ги "хуля",както не правя,но дори и да е така,да не мислиш,че не слагам себе си под общ знаменател с останалите българи!Защото и аз съм част от българският народ и критиките,които отправям,ги отправям и към себе си,понеже не се имам за нещо по-заслужил от останалите българи!макар че за разлика от повечето от тях отивам да гласувам и то срещу управляващите,за да покажа,че съм против статуквото!Верно е,"всички са маскари" малко или много от тези,които 19 години управляват България,но винаги се намират свестни и почтени българи-патриоти,които да покажат друго лице и друг морал!Е,верно е,1% са,но ги има и докато не се изчерпят всички варианти за промяна,ще търся да открия,лично за мен и за моето семейство хората,които смятам,че ще изведат българския народ на брега!Така че за мен винаги има изключения и надежда и затова не трябва да се предаваме,както ти предлагаш,а гласувайки на първо време на търсим изход от пагубното за България моментно състояние!Разбира се,има и други начини за излизане от кризата,но те определено не се свеждат до това да си сложим въжето на врата и да се обесим,както ти явно предлагаш,така като ти чета мнението!Приказки от рода на"нищо няма да се промени,няма изход,всичко ни се диктува от вън" за мен са много удобни за управляващите бандити и разбойници,за да увековечат властта си!Защото съдбата си българският народ я държи в свой ръце и само трябва повече хора да се осъзнаят,за да започне промяната...Но като гледам все още са твърде малко хората,които се осъзнават и все още си мислят,че като не идат да гласуват,правят напук на на управляващите,а всъщтност правят напук само на себе си и на целия български народ...Приказки от рода на тези "не ми пука кой ще ни управлява,който и да е,все тая",означават,че на съответния българин му е все едно дали Доган ще ни управлява или някой друг...И не отивайки да гласуват срещу Доган,същите тези хора без да искат,косвено,"пускат" гласа си именно за Доган...А колкото по-малко българи отидат да гласуват,ДПС толкова повече ще увеличи процентите си на следващите избори и тогава тези,които не са гласували и сега реват,че Доган ни управлява,да си му правят сметка дали с негласуването си не са подпомогнали затвръждаването да Догановата власт...

и още нещо и ще завърша с тирадата си,та да не се конфронтираме излишно,което аз не искам разбира се,но все пак...Та!Извинявай,но да не мислиш,че под властта на ятагана на българския народ му е било по-лесно от сега?Да не мислиш,че на Апостола-Васил Левски му е било по-леко от на нас,да се скита през най-студените зимни месеци и да търси съмишленици за да вдига революция за освобождението на България!И разбира се,имало е много "българи",които са му тряскали вратата пред лицето,поради страха си от същият този ятаган и са предпочели чуждата власт и дискриминация,пред борбата за свобода!Не,никак не са били малко тези "българи" разбира се!Но Апостола не се е предал и не си е казал:"Няма смисъл,не им пука за собствената им свобода,нежели за свободата на България",не,а напротив,продължил е борбата си и не се е предал дори в последните секунди на живота си и е останал също толкова твърд и непоколебим във вярата си,че България отново ще бъде свободна и че изхода е близо,колкото когато е сформирал поредния си революционен комитет!Така че стига сме се оплаквали,нека се обединим и потърсим промяна на статуквото!Защото на нас,младите Български патриоти принадлежи съдбата ни,съдбата на родителите ни,на децата и внуците ни и на Родината ни!А не на комунистическите разбойници и бандити и техните внуци и синове!Те няма да са вечни,защото никоя власт,никоя диктатура,никоя криза не е вечна и винаги светлината идва точно в момент,в който почти си загубил надежда!

Редактирано от модератор: Консолидация на два последователно пуснати постинги.
« Последна редакция: Февруари 09, 2012, 12:44:23 от Hatshepsut »

*

Неактивен Болгардингезе

• 995
  • +183/-18
  • mąθran
    • http://www.geocities.com/bulgarian_aviation/Aviation/Bulgarian.htm
Шибаните турци ,то да няма повече от 4-5% в България.Има мюсюлмани ,цигани и съвсем малко турци.ДПС ги създаде.Затова има и ще има докато не се реши проблема с тях! :devil:

ПО ПЕТ НА НОЖ!!!
Иран ,Армения - вечни приятели с България.
Както и горе ,тъй и долу!

*

Неактивен MAGADAN

• 607
  • +101/-15
Трасирайте сайта и много въпроси ще отпаднат.

*

Неактивен Индивидуалист

• *
  • 2830
  • +395/-89
  • Не бойте се!
  • Зодия: Virgo Virgo
Цитат
Може и ние да направим петиция в същия сайт, но за защита правата на българите в мюсюлманските райони, управлявани от бившите терористи от ДПС.

ДПС не са бивши терористи,а настоящи.Както и няма бивши комунисти.

Цитат
ДПС е създадена под натиск от вън и приета в политическия живот в нарушение на конституцията и с малцинство!Тя и сега си е незаконна,но има да изпълнява задачи!!И пирински е незаконен и царя и станишев и всичко след 89 год.Мислиш,че някой го интересува ли!?Всичко се одобрява отвън,безогледно се преследва само една цел-физическото отстраняване на Българите от територията наречена българска държава!Прогонване,претопяване,мор! И 100% да отидат да гласуват,пак ще подменят вота ! И всичко това защото историята ни е велика и пречи на някого!Въпреки това, скоро ще излезе наяве,че сме може би най-древната цивилизация в света!Затова се крие и унищожава и историята ни и народа ни!!!

И аз мисля по същия начин. И ето доказателство:Волен Сидеров го каза преди няколко дни:

Тук пред мен е списъкът на участниците в борда на фирма "Информационно обслужване" АД. Това е държавна фирма, която брои гласовете. В борда й аз виждам Ивелин Николов Николов, член на ИБ на БСП - не знаех, че той е специалист по информационни технологии, сега го научавам. Този човек, който е представител на висшето ръководство на една партия, е в борда на информационно обслужване. Г-н Азен Меликов, който е личен съветник на господин премиера, той също е в борда на информационно обслужване. Кирил Желев, също член на ВС на БСП.  Виждаме, че фирмата, която брои гласовете, е пълна с висши функционери на БСП. За какво говорим тогава?
« Последна редакция: Юли 10, 2008, 21:47:35 от Индивидуалист »
Има Бог, значи има и надежда!
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

Защита на правата ли? А правото на защита?

Започната от Nordwave

Отговора: 20
Прегледи: 1982
Последна публикация Юли 10, 2009, 10:48:22
от Радко