Малоумници искат да сменят името на България!

• 20 Отговора
  • 1840 Прегледи

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

Неактивен Skarlet

• 1617
  • +407/-30
  • хуманистка
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius

Идиотите от едно.инфо са решили да сменят името на страната и са избрали "Албена" като по-подходящо!  :kill:

След задълбочен преглед на постъпилите предложения на сайта за смяна на името на страната ime.edno.info, комисия в състав:

GlobalAdmin

реши, че предложението за ново име на страната "Албена" е по-добра алтернатива от наличното име "България" и прие името да бъде сменено.

Аз направих и една анкета, за да проверя какви са нагласите в този форум по отношение на новото име.

http://www.vestnikataka.com/forum/index.php/topic,11662.0.html

:devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

*

Неактивен MAGADAN

• 607
  • +101/-15
Re: Малоумници искат да сменят името на България!
« Отговор #1 -: Април 19, 2008, 21:58:18 »
България има и истински проблеми.

*

Неактивен Skarlet

• 1617
  • +407/-30
  • хуманистка
« Отговор #2 -: Април 19, 2008, 22:02:29 »
Разгледах малко споменатия сайт  ime.edno.info  и ето на какво попаднах. На въпрос на потребител Unicorn:

и си признай - шести клас завърши ли? щом в толкова сериозна тема за ограничаване на избирателните права пишеш - образование минимум трети - шести клас? имай предвид, че тук пишат високообразовани, начетени и достатъчно разумни хора,. когато написах - право на гласуване да имат само хора, завършили минимум гимназия, това не беше шега!
а иначе - името на България не смей да го закачаш! върни се в училище, прочети Вазов, и Ботев, и Каравелов, и после ела пак да си говорим!

GlobalAdmin, който тук се подвизава като Guest, отговаря със следното:

Да, завърших шести клас. Но можеше и да не завърша, нали разбираш, никой не може да ме накара да ставам рано в 6:30 за училище. Аз може да съм умен, но да не желая да повтарям това, което искат от мен учителите. Тогава те няма да ме пуснат да продължа и от там ще следва, че няма да имам право да гласувам, затова тук трябва внимателно да се подхожда. А до 3 клас няма оценки, изисква се само присъствие, което пак е много като се има предвид, че има и сутрешна смяна.
Не, няма да чета тези автори. (Ботев, Вазов и Каравелов) Никога не съм ги и чел. Точно затова можеха да не ме пуснат в по-горен клас и да не мога да гласувам. Не си правя кумири. Връстниците ми на запад също не са ги чели и гледам, че добре си живеят. Възражения?

:devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

Възражения имам много, обаче реших, че не си заслужава да си губя времето, хабя клавиатурата и троша пръстите с "кауза пердута", май така се казваше. И 100 страници с възражения да напиша, едва ли ще повлияят на неуважаемия Гостенин.

*

Неактивен krystalnacht_666

• **
  • 257
  • +134/-48
« Отговор #3 -: Април 19, 2008, 22:09:35 »

Да, завърших шести клас. Но можеше и да не завърша, нали разбираш, никой не може да ме накара да ставам рано в 6:30 за училище. Аз може да съм умен, но да не желая да повтарям това, което искат от мен учителите. Тогава те няма да ме пуснат да продължа и от там ще следва, че няма да имам право да гласувам, затова тук трябва внимателно да се подхожда. А до 3 клас няма оценки, изисква се само присъствие, което пак е много като се има предвид, че има и сутрешна смяна.
Не, няма да чета тези автори. (Ботев, Вазов и Каравелов) Никога не съм ги и чел. Точно затова можеха да не ме пуснат в по-горен клас и да не мога да гласувам. Не си правя кумири. Връстниците ми на запад също не са ги чели и гледам, че добре си живеят. Възражения?

Абсолютен червей! Умри в невежество!  :kill:

*

Неактивен Александър

• 730
  • +173/-11
  • Шуми Марица окървавена...
  • Зодия: Pisces Pisces
« Отговор #4 -: Април 19, 2008, 22:19:52 »
Прав е. Това е маловажно нещо, навярно хората като този наброяват по-малко от 10 човека. Докато турците, циганите, еврейте и другите дегенерати наброяват хиляди. Докато са малко не са проблем, шанса да станат повече е 1/100.
"С дързостта на младите и мъдростта на старите да възродим нацията и България."

*

Неактивен Ванадий

• 1566
  • +383/-18
« Отговор #5 -: Април 19, 2008, 22:22:11 »
Хахахах аз съм на мнението като последният писал във форума на АТАКА:

Цитат
Авторът на тази "тема" немедлено да си намери един царевичен кочан и да си го набие отзад! Самата "тема" да бъде обсъдена в някои съседни нам страни със същото предложение за тяхните държави и да видим тогаз какви ще са отзивите, пък нека ги сравним.

Цитат
... Аз може да съм умен...

:-P :lol:

Цитат
Прав е. Това е маловажно нещо, навярно хората като този наброяват по-малко от 10 човека. Докато турците, циганите, джедайте и другите дегенерати наброяват хиляди. Докато са малко не са проблем, шанса да станат повече е 1/100.

Изобщо не е маловажно, българският народ изтъпява, тоя е кретен и "червей", но ако това го пречете някое 10-тина годишно пишлеме, ще земе да му подражава... УЖАС!!!
« Последна редакция: Април 19, 2008, 22:25:10 от Vanadis »

*

Неактивен Александър

• 730
  • +173/-11
« Отговор #6 -: Април 19, 2008, 22:42:11 »
Изобщо не е маловажно, българският народ изтъпява, тоя е кретен и "червей", но ако това го пречете някое 10-тина годишно пишлеме, ще земе да му подражава... УЖАС!!!
Напълно съм съгласен с това, че народа изтъпява. Аз не вярвам това да се подкрепи от масите, не съм наясно с психиката на 10 годишните, но пак не вярвам, че някой може да подражава на такъв човек. Колкото и да е зле положението не вярвам дори 50 човека да искат да сменят името на Албена...
« Последна редакция: Април 19, 2008, 22:43:47 от Александър »

*

Неактивен Травъл

• **
  • 81
  • +34/-81
« Отговор #7 -: Април 20, 2008, 00:41:35 »
Напълно съм съгласен с това, че народа изтъпява. Аз не вярвам това да се подкрепи от масите, не съм наясно с психиката на 10 годишните, но пак не вярвам, че някой може да подражава на такъв човек. Колкото и да е зле положението не вярвам дори 50 човека да искат да сменят името на Албена...

Това си е подготовка за пробив. Лека-полека се дава на малки порцийки, за да може един ден да се поеме цялото. Днес го четеш и се надсмиваш, утре друг го казва и леко те дразни, в другиден трети заявява, че повечето хора го искат и започваш да се съмняваш, и така - докато мисълта за смяна на името трайно се настани в обществото. Така неусетно идва един ден, когато то се сменя и никой не реагира, защото е подготвян дълго за това. Схемата е една и съща и се прилага независимо дали става въпрос за смяна на името, за пренаписване на историята или за членството на Турция в ЕС (за последното - вчера в София на някаква международна конференция са се чули и изказвания, че българския народ е разделен 50 на 50 за членството на Турция в ЕС) .

*

Неактивен Skarlet

• 1617
  • +407/-30
  • хуманистка
« Отговор #8 -: Април 20, 2008, 00:57:12 »
за членството на Турция в ЕС (за последното - вчера в София на някаква международна конференция са се чули и изказвания, че българския народ е разделен 50 на 50 за членството на Турция в ЕС) .

Равен брой българи - "за" и "против" Турция в ЕС

http://news.ibox.bg/news/id_777740658

*

Неактивен Ванадий

• 1566
  • +383/-18
« Отговор #9 -: Април 20, 2008, 00:58:23 »

Това си е подготовка за пробив. Лека-полека се дава на малки порцийки, за да може един ден да се поеме цялото. Днес го четеш и се надсмиваш, утре друг го казва и леко те дразни, в другиден трети заявява, че повечето хора го искат и започваш да се съмняваш, и така - докато мисълта за смяна на името трайно се настани в обществото. Така неусетно идва един ден, когато то се сменя и никой не реагира, защото е подготвян дълго за това. Схемата е една и съща и се прилага независимо дали става въпрос за смяна на името, за пренаписване на историята или за членството на Турция в ЕС (за последното - вчера в София на някаква международна конференция са се чули и изказвания, че българския народ е разделен 50 на 50 за членството на Турция в ЕС) .

Съвършенно вярно. Същото става и с Батак и проекта на Балева първо всички го отрекоха, после някои започнаха да се съмняват дали няма нещо вярно в приказките и, сега на този етап, вече има подръжници тук в България! Не ми вярвате? Защото тогава с мъки се опитвам да задържа положението в статията "Баташко клане" в бъгарската, немската и английската Уикипедия, където све повече и повече започват да ме наричат пристрасен за дето съм напсила че жертвите в Батак са между 3 и 5 хиляди, защото уж били 2 хиляти както казва Балева или започват да пишат под текста на илюстрациите че са "инсценирани фотографии", че клането не е турско, а помаците се ги спретнали по свой акъл, че Макгахан бил русофил и лъжел в записките си, че издраскали жилището на Балева с графити (което не е вярно) и т.н. ЕДИН ДЕН ПРОЕКТА НА БАЛЕВА ЩЕ БЪДЕ СВЕТОВНО ПРИЗНАТ КАКТО И ТУК.

*

Неактивен Александър

• 730
  • +173/-11
« Отговор #10 -: Април 20, 2008, 01:06:55 »
Прави сте, но на мен ми се струва твърде голям абсурд това да стане. В почти всички българофобски неща който стават е така, но това ми се струва твърде абсурдно. Но, мнението ми е без покритие. Както се вижда "няма невъзможни неща"...

*

Неактивен Ванадий

• 1566
  • +383/-18
« Отговор #11 -: Април 20, 2008, 01:10:22 »
Прави сте, но на мен ми се струва твърде голям абсурд това да стане. В почти всички българофобски неща който стават е така, но това ми се струва твърде абсурдно. Но, мнението ми е без покритие. Както се вижда "няма невъзможни неща"...

Точно за името на Държавата ще трябва да промиват мозъцине на обществото столетия, но за други неща се изисква както виждаш няколко месеца и вече имаш кой да те подкрепи. Съветвам, когато се научи нещо токова да не го разгласяте на никой, колкото по-малко е известно толкова по-добре, по-малко ще се излъжат (не говоря за името).

*

Неактивен абв

• *
  • 236
  • +189/-97
« Отговор #12 -: Април 20, 2008, 13:33:33 »

Идиотите от едно.инфо са решили да сменят името на страната и са избрали "Албена" като по-подходящо!  :kill:

След задълбочен преглед на постъпилите предложения на сайта за смяна на името на страната ime.edno.info, комисия в състав:

GlobalAdmin

реши, че предложението за ново име на страната "Албена" е по-добра алтернатива от наличното име "България" и прие името да бъде сменено.

Аз направих и една анкета, за да проверя какви са нагласите в този форум по отношение на новото име.

http://www.vestnikataka.com/forum/index.php/topic,11662.0.html

:devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

Аз имах предложение да се смени столицата, но тези са доста радиКАЛНИ.

А можи и мястото на странътъ да съ смини. Ти ни беши ли от тез?  :lol:

« Отговор #13 -: Април 20, 2008, 13:57:21 »
Това е същия тъпак с никнеим "guest" в форума на АТАКА. Пълен клоун :-P

*

Неактивен Родолюбец IYI

• 840
  • +623/-27
  • Зодия: Scorpio Scorpio
« Отговор #14 -: Април 20, 2008, 20:50:59 »
Аз пък си мисля, че "Свети Константин и Елена" е доста по - добра идея.  :-P