Малоумници искат да сменят името на България!

• 20 Отговора
  • 1844 Прегледи

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

Неактивен Хитлер

• Вечното присъствие
  • 693
  • +157/-26
  • ! Смърт за всички предатели !
    • SS GROUP
  • Зодия: Aries Aries
Re: Малоумници искат да сменят името на България!
« Отговор #15 -: Април 21, 2008, 14:35:43 »

Идиотите от едно.инфо са решили да сменят името на страната и са избрали "Албена" като по-подходящо!  :kill:

След задълбочен преглед на постъпилите предложения на сайта за смяна на името на страната ime.edno.info, комисия в състав:

GlobalAdmin

реши, че предложението за ново име на страната "Албена" е по-добра алтернатива от наличното име "България" и прие името да бъде сменено.

Аз направих и една анкета, за да проверя какви са нагласите в този форум по отношение на новото име.

Абе,то бива глупости,бива,ама чак пък такива.....
Този образования "Admin" може да хване да се  :kill:
И пак към смотаняка-да гори вечно в Ада,за тази тема.... :devil:
:devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:
Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин. - Член 39 от Конституцията на Република България

*

Неактивен Фанагория

• **
  • 148
  • +244/-11
  • Аутист, гениален социопопат, професионален клошар
« Отговор #16 -: Април 21, 2008, 16:04:29 »
Цитат
Аз направих и една анкета, за да проверя какви са нагласите в този форум по отношение на новото име.

Това ми прилича на щатна пипълметрия :lol:

Като разбереш, каква е файдтата?

-Кой хлопа в този късен час?
-АЗ хлопам- каза Финдли.
Върви си! Всички спят у нас!
.........................................

Не всички!....Каза Финдли.

*

Неактивен Хитлер

• Вечното присъствие
  • 693
  • +157/-26
  • ! Смърт за всички предатели !
    • SS GROUP
  • Зодия: Aries Aries
« Отговор #17 -: Април 23, 2008, 18:57:13 »
Цитат

Това ми прилича на щатна пипълметрия :lol:

Като разбереш, каква е файдтата?

Абсолютно никаква,но нека пуска,да има да чете нещо... :-P
Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин. - Член 39 от Конституцията на Република България

*

Неактивен Gergana Hristova

• *
  • 20
  • +22/-1
  • Усмихни се :)
  • Зодия: Libra Libra
Защо пък не прекръстим България на ГЕРГАНА  :-P :-P :-P супер много ще се кефя  :-P :-P :-P
Базикам се....НЕ Я ПРЕИМЕНУВАИТЕ...... :lol: :lol:
Фалшиви хора дотолкова, че те сами не могат да се познаят

*

Неактивен krystalnacht_666

• **
  • 257
  • +134/-48
Защо пък не прекръстим България на ГЕРГАНА  :-P :-P :-P супер много ще се кефя  :-P :-P :-P
Базикам се....НЕ Я ПРЕИМЕНУВАИТЕ...... :lol: :lol:

Или "Княжество Владимир". Как ви звучи? Историята помни за едно руско княжество със същото име.
Не пипайте името "България"! Докато държавата ни е с това име - дотогава ще има българи.

*

Неактивен Nik

• **
  • 211
  • +47/-29
Учудвам се и на предложението и на дебатите!Такова предложение в други съседни нам страни се наказва със смърт и при това без съдебно решение!Да участваш в подобен дебат е да съдействаш! В тези неща няма маловажни моменти!Рязко и категорично да се отговаря и да се пресича дори намек!АВТОРЪТ НА ПОМИЯТА -ВЪН ОТ ФОРУМА,НЕЗАБАВНО! Други мнения?