Автор Тема: Мормони  (Прочетена 10810 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Death angel

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 1560
  • Country: bg
Re: Мормони
« Отговор #15 -: Юни 05, 2008, 20:21:31 »
 Мормоните са американски джедаи. Те вярват, че всички народи рано или късно ще се обединят под джедайско ръководство.
 Те не са истински християни макар, че само говорят за Христос !
 Християнството при тях е само средство за поджедайстване.
                  :devil:  :devil:  :devil:
Ако някой не ми вярва нека прочете книгата на дж.Мормон(раздават я без пари  :devil: )

П.П.
Мисля, че ме разбрахте какво искам да кажа.

П.П.П.
АНАТЕМА !!!   АНАТЕМА !!!   АНАТЕМА !!!
Не падай духом, където ти падне !

Неактивен Ванадий

• Hero Member
  • Публикации: 1654
« Отговор #16 -: Юни 05, 2008, 20:24:48 »
Инквизиция!  :devil:

Неактивен Nordwave

• Administrator
  • Founder
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4728
  • Web Master Site
    • Български националисти
  • Интереси: История
  • Зодия: Capricorn Capricorn
« Отговор #17 -: Юни 05, 2008, 21:58:01 »
Facebook  account - Kaloian Ivanov Macedonbg
Bulgarian nationalist forum has been upgraded SMF 2.0. Final

Неактивен Wladyslaw Warnenczyk

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 2107
  • Country: 00
  • http://www.historum.com/
  • Зодия: Capricorn Capricorn
« Отговор #18 -: Юни 05, 2008, 22:52:19 »
Обвинявайте ни после католиците,че сме били създали Светата Инквизиция и горили такива дебили... И сега ще е хубаво да има подобна институция,но уви - песвдо-хуманистите и либералите управляват в Европа..  :devil:

Неактивен Болгардингезе

• Hero Member
  • Публикации: 1042
  • mąθran
    • http://www.geocities.com/bulgarian_aviation/Aviation/Bulgarian.htm
« Отговор #19 -: Юни 06, 2008, 18:53:00 »
Не ме оставяха по едно време.Ама те се мислят за христяни,а всъщност са най-големите анти-христяни.
Иран ,Армения - вечни приятели с България.
Както и горе ,тъй и долу!

Неактивен Александър

• Senior Member
  • Публикации: 759
  • Шуми Марица окървавена...
  • Зодия: Pisces Pisces
« Отговор #20 -: Юни 07, 2008, 12:58:03 »
Госпожата ми по Биология която предава ето така:
45 мин е един учебен час - 30 мин. ни говори за живота и какво я вълнува, 10-15 мин изпитва една голяма бройка, при което остават около 5 мин в който ни предава урока и ни взима 10-те мин междучасие за да го предаде до края. Дефакто след нейния час караме по 2-3 мин междучасие. По темата...
Този път в първите 30 мин ни обясняваше, че е чела тази статия, че нашата църква била някаква една ли не лоша. Поповите били такива и такива(те не, че нашата църква е много свястна, но все пак...)... Като малка познавала Мормони, те и давали да свири безплатно на пияно. Мормоните давали на бедните, били много добри... И такива демократично-либерални приказки.

Ми честно казано бях отвратен.   >:(
"С дързостта на младите и мъдростта на старите да възродим нацията и България."

Неактивен Индивидуалист

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2852
  • Не бойте се!
  • Зодия: Virgo Virgo
« Отговор #21 -: Юни 07, 2008, 15:17:39 »
Мормоните костюмирани и с бели якички са опасни за децата ни. Повярвалият християнин лесно ги разпознава и изобличава защото са изопачители на Словото Божие.
Бог да пази българските деца!!!!
Едно време бях кротък,но сега ако бях в този храм,бих ги заритал и изритал оттам и щяха да станат само на проповедници.Но било им е наредено според мен.

Има Бог, значи има и надежда!
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

Неактивен Ванадий

• Hero Member
  • Публикации: 1654
« Отговор #22 -: Юни 07, 2008, 15:19:53 »
45 мин е един учебен час - 30 мин. ни говори за живота и какво я вълнува, 10-15 мин изпитва една голяма бройка, при което остават около 5 мин в който ни предава урока и ни взима 10-те мин междучасие за да го предаде до края. Дефакто след нейния час караме по 2-3 мин междучасие. По темата...
Този път в първите 30 мин ни обясняваше, че е чела тази статия, че нашата църква била някаква една ли не лоша. Поповите били такива и такива(те не, че нашата църква е много свястна, но все пак...)... Като малка познавала Мормони, те и давали да свири безплатно на пияно. Мормоните давали на бедните, били много добри... И такива демократично-либерални приказки.

Машина за промиване на мозъци - училището  :devil:

Неактивен Крум

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 109
« Отговор #23 -: Юни 16, 2008, 00:16:50 »
Само бой за тези мръсни изроди  >:(

Неактивен Hatshepsut

• Pharaoh
  • Administrator
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 9014
  • Дълг и чест
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.5 Firefox 3.5.5
    • Български Националисти
  • Интереси: История, Археология, Етнография, Религия, Компютри
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius
« Отговор #24 -: Декември 30, 2009, 15:49:05 »
Мормонската секта трябва да се забрани!
Регистрацията й трябва да се анулира и в никой случай да не се регистрира отново.
Това че действат легално в САЩ не означава, че трябва да правят същото и в България. Те проповядват полигамия, един обичай, който никога не е имал почва у нас и който е несъвместим с ценностите на съвременната цивилизация. Същото се отнася и за теокрацията, която в съвременния свят е пълен анахронизъм.

Неактивен samvoin

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1142
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.6 Firefox 3.5.6
    • Независим националистически блог
« Отговор #25 -: Декември 30, 2009, 15:59:58 »
Двама мормонски проповедници са нахлули тази сутрин в най-големия християнски храм в Бургас“Св.св. Кирил и Методий“и са прекъснали службата, съобщи Ставрофорен иконом Захари Дечев. Те са попречили на черкуването на миряните, дошли за празничната литургия на Възнесение Господне.Мормонските мисионери заявили на български език, че ще проповядват в храма и отказали на поканата, отправена от свещеника, да напуснат. Скандалът и безредиците са продължили половин час, след което почти насила младежите са изведени от църквата.“Инцидентът се случва за първи път и такова агресивно поведение е прецедент“- каза отец Захари. Според него това е нарушение на религиозните свободи на православните християни и вмешателство в техния духовен живот.Отец Захари каза че, писмено е сезирал всички институции и ще поиска заличаване на Църквата светиите на Исус Христос от последните дни– мормоните от регистъра на вероизповеданията в България, както и екстрадиране на мисионерите им.Други новини от Бургас http://novini.dir.bg/2008/06/05/news3075604.html
Типичен пример на "верска толерантност" към каквато ни призовават ден и нощ спрямо тези антихристки сатанински изроди!
ДЯКОНЕ, ОЩЕ ИМА БЪЛГАРИ!

"Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин." - Член 39 от Конституцията на Република България

http://samvoin.blog.bg/

Неактивен Петкан

• Account Disabled
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 8834
  • България преди всичко!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0 Microsoft Internet Explorer 6.0
« Отговор #26 -: Декември 30, 2009, 16:06:36 »

Кажи на татко си да я накаже тази госпожа,а той знае как...
Ad honores

Неактивен samvoin

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1142
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.6 Firefox 3.5.6
    • Независим националистически блог
« Отговор #27 -: Декември 30, 2009, 16:26:00 »
Крайно време е разните ужким християнстващи и антиислямстващи в услуга на Израел и САЩ "националисти" като Касабов и БРЗО например, да вземат да насочат агресивните си нападки към секти като Мормоните и "Свидетелите на Йехова", както и тоя Касабов ако не му плащат тлъста пачка от Тел Авив, да вземе да ни разясни в едно предаване "хуманизма и благородството" на Талмуда и Юдаизма, както и що за "религия и верую" е тя?
Може и например това защо на евангелските петдесятни църкви има израелско "християнско" знаме, но Кръста и иконите са "страшна ерес" за тях? А също и защо "благородния, мирен и скромен равин" в началото на 90 - е гони от хора на софийската синагога арменчетата пеещи там и диригентката която ги е поканила и е направила смесен армено - еврейски хор и това не е ли "расизъм и ксенофобия" с която комисията по - вероизповеданията, комисията срещу дискриминацията и пр. трябваше отдавна да са се заели и да са го подложли на разследване /случая беше разказан от далеч добре настроения към евреите водещ по СКАТ - Любомир Захариев, както и към евр/е/о - атлантическите "ценности" и ЕС.../?!

Чули сме и сме прочели вече достатъчно Исляма колко "лош и страшен" е и как трябва да треперим от него, достатъчно...нека чуем и за Юдаизма малко?... ;-)
« Последна редакция: Март 25, 2011, 20:28:12 от Hatshepsut »
ДЯКОНЕ, ОЩЕ ИМА БЪЛГАРИ!

"Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин." - Член 39 от Конституцията на Република България

http://samvoin.blog.bg/

Неактивен Hatshepsut

• Pharaoh
  • Administrator
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 9014
  • Дълг и чест
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Chrome 30.0.1599.101 Chrome 30.0.1599.101
    • Български Националисти
  • Интереси: История, Археология, Етнография, Религия, Компютри
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius
« Отговор #28 -: Август 31, 2014, 21:40:06 »
Мормони разбиха живота на Йорданка, отнеха семейството й и я доведоха до самоубийство

Не бях чувала за мормоните допреди 4 години, зарибиха ме с безплатен курс по английски език, в момент, когато бях безработна и за 5-6 месеца съсипаха живота ми. Това разказва в покъртителна изповед за личната си драма Йорданка Солачка пред вестник „Струма”.Тя си спомня, че е завела семейството си – съпруг и дъщеря- на мормонските курсове, подлъгана от усмихнатите и възпитани момичета, които са я посрещнали при посещението в мормонската църква в Благоевград.

След като курсовете започнали, се оказало ,че всичко е блъф – вместо уроци, им четяли непрекъснато библията на Мормон. Единственото, което Солачка успяла да научи от английския било броенето от 1 до 10.

Благоевградчанката била смаяна, когато много скоро след като започнали да ходят в църквата, мормоните им предложили да ги кръстят и да ги направят членове на сектата. Ритуалът бил впечатляващ – облекли новите членове в бели гащеризони и ги окъпали в басейн, намиращ се в офиса на мормоните.

Веднага след като семейството на Солачка станали мормони, започнали да им търсят данък – 10% от всичките им приходи и поискали част от имуществото на семейството. Хората имали триетажна къща и исканията на сектата били да им припише един етаж или да я продаде и да им даде половината от парите.

При посещенията си в дома им, представителите на мормоните поставяли и други искания- например семейството да гладува една седмица в месеца, а децата им- по един ден и спестените пари да се дават на сектата. В резултат от това дъщерята на Йорданка Солачка, която била на 12 години, колабирала и се наложило да се търси лекар.

Благоевградчанката осъзнала, че нещата не отиват на добре и предложила на съпруга и дъщеря си да напуснат сектата. Те обаче отказали. Съпругът й се влюбил в една мормонка и не искал да се откаже от нея, а дъщеря й заплашвала , че ще се самоубие, ако я застави да се откаже от мормоните.

Така жената останала без съпруг и дъщеря, които заживели семейно с мормонката, а наемът на апартамента им бил осигурен от сектата. Тя изпаднала в депресия и опитала да се самоубие, даже попаднала в психиатрична болница в следствие на получения шок.

„При мормоните бях само 5-6 месеца, но те разбиха живота ми”, плаче Йорданка Солачка. Сега жената иска само да помогне на заблудени хора да не попадат в нейната ситуация и да провалят живота си, свързвайки се със сектата на мормоните.

http://ovarna.bg/ot-mrezhata/mormoni-razbiha-jivota-na-jordanka-otneha-semejstvoto-j-i-ya-dovedoha-do-samoubijstvo/
« Последна редакция: Август 05, 2018, 06:54:15 от Hatshepsut »

Неактивен Индивидуалист

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2852
  • Не бойте се!
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Firefox 59.0 Firefox 59.0
  • Зодия: Virgo Virgo
« Отговор #29 -: Април 16, 2018, 09:50:52 »
Колебаех се в коя тема да го напиша

Преди месец време минах покрай старото кино Благоев-преди него се е казвало Роял, доколкото знам. Няколко години след 1989 се превърна в бинго-зала. Така беше доста години.
Част от него вече е още по-луксозно изглеждаща и се обитава от мормоните. Това е на 100 метра от Катедралния храм във Варна. Дали е под наем или е купена сградата от тях , нямам представа. Но хората да внимават - да си пазят децата и да пазят и себе си от заблуди.
Така се получава, когато на власт в града са хора без вяра и познание за Христовата истина. Иначе това нямаше да е възможно.
Мормоните както и Йеховистите са организации с много пари. Срещал съм ги из Варна отпреди години още и знаех,че са някъде в града, но не подозирах,че са на 100 метра от центъра на града и от храма.
Има Бог, значи има и надежда!
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

Share me

Digg  Facebook  SlashDot  Delicious  Technorati  Twitter  Google  Yahoo
Smf