Автор Тема: Какво ви е мнението за румънците?  (Прочетена 17578 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Валентин

• Site Supporter
  • Forum Member
  • *
  • Публикации: 274
  • Мизия, Тракия, Македония!
  • Зодия: Leo Leo
Има теми  за  турците ,сърбите  и така  нататък,та  ми  хрумна  да  пусна  една  и  за  северните  ни  съседи.
Какво  ви  е  мнението  за  тях? :)
Мълчи! А вместо тебе всеки дол, пътека,
дъбрава, езеро, река, рид, планина
ще викат с глас през всички времена:
"Тук българи са, българи от памтивека!"

Неактивен Инжинер Донев

• Hero Member
  • Публикации: 1649
Re:Какво ви е мнението за румънците?
« Отговор #1 -: Май 02, 2008, 13:54:09 »
гнусна паплач мелези от власи даки цигани и славянски унтерменши. В тоя буламач има и малко българска кръв. Деградирало население, голям процент на изроденти хора с дефекти от типа на 15 пръста, три крака, висока степен на циганизация/макар че самите румънци са цигани/ и ако вярвам на думите на фелдмаршала - единственото хубаво нещо там са евтините курви.

е това мисля.

Неактивен Валентин

• Site Supporter
  • Forum Member
  • *
« Отговор #2 -: Май 02, 2008, 13:55:00 »
гнусна паплач мелези от власи даки цигани и славянски унтерменши. В тоя буламач има и малко българска кръв. Деградирало население, голям процент на изроденти хора с дефекти от типа на 15 пръста, три крака, висока степен на циганизация/макар че самите румънци са цигани/ и ако вярвам на думите на фелдмаршала - единственото хубаво нещо там са евтините курви.

е това мисля.
Съгласен ;)

Неактивен krystalnacht_666

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 260
« Отговор #3 -: Май 02, 2008, 14:35:32 »
Мнението ми за румънците е отрицателно.  :devil:

Неактивен Александър

• Senior Member
  • Публикации: 739
  • Шуми Марица окървавена...
  • Зодия: Pisces Pisces
« Отговор #4 -: Май 02, 2008, 18:05:04 »
Съгласен съм с мнението на танкиста.  :eusa_clap:
"С дързостта на младите и мъдростта на старите да възродим нацията и България."

Неактивен Инжинер Донев

• Hero Member
« Отговор #5 -: Май 02, 2008, 19:48:29 »
Е то ти като сравняваш Румъния с Полша ествествено че Румъния има по висок стандарт! Дори Уганда има по висок стандарт от славянската изкуствено създадена кочина наречена Полша!
:-P

Неактивен Пламен

• Account Disabled
  • Forum Member
  • *
  • Публикации: 372
« Отговор #6 -: Май 02, 2008, 19:59:12 »
Румънската държава и "нация" са една голема историческа грешка. От къде па тия мелези без идентичност и минало се сдобиха с такава голема територия. :-[

Неактивен Инжинер Донев

• Hero Member
« Отговор #7 -: Май 02, 2008, 20:11:02 »
има прекалено много славянско-цигански паразити като тебе, които веднага шом исзгоним към вашата гнусна помиина родина, ще спрат да пречат на българския просперитет.

В заключение - самоубии се и помогни на света!

Неактивен Ванадий

• Hero Member
  • Публикации: 1590
« Отговор #8 -: Май 02, 2008, 20:41:25 »
И да си сляп ще разбереш че Варненчик е прав, вярно е че Румъния е доста по-напред от България, може би с повече от 100 години, полша над 200... Но това не е част от темата.

Румънците поне не се държат толкова злобно колкото другите ни съседи. Реставрираха наскоро българските военни гробища (за пример в Македония и Сърбия ги разрушават!  :devil:) Признаха малка част от българското малцинство в Северна Добруджа, което също е нещо. Е разбира се много се опитват да асимилират напълно Северна Добруджа и то доста успешно, вече са доста напред.

Неактивен kanalcek

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 18
« Отговор #9 -: Май 04, 2008, 19:39:40 »
Румънска нация не съществува. Голяма част от населението на Влахия, Молдова и Трансилвания са с етнически български прозиход. Само унгаризираните българи в Трансливания секлерите са 665 000 по офи-
цилани данни + още 150 000 в Буковина, Унгария и др. Около Букурещ, Плоещ, Крайова,Гюргево има много хора с български етнически корени. Населението между Турну Магурели и Корабия бива наричано от истинските румънци с израза " българите с големите глави", въпреки че посл;едните са отдавна румизира- ни езиково. пак в този район местните "румънци" клатят глава за утвърдителен отговор като нас,а това знаем се среща на Балканите само при българите. Време е да си отворим очите.

Неактивен stas

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 198
« Отговор #10 -: Май 04, 2008, 19:44:28 »
.

Румънците са си чисти Българи, като Македонците ! Даже до преди 150-200  години се е служило в техните църкви на Български език ! А и днес около 40% от думите в езика им са Български ! ;)

Питайте Фелда, от Русе е, може би знае по-вече !

.
"Вярвам, Господи, помогни на неверието ми!" (Марк. 9:24).

Неактивен Валентин

• Site Supporter
  • Forum Member
  • *
« Отговор #11 -: Май 04, 2008, 20:05:01 »
.

Румънците са си чисти Българи, като Македонците ! Даже до преди 150-200  години се е служило в техните църкви на Български език ! А и днес около 40% от думите в езика им са Български ! ;)

Питайте Фелда, от Русе е, може би знае по-вече !

.
То  и  аз  съм  от  Русе. :D

Неактивен Родолюбец IYI

• Senior Member
  • Публикации: 850
  • Зодия: Scorpio Scorpio
« Отговор #12 -: Май 05, 2008, 00:01:24 »
Какво ми е мнението ли....Ми....цигани.  :-P

Неактивен Болгардингезе

• Hero Member
  • Публикации: 1009
  • mąθran
    • http://www.geocities.com/bulgarian_aviation/Aviation/Bulgarian.htm
« Отговор #13 -: Май 08, 2008, 18:44:15 »
Румънците нямат по-висок страндард от БЪлгария.Единствено в Трансилвания ,където повечето са унгарци имат добър стандарт иначе във Влахия е мизерно и въобще не е добър животът.А за Полша и тя не е най-развитата страна в Европа ,може да e по-развита от България ама какво от това.
Иран ,Армения - вечни приятели с България.
Както и горе ,тъй и долу!

Неактивен Kondolov

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 327
« Отговор #14 -: Май 16, 2008, 19:10:53 »
Големи политолози се навъдиха напоследък с сайта.То питане за мнението ни за Ромънците за сърбите,за турците за гърците за танзанаицете,за папуасите.Абе хора-хайде да се попитаме ами какво ни е мнението за нас самите.Като говорим за съседите първо да се видим ние какво правим.Ромънците решиха да махат комунизма и разстреляха Чеушеско,ние съдихме Живков дълги години за скъсаните му чорапи.Ромънцитеприеха закон срещу комунизма,ние ги избираме отново и отново във власта-/то и магаре да боидисаме червено и да му напишем БСП ще го избере народа ни за депутат.Да не сравняваме другите нещо с ромънците иполитиката им.Ами така омразните ни сърби-какво да кажа за тях,а сетих се посочете ми една тяхна партия на етническа основа да е във власта,поне аз не знам.Може да са велико шовинисти ама са си точно сръбски националисти.като кажат,че е за права Сърбия всички са единни,а наще какво правят метани на Буш,на путин и Доган все са наведени и със свалени гащи и най-важното си гледат келепира и рахатлъка,не им пука за българския народ.Тоя народ дето като чуе думата националист-започва да  те нарича  с наи различни думи и реплики.Ами гърците да имапри тях българско малцинство не съм чул,защо ли защото са народ които не търпи нито социализъм нито фашизам но милее за Елада/велика/.Ами турците за тях какво да кажа строят си хората модерна държава и не им пука от никой.И ако някой полицай се корумпира или държавен служител е затова има жандармерия и им е спукана работата.Ами вижте какви корорти направиха а и какво обслужване имат само /да им завидиш на всичко/.Много има да се изброява и сравнява и май негативите са принас в пълна сила.Затова е подобре първо да вземем да пишем какво е направено за народа и Родината и как да се направи,да вземем да си стегнем редиците,да се изчистим от кусорите си и тогава като се оправим да вземем да питаме за съседите какви са ни.
Единство и сила.

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf