Автор Тема: Деградацията на обществото в ЕС  (Прочетена 12537 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Хитлер

• Вечното присъствие
  • Registered user
  • Senior Member
  • Публикации: 719
  • Country: bg
  • ! Смърт за всички предатели !
    • SS GROUP
  • Зодия: Aries Aries
Re: Деградацията на обществото в ЕС
« Отговор #15 -: Май 13, 2008, 21:56:58 »
Мето,нацистите нямаха време да направят каквото и да било съществено в тази насока.Комунягите го разбиха морала за 70 години.За сметка на това нацистите станаха рекордьори в друга област - масовото избиване на човешки същества.Над 21 милиона за 5 годинки.Та на практика те потъпкаха християнските ценности (обич,мир,разбирателство....) с действията си...

Сигурен ли си в числата...
А жертвите от комунизма колко са...
Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин. - Член 39 от Конституцията на Република България

Неактивен Wladyslaw Warnenczyk

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 2107
  • Country: 00
  • http://www.historum.com/
  • Зодия: Capricorn Capricorn
« Отговор #16 -: Май 13, 2008, 22:05:45 »
Мето,нацистите нямаха време да направят каквото и да било съществено в тази насока.Комунягите го разбиха морала за 70 години.За сметка на това нацистите станаха рекордьори в друга област - масовото избиване на човешки същества.Над 21 милиона за 5 годинки.Та на практика те потъпкаха християнските ценности (обич,мир,разбирателство....) с действията си...

Сигурен ли си в числата...
А жертвите от комунизма колко са...

Жертвите на комунизма са в пъти повече,но защото комунистите са имали повече време да ги избият тези хора.Нацистите само за 5 години избиват повее от 20 милиона,и то по време на война,та си представям ако имаха и те 70 години и то по време на мир.Числата щяха да са колосални,а последствията за човешката ценностна система и християнска религия - катастрофални.

Неактивен Пагане

• Newbie
  • Публикации: 1
  • Зодия: Gemini Gemini
« Отговор #17 -: Май 13, 2008, 22:13:40 »
Винаги съм казвала,че немците са варвари и нециливизовани същества...доказателства получавам всеки ден...
“Първо си осигури победата, после започвай война...“

Неактивен Александър

• Senior Member
  • Публикации: 759
  • Шуми Марица окървавена...
  • Зодия: Pisces Pisces
« Отговор #18 -: Май 13, 2008, 22:16:23 »
Жертвите от рода на - еврей, негри, цигани, ***** и други дегенерати... Някак си не ги съжелявам. Аз отричам холокоста и тия бройки който каза, за мен са завишени.
"С дързостта на младите и мъдростта на старите да възродим нацията и България."

• Respected user
  • Hero Member
« Отговор #19 -: Май 13, 2008, 22:18:44 »
Винаги съм казвала,че немците са варвари и нециливизовани същества...доказателства получавам всеки ден...

Немците не са нито варвари,нито нецивилизовани ако гледаме културните и техничните им постижжения.Аз съм любител на много немски класически композитори,както и други артисти.През втората световна обаче нацизма им промива до неузнаваемост мозъците и изкарва на преден план най-долните и варварски неща.По най-гнусен начин те избиват милиони с както се казва "немска систематичност".Това е най-дълбоката форма на варварщина и изродщина,която одри комунягите не достигат.Слава Богу биват победени,защото иначе щяха да превърнат Европа и Света в ад на земята.

• Respected user
  • Hero Member
« Отговор #20 -: Май 13, 2008, 22:20:10 »
Жертвите от рода на - джедай, негри, цигани, ***** и други дегенерати... Някак си не ги съжелявам. Аз отричам холокоста и тия бройки който каза, за мен са завишени.

И 1 милион да бяха,пак е много.А иначе жертви са също така поляци,руснаци,чехи,австрийци,французи,сърби,словенци,словаци,украинци,беларусци,литовци,латвийци,естонци,холандци,белгийци и дори немци.

Неактивен Александър

• Senior Member
« Отговор #21 -: Май 13, 2008, 22:22:49 »
Жертвите от рода на - джедай, негри, цигани, ***** и други дегенерати... Някак си не ги съжелявам. Аз отричам холокоста и тия бройки който каза, за мен са завишени.

И 1 милион да бяха,пак е много.А иначе жертви са също така поляци,руснаци,чехи,австрийци,французи,сърби,словенци,словаци,украинци,беларусци,литовци,латвийци,естонци,холандци,белгийци и дори немци.
Това смятам са жертвите от войната. През война всички дават жертви, по един или друг начин... Аз конкретизирам водената политика. Война без жертви няма, в случея говорим за световна война та бройките са още по-големи...

• Respected user
  • Hero Member
« Отговор #22 -: Май 13, 2008, 22:26:38 »

Това смятам са жертвите от войната. През война всички дават жертви, по един или друг начин... Аз конкретизирам водената политика. Война без жертви няма, в случея говорим за световна война та бройките са още по-големи...

"Жертви на войната" ли са милиони поляци,украинци,беларусци,руснаци и сърби депортирани и избита в конц-лагери или разстреляни по горите?"Жертви на войната" ли са умрелите след бруталните експерименти на доктор Менгеле и други като него?"Жертви на войната" ли са разстреляните по улиците на Варшава,Краков и други такива градове без никаква причина поляци?И изобщо що за оправдание е това "войната"?Нали точно те я започват рамо-до-рамо с болшевишките си братя?Кой ги кара да влизат в Полша и другите изброени страни и да почнат да изтребват хората?

Неактивен Александър

• Senior Member
« Отговор #23 -: Май 13, 2008, 22:32:33 »
Не съм от най-много информираните относно Райха, ето какво смятам аз... Иран отрече холокоста, Аушвиц не е бил използван като "коц-лагер" бил е работнически такъв. Условията са били повече от лоши. Там са депортирани всички евентуално врагове на държавата. По същия начин мога да попитам защо войниците на СССР инзасилиха жените в Берлин и прочие. Или защо демократите от Англия и Америка хвърляха бомби в плюшени играчки(нещо такова имаше из хрониките на бомбандировките, който бях чел). Сърбите ама въобще не ги съжелявам за нищо. Тия по улиците ако си ги гледал по Дискавъри... за мен това не е достовен източник.
Войната в започната за обединение на Германия.

Мъмрят ми на главта за друго и ако пиша несвързано, извинявам се...

Неактивен Хитлер

• Вечното присъствие
  • Registered user
  • Senior Member
  • Публикации: 719
  • Country: bg
  • ! Смърт за всички предатели !
    • SS GROUP
  • Зодия: Aries Aries
« Отговор #24 -: Май 13, 2008, 22:34:36 »

"Жертви на войната" ли са милиони сърби депортирани и избита в конц-лагери или разстреляни по горите?
Малко им е било на сърбите..... :devil:
Цялата им страна е трябвало да изтрият.... :devil:
Числата са супер завишени,така че няма да ги коментирам... :down:

:devil: Делото на Хитлер винаги ще има последователи  :devil:

Редактирано от модератор: Премахнати тагове [MОVE].
« Последна редакция: Октомври 30, 2013, 05:54:05 от Hatshepsut »
Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин. - Член 39 от Конституцията на Република България

• Respected user
  • Hero Member
« Отговор #25 -: Май 13, 2008, 22:47:01 »
Не съм от най-много информираните относно Райха, ето какво смятам аз... Иран отрече холокоста, Аушвиц не е бил използван като "коц-лагер" бил е работнически такъв. Условията са били повече от лоши. Там са депортирани всички евентуално врагове на държавата. По същия начин мога да попитам защо войниците на СССР инзасилиха жените в Берлин и прочие. Или защо демократите от Англия и Америка хвърляха бомби в плюшени играчки(нещо такова имаше из хрониките на бомбандировките, който бях чел). Сърбите ама въобще не ги съжелявам за нищо. Тия по улиците ако си ги гледал по Дискавъри... за мен това не е достовен източник.

В Аушвиц има доказани газови камери не от някой руснак или жид,а от самите немци работели там.Управника на лагера си е признал без капка съжаление,че е избивал хиляди в лагера "Защото ми бяха такива заповедите и аз ги изъпнявах добре.".Най-малкото доказателство за избитите поляци е "липсата" на повече от 3 милиона поляци след войната в сравнение с преди нея (едва ли са се изпарили - изключваме в тази бройка емигриралите).А през Аушвиц са минали над милиона,а не е произведено почти нищо - какъв работнически лагер изобщо е това тогава?"Евентуални врагове на държавата" - като 16годишната ми баба и хиляди дечица под 10?!  :-[

Ужасно престъпление е изнасилването,което практикуват съветите,както и бомбардировките на алиантите.Това го признавам,но НИЩО от тези работи не може да се сравни с престъпленията на нацистите.

Войната я почва Хитлер по същата причина,по която я почва Сталин - ами защото МОЖЕ.Като са световни сили и могат да заграбят земи - правят го.А в Полша е нямало почти НИКАКВИ немци през 39-та,та за какво обединение говори?

По улиците са избивали дори бременни жени,за което и доста други престъпления свидетелстват хилядите полски записки и свидетели,видели тези неща.Има няколко книги написани от полски писатели през войната,описващи събитията.Изобщо това се е случило едва преди 60 години,а не 600,та не е трудно да разберат такива детайли.

Неактивен Борис

• Senior Member
  • Публикации: 736
  • Зодия: Gemini Gemini
« Отговор #26 -: Май 13, 2008, 22:57:40 »
Кой ги кара да влизат в Полша и другите изброени страни и да почнат да изтребват хората?

Без да изпадам в германофилия-след Първата световна война на Полша са дадени изконни немски земи от бивша Прусия,където започва системен терор над немското население.Доказателство е това,че там днес немци почти няма.Напълно си заслужавате всеки гръмнат славянин,вие сте същите изроди като сърбите-крадци на земя,живеещи в изкуствено създадена след Първата световна война държава(в сръбския случай Югославия) и отговорни за пълната денационализация в чужди за вас земи :devil:
« Последна редакция: Май 13, 2008, 23:00:15 от Борис »

• Respected user
  • Hero Member
« Отговор #27 -: Май 13, 2008, 23:00:36 »
Кой ги кара да влизат в Полша и другите изброени страни и да почнат да изтребват хората?

Без да изпадам в германофилия-след Първата световна война на Полша са дадени изконни немски земи от бивша Прусия,където започва системен терор над немското население.Доказателство е това,че там днес немци почти няма.Напълно си заслужавате всеки гръмнат славянин,вие сте същите изроди като сърбите-крадци на земя и отговорни за пълната денационализация в земи на чужда държава :devil:

А това са глупости,които си ги измисляш на 99% и преовеличаваш с цел нападка.Няма и един исторически факт,освен че първата световна война наистина се е състояла.Бих те посъветвал да си служиш с факти в споровете,защото иначе излизаш прост,заяждащ се "многознайко" (като мето  :-P ) ....

Неактивен Mасон

• Senior Member
  • Публикации: 553
  • Sic transit gloria mundi
« Отговор #28 -: Май 13, 2008, 23:06:56 »

Ти бил ли си в Аушвиц?
Гарантирам ти, че ако не си душевно болен ще се разплачеш.
Войната е гадно нещо. Но го осъзнаваме винаги след, а не преди нея.
Principes mortales, respublica aeterna!

Неактивен Metoman_88

• Hero Member
  • Публикации: 1039
  • Зодия: Cancer Cancer
« Отговор #29 -: Май 13, 2008, 23:08:51 »

Ти бил ли си в Аушвиц?
Гарантирам ти, че ако не си душевно болен ще се разплачеш.
Войната е гадно нещо. Но го осъзнаваме винаги след, а не преди нея.
А ти  колко воини си преживял бе  :-[ :-[ :-[ :-[
Ще измислим нови хитрини,
закони всякакви игри.
Наш човек на пост там, ще внедрим
далавера с него да въртим.

Share me

Digg  Facebook  SlashDot  Delicious  Technorati  Twitter  Google  Yahoo
Smf