Българският националистически форум

Автор Тема: Деградацията на обществото в ЕС  (Прочетена 17110 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Krystalnacht

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 120
  • Nothing is true, everything is permitted.
    • Diary of a werewolf
  • Зодия: Libra Libra
Re: Деградацията на обществото в ЕС
« Отговор #30 -: Март 12, 2009, 00:24:32 »
Такова е положението във всички страни контролирани от чифутите.
Скоро и в България

Е тука малко преувеличаваш. Това няма нищо общо с чифутите.

Подобни зверства са се случвали в цялата история на човечеството и ще продължават да се случват.
Такава е човешката природа просто.

Неактивен bulgarian085

• Registered user
  • Forum Member
  • **
  • Публикации: 287
« Отговор #31 -: Март 12, 2009, 00:33:07 »
Впрочем появиха се съмнения, че убиеца е чифут

Неактивен Krystalnacht

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 120
  • Nothing is true, everything is permitted.
    • Diary of a werewolf
« Отговор #32 -: Март 12, 2009, 00:54:28 »
Да, но все пак са съмнения. Къде са доказателствата?

Неактивен killed_by_death

• Senior Member
  • Публикации: 740
  • Дълг и Чест
« Отговор #33 -: Март 12, 2009, 01:10:38 »
Целия свят е педерастки, всички са педерасти. Шефа на кварталното магазинче е педераст, шефа на ресторанта долу до нас е педераст, шефа на кафето е педераст. И решили едни педерасти да си направят педерастка организация... После се чудете разни неща. Тва не беше по темата, само философствам. ;D

По темата - мисля, че няма какво да коментираме. Всеки си прави свои изводи, всеки има различно мнение. За мен чисто и просто е изпушил. Пък и знаеш ли медиите как ще покажат новината. Има разлика от "Мъж уби трима души" и от "Мъж успя да се предпази от опит за убийство" и някъде надолу в статията да се описва как той в опит да се защити е изтрелял смъртоносни изстрели. Да речем. Сещате се за какво говоря.

Сещам се да - немски изрод е избил 15 души,но понеже е немец, дай да овъртим всичко така,че максимално да смекчим вината и обвиним за пореден път някакви ционисти и медийте...Ако беше обаче друг,да речем руснак или турчин щяха да се сипят обиди към целите народи и какво ли не.Германофилията и всякаква такава "филия" и "фобия" кара хората дори на такива изчадия да гледат различно...
С това мнение доказа,че имаш предразсъдъци,а иначе сочиш хората с други предразсъдъци.

Неактивен Death angel

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 1519
« Отговор #34 -: Март 12, 2009, 08:52:37 »
Да, но все пак са съмнения. Къде са доказателствата?
Дали е чифут или не е без значение, но съм сигурен, че е атеист.
Не падай духом, където ти падне !

Неактивен Сит

• Hero Member
  • Публикации: 1103
« Отговор #35 -: Март 12, 2009, 11:11:28 »

Убилият вчера 16 души в гимназията “Албертвил” в германския град Виненден, край близка клиника и в разположения на 40 км. град Вендлинген, 17-годишен Тим Кречмер (Tim Kretschmer) започнал разстрела от класната стая на бившия си клас, 10 “Д”, където се връщал 3 пъти да доубива бившите си съученици, разкрива британският ежедневник The Daily Mirror. След последното връщане задал смразяващия въпрос: “Мъртви ли сте всички вече?”.

Тийнейджърът, който не бил особено забележим, въпреки богатството на семейството си, явно искал да е нещо повече в очите на другите, и особено в тези на “нежния пол”, но явно без особен успех. Затова си отмъстил, най-вече на жените – всички 3 убити учители са жени, а от 10-те застреляни ученици, 8 са момичета, уточнява The Daily Mail. Над 12 преподаватели и ученици са ранени, като 7 от тях са ученички.

Кречмер използвал за престъплението единственото от 16-те орижия на баща си, което не било надеждно заключено – 9-мм. автоматичен пистолет Beretta, като показал завидно хладнокръвие и целеустременост, убивайки повечето от жертвите си на място с изстрел в главата. Както съобщава Die Welt, количеството открити в него боеприпаси показва, че той е планирал да продължи убийствата още дълго... Слава Богу, нямал тази възможност, след като бил прострелян в крака от полицията във Вендлинген и сам си пръснал главата. 

Другият масов убиец от Алабама – 28-годишният, а не както бе съобщено по-рано 35-годишен Майкъл МакЛендън (Michael McLendon) си имал “списък за отмъщение” с хората, които заслужават да умрат, “защото са се отнасяли лошо с него”, основно колеги от работата. Никой от тях обаче не е в списъка на жертвите му, уточнява ABC News. Вместо това той заличи цялото си семейство, почти зачеркна още едно невинно такова и още няколко души, оказали се на пътя му в черния вторник местно време.

Той първо убил с изстрел в главата 52-годишната си майка, Лайза МакЛендън и четирите й кучета, които положил край тялото й, преди за подпали фамилната къща в Кинстън. В съседния град Самсън продължил с баба си, 74-годишната Вирджиния Уайт, чичо си, 55-годишния Джеймс Уайт и братовчедите си Трейси и Дийн Уайт на 34 и 15 години.

В последвалата безпорядъчна стрелба по непознати, МакЛендън застрелял жената на зам.-шерифа Джошуа Майерс, 31-годишната Андреа и 18-месечната им дъщеря Корин, която тя държала на ръце на верандата си. 4-месечната им дъщеричка Ела също била ранена, но ще оцелее. Вдовецът-шериф ще трябва да се грижи и за 4-годишния си син, който избегнал куршума, защото бил вътре в къщата.

Майерс разказва, че нито той, нито жена му са познавали убиеца, Андреа говорила със съседката, когато била убита. Самият зам.-шериф участвал в преследването на МакЛендън, без да подозира за кървавата драма пред дома му, закоято научил едва, когато всичко приключило. Лош късмет извадили и двама мъже на 24 и 51 години и жена на 43, които били убити от МакЛендън в съседния град Женива, на път към завода за метални елементи, в който работел, и в който се самоуби с изстрел в главата.

http://bgfactor.org/index_.php?cm=3&id=18448

Неактивен Wulko88

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 276
  • ИМАМ ДОСТА ВУЛГАРЕН ЕЗИК
« Отговор #36 -: Март 12, 2009, 11:43:08 »
сигурен съм че момчето е имало причина да го направи, но тя се крие от продажните медии. Евала, поне е имал сърце да ги убие и да се гръмне, тука такива хора няма
МНОГО ОБИЧАМ ДА ПИЯ

Неактивен Mасон

• Senior Member
  • Публикации: 542
  • Sic transit gloria mundi
« Отговор #37 -: Март 12, 2009, 11:48:56 »
Ти имаш ли сърце? ;)
Principes mortales, respublica aeterna!

Неактивен logx

• Senior Member
  • Публикации: 943
  • Обичайте Родината си!
    • Български националисти
« Отговор #38 -: Март 12, 2009, 13:08:15 »
Целия свят е педерастки, всички са педерасти. Шефа на кварталното магазинче е педераст, шефа на ресторанта долу до нас е педераст, шефа на кафето е педераст. И решили едни педерасти да си направят педерастка организация... После се чудете разни неща. Тва не беше по темата, само философствам. ;D

По темата - мисля, че няма какво да коментираме. Всеки си прави свои изводи, всеки има различно мнение. За мен чисто и просто е изпушил. Пък и знаеш ли медиите как ще покажат новината. Има разлика от "Мъж уби трима души" и от "Мъж успя да се предпази от опит за убийство" и някъде надолу в статията да се описва как той в опит да се защити е изтрелял смъртоносни изстрели. Да речем. Сещате се за какво говоря.

Сещам се да - немски изрод е избил 15 души,но понеже е немец, дай да овъртим всичко така,че максимално да смекчим вината и обвиним за пореден път някакви ционисти и медийте...Ако беше обаче друг,да речем руснак или турчин щяха да се сипят обиди към целите народи и какво ли не.Германофилията и всякаква такава "филия" и "фобия" кара хората дори на такива изчадия да гледат различно...
Леле! Чичо, Владиславчо, чак ме сепна... =) Ама ти да не си мислиш, че ще оправдая някакъв откачен олигофрен, който хванал оръжието и започнал да стреля наред, да избива всеки, който му се мерне пред погледа и т.н.? Да не си мислиш, че това, което написах е с цел да оневиня тая мушморок, който си е помислил, че е безсмъртен? Ако е така - зле си. Естествено, че ако фактите са такива, каквито ги представят - ще съм настроен отрицателно, обаче кажи ми ти сега, знаеш ли какво е истина от написаното, какво не е споменато и прочее?
Че той ако Българин направи такава простотия ще съм "ЗА" смъртно наказание, пък остава някакъв германец, дето ни съм чул, ни съм видял, ни съм ... Все тая. Обаче бяха прави, че ти имаш пристрастия, а обвиняваш другите... =D
И така животът продължава
вечният си мъдър кръговрат.
Някой постоянно оцелява,
защото други срещу бурята, стърчат.

Неактивен Ivo_the_MOnsTer

• Senior Member
  • Публикации: 782
  • Зодия: Cancer Cancer
« Отговор #39 -: Март 12, 2009, 13:35:22 »
сигурен съм че момчето е имало причина да го направи, но тя се крие от продажните медии. Евала, поне е имал сърце да ги убие и да се гръмне, тука такива хора няма
Сигурно, ционската медия  прави всичко за да ти промие мозъка
Всеки заслужава да бъде съден според делата си.

Неактивен Сит

• Hero Member
  • Публикации: 1103
« Отговор #40 -: Март 12, 2009, 14:06:22 »
Ти имаш ли сърце? ;)
Капитала има ли сърце? :)

Неактивен Skarlet

• Hero Member
  • Публикации: 1638
  • хуманистка
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius
« Отговор #41 -: Март 12, 2009, 15:57:35 »
"Търпях достатъчно. Писна ми от този ужасен живот... всички ми се подиграват и никой не признава способностите ми. Никой не знае на какво съм способен. Страхувам се, имам оръжия и утре сутринта ще отида в старото си училище. Вероятно ще се измъкна, така че ослушвайте се, ще чуете за мен. Само запомнете мястото: Виненден".

Това съобщението е което е било качено в Интернет вечерта преди събитията.

Ето откъде момчето е взело идеята за "отмъщението" си, от филма Klass - http://www.imdb.com/title/tt0988108/ Сюжетът е подобен.

Неактивен Ivo_the_MOnsTer

• Senior Member
  • Публикации: 782
  • Зодия: Cancer Cancer
« Отговор #42 -: Март 12, 2009, 18:18:51 »
Този си е баш германец личи си .. на 2рата снимка ми прелича на главния герой от Napola - Elite fur den Fuher
Всеки заслужава да бъде съден според делата си.

Неактивен killed_by_death

• Senior Member
  • Публикации: 740
  • Дълг и Чест
« Отговор #43 -: Март 12, 2009, 20:23:23 »
"Търпях достатъчно. Писна ми от този ужасен живот... всички ми се подиграват и никой не признава способностите ми. Никой не знае на какво съм способен. Страхувам се, имам оръжия и утре сутринта ще отида в старото си училище. Вероятно ще се измъкна, така че ослушвайте се, ще чуете за мен. Само запомнете мястото: Виненден".

Това съобщението е което е било качено в Интернет вечерта преди събитията.

Ето откъде момчето е взело идеята за "отмъщението" си, от филма Klass - http://www.imdb.com/title/tt0988108/ Сюжетът е подобен.
Филмът Klass е по действителен случай,между другото.Не смятам,че причините за масови убийства са филмите с насилие.Те могат да покажат на изперкалите начина,но не са причината.

Неактивен Skarlet

• Hero Member
  • Публикации: 1638
  • хуманистка
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius
« Отговор #44 -: Март 12, 2009, 20:36:15 »
Не смятам,че причините за масови убийства са филмите с насилие.Те могат да покажат на изперкалите начина,но не са причината.

Ами нали и аз това казвам

Вярно е, че лошата семейна среда оказва основното влияние върху оформянето на личността, но ако ги нямаше прекалено кървавите филми и игри, хората с проблеми просто ще си живуркат кротко, без мисъл и идея как да отмъстят на хората, отнасяли се лошо с тях. А филмите дават една погрешна представа, че ако някой ти е навредил с нещо, на теб или на семейството ти, най-нормалното е да грабнеш оръжие и да му пръснеш главата. 90% от екшъните са подобни сюжети - някой наранява или убива член на семейството на главния герой и той тръгва да отмъщава.