България и българите > Български националисти

Татуировки на българските националисти

(1/8) > >>

zaprian:
здравейте на всички!!! Имам няколко татуировки сварзани с историята ни,но искам на си направя нещо голямо започващо от рамото по цялата ръка(подобна на тази на Бекъм).Идеята ми е или някой наш цар или светец свързан с православието като цяло. Рових се доста в нета ,но не открих нищо интересно.Мерси предварително

Nordwave:

--- Цитат на: zaprian в Юни 30, 2008, 18:29:39 ---здравейте на всички!!! Имам няколко татуировки сварзани с историята ни,но искам на си направя нещо голямо започващо от рамото по цялата ръка(подобна на тази на Бекъм).Идеята ми е или някой наш цар или светец свързан с православието като цяло. Рових се доста в нета ,но не открих нищо интересно.Мерси предварително

--- Край на цитат ---
Потърси на тази страница http://tattoo.start.bg/ И Добре дошъл в нашият форум! :)

Болгардингезе:
Аз не се много интересувам от татуировки ,но идеята да някакъв български цар ,не е лоша. ;)

Генерал Колев:
Я да видим кой ще се познае в клипчето с татуировките?

Татуировки на български националисти

Sol Invictus:
Да ме извинявате, но си мисля, че да си татуираш съвременния герб е проява на лош вкус, както и разните му там надписи...Иначе видях и няколко доста добри идеи.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия