Няколко идеи за активизъм

• 22 Отговора
  • 3449 Прегледи

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

Неактивен Wulko88

• **
  • 270
  • +97/-39
  • ИМАМ ДОСТА ВУЛГАРЕН ЕЗИК
Re: Няколко идеи за активизъм
« Отговор #15 -: Март 02, 2009, 10:58:27 »
Сосипаторе, обаче в крайна сметка се оказва, че някои народи са по примитивни от други, което не означава, че те нямат място на Земята, но мястото им не е в България или в Европа.
Иначе темата се измести. Казах ви да давате идеи за да се допълни...
МНОГО ОБИЧАМ ДА ПИЯ

*

Неактивен logx

• 936
  • +194/-28
  • Обичайте Родината си!
    • Български националисти
« Отговор #16 -: Март 02, 2009, 11:13:25 »
Аз давам идея и тя е: ако имате финанси - купувайте! Всичко! Движими и недвижими имоти! Говорете с ваши приятели, пропагандирайте скрито, обяснете им за какво става въпрос! Аз съм гон аправил отдавна, доста от тях осъзнават за какво говоря, независимо, че в началото се отнесоха с пренебрежение.
И така животът продължава
вечният си мъдър кръговрат.
Някой постоянно оцелява,
защото други срещу бурята, стърчат.

*

Неактивен Кубрат

• *
  • 37
  • +22/-7
  • България за българите , грабителите вън !!!
  • Зодия: Capricorn Capricorn
« Отговор #17 -: Март 02, 2009, 13:54:50 »
Забелязъл съм ,че днешната младеж както и хора на по висока възраст и т.н. не са склонни да приемат никаква открита ясна и агресивна пропаганда , те не забелязват ,че страната им се руши , защото не осъзнават , какво е за нас България , защото за тях това е име на държава в която живеят , както Европа на континент , Земя на планета , Млечен път на галактика и т.н. дори не ги вълнува до такава степен .
Какво ги кара да мислят така и , защо се стигна до тук ?
Е тука са виновни еврейските телевизий като Бтв или МТВ , които американизираха българите . Когато младите започнаха да си мечтаят да станат негри и да носят широки гащи , когато единственото важно за тях е да имат "кинти " и "пички" ... тогава стана най-лошото , защото нали именно на тях разчитаме да се вдигнат с нас за национална свобода !
България за българите , грабителите вън !!!

*

Неактивен Ivo_the_MOnsTer

• 769
  • +141/-36
  • Зодия: Cancer Cancer
« Отговор #18 -: Март 02, 2009, 14:24:32 »
Забелязъл съм ,че днешната младеж както и хора на по висока възраст и т.н. не са склонни да приемат никаква открита ясна и агресивна пропаганда , те не забелязват ,че страната им се руши , защото не осъзнават , какво е за нас България , защото за тях това е име на държава в която живеят , както Европа на континент , Земя на планета , Млечен път на галактика и т.н. дори не ги вълнува до такава степен .
Е тука са виновни еврейските телевизий като Бтв или МТВ , които американизираха българите . Когато младите започнаха да си мечтаят да станат негри и да носят широки гащи , когато единственото важно за тях е да имат "кинти " и "пички" ... тогава стана най-лошото , защото нали именно на тях разчитаме да се вдигнат с нас за национална свобода !
Да пропаганадата  добре си върши работата ,но както казваше 1 приятел : "Аз вярвам че белия човек ще победи"
Всеки заслужава да бъде съден според делата си.

*

Неактивен Кубрат

• *
  • 37
  • +22/-7
« Отговор #19 -: Март 02, 2009, 14:31:46 »
Замисли се колко по лесно е да слушаш музика и да гледаш телевизия , колко по лесно е да си мислиш ,че като се изнесеш от България ще живееш много по-добре , отколкото да защитаваш идея която всички оплюват от колкото да застанеш пред твойте приятели , близки , колеги и да кажеш "ебете си майките аз няма да се поддам на еврейската пропаганда " а те да те гледат като телета и да не разбират за говориш и да се чудят , защо пък мешаш евреите и да те обвиняват веднага в шувинизъм или нацизъм , само защото са разбрали ,че е грешно да се мразят чифутите !

*

Неактивен killed_by_death

• 730
  • +159/-39
  • Дълг и Чест
« Отговор #20 -: Март 02, 2009, 17:18:37 »
Проблемът не е в това,че искат кинти и пички,а че с това се изчерпват идеите им за живота,ти го спомена.Лошото е,че незаинтересоваността и апатията на повечето мои връстници,хората от моето поколение е отличителна тяхна ''черта".И не че са малоумни,просто често липсва собствено мнение дори,по даден въпрос.

*

Неактивен Кубрат

• *
  • 37
  • +22/-7
« Отговор #21 -: Март 02, 2009, 17:20:49 »
и въпреки това си мисля ,че ако им пуснеш да гледат време разделно и им прочетеш обесването на Васил Левски , биха се замислили и биха се разчуствали . Поне дано да е така защото иначе не знам :(

*

Неактивен killed_by_death

• 730
  • +159/-39
  • Дълг и Чест
« Отговор #22 -: Март 02, 2009, 17:44:37 »
и въпреки това си мисля ,че ако им пуснеш да гледат време разделно и им прочетеш обесването на Васил Левски , биха се замислили и биха се разчуствали . Поне дано да е така защото иначе не знам :(
Разбира се,че ще се разчувстват-за 1-2 часа.После пак ще смятат,че това са отживелици и сега вече ''светът е друг''.А най-вероятно и тва няма да си помислят...

Няколко реда за скопеният български национализъм

Започната от Петкан

Отговора: 10
Прегледи: 9178
Последна публикация Октомври 04, 2018, 18:57:19
от HighVoltage