Траурно шествие "Никога вече комунизъм"

• 110 Отговора
  • 29556 Прегледи

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

Неактивен wikinger

• *
  • 13
  • +10/-0
« Последна редакция: Септември 07, 2008, 12:16:36 от wikinger »

*

Неактивен Балкани

• 1083
  • +470/-62
Re: Траурно шествие "Никога вече комунизъм"
« Отговор #1 -: Септември 06, 2008, 20:37:32 »
Неее :( За съжаление утре заминавам за Царево и точно на 9-ти няма да съм тук :-X
Тежко, тежко! Вино дайте!
Пиян дано аз забравя
туй, що, глупци, вий не знайте
позор ли е, или слава!

....

Ще да пия на пук врагу,
на пук и вам, патриоти!
Аз веч нямам мило, драго,
а вий... вий сте идиоти!

*

Неактивен Георгиев

• *
  • 13
  • +3/-4
« Отговор #2 -: Септември 06, 2008, 22:05:51 »
А бе не ви е виновен комунизма. Стига позьорщина.

*

Неактивен Севар Вананд

• 867
  • +246/-38
  • Борете се!
  • Зодия: Leo Leo
« Отговор #3 -: Септември 06, 2008, 23:12:18 »
За кое не ни е виновен комунизма?
Ако и ние не успеем, за България няма бъдеще!

*

Неактивен Александър

• 723
  • +173/-11
  • Шуми Марица окървавена...
  • Зодия: Pisces Pisces
« Отговор #4 -: Септември 06, 2008, 23:45:05 »
Сигурно Света Неделя се е гръмнала самичка...  :kill:
И да, той ни е виновен за сегашното положение. Ако не беше комунизма сега бихме били значително по-добре.
"С дързостта на младите и мъдростта на старите да възродим нацията и България."

*

Неактивен Георгиев

• *
  • 13
  • +3/-4
« Отговор #5 -: Септември 07, 2008, 21:41:43 »
И като повтаряте безсмислени клишета се мислите за големите демократи  :-[, я се замислете колко назад тръгна България от тогава насам? И после ми говорете.

*

Неактивен Севар Вананд

• 867
  • +246/-38
  • Борете се!
  • Зодия: Leo Leo
« Отговор #6 -: Септември 07, 2008, 22:04:29 »
И като повтаряте безсмислени клишета се мислите за големите демократи  :-[, я се замислете колко назад тръгна България от тогава насам? И после ми говорете.
Кой се мисли за демократ? Това е националистически форум. От кога насм е тръгнала назад България? Ако не говориш за 1944, значи си в грешка. Варненчик ти го каза. Комунистите в България никога не са били сваляни от власт.

ПП Ако си комунист кажи предварително, за да знам, че няма смисъл да се спори с теб!
Ако и ние не успеем, за България няма бъдеще!

*

Неактивен Александър

• 723
  • +173/-11
« Отговор #7 -: Септември 07, 2008, 22:21:05 »
Да съм казал, че подкрепям демокрацията в този съвременен нейн вид, та даже и демокрацията въобще?!  :-[

Да не говорим, че тая "демокрация" се управлява от бившите комунисти. Все агенти на ДС и хора обвързани с старата власт...
А демокрацията от древна Гърция, в която е имало роби и прочие в момента не се практикува никъде.

И още нещо... Това как е България сега не влияе по никакъв начин на терористичния акт извършен от тези подчовешки изроди - комунистите. Ако ще и ... незнам каква форма на управлениеи да имахме, фактите са си факти. Комунистите извършиха най-големия терористичен акт в историята на България, с ясното съзнание, че ще пострадат толкова много невинни граждани...
« Последна редакция: Септември 07, 2008, 22:24:25 от Александър »

*

Неактивен FELDMARSCHALL

• *
  • 2746
  • +361/-61
  • АРИЕЦ
  • Зодия: Scorpio Scorpio
« Отговор #8 -: Септември 07, 2008, 22:34:49 »
Нацизмът е хуманна идеология за разлика от комунизма, защото втората не ценеше
живота на арийците! :'(

*

Неактивен Бай Иван

• 1300
  • +1/-0
  • Зодия: Scorpio Scorpio
« Отговор #9 -: Септември 07, 2008, 22:40:14 »
А пък първата е страшно хуманна щото ценеше живота само на "арийците", а самите германци не са арийци. Странно. Уважение между свободните нации трябва, Фелди, това е.

*

Неактивен Александър

• 723
  • +173/-11
« Отговор #10 -: Септември 07, 2008, 22:51:56 »
Терористичният акт в църквата е най-големият терористичен акт не в историята на България,а на ЦЯЛА ЕВРОПА!
Не съм запознат с историята на тероризма в Европа, но навярно е така.

Иван |Y|
Националсоциализма на Райха е типичен за германците. Всичко в него е в ущърб на Германия.

Редакция:
Да не пускам нов отговор... Подчовек си е обида, независимо дали реално е така или дали човека който го казва го мисли реално.  ;)
« Последна редакция: Септември 07, 2008, 22:55:34 от Александър »

*

Неактивен Борис

• 673
  • +280/-29
  • Зодия: Gemini Gemini
« Отговор #11 -: Септември 07, 2008, 23:17:12 »
Няма арийци,неарийци,подчовеци и надчовеци - има просто хора.Поне християните така смятат - ти очевидно не си от тях...също като комунистите...

Точно пък комунистите не правят никаква разлика между расите и националностите, а искат да направят свят на равенство и братство без народи, където всички ще се мелезират до безкрай.
« Последна редакция: Септември 07, 2008, 23:21:50 от Борис »

*

Неактивен МИГ

• **
  • 459
  • +119/-27
  • Зодия: Cancer Cancer
« Отговор #12 -: Септември 08, 2008, 19:21:35 »
Там съм, ще се обадя на методий- славянина  ;)Утре тр се сбереме да покажемЕ на тая комунистическа държава че гимразим, ще мразим бащи им , ще мразим и децата им!!СМЪРТ ЗА БКП!!КОМУНИСИТЕ НА ХЕРОИН!!ЦИГАНИТЕ НА КАЛЕ!!
Why don't you all f-fade away (Talkin' 'bout my generation)
And don't try to dig what we all s-s-say (Talkin' 'bout my generation)
I'm not trying to cause a big s-s-sensation (Talkin' 'bout my generation)
I'm just talkin' 'bout my g-g-g-generation (Talkin' 'bout my generation)

*

Неактивен Георгиев

• *
  • 13
  • +3/-4
« Отговор #13 -: Септември 08, 2008, 19:42:50 »
Айде сега... какво постига ком. партията с тоя взрив? Нищо. Защото не го е организирала тя. Ето част от защитната реч на Георги Димитров пред лайпцигсткия процес.

Димитров: ... Аз ще ви напомня също атентата в Софийската катедрала (черквата "Св. Неделя"/"Св. Крал" на 16. 4. 1925 г. - бел. моя). Това покушение не беше организирано от българската комунистическа партия, но заради него комунистическата партия беше подхвърлена на преследвания. Две хиляди работници, селяни и интелигенти бяха звярски убити от фашистките банди под предлога, че комунистите са вдигнали във въздуха катедралата. Тая провокация, с атентата в Софийската катедрала, беше организирана от българската полиция. Още в 1920 г., началникът на софийската полиция Пруткин, само организира през време на стачката на железопътните работници бомбено покушение, като средство за провокация към българските работници.

Председателя (прекъсва Димитров): Това не се отнася до процеса.

*

Неактивен Александър

• 723
  • +173/-11
« Отговор #14 -: Септември 08, 2008, 19:55:14 »
Пълни глупости. Фашисти в България няма! Никой от българските националисти няма да направи такова деяние, това не са долните и морално деградирали хора от БКП, че да са подли, типично по чифутски. БКП достатъчно тероризира население и подържа анти-държавна дейност. Тоест, тя се занимава изцяло с това - терор и анти-държавни дела. Да не говорим за съобщението и неговото пълно изпълнение " да се избият всички националисти ".... Което се изпълнява много точно и стриктно именно от БКП, която е толкова невинна...

Да не говорим, че това не е доказано с нищо. Нито РНБ, нито СБНЛ, нито "Отец Пайсий", нито "Родна Защита", нито "Кубрат", нито "Бранникъ"(и ако съм проснал някой и тях...) се занимава с такива дела. Нито едно от тези движения не е проляло кръв на обикновен човек от народа. Да не говорим да се опитва да убие царя и целия елит, който се тачи толкова свято от всичките движения... Фашисти или националсоциалисти в България няма, може да е имало някакви въздишки, но такива движения и особено толкова силно НС движение никога не съществува....

Това дето ни го даде е подло и жалко...
« Последна редакция: Септември 08, 2008, 19:56:45 от Александър »