Автор Тема: Какво мислите за анархистите?  (Прочетена 13551 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Севар Вананд

• Senior Member
  • Публикации: 888
  • Борете се!
  • Зодия: Leo Leo
Re: Какво мислите за анархистите?
« Отговор #15 -: Септември 08, 2008, 15:28:17 »
Имах предвид следното: когато казваш нещо не ми харесва, трябва да се обосновеш, позовавайки се на теоритиците на това нещо. Да ги обориш, да видиш къде грешат. Това имах предвид. В България анархисти в истинския смисъл на това  НЯМА! Нито ФАБ, нито Анархосъпротива са такива. Това са субкултурни групички, колкото и да претендират да са такива.
Анархизма е противоестествен. Той си противоречи с всички обществени и морални норми. Анархизма е болест, подобна на тумор. Представи си какво би станало, ако анархизма беше водеща идеология! Нямаше да я има България. Нямаше да ги има Българите. Нямаше да има ред. Щеше да се мелезира до безкрай и накрая дори да се затрие човечеството. Анархизма е дете на болни мозъци, които дори не съзнават до какво може да доведе той.

И Анти-Пасти не питаше за анархизма в България, а попринцип. В България няма истински анархисти, като няма и истински комунисти. Но и тези, които се представят за такива, са ни врагове. На нас и на България. Те са срещу властта, но единствено можем да ги използваме. И то много внимателно. А след като победим, трябва да ги унищожим, защото са опасни.

И внимавай с изказванията си! Защото не е много добре за форума да си тръгват хора като Борис, който е направил много и е истински националист. А толерирани са масони и поляци.
Ако и ние не успеем, за България няма бъдеще!

Неактивен Бай Иван

• Hero Member
  • Публикации: 1316
  • Зодия: Scorpio Scorpio
« Отговор #16 -: Септември 08, 2008, 15:36:46 »
Севаре, аз в изказванията си няма какво да внимавам, това което мисля винаги съм го казвал и съм действал както и когато трябва. Като толкоз не ме искате, кежете ми да си ходя и да се свършва. Аз съм "мургавия" модератор, дето НЯМА ДА СИ МЕРИ ИЗКАЗВАНИЯТА.

Неактивен Александър

• Senior Member
  • Публикации: 739
  • Шуми Марица окървавена...
  • Зодия: Pisces Pisces
« Отговор #17 -: Септември 08, 2008, 15:46:15 »
Спорил съм за кратко с анархисти и ми е близко като да споря с чалгари или други подобни модерни хорица. Не искам да им правя "анализ" на глупостите от сайта, но като им прочетох идеологията се шашнах...  :-[ Тогава си направих труда да им коментирам глупостите, но сега не ми се занимава.
Иначе тука в Плевен са драскали на едно място едни глупости: "свобода, равенство...(забравих)"; "войната е бизнес - техен символ"; "братство, солидарност, PUNK ROCK"  :kill:  :kill:
Само ни създават работа, сега тря ги минавам и аз.  :-P
"С дързостта на младите и мъдростта на старите да възродим нацията и България."

Неактивен Болгардингезе

• Hero Member
  • Публикации: 1009
  • mąθran
    • http://www.geocities.com/bulgarian_aviation/Aviation/Bulgarian.htm
« Отговор #18 -: Септември 08, 2008, 15:47:49 »
Да ,в България анархисти истинския няма ,но моя въпрос е като цяло какво Ви е мнението за тях.
Не ги харесвам също ,защото подкрепиха гейците ,винаги са против националзма и изповядват болни невъзможни идеи.
Ако влезете във ФАБ ще разберете какви са!Но по-добре недейте.
Иран ,Армения - вечни приятели с България.
Както и горе ,тъй и долу!

Неактивен Севар Вананд

• Senior Member
  • Борете се!
« Отговор #19 -: Септември 08, 2008, 15:54:17 »
Севаре, аз в изказванията си няма какво да внимавам, това което мисля винаги съм го казвал и съм действал както и когато трябва. Като толкоз не ме искате, кежете ми да си ходя и да се свършва. Аз съм "мургавия" модератор, дето НЯМА ДА СИ МЕРИ ИЗКАЗВАНИЯТА.
Аз вече съм се произнасял по въпроса дали трябва да си модератор. Ти вършиш много работа във форума, но не го правиш така, както го прави Императора. Видял ли си той да се заяде с някого? Аз поне не съм, откакто съм тук. Винаги е неутрален и наказва тези, които си го заслужават(провокатори, комунисти, чужденци и др.). Един модератор трябва да работи за разрастването на форума и за неговото подобряване. Не мога да оценявам работата ти. Но мога да погледна резултатите. Танкиста го няма вече, а беше сред най-редовните потребители, подпомагащ за колорита на този форум. Сега иска да си отиде и Борис. Той не е трил ничии мнения и не е влизал в чужди акаунти.

Не си изгонил Борис, но го провокира с изказването си. той сам е решил, но наистина не е нормално модератор на националистически форум да защитава анархоболни. Последно вредни ли са за теб анархосите или не?

Неактивен Бай Иван

• Hero Member
« Отговор #20 -: Септември 08, 2008, 16:01:19 »
Аз не се заяждам, Севаре и не се вдетинявайте, като ми изкарвате несъществуващи вини.
Анархистите са вредни за държавността. Толкоз, въпреки, че изобщо не съм длъжен да отговарям. А пък Борис да не се обижда толкоз лесно, а и не виждам с какво съм го обидил. Колкото до Ташко, казъл съм вече достатъчно.

« Последна редакция: Септември 08, 2008, 16:03:03 от Иван |Y| »

Неактивен Севар Вананд

• Senior Member
  • Борете се!
« Отговор #21 -: Септември 08, 2008, 16:07:23 »
Аз не се заяждам, Севаре и не се вдетинявайте, като ми изкарвате несъществуващи вини.
Анархистите са вредни за държавността. Толкоз, въпреки, че изобщо не съм длъжен да отговарям. А пък Борис да не се обижда толкоз лесно, а и не виждам с какво съм го обидил. Колкото до Ташко, казъл съм вече достатъчно.
Добре. Просто ми се стори, че защитаваш анархоболни и това ме втрещи. Край. Спираме.

Неактивен Весо

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 31
« Отговор #22 -: Септември 08, 2008, 17:35:32 »
Иване, много малко им е "багажа" на тези момчета. Нито обща, нито политическа култура. Няма да споря с никого, да попорочетат нещо и тогава да опитат да обсъждат анархизма.

Неактивен Болгардингезе

• Hero Member
  • mąθran
« Отговор #23 -: Септември 08, 2008, 17:49:15 »
Иване ,найстина ли искаш да баннваш Борис?
Защото аз имам много противоречия с него ,но това не го прави по-малко от останалите националст.

Неактивен Бай Иван

• Hero Member
« Отговор #24 -: Септември 08, 2008, 17:50:57 »
Ей хора, четете бе - никъде не съм казал подобно нещо.

Неактивен Генерал Колев

• Registered user
  • Hero Member
  • Публикации: 2613
  • България над всичко!
« Отговор #25 -: Септември 08, 2008, 17:56:12 »
Ей хора, четете бе - никъде не съм казал подобно нещо.
Ама някои са не читатели, те писатели. :lol:
България над всичко!

Неактивен Севар Вананд

• Senior Member
  • Борете се!
« Отговор #26 -: Септември 08, 2008, 18:48:02 »
Иване, много малко им е "багажа" на тези момчета. Нито обща, нито политическа култура. Няма да споря с никого, да попорочетат нещо и тогава да опитат да обсъждат анархизма.
Заблуден анархоболен ми казва, че ми бил малко "багажа". Най-хубавото, което можете да направите вие анархистите е да емигрирате в Турция и там да разпространявате идеите си! Тогава дори Ви бих подкрепил.

Неактивен Генерал Колев

• Registered user
  • Hero Member
  • Публикации: 2613
  • България над всичко!
« Отговор #27 -: Септември 08, 2008, 18:54:49 »
Най-хубавото, което можете да направите вие анархистите е да емигрирате в Турция и там да разпространявате идеите си! Тогава дори Ви бих подкрепил.
Аз също бих подкрепил анархистите да отидат в Турция, но тук- не!  :eusa_naughty: :eusa_naughty:
България над всичко!

Неактивен Светозар

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 32
« Отговор #28 -: Септември 08, 2008, 19:25:43 »
Лично аз съм против анархистите..

Неактивен Болгардингезе

• Hero Member
  • mąθran
« Отговор #29 -: Септември 08, 2008, 20:36:50 »
Само ,че не знам кой ще прати в Турция.Доган?Комунистите?Всички те имат изгода от това да се разруши и последната капка от България.

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf