Автор Тема: Относно носенето на забрадки в училищата и университетите  (Прочетена 9046 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен atakista

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 14
Много ясно, че ще я върнат, живеем в XXI век и още повече в християнска държава, няма място за забрадки!  :down:
Левски глас вика нас,
турски глас бяга от нас!
                       Добри Чинтулов

Неактивен Бащицата Махно

• Account Disabled
  • Forum Member
  • *
  • Публикации: 193
Правилно! :devil:
Когато си в лодката, бреговете изглеждат други!

Неактивен Франкист

• банкетен революционер
  • Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 2455
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0 Microsoft Internet Explorer 6.0
и сега ако някой ми каже че съм бил параноик и само съм кряскал за заплахата от потурчване  ::) :

В три учебни заведения в Смолянско ученички ходят със забрадки. Директорите на училищата са предупредени в правилниците да бъде включен текст, че образованието е светско, но засега все още въпросът не е решен.
Това каза директорът на Регионалния инспекторат по образование – Смолян Тодор Петканов, цитиран от Фокус.
Шест ученички в момента ходят на училище със забрадки в Рудозем, Смолян и Девин. Петканов посочи, че скоро не са били водени разговори с родителите на тези ученици.
„Въпросът със забрадките трябва да бъде решен на национално равнище”, каза още началникът на смолянския инспекторат. По неговите думи, в другите райони със смесено население в България няма ученички, които да ходят със религиозни символи. Петканов изрази надежда, че този въпрос ще намери място в новия Закон за народната просвета.
Няма случаи, в които ученички със забрадки да са били връщани от училище. Имало е предложение към директорите те да преминат на самостоятелна форма на обучение, т.е да се явяват само на изпити. Тази идея се реализира само в училището в маданското село Върбина. Сред местното население се говори, че ученички свалят забрадките преди да влязат в учебното заведение, а след като приключи учебният процес, те отново ги слагат. Петканов бе категоричен, че не са засичани такива случаи.

Неактивен Death angel

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 1554
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Firefox 3.0.7 Firefox 3.0.7
 Чудя се само дали ви е известно, че и в православен храм се счита за неприлично жена да влиза без забрадка ?!
 И двете ми баби носеха забрадки и к'во от това ?!
 Ако не е установена строга училищна униформа всеки може да си се облича както иска, стига да не тръгне гол.  ???
Не падай духом, където ти падне !

Неактивен Сосипатор

• Senior Member
  • Публикации: 813
  • Linux Linux
  • Browser:
  • Opera 9.64 Opera 9.64
  • Зодия: Aquarius Aquarius
Чудя се само дали ви е известно, че и в православен храм се счита за неприлично жена да влиза без забрадка ?!
 Ако не е установена строга училищна униформа всеки може да си се облича както иска, стига да не тръгне гол.  ???

Tочно така.
Интересно защо като се чукат децата от 11-годишна възраст, и до 18 имат по три аборта, като се друсат, изпростяват, ходят като някакви магистрални труженички, снимат се с мобилните телефони как правят свирки, бият учителите, татуировки по целото тело, обици в носовете веждите и какво ли не, това на никой не прави впечатление, обаче като носят момичетата забрадки, всички скачат.
Те забрадките от нас са ги взели бе, начина на целомъдрено обличане са го копирали от християнството. Некога и нашите жени така са се обличали, не са били курветини винаги като сега.
Сосипатор Пиров.

Неактивен Ivo_the_MOnsTer

• Senior Member
  • Публикации: 795
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Зодия: Cancer Cancer
В моето училище има момичета с турски имена ама си ходят нормално и са печени, тия ако са ми от даскало ще им избия исляма от главата .
Всеки заслужава да бъде съден според делата си.

• Senior Member
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:

Tочно така.
Интересно защо като се чукат децата от 11-годишна възраст, и до 18 имат по три аборта, като се друсат, изпростяват, ходят като някакви магистрални труженички, снимат се с мобилните телефони как правят свирки, бият учителите, татуировки по целото тело, обици в носовете веждите и какво ли не, това на никой не прави впечатление, обаче като носят момичетата забрадки, всички скачат.
Те забрадките от нас са ги взели бе, начина на целомъдрено обличане са го копирали от християнството. Некога и нашите жени така са се обличали, не са били курветини винаги като сега.
Наистина по-голямата част са такива,но не само в Бг а и с цяла Европа и Америка,но не ги поставяи под общ знаменател.И ся не ми ги обеснявай че няма нищо лошо и че е нормално.Това че младите деградират е ясно, ясно е и кой го иска  и как го прави,но не че не е нормално.Ти си доста ограничен за тебе има момиче с забратка дето е с космата п*тка  и крака, и не се ебе до сватбата , а мьжа и го избира баща й и момиче дето се облича като *** и си бръсне съответно краката и п*тката и се ебе с всеки.И 2ете крайности да много кофти,но има много момичета дето не се обличат съвсем  като курви , не са с забратки , а просто се обличат хубаво  и не се ебе с всеки.

Неактивен Сосипатор

• Senior Member
  • Linux Linux
  • Browser:
  • Opera 9.64 Opera 9.64
Нема какво да се обясняваме бе, забрадките не са нищо лошо. Требе да се въведат като задължителни и при нас. И коя пача не спазва, да се превъзпитава чрез обществено полезен труд. 
Сосипатор Пиров.

Неактивен Wladyslaw Warnenczyk

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 2094
  • http://www.historum.com/
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 7.0 Microsoft Internet Explorer 7.0
  • Зодия: Capricorn Capricorn
Нема какво да се обясняваме бе, забрадките не са нищо лошо. Требе да се въведат като задължителни и при нас. И коя пача не спазва, да се превъзпитава чрез обществено полезен труд. 

А християнският фанатизъм е не по-добър от ислямският.Истинските християни Сосипаторе дават свобода на всеки да прави избор в какво да вярва и какво да прави,а не го задължават със закони и насилствен труд.Господ ще ги съди курвичките,а НЕ ТИ.Кой си ти да решаваш кой ще работи насилсвено за дето не е спазвал благоприличие?Това правят ислямските психопати в Иран например,където има така наречената "Нравствена полиция",имаща право дори да убива хора,които нарушават "ислямската нравственост".Гади ми се от фундаменталисти с твоите идеи,които всъщност развалят християнството.Това твоето не се заблуждавай,че е вяра или религия - то е извращение и ерес.Христос никога не е постъпвал по тоталитарният и насилствен начин,по който ти подхождаш в повечето случай,които съм чел в този форум.

Неактивен Сосипатор

• Senior Member
  • Linux Linux
  • Browser:
  • Opera 9.64 Opera 9.64

А християнският фанатизъм е не по-добър от ислямският.Истинските християни Сосипаторе дават свобода на всеки да прави избор в какво да вярва и какво да прави,а не го задължават със закони и насилствен труд.Господ ще ги съди курвичките,а НЕ ТИ.Кой си ти да решаваш кой ще работи насилсвено за дето не е спазвал благоприличие?Това правят ислямските психопати в Иран например,където има така наречената "Нравствена полиция",имаща право дори да убива хора,които нарушават "ислямската нравственост".Гади ми се от фундаменталисти с твоите идеи,които всъщност развалят християнството.Това твоето не се заблуждавай,че е вяра или религия - то е извращение и ерес.Христос никога не е постъпвал по тоталитарният и насилствен начин,по който ти подхождаш в повечето случай,които съм чел в този форум.

Моята идея нема нищо общо с християнството. Просто като обществена мерка не е зле да се приложи. Все ще е по-добре от к@рварлъка сега. Не знам за тебе, ама аз имам петгодишна дъщеря която гледа телевизия, и ме пита въпроси от типа на: "Тате какво е хомосексуалист?". Това че не искам дъщеря ми да расте в развратена нация не е нищо лошо. Не искам също в първи клас момичетата да обсъждат "свирки", не искам дъщеря ми да почне да се чука на 11 години, и не искам разни силиконови пачаври по телевизията да ми говорят постоянно за ебане. Не искам разврата да се приема като "нормално" и "модерно" нещо. Ебал съм ти нацията където се подсмиват на девствеността и целомъдрие означава задръстеност. 
И тия намерили да се опълчават срещу забрадките. Бах мааму. Още се сещам на времето преди три години когато две момичета беха отказали на некаква тъпа пачавра директорка от Смолян да свалят забрадките. По телевизиите и по новините само това беше цел месец. Ама как така носят забрадки. А това че техните деца се чукат и ходят облечени като курви, не им прави впечатление. 
Сосипатор Пиров.

• Senior Member
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:

Моята идея нема нищо общо с християнството. Просто като обществена мерка не е зле да се приложи. Все ще е по-добре от к@рварлъка сега. Не знам за тебе, ама аз имам петгодишна дъщеря която гледа телевизия, и ме пита въпроси от типа на: "Тате какво е хомосексуалист?". Това че не искам дъщеря ми да расте в развратена нация не е нищо лошо. Не искам също в първи клас момичетата да обсъждат "свирки", не искам дъщеря ми да почне да се чука на 11 години, и не искам разни силиконови пачаври по телевизията да ми говорят постоянно за ебане. Не искам разврата да се приема като "нормално" и "модерно" нещо. Ебал съм ти нацията където се подсмиват на девствеността и целомъдрие означава задръстеност. 
И тия намерили да се опълчават срещу забрадките. Бах мааму. Още се сещам на времето преди три години когато две момичета беха отказали на некаква тъпа пачавра директорка от Смолян да свалят забрадките. По телевизиите и по новините само това беше цел месец. Ама как така носят забрадки. А това че техните деца се чукат и ходят облечени като курви, не им прави впечатление. 
Нищо ново не каза, пак същите неща.Дай ся щото има циониска пропаганда да караме момичетата да са с забратки  и да се мажат с кал  да не ги видят че са красиви случайно.А да им забрним и с момчета да общуват.Спред мен ако обесниш на момичетата как стоят нещата ако им дадеш добро въспитание няма нужда от забратки и такива ретроградни елементи.Определено си като ония в Ислямската република,дори съм сигурен че тази форма на управление базирираща закона на религиозното законодателство  ти харесва много и си мечтаеш за Християнска република с християнска жандармерия дето са бие и прибира в затвора  атеистите  и "неморални момичета ходещи без забратки"

Неактивен hammerbg

• Senior Member
  • Публикации: 973
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 2.0.0.20 Firefox 2.0.0.20
  • Зодия: Gemini Gemini
Абе хора вие с тая религия сте се побъркали, тва треа да се изкорени  :devil:

Неактивен Wladyslaw Warnenczyk

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 2094
  • http://www.historum.com/
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 7.0 Microsoft Internet Explorer 7.0
  • Зодия: Capricorn Capricorn

А аз пък мога да ти кажа,че тия дето ги карат да ходят със забрадки и им налагат какви ли не рестрикции стават най-големите курвички.Колкото повече им забраняваш нещо толкова повече ще го искат.Така на много мои ученички родителите им забраняват да пушат и пият,а те точно заради това дебнат всеки удобен момент да го направят,без дори да им харесва това.За сметка на това други не пушат и не пият,без никой да им забранява.На мен например родителите ми нищо не са ми забранявали и точно затова се нито пуша,нито пия (освен по празници).Децата трябва да РАЗБЕРАТ защо е лошо да се чукат рано и другите такива работи,а не да им се налага със сила.Когато им го наложиш те ще го искат и в крайна сметка постигнат.Ако ги накараш да вярват обаче,че като го правят ще са просто скапани парцали и боклуци,които ти ще презираш те няма да го правят.Ако не искаш дъщеря ти да стане курвичка,която пуши и пие в никакъв случай НЕ и забранявай всякакво развлечение (стига да е прекалено) и не я дръж като в окови.Така само ще я тласнеш към тези неща.По-добре и обясни,че ако иска може да ги прави тези неща,но тогава тя за теб ще боклук и ти ще съжаляваш,че ти е дъщеря.Това уверявам те има много по-голям ефект,отколкото забраната,която те само гледат как да прескочат.Затова работата с насилствените забрадки е пълна простотия,която ще има по-скоро обратен ефект.

Неактивен Генерал Колев

• Registered user
  • Hero Member
  • Публикации: 2662
  • България над всичко!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.0.14 Firefox 3.0.14

Директорите на близо 700 държавни училища в белгийския автономен район Фландрия, решиха да забранят носенето на мюсюлмански забрадки в учебните заведения.

Това предаде АФП.

"Това решение ще подпомогне поддържането на чувството на равенство и ще предотврати възникването на сегрегация на основата на външни символи на жизнена философия", се казва в изявление на администрацията на училищата..

Повечето от училищата във Фландрия са католически.

Две училища в северния белгийски град Антверпен и близкия Хобокен въведоха подобна забрана в началото на учебната година през миналата седмица, като заявиха, че мюсюлманските момичета са заставени да носят забрадки от семействата си и духовните наставници на ислямските общини.

След близо десетилетие на ожесточени дебати през 2004 г. съседна Франция прие закон, забраняващ носенето на религиозни символи в училище.
България над всичко!

Неактивен hammerbg

• Senior Member
  • Публикации: 973
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 2.0.0.20 Firefox 2.0.0.20
  • Зодия: Gemini Gemini
Правилно и в България трябва да ги забранят, още не съм видял някой да ходи с расото или с военната униформа на даскало - щом свастиките са забранени (каквито и да са те), значи и другите знаци трябва да бъдат забранени!

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf