Българският националистически форум

Автор Тема: Бъдещето на България  (Прочетена 32508 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Алекс

• Registered user
  • Forum Member
  • **
  • Публикации: 227
Re: Бъдещето на България
« Отговор #30 -: Ноември 21, 2010, 22:45:12 »
Хрумна ми една идея.Да си кажете мнението.Едва ли има някои астролози сред вас които биха могли да предскажат бъдещето.Но като се вземат някои доста известни факти до сега.Трябва да си много глупав да нямаш поне някакво предположение за това което би се случило с нашето Отечество.Като се има факта демографския срив..Продажни управляващи.Турцизация..Циганизация..Опростачване..Преди доста време когато бях още малък то не че сега съм много голям..Но общо взето като навлизах в тези неща..Си бях оптимист.Все пак комунизма уж падна.И си мислех че сега ще е по лесно някак си.Да живеем по добре в една държава създадена от велики хора но уви..Като чели оптимизма ми замира..Като гледам какво се случва..Думата трагедия е като песъчинка от цял плаж..Някои говорят че циганите и турците щели след време да си откъсват територии да става модела на Косово.Щяло се повтори Босна Чечня и прочие ..Но ме съмнява народа ни е толкова..Заспал че просто не виждам как ще стане..То неможеш накараш един човек да отиде да гласува пък да хваща пътя и да прави натиск..Колкото и да ми е тъжно и мъчно че сме имали такава велика страна..Ще дойде края и..Като гледам в този форум където би трябвало да има онлайн на ден минимум по 100 човека..А сме толкова малко..И ставаме все по малко..Но това и е целта на всичко да се унищожи и последния националист.Било то духом било то умствено било то и физически дори..
632 , 681 , 1876 , 1878
Никога не забравяй , че си Българин !

Неактивен FELDMARSCHALL

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2762
  • АРИЕЦ
  • Зодия: Scorpio Scorpio
« Отговор #31 -: Ноември 22, 2010, 00:34:46 »
Според мен демографския бум на циганите е доста по-опасен от т.нар. ислямизация. А и самите цигани са най-лесно манипулируеми и както стават все повече, остава да ги ислямизират, което би било най-опасния коктейл за България. Турците, колкото и да ги радикализират отвън горе долу поддържат една бройка и раждат колкото българите, или съвсем малко повече, докато при сегашния темп на нарастване на циганите през 2030г. положението ще бъде необратимо и ще има цигански анклави в България, не турски с каквито ни плашат.

П.П. Да припомня, че циганите в Косово са на страната на сърбите и 1999г. се биха с тях срещу албанците. сръбско-циганската паплач показа на какво ниво е...

Неактивен Veskou

• Registered user
  • Senior Member
  • Публикации: 767
  • Всичко за България!
  • Зодия: Aquarius Aquarius
« Отговор #32 -: Ноември 22, 2010, 14:47:51 »
Според мен демографския бум на циганите е доста по-опасен от т.нар. ислямизация. А и самите цигани са най-лесно манипулируеми и както стават все повече, остава да ги ислямизират, което би било най-опасния коктейл за България. Турците, колкото и да ги радикализират отвън горе долу поддържат една бройка и раждат колкото българите, или съвсем малко повече, докато при сегашния темп на нарастване на циганите през 2030г. положението ще бъде необратимо и ще има цигански анклави в България, не турски с каквито ни плашат.

П.П. Да припомня, че циганите в Косово са на страната на сърбите и 1999г. се биха с тях срещу албанците. сръбско-циганската паплач показа на какво ниво е...

По официални данни, след 20 години ще сме малцинство в собствената си държава... Почти на 18 съм, тогава ще съм на 38 - Бог да е на помощ и на мен и на всички българи!
БОГ ПРОЩАВА, ВМРО - НЕ!

ЦИГАНИТЕ СА НАШЕТО НЕЩАСТИЕ!

Неактивен Алекс

• Registered user
  • Forum Member
  • **
« Отговор #33 -: Ноември 22, 2010, 16:50:31 »
Цитат
В 2050г. започва четвъртата българска държава, съставена основно от цигани, турци и екзотично българско малцинство, алармираха професори от Центъра за демографска политика. Според техни прогнози, базирани на официалните преброявания на населението досега, през 2050г. циганите у нас ще бъдат 3,5 млн, турците - 1,2 млн, а българите - едва 800 хил. души.

Тази картина ще стане реалност ако се запазят сегашните демографски тенденции и не се предприемат адекватни мерки. Ситуацията беше сравнена с Армагедон от проф. Петър Иванов. Той акцентира върху скритите опасни процеси, които се развиват в България и акцентира на акултуризацията на българите.

Етносът, който сега има мнозинство, загубва културната си идентичност - българите дори не наричат децата си с български имена, изтъкна проф. Иванов. Очертавайки дебългаризирането, той посочи разширяващото се присъствие на чалгата и навлизането в политиката на циганския манталитет - на тарикатство, кражби, безчестие.

Демографската криза поставя заплахи към националната и икономическа сигурност на България, предупреди проф. Петър Славейков. Застаряването и намаляването на населението и особено на българския етнос води до проблеми с работната сила и със социалните плащания, поставя въпроса за бъдещото политическо развитие на страната, подчерта той.

Циганите идват на Балканите през XV век и в днешно време, поради липса на адекватна политика в България, се превърнаха в цигански проблем, отбеляза проф. Трендафил Митев. По думите му циганският проблем сега е воденичен камък за България и ако до 20 години не бъде решен, страната ни ще се удави.

Циганската общност е най-динамично развиващата се и най-деградиращата. Тази общност сега стига векове надолу - на нива, на които никога не е била, посочи още професорът. Той припомни още, че проблемът е бил решен и то нелошо в България - „минавайки през Строителни войски, ромът имаше професия и самочувствие на равен на българина. На ромските деца се даваха дрешки и книжки, а не пари на майките да раждат", разказа проф. Митев.

Според прогнозите на центъра, българският етнос през 2075г. ще е от 500 000 души, а през 2100г - на 300 000. Същевременно, турците ще са 1,3 млн в 2075г, а в 2100г. - на 1,5 млн. Циганите от 5,5 млн. в 2075г ще станат 8 милиона през 2100г.

България е в състояние на национална катастрофа, коментира Костадин Костадинов. Според него демографските проблеми на страната са трета национална катастрофа - българският народ изчезва.

Пари в пенсионния фонд няма и все по-малко ще има кой да работи и да го пълни, предупреди още Костадинов и подчерта, че временни козметични мерки няма да помогнат. Трябва да има специална институция и специален министър по тези въпроси, категорични са представителите на Центъра за демографска политика.

Те са подготвили писмо до премиера Бойко Борисов, в което излагат вижданията си и настояват държавата да осъзнае като основен проблем постепенното изчезване на българския етнос.

Пред премиера представителите на центъра настояват за предприемане на имиграционна политика, политика за снижаване на смъртността и подобряване на здравето на българина, поощряване на раждаемостта, преодоляване на обезлюдяването, политики, насочени към създаване на духовни ценности.

Нужно е специализиран държавен орган да противодейства на демографската катастрофа, заявяват представителите на центъра в писмото си до премиера.

За заплахите от дебългаризиране, Центъра за демографска политика организира семинар на 12 декември в Русе. Целта е да се дискутира деформирането на етническата структура на българското общество с цел да се реагира на негативните тенденции, поясниха организаторите.

Редактирано от модератор: Увеличих размера на шрифта в цитата на 10 пункта.
« Последна редакция: Юни 02, 2012, 22:12:29 от Hatshepsut »
632 , 681 , 1876 , 1878

Неактивен Veskou

• Registered user
  • Senior Member
  • Всичко за България!
« Отговор #34 -: Ноември 22, 2010, 20:43:57 »
Едно нещо е сигурно - очакват ни времена на универсална промяна! Китайците имат такава поговорка: "Пожелавам ти да живееш във времена на универсална промяна."
БОГ ПРОЩАВА, ВМРО - НЕ!

Неактивен Петкан

• Account Disabled
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 8743
  • България преди всичко!
« Отговор #35 -: Ноември 22, 2010, 20:49:42 »
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3422311
"...България е трета по най-ниска очаквана продължителност на живота в Европейския съюз заедно с Румъния.

На първите две места в тази отрицателна класация са Литва и Латвия.

Най-дълго в Европа пък живеят гражданите на Люксембург и Кипър.

Това сочат разпространени данни на открилия се днес трети европейски демографски форум, преминаващ под наслова "Демографското измерение на европейската стратегия 2020".

Организатор на проявата, събрала няколкостотин демографски експерти от всички страни в ЕС, е службата на Европейската комисия по трудовата заетост, социалните въпроси и социалното включване...До 2015 г. българите ще бъдат "екзотично малцинство",

ще преобладават етносите на ромите и турците, прогнозира днес проф. Петър Иванов, научен ръководител на изследване на неправителствената организация "Център за демографска политика".

Според Иванов през 2030 г. ромите у нас ще бъдат 2 млн., турците - 1 млн., а българите - 3,4 млн.

Професорът прогнозира, че през 2100 г. населението на България ще бъде 10 млн., от които 8 млн. роми, 1,5 млн. турци и едва 300 хил. българи"

Доста е обезпокоителна тази информация!
България е страната с най-висока смъртност през 2009 г. в Европейския съюз (ЕС) - 14,2 на всеки хиляда жители.
Това сочат публикувани днес данни на европейската статистическа служба "Евростат", цитирани от АП.

« Последна редакция: Ноември 22, 2010, 21:04:02 от Петкан »
Ad honores

Неактивен FELDMARSCHALL

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • АРИЕЦ
« Отговор #36 -: Ноември 22, 2010, 22:41:58 »
Този процес на увеличаване на нискокултурните маси от население е в цяла Европа, не само в България. И докато в другите страни от Западна Европа са главно пришълци от Африка и Азия, то тук у нас ние сме си виновни, че допуснахме подчовеците да се разрастнат толкова много. Всичко за съжаление започна 1944г., когато комунистите започнаха да толерират циганската раждаемост. Преди това, по царско време сме ги биели яко и са били наши слуги, не сме им разрешавали да имат повече деца от нас... Друг е въпросът, че тогава българите са имали минимум по 4-5 деца и са живеели главно в селата.

Неактивен Veskou

• Registered user
  • Senior Member
  • Всичко за България!
« Отговор #37 -: Ноември 22, 2010, 23:14:59 »
Сигурен съм, че ще дойде моментът, в който българин ще спре да търпи! СИГУРЕН СЪМ! И тогава ще се оттървем от всички гадове!
БОГ ПРОЩАВА, ВМРО - НЕ!

Неактивен Oda

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 188
« Отговор #38 -: Ноември 22, 2010, 23:35:00 »
Сигурен съм, че ще дойде моментът, в който българин ще спре да търпи! СИГУРЕН СЪМ! И тогава ще се оттървем от всички гадове!

И аз тъй си говорех преди 10г...

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • Публикации: 4264
  • България на българите
« Отговор #39 -: Ноември 22, 2010, 23:43:17 »

И аз тъй си говорех преди 10г...
Това аз пък си го мислех преди 20 години. Ама като гледам още 20 ще трябват. Но до тогава я камилата, я камиларя. Тогава вече ще бъдем малцинство и май ще се отървем от самите себе си.
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

Неактивен FELDMARSCHALL

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • АРИЕЦ
« Отговор #40 -: Ноември 22, 2010, 23:46:28 »
Затова е време за "Окончателно решение"...кой както иска да го разбира. :-D

Неактивен Алекс

• Registered user
  • Forum Member
  • **
« Отговор #41 -: Ноември 23, 2010, 12:03:56 »
Няма в България пък и май в света такъв здравомислещ човек.За жалост имаше един и той бе единствен !
632 , 681 , 1876 , 1878

Неактивен areabg

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 36
« Отговор #42 -: Ноември 23, 2010, 16:35:09 »
Ето го бъдещето на  България....Преди 2-3 дни - Под прозорците на президента циганета вандалстват и полицая в колибката ги пази.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cUizwFPVSVM[/youtube]
Миналото и бъдещето на България. El pasado y el futuro de Bulgaria.
« Последна редакция: Юни 02, 2012, 22:14:09 от Hatshepsut »

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • Публикации: 4264
  • България на българите
« Отговор #43 -: Ноември 23, 2010, 16:53:04 »
Браво за смелоста на авторите на видео клипа. Не, не иронизирам.
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

Неактивен BulgarianBlood

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 271
  • Зодия: Capricorn Capricorn
« Отговор #44 -: Ноември 24, 2010, 21:33:54 »
Окей, пичове, какво правим ние?! КАКВО ПРАВИМ НИЕ?

Пак ще питам - КАКВО ПРАВИМ НИЕ? Ние сме хората, на които най-силно ни пука за развитието на тази държава и този народ. КАКВО ПРАВИМ?

ЧЕШЕМ СИ ЕЗИЦИТЕ!

И аз го правя, чак се съжалявам.

Не знам как(ПРЕДЛОЖЕТЕ), но трябва да се въведе закон:

1. Спиране на всички детски надбавки.
2. Създаване на данъчни облекчения за работещите родители.

Така полза от многото деца ще има само за работещите, които в мнозинство са от нашия етнос.

Не, че това ще оправи много положението. НЯМА да го оправи в дългосрочен план, но съм убеден, че ако детските надбавки се спрат за неработещите, циганската раждаемост ще спадне значително!