Автор Тема: Списък на анти-българските лекета  (Прочетена 56123 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Сосипатор

• Senior Member
  • Публикации: 815
  • Country: bg
  • Зодия: Aquarius Aquarius
Re: Списък на анти-българските лекета
« Отговор #15 -: Декември 04, 2008, 23:28:13 »

??? ???

Тези двамата пък защо?
Сосипатор Пиров.

Неактивен Борис

• Senior Member
  • Публикации: 736
  • Country: 00
  • Зодия: Gemini Gemini
« Отговор #16 -: Декември 05, 2008, 01:18:53 »
« Последна редакция: Септември 08, 2014, 12:53:58 от Hatshepsut »

Неактивен МИГ

• Senior Member
  • Публикации: 503
  • Зодия: Cancer Cancer
« Отговор #17 -: Декември 07, 2008, 23:20:50 »
Юксел Кадриев и Ани Салич!!  :-P
Why don't you all f-fade away (Talkin' 'bout my generation)
And don't try to dig what we all s-s-say (Talkin' 'bout my generation)
I'm not trying to cause a big s-s-sensation (Talkin' 'bout my generation)
I'm just talkin' 'bout my g-g-g-generation (Talkin' 'bout my generation)

Неактивен Amenhotep

• Pharaoh
  • Hero Member
  • Публикации: 3598
  • Доброму, добро да прави, злому с ножа по главата!
    • Профилът ми във VBOX7
  • Зодия: Gemini Gemini
« Отговор #18 -: Декември 18, 2008, 19:08:26 »

Неактивен Desko

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 178
« Отговор #19 -: Декември 18, 2008, 19:49:26 »
Симеон Сакскобурготски - мръсен хитрец, нереализирал се цар и долен измамник, който окраде България и се подигра с нашия народ.

Точно той ни е най-големия проблем и той ни провали, да бе да. Нека не забравяме, че той никога не можа да се измъкне от лапите на комунистите, така че беше с вързани ръце. Най-голямата му грешка беше, че реши да стане премиер.

Неактивен Konobarica

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 32
« Отговор #20 -: Декември 19, 2008, 13:41:35 »
Единствената цел на нашия ебан "цар" беше да си вземе всичките имоти и за съжаление го постигна. Мислиш ли, че много му пука, че се е изложил като премиер?

Неактивен Генерал Колев

• Registered user
  • Hero Member
  • Публикации: 2677
  • България над всичко!
« Отговор #21 -: Декември 19, 2008, 16:32:47 »
Абе Деско, момче младо, какви са тия щуротии, които си написал? Не могъл да се измъкне от лапите на комунистите! Височайша глупост! Как да се измъкне, като е един от тях? Агент и на нашите комунисти, и на съветските (руските). Нали затова го извикаха спешно от Мадрид и му наредиха да направи партия преди изборите през 2001, защото комунистите нямаше да могат никога да свалят СДС! Хайде не разсъждавай като царедворец с други части на тялото си, а като националист с главата си!
България над всичко!

Неактивен Death angel

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 1560
« Отговор #22 -: Декември 19, 2008, 19:06:03 »
??? ???

Тези двамата пък защо?

http://www.zazz.bg/play:a1f86e50

Все пак и аз мисля, че не им е мястото тука. Те са за категорията обикновени лекета ама още никой не е отворил такава тема, щото май на никой не му се занимава с тяй.
« Последна редакция: Септември 08, 2014, 12:56:13 от Hatshepsut »
Не падай духом, където ти падне !

Неактивен Angel Lights

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 205
  • Darkness of Doom
« Отговор #23 -: Декември 19, 2008, 20:40:54 »
Владо Кузов.. :D

Неактивен Wladyslaw Warnenczyk

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 2107
  • http://www.historum.com/
  • Зодия: Capricorn Capricorn
« Отговор #24 -: Януари 11, 2009, 15:22:34 »
Абе Деско, момче младо, какви са тия щуротии, които си написал? Не могъл да се измъкне от лапите на комунистите! Височайша глупост! Как да се измъкне, като е един от тях? Агент и на нашите комунисти, и на съветските (руските). Нали затова го извикаха спешно от Мадрид и му наредиха да направи партия преди изборите през 2001, защото комунистите нямаше да могат никога да свалят СДС! Хайде не разсъждавай като царедворец с други части на тялото си, а като националист с главата си!

Абе и аз не харевам царя ама па твоето арогантно и самонадеяно отношение още повече ме дразни."Младото момченце" виждаш ли писало щуротии,а ти "спеца" както винаги разбираш всичко.Комунистите,при това съветските ВИКНАЛИ (сигурно по GSM-а) Царя от Мадрид,че да направи партия,с която да свали "непобедимото" (тогава осраното до колене по-точно ) СДС!Понеже на олигарсите в Русия им дреме на шмайзера за СДС...Ама иначе ония бил писал шуротии...   :-[

Неактивен Генерал Колев

• Registered user
  • Hero Member
  • България над всичко!
« Отговор #25 -: Януари 11, 2009, 16:17:57 »

Абе и аз не харевам царя ама па твоето арогантно и самонадеяно отношение още повече ме дразни."Младото момченце" виждаш ли писало щуротии,а ти "спеца" както винаги разбираш всичко.Комунистите,при това съветските ВИКНАЛИ (сигурно по GSM-а) Царя от Мадрид,че да направи партия,с която да свали "непобедимото" (тогава осраното до колене по-точно ) СДС!Понеже на олигарсите в Русия им дреме на шмайзера за СДС...Ама иначе ония бил писал шуротии...   :-[
Поляко, тук не става за въпрос дали ти харесваш царя или не. Коментарът ти за предизборната ситуация през 2001 година е повече от инфантилен. Не че ме учудва, но все пак с това разсъждение стигна дъното. А за да го проуемееш, ще ти го повторя: Ако комунистите не бяха сключили сделка с царственото нищожество и не го бяха викнали спешно в България, БСП щеше да види властта през крив макарон! Да не говорим за турците! СДС щеше да спечели изборите, макар и не така категорично, както през 1997, бъди сигурен в това! Знам, че ти е трудно, но се опитай да го разбереш! А относно това дали Сакскобурготев е агент или не на нашите и съветските тайни служби- рано или късно истината ще излезе наяве.
България над всичко!

Неактивен Wladyslaw Warnenczyk

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 2107
  • http://www.historum.com/
  • Зодия: Capricorn Capricorn
« Отговор #26 -: Януари 11, 2009, 16:42:28 »
Поляко, тук не става за въпрос дали ти харесваш царя или не. Коментарът ти за предизборната ситуация през 2001 година е повече от инфантилен. Не че ме учудва, но все пак с това разсъждение стигна дъното. А за да го проуемееш, ще ти го повторя: Ако комунистите не бяха сключили сделка с царственото нищожество и не го бяха викнали спешно в България, БСП щеше да види властта през крив макарон! Да не говорим за турците! СДС щеше да спечели изборите, макар и не така категорично, както през 1997, бъди сигурен в това! Знам, че ти е трудно, но се опитай да го разбереш! А относно това дали Сакскобурготев е агент или не на нашите и съветските тайни служби- рано или късно истината ще излезе наяве.

Да бе разбира се,вечната световна конспирация.Как не се сетих?! Съветите са звъннали един телефон на Сакса в Мадрид,който сигурно с техни пари се е изъдржал и са му наредили да се яви незабавно в страната и създаде партия.После да замаже очите на народа и спечели изборите,помагайки на ДПС и БСП.За това получава имоти в България и Сибир.  :lol: Колко си прозорлив!Истински гений!   :-P

Неактивен Исперих

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 1676
  • Всички комунисти под земята! (надпис в мина)
« Отговор #27 -: Януари 11, 2009, 19:31:48 »
Да бе разбира се,вечната световна конспирация.Как не се сетих?! Съветите са звъннали един телефон на Сакса в Мадрид,който сигурно с техни пари се е изъдржал и са му наредили да се яви незабавно в страната и създаде партия.После да замаже очите на народа и спечели изборите,помагайки на ДПС и БСП.За това получава имоти в България и Сибир.  :lol: Колко си прозорлив!Истински гений!   :-P

Варненчик, ти през 2000 - 2001 г. беше ли в България? Аз бях! И видях как шайката за пореден път излъга народа. А народа е лесно да излъжеш, също както малко дете. Според теб олигофрена от Мадрид се върна ей така за кеф и без благословията на онези зад завесата?! :-[ С тези си разсъждения само се излагаш!

А тези думи на Генерал Колев подкрепям напълно:

Ако комунистите не бяха сключили сделка с царственото нищожество и не го бяха викнали спешно в България, БСП щеше да види властта през крив макарон! Да не говорим за турците! СДС щеше да спечели изборите, макар и не така категорично, както през 1997, бъди сигурен в това! Знам, че ти е трудно, но се опитай да го разбереш! А относно това дали Сакскобурготев е агент или не на нашите и съветските тайни служби- рано или късно истината ще излезе наяве.
”Делото е свято, проклети ще бъдете, ако не продължите борбата” Г. Кондолов

Неактивен Генерал Колев

• Registered user
  • Hero Member
  • България над всичко!
« Отговор #28 -: Януари 12, 2009, 09:30:05 »
Исперих, задълбочените мисловни процеси са трудни за поляка, но да се надяваме, че все някога с наша помощ ще почне да мисли. Благодаря, че сме на едно и също мнение за царственото нищожество и политическата ситуация през пролетта на 2001.
България над всичко!

Неактивен menchabg

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 7
« Отговор #29 -: Януари 20, 2009, 12:51:37 »
Добавям, мисля с право, Давид или Дейвид Черни-авторът на проекта с кенефа!

Share me

Digg  Facebook  SlashDot  Delicious  Technorati  Twitter  Google  Yahoo
Smf