Ако това е днешната полиция... Сбогом, Българийо!

• 14 Отговора
  • 1768 Прегледи

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

Неактивен logx

• 935
  • +194/-28
  • Обичайте Родината си!
    • Български националисти
A.C.A.B.

Пиша с доста голяма болка, която няма как да ви опиша, драги читатели… Всеки от вас знае болка от това да си натъртите опашката, да ударите главата си в ръб и да усетите как щипе… Но едва ли всеки от вас изпитва точно този тип болка, която изпитвам аз в момента. Да, наистина не знам как бих успял да ви я опиша… Нека обаче поне се опитам.

Няма да губя време да се обяснявам, това ще стане по-късно. Сега точно ще го карам по същество.

Преди броени дни получих информация, че вече е наредено да ядем тупалки… Да, онези полицейски тупалки, за които всеки е чувал, но малко са усещали! Може би защото аз лично не съм бил бит от еничари в сини униформи, сега съм доста надъхан, но разговарях с хора, които са стояли свити в една килия, а около тях едни мазни лайна с униформи, даващи им някакво самочувствие, са ги трепели с каучуковите палки… Защо ли? Защото той, за разлика от вас страхливци, е излязал на улицата да изрази своето мнение, а не е бил простата овца, която си пуска планетата, мляска с шопската салата в уста, псува наред всеки един по телевизията… Той не е като вас, поне отстоява позицията си като истински мъж!

И не само. Говорих и с друг човек, който също е бит от същите онези свине, които за жалост вземат заплатите на гърба на родителите ми, родителите ти, РОДИТЕЛИТЕ ВИ! Да, българският полицай.

Ето я съществената тема. Днес окончателно информацията ми се потвърди, че еничарите са получили заповедта да ни сринат със земята… Жандармеристи се готвят и тренират, братя Българи… За какво ли? За това, че идва един протест против ония свине в парламента? А, ама ония свине в парламента, кой не знае за тях, кой не е чувал за тях?… Те властта без бой не дават.

На мен обаче ми е чудно друго. Вие, дето изпълнявате тия заповеди… Да, едни от вас са достатъчно малоумни /и не ми излизайте с номерата “ако си на живо няма да ми говориш така, нали?”, щото на 14 ще ви го казвам в очите… Опс, няма да е в очите, защото се криете под един куп брони и какви ли още не протектори…/ и въобще не осъзнавате, че не помагате на Родината, в която преди време сте давали клетва!

Клетва за България, недраги ми куки /наричам ви така, защото не изпитвам никакво уважение към тези, които бият малкото останали патриотични души в България!/, значи да се заклееш в нещо свято. Аз съм на 18 години, пълен идиот, признавам си го. И все пак осъзнавам, че да се заклееш в България не е само едни изречени думи, а една чест. Да се заклееш в България не е “ежедневната клетва” за поредния наборник, това е един ДЪЛГ и една ЧЕСТ.

Именно този дълг и тази чест ние ще отстояваме на този протест! И макар вие, всичките еничарски души изпълняващи заповеди против вашите съпруги и вашите деца, да чакате нас там, за да ни биете, ние ще бъдем, защото дългът към Родината е дълг към самия себе си! Дълг към моите родители, към вашите също!

Нека се върнем на онази част, че едни от вас са малоумни… Та така - други пък са за жалост хора със здраво мислене, със здрав разум… Но за жалост без никаква жажда за борба… Давате се на някакви утрепки да ви казват какво да правите, когато те самите са много по-глупави от вас? Давате се на някакви свине за мижавите пари? Ние се борим и за вашата заплата, за вашите права… Защо заставате против нас? Признавам, че при вас има свестни хора, защото аз лично познавам един такъв човек, който носи синя униформа… За жалост все още не е станал тъп еничар, както преобладаващата част от вас, надявам се и да не стане!

Всички вие, които мислите трезво! Ние отиваме там и сме готови да ни биете! А вие, не сте ли готови да се откажете и да не изпълните заповедта на едно прасе, което е много под вас - поради причини ясни: национален предател!

Макар и да не харесвам много русофилията на Ванга, тази жена е казала нещо много важно: Социализмът в България ще се възвърне, но под нова форма… НАЦИОНАЛ СОЦИАЛИЗЪМ.

И тогава, драги ми еничари, които сега носите униформи, екипирани сте като за война, имате палки и пистолети, дават ви разрешение да ни млатите беззащитни, а вие като чисти говеда изпълнявате без да се замислите, че вредите, защото както е тръгнало с тъпите чалгарчета и фешънчета, ние сме единствената основа на тази страна, но… Но вие и това мачкате. Това ли е вашата клетва?

Когато ние вземем властта, ченгета, не вие, а ние ще стоим в екипировките заобиколили петима един, а не ние, а вие ще стоите долу на ледения цимент, свити като лайна и ще викате “Неее!”, докато виждате как каучуковата палка лети към вашата глава…

С тази тема искам да накарам много от овцете в нашата “полиция” да помислят дали са полицаи или еничари. Да помислят дали действат за Родината и изпълняват ли те клевтата си, дадена преди време?

За жалост - НЕ! ВРЕМЕ Е ДА ПРОМЕНИТЕ НЕЩАТА!

http://invpwb.bloghub.org/?p=186
И така животът продължава
вечният си мъдър кръговрат.
Някой постоянно оцелява,
защото други срещу бурята, стърчат.

*

Неактивен Атила

• *
  • 569
  • +151/-33
  • Атила вожда на Велико-Българите
  • Зодия: Scorpio Scorpio
Re: Ако това е днешната полиция... Сбогом, Българийо!
« Отговор #1 -: Януари 13, 2009, 01:42:00 »
Какво трябва да се е случило? че да се четат тези редове. Баце, наистина не го схванахте че не е това начина. Начинът е да се покаже сила и твърдост. А не слабост и страх. Разберете го че тези това целят, да ви вземат силата чрез страха и пак да ви разиграват. Застани твърдо насреща му, не е задължително да е с физическа сила, търси му слабото място, удари го там където най-ще го заболи, пък след това прави каквото искаш. Така само им се дава повод на такива безмозъчни същества да се чувстват победители макар и за малко време..

Редактирано от модератор: Премахнат обширен цитат на друг потребител от постинга.
« Последна редакция: Март 27, 2012, 19:47:55 от Hatshepsut »

*

Неактивен logx

• 935
  • +194/-28
  • Обичайте Родината си!
    • Български националисти
« Отговор #2 -: Януари 13, 2009, 09:40:17 »
Атила, статията не цели да покаже, че ме е страх, а цели да вкара разум на тъпоглавците.
Ако ме беше страх, нямаше да пътувам за София. Да се чувстват победители? - Горките... ;D Навлечени с един куп протектори и се мислят за много повече ли? Не виждат какви комплексирани олигофрени са повечето, дори жените им сигурно не са доволни в секса. =D
Някой постоянно оцелява,

*

Неактивен OnlyBG

• **
  • 206
  • +91/-22
« Отговор #3 -: Януари 13, 2009, 14:33:33 »
Истината е че трябва да има националисти сред самите полицай или поне във техните интернет страници защото иначе няма да се преборим лесно с тях защото полицията в БГ е подчинена на управляващите и работи в техен интерес както искате го разбирайте всички знаем какви са интересите на политиците но със сигурност на повечето политици интересите не се припокриват със нашите а от там и на полицайте... Те ония помияри горе се крият зад тях защо мислите че се строят постоянно полицейски управления ? Не за да предотвратяват кражби от бедните хорица а да пазят бизнеса на ония горе дето след известно време ще са долу  :devil: (така мисля аз)

*

Неактивен skadansk

• 624
  • +153/-78
« Отговор #4 -: Януари 13, 2009, 14:46:22 »
Истината е, че тази статия е абсолютно безмислена и преувеличена. Колко полицаи четят според теб този форум, че да им влееш акъл? Само създаваш паника сред потенциални наивници, които ще ти се вържат. Имал си информация - заприлича ми като на информацията на медиите, че ще идват гръцки хулигани  :D ;D Казах ти го и в другата тема - който го е страх от мечката, да не ходи в гората.
КОПНЕНИЕ

Все туй копнение в духът
все туй скиталчество из път
на който не съзирам края.

И поглед вечно устремен
напред, към утрешния ден
без там пристанище да зная...

*

Неактивен logx

• 935
  • +194/-28
  • Обичайте Родината си!
    • Български националисти
« Отговор #5 -: Януари 13, 2009, 19:17:04 »
И аз ти казах в другата тема, по време на реклами съм. :)
Някой постоянно оцелява,

*

Неактивен samvoin

• *
  • 1094
  • +55/-71
    • Независим националистически блог
  • Зодия: Pisces Pisces
« Отговор #6 -: Януари 13, 2009, 19:25:26 »
Ами това е!
Лошото е че не и се противопоставяме... >:(
ДЯКОНЕ, ОЩЕ ИМА БЪЛГАРИ!

"Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин." - Член 39 от Конституцията на Република България

http://samvoin.blog.bg/

*

Неактивен skadansk

• 624
  • +153/-78
« Отговор #7 -: Януари 13, 2009, 19:54:52 »
Ами това е!

Като си седиш само у вас - няма как да се противопоставиш  ;)
КОПНЕНИЕ

Все туй копнение в духът

И поглед вечно устремен
напред, към утрешния ден

*

Неактивен samvoin

• *
  • 1094
  • +55/-71
« Отговор #8 -: Януари 13, 2009, 20:21:08 »
Ами това е!

А като излезеш и не се противопоставиш, защото си с група палячовци и лаячи или провокатори, ставаш смешен и лек в очите на хората!
Нали излизам на 14-и, ще ви видим колко сте готови всички да се "противопоставите" и как?!... ;)
ДЯКОНЕ, ОЩЕ ИМА БЪЛГАРИ!

"Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин." - Член 39 от Конституцията на Република България

*

Неактивен skadansk

• 624
  • +153/-78
« Отговор #9 -: Януари 13, 2009, 23:13:31 »
Ами това е!

А като излезеш и не се противопоставиш, защото си с група палячовци и лаячи или провокатори, ставаш смешен и лек в очите на хората!
Нали излизам на 14-и, ще ви видим колко сте готови всички да се "противопоставите" и как?!... ;)

Къде ще излезнеш? До магазина за хляб ли?
КОПНЕНИЕ

Все туй копнение в духът

И поглед вечно устремен
напред, към утрешния ден

*

Неактивен OnlyBG

• **
  • 206
  • +91/-22
« Отговор #10 -: Януари 13, 2009, 23:26:47 »
Момчета току що четох публикация на някъф участвал в свалянето на правителството 97ма и вика така полицайте бяха на 5 метра от нас и удряха по щитовете и аз викам на моите приятели да са махаме че ще ни пребият и докато го кажа наизскочиха АКтивисти на ВМРО обърнаха дръжките на знамената и скочиха върху полийсманите и вика каквото и да става не се пръскайте по отделните улици и да спомена както стана ясно от новините в нета протеста вече е успял преди да започне политиците се насраха и използват всичко което могат срещо него а ние ако искаме сваляне на правителството трябва да сме подготвени хем да ни бият полицай и хем на другия ден пак да ни бият полицай и ние да ги млатим айде успех утре със лопатите  :devil: :s-ctf: :s-ctf: :s-ctf:

*

Неактивен samvoin

• *
  • 1094
  • +55/-71
« Отговор #11 -: Януари 14, 2009, 02:23:46 »
Ами това е!

Къде ще излезнеш? До магазина за хляб ли?
Ще те видим тебе къде ще си "излезнал", когато назрее дай Боже момента за действия!...
Сигурно у вас-пред телевизора... ;D
Или у клуба на БНС, на по-бира или ракия, ще "сваляш правителството" или пък на по "козче"... ;D
ДЯКОНЕ, ОЩЕ ИМА БЪЛГАРИ!

*

Неактивен samvoin

• *
  • 1094
  • +55/-71
« Отговор #12 -: Януари 14, 2009, 02:25:30 »
Момчета току що четох публикация на някъф участвал в свалянето на правителството 97ма и вика така полицайте бяха на 5 метра от нас и удряха по щитовете и аз викам на моите приятели да са махаме че ще ни пребият и докато го кажа наизскочиха АКтивисти на ВМРО обърнаха дръжките на знамената и скочиха върху полийсманите и вика каквото и да става не се пръскайте по отделните улици и да спомена както стана ясно от новините в нета протеста вече е успял преди да започне политиците се насраха и използват всичко което могат срещо него а ние ако искаме сваляне на правителството трябва да сме подготвени хем да ни бият полицай и хем на другия ден пак да ни бият полицай и ние да ги млатим айде успех утре със лопатите  :devil: :s-ctf: :s-ctf: :s-ctf:
Напълно съгласен!Не съм много подготвен да млатя, ама то става бързо като ме "газират"...Ще намеря на место с какво, а и планирам някои срещи за сега с доста опаснихора от други краища на България, проверени... ;)
ДЯКОНЕ, ОЩЕ ИМА БЪЛГАРИ!

*

Неактивен OnlyBG

• **
  • 206
  • +91/-22
« Отговор #13 -: Януари 14, 2009, 14:00:16 »
Леко съм разочарован от протеста защото много хора казаха че ще отидат а и целта не беше непременно от 1вия път да се започва с бой и така нататък но то поне да имаше един бой 2000 човека който иначе ги е страх от полийсмените обаче мятат огради трябваше да има 15 000 които да мятат огради но.... Но въпреки всичко трябва да се продължи и най вече с пропагандата в интернет !

*

Неактивен Savchev

• **
  • 92
  • +50/-1
  • ETHER-Imploded
  • Зодия: Leo Leo
« Отговор #14 -: Януари 15, 2009, 11:59:08 »
Като за начало престанете да се унижавате един другиго - никой не е длъжен да ви чете глупостите.Второ - няма смисъл да седим и да размишляваме дали действията на размирниците от протеста са правилни или не и да си обсъждаме как телевизията е изкарала протеста с негативно име,защото това, което разрешава подобни проблеми е шума, който се създава И постоянството, което стои зад него.
BG UBER ALLES !

ДПС ще прибегне до терористични действия, ако излезе от властта!

Започната от Skarlet

Отговора: 18
Прегледи: 1703
Последна публикация Октомври 25, 2008, 03:45:07
от Атила
Ако комунистите дойдат на власт?!

Започната от Siegfried

Отговора: 17
Прегледи: 1100
Последна публикация Януари 25, 2012, 12:26:19
от Siegfried
Ако не беше завършило трагично, щеше да е смешно