Ти искаш ли да бъдеш четник???

• 456 Отговора
  • 52343 Прегледи

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

Неактивен Мишок

• *
  • 4646
  • +23/-34
Re: Ти искаш ли да бъдеш четник???
« Отговор #240 -: Ноември 15, 2011, 21:31:43 »
Отговор:
Да чипровското въстание е вдигнато от католици - и какво от това ? Защо моя воевода да трябва да е друг, а не православен. Аз знам само воеводи от миналото, които са православни и за това не признавам друга вера.
Пич яко те тресе интернационализма а ?
Православната вера по света е известна като православна църква. Да не би да казват: руската гръцка православна църква а ? Тука гледах новини и подобна простотия не чух да има.
Максим не е комунист, а дали е атеист или вярващ - ти няма как да знаеш.
По време на избора на патриарх Максим е назначен от църквата, а не на партиен пленум на БКП. То си има и документи по въпроса. Ако тези за които говориш са 100% агенти на ДС къде са им досиетата ? Дай ги да ги видиме или си лъжец.
Ае полека с лъжите - предавали миряни ходещи на църква. не на мене тия прости пинизи - лъжеш. Кого бабите ли са предавали а ?
какво общо има четничеството с: имената на улиците, химна и простотиите дето си ги изръсил а ?
Ти няма да си четник , понеже главата ти не е наред. На кого му трябва такъв четник а ?
Понеже обаче ти се иска сигурно да си воевода - забрави, няма да съм ти четник, а и си калпав за воевода, лъжеш и си против православието. Таков мое да си воевода само на цигани.

*

Неактивен Мишок

• *
  • 4646
  • +23/-34
« Отговор #241 -: Ноември 15, 2011, 21:34:14 »
За разлика от католиците и протестантите мормоните нямат ниищо общо с християнството, но това е друга тема.
Такъв воевода, какъвто ти искаш трудно можеш да намериш. Остава ти само да се внедряваш в някоя досегашна партия и да я моделираш по твой начин. о не ти препоръчвам да се занимаваш с НФСБ, защото там е фелдмаршала, а срещу него нямаш големи шансове.
Е ако няма вече такива хора и такъв воевода - то да я нема и България ще е по-добре, защото що за страна ще е тогава без душа и сърце.
Да Фелта е много опасен с двата ножа и опасното си писмо до Ифандиев.

*

Неактивен Siegfried

• 1950
  • +89/-58
« Отговор #242 -: Ноември 16, 2011, 10:01:19 »
Отговор:
Да чипровското въстание е вдигнато от католици - и какво от това ? Защо моя воевода да трябва да е друг, а не православен. Аз знам само воеводи от миналото, които са православни и за това не признавам друга вера.
Пич яко те тресе интернационализма а ?
Православната вера по света е известна като православна църква. Да не би да казват: руската гръцка православна църква а ? Тука гледах новини и подобна простотия не чух да има.
Максим не е комунист, а дали е атеист или вярващ - ти няма как да знаеш.
По време на избора на патриарх Максим е назначен от църквата, а не на партиен пленум на БКП. То си има и документи по въпроса. Ако тези за които говориш са 100% агенти на ДС къде са им досиетата ? Дай ги да ги видиме или си лъжец.
Ае полека с лъжите - предавали миряни ходещи на църква. не на мене тия прости пинизи - лъжеш. Кого бабите ли са предавали а ?
какво общо има четничеството с: имената на улиците, химна и простотиите дето си ги изръсил а ?
Ти няма да си четник , понеже главата ти не е наред. На кого му трябва такъв четник а ?
Понеже обаче ти се иска сигурно да си воевода - забрави, няма да съм ти четник, а и си калпав за воевода, лъжеш и си против православието. Таков мое да си воевода само на цигани.

Я гУедай ти, "верно ли" ПЪРВОТО въстание в БългАрия против османското/турското РОБСТВО е вдигнато от Католици, що така бе четниче ? Я кажи сега Българските  Католици - пълноправни БългАрски граждани ли са, или според теб НЕ са БългАри, а са "боклуци" ?
Ти на колко години си четниче ? Ако си на 20 - 30г. няма ВЪОБЩЕ за какво да си говорим с теб, защото по глупостите, които ръсиш, ти НЕ си живял РЕАЛНО и един ден по време на комунизма, имам предвид да си бил на възраст,  поне на 18 Навършени години по време на комунизма ! 

Максим и всички висши свещенници от синода са комунисти, това е общоизвестен факт, незнам защо САМО ти не знаеш за това,  даже С-ДС-арчетата (за да се харесат на Десните избиратели) едно време си направиха 2-ри синод, защото и на всеки Идиот му беше ясно, че преди 10.11.89г. православната Църква(както и всяко едно нещо в БългАрия) беше под шапката на БКП и ДС, но ти явно си живял на някоя друга планета и не си чувал за тези неща, нали така ? 
Православни безбожници - патриарси и попове с партиен билет;
http://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=%D0%BF%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%B0%D1%80%D1%85%20%D0%BC%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B8%D0%BC%20%D0%B5%20%D0%B0%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D1%82%20%D0%BD%D0%B0%20%D0%B4%D1%81&source=web&cd=7&ved=0CD8QFjAG&url=http%3A%2F%2Fwww.extremecentrepoint.com%2F%3Fp%3D1064&ei=HmLDTqXxF8-d8gOJpaDnCg&usg=AFQjCNHUN01Pk_fl-Jdte-Oyjj2aHVNggQ&cad=rja

"Мило четниче", Аз за разлика от теб съм живял доста години в комунизма, бил съм в затвора няколко години като политически, Аз моето момче съм наследник на Български Царски Генерал от страната на Баща ми, а от страната на Майка ми съм наследник на Много известна Софийска  Богаташка ПРОГерманска фамилия от преди 09.09.1944г.,  Аз моето момче съм убеден Националсоциалист и се Гордея с това и е СМЕХОТВОРНО точно мен  да обвиняваш в интернационализъм !
Мене специално МНОГО повече ме притесняват такива като теб, които се преструват на големи Националисти, а всъщност ЗАЩИТАВАТ със зъби и нокти ДОКАЗАНИ комунистически БОКЛУЦИ, като максим !

Искам да ти кажа нещо "четниче" и искам МНОГО - ДОБРЕ да го запомниш -  НЕ ме интересуват глупостите ти за четници, воеводи и тем подобни инфантилизми, затова искам да си набиеш много добре в главата, това което ще ти напиша  - НЕ ме намесвай в инфантилизмите ти, за някакви - четници и воеводи ! УСПОКОЙ се,  НЕ искам нито да съм четник, нито пък искам да съм воевода! Също така  забелязвам, че си много- добре запознат с воеводството при циганите, тези познания на циганския ти произход ли се дължат ?

Като финал искам да ти кажа, че НЕ съм против православието,  а съм против комунистите, които ръководеха православната Църква, както по време на комунизма, така и днес, тези комунисти/атеисти вече 67 години целенасочено - дискредитират, подкопават и разрушават православната Църква ! Но това теб не те притеснява , нали  ?
« Последна редакция: Ноември 16, 2011, 10:05:56 от Siegfried »
Да ЖИВЕЕ 9-ти ЮНИ, да ЖИВЕЕ Цанков !
Истинският БългАрски Химн Шуми Марица;

"Аз" - Дарий, Цар Велик, Цар на Царете, Цар на много народи, син на Хистасп, Ахеменид, Персиец, син на Персиец, Ариец от Арийския род !

Българио, за тебе тѣ умрѣха, една бѣ ти достойна зарадъ тѣхъ, и тѣ за тебъ достойни, майко, бѣха !

*

Неактивен Мишок

• *
  • 4646
  • +23/-34
« Отговор #243 -: Ноември 16, 2011, 10:10:26 »
Едно време четниците и воеводите не са се бръснели и подстригвали. Един път защото може би са нямали възможност за това, и защото така са ставали аскети подобно на православните монаси.
Тоест пълно отдаване на делото и отричане от светските радости изкушения и блага.
Те за това са били и толкова страшни та и досега комунистите и наследниците им се страхуват от тях.
Не случайно в нито една от уж бг- националистическите организации не се наричат четници. Господарите им не им дават защото изпадат в паника при мисълта че отново може да се появят четници и бестрашни воеводи.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Сега отговор на ******* над мене. Чипровското въстание не е било първото и вероятно никой не знае кое е първото понеже са били много. При комунизма съм живял достатъчно и ви знам начина на мислене. Ако Максим е комунист, къде му е партийната книжка , покажия или си лъжец. наследнико на царски про-германски демек чуждопоклонически род , като не разбираш какво става в църквата не се хаби да ни обясняваш. Знаеме ви вас уж политическите затворници !!!! От службите ли ти плащат да стенеш срещу идеята за четническо движение а ? Нали си бил уж политически и сигурно са те вербували още тогава. Не си ти човека дето ще ми каже какво да си набивам в главата, нито водещият ти офицер.
Като финал : темата не е за тебе понеже според мене си калпав и нещо в главата ти не е наред.
« Последна редакция: Ноември 16, 2011, 11:05:59 от lonely_франкист »

*

Неактивен Siegfried

• 1950
  • +89/-58
« Отговор #244 -: Ноември 16, 2011, 10:39:19 »
Едно време четниците и воеводите не са се бръснели и подстригвали. Един път защото може би са нямали възможност за това, и защото така са ставали аскети подобно на православните монаси.
Тоест пълно отдаване на делото и отричане от светските радости изкушения и блага.
Те за това са били и толкова страшни та и досега комунистите и наследниците им се страхуват от тях.
Не случайно в нито една от уж бг- националистическите организации не се наричат четници. Господарите им не им дават защото изпадат в паника при мисълта че отново може да се появят четници и бестрашни воеводи.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Сега отговор на палячото над мене. Чипровското въстание не е било първото и вероятно никой не знае кое е първото понеже са били много. При комунизма съм живял достатъчно и ви знам начина на мислене. Ако Максим е комунист, къде му е партийната книжка , покажия или си лъжец. наследнико на царски про-германски демек чуждопоклонически род , като не разбираш какво става в църквата не се хаби да ни обясняваш. Знаеме ви вас уж политическите затворници !!!! От службите ли ти плащат да стенеш срещу идеята за четническо движение а ? Нали си бил уж политически и сигурно са те вербували още тогава. Не си ти човека дето ще ми каже какво да си набивам в главата, нито водещият ти офицер.
Като финал : темата не е за тебе понеже според мене си калпав и нещо в главата ти не е наред.

Момче, важното за теб е, че за да влезнеш в този форум Никой НЕ ти е искал жълтата книжка, иначе скоро ходил ли си на лекар ? Не на преглед при личния лекар, а  при лекуващия те лекар, специалист по ментални проблеми !
Ти можеш да отваряш  линкове, просто трябва да натиснеш с мишката върху линка и ще се отвори нова страница, на която ще прочетеш за комунистите и служителите  на ДС, които се водят свещеници в православната Църква, НАЧЕЛО с ЛЮБИМЕЦА ти Генерала от ДС максим  !

Я ми кажи ИМЕТО Първото според ТЕБ въстанието против турците, което е вдигнато  ПРЕДИ 1688 г.,  щом Чипровското въстание Според теб Не е първото,  другарчето ти по стая в клиниката в Курило не иска ли да ти помогне, е..... явно ДНЕС той е ВОЕВОДАТА, до следващата инжекция, след която навярно пак ти ще си воеводата на стаята и тн и тн........ ?

***********, НЕ ти пожелавам да преживееш това, което аз съм преживял като политически, комунистическо ************* НЕ си позволявай да ме обиждаш ,че някакви си служби ми плащали. Не искам да те обиждам, но ти верно си ИДИОТ, за кВо служби ми говориш бе **********, кВи служби са против четническото движение(което НЕ СЪЩЕСТВУВА), послушай ме и наистина  потърси СПЕЦИАЛИЗИРАНА ПОМОЩ ! 

« Последна редакция: Ноември 16, 2011, 11:06:58 от lonely_франкист »

"Аз" - Дарий, Цар Велик, Цар на Царете, Цар на много народи, син на Хистасп, Ахеменид, Персиец, син на Персиец, Ариец от Арийския род !

Българио, за тебе тѣ умрѣха, една бѣ ти достойна зарадъ тѣхъ, и тѣ за тебъ достойни, майко, бѣха !

*

Неактивен JKL

• *
  • 49
  • +11/-7
« Отговор #245 -: Ноември 16, 2011, 10:56:52 »
Изобщо не трябваше да се стига до тук.
"Принцове и президенти чувал съм, че важат. Полицаи и агенти няма да откажат щом във джобчето им сложиш лъскави банкноти всеки с нас, ще заработи."

*

Неактивен Горянин

• **
  • 264
  • +25/-19
« Отговор #246 -: Ноември 16, 2011, 13:56:05 »
Привет от мен!

Нов съм във вашият хубав форум, не пиша много, предпочитам да чета и размишлявам, но когато срещна откровени глупости понякога издивявам.

Я ми кажи ИМЕТО Първото според ТЕБ въстанието против турците, което е вдигнато  ПРЕДИ 1688 г.,  щом Чипровското въстание Според теб Не е първото, 

Една бърза справка показва:
Цитат

1408 - Видинският владетел Константин II Асен подпомага Фружин Шишман в битките за отвоюване на Търновско от османците - т.н. въстание на Константин и Фружин;

Иначе да, Чипровското въстание е първо католическо такова, ако това си имал предвид. И сънародниците ни католици, и те са се вдигнали на въстание. Това не променя факта, че Св. Православие е изконната българска религия от има-няма (поне) 1300 години насам.

Относно "досиетата" на клирици - някой да се е замислял, че така са предпазвали Св. Църква и вместо да се внедряват агенти в нея, клириците са се внедрявали в БКП?
« Последна редакция: Ноември 16, 2011, 14:02:09 от Тома »

*

Неактивен Siegfried

• 1950
  • +89/-58
« Отговор #247 -: Ноември 16, 2011, 15:03:00 »
Привет от мен!

Нов съм във вашият хубав форум, не пиша много, предпочитам да чета и размишлявам, но когато срещна откровени глупости понякога издивявам.

Една бърза справка показва:
Иначе да, Чипровското въстание е първо католическо такова, ако това си имал предвид. И сънародниците ни католици, и те са се вдигнали на въстание. Това не променя факта, че Св. Православие е изконната българска религия от има-няма (поне) 1300 години насам.

Относно "досиетата" на клирици - някой да се е замислял, че така са предпазвали Св. Църква и вместо да се внедряват агенти в нея, клириците са се внедрявали в БКП?

Значи аз пиша " откровенни глупости", така ли ?!?!

1300 години православие, "БРАВО",  направо ме УБИ , ама ти "не пишеш откровенни ГЛУПОСТИ",  само Аз пиша "откровенни глупости", нали така  ?

Тоест Не Борис а някой Кан (примерно Аспарух, нали говорим за преди 1 300 години?!) е приел Православието, а НЕ Христянството, пиша НАРОЧНО ПРАВОСЛАВИЕТО, а НЕ ХРИСТЯНСТВОТО,  след няколко реда ще разбереш ЗАЩО !

Тоест Кан Аспарух е бил източноправослвен :laugh-1:, "не митрист, не зороастрист, не последовател на Тангра",  а чист ПРАВОСЛАВЕН :laugh-1: и не само той а и ВСИЧКИ Българи по това време, нали така пишеш -  "1300 години ПРАВОСЛАВИЕ"  ?!

Източната Църква, след това известна като Източно Православна се отделя от Римо-католическата църква през 1054, до ТАЗИ ГОДИНА има САМО ЕДНА ЦЪРКВА !
Разделянето е отпреди САМО -  957 години, но иначе "АЗ пиша откровенни глупости" , нали така !

А докато пиша" откровенните глупости" , да ти напиш ли,  ЗАЩО преди 957 години Църквата  се разделя на Източна и Западна ?! Хайде ще ти напиша ; 

Основната причина за разделянето на двете църкви е приетата от католическата църква промяна на символа на вярата. Същността на поправката е в промяна на догмата за пораждането на светия дух.
Според православието духа се поражда от Отца, а според католицизма се поражда както от отца така и от сина.
Това е и основната теологическа разлика м/у православие и католицизъм. В останалото те са принципно еднакви.
« Последна редакция: Ноември 16, 2011, 15:10:15 от Siegfried »

*

Неактивен Горянин

• **
  • 264
  • +25/-19
« Отговор #248 -: Ноември 16, 2011, 15:06:33 »

Тоест Кан Аспарух е бил източноправослвен

За него няма 100% доказателство, освен може би златно съкровище от Над Сент Миклош.
За кан Кубрат - баща му има също някакви доказателства.
Иначе синът му - кан Тервел, защитник и спасител на Европа, определено е бил източноправославен.

А ако можеш да ми обясниш как по-точно Св. Православна църква се отделя от Римо-католическата, след като Римо-католическата променя символа на вярата - получаваш подарък учебник по логика.

Между другото - Църквата си е една и до ден днешен. :)  :mad:

Пропускаш и другата съществена разлика между Източноправославната църква и Римо-католицизма, а именно, че когато ние, българите, сме станали шеста патриаршия, а водачът на църквата ни е бил равен на константинополският патриарх, на папата, както и на останалите патриарси, същият този римски патриарх (наричан за краткост папа) е лъгал най-безсрамно западната църква, че няма как да има равни на него.

« Последна редакция: Ноември 16, 2011, 15:13:02 от Тома »

*

Неактивен Siegfried

• 1950
  • +89/-58
« Отговор #249 -: Ноември 16, 2011, 16:04:07 »
За него няма 100% доказателство, освен може би златно съкровище от Над Сент Миклош.
За кан Кубрат - баща му има също някакви доказателства.
Иначе синът му - кан Тервел, защитник и спасител на Европа, определено е бил източноправославен.

А ако можеш да ми обясниш как по-точно Св. Православна църква се отделя от Римо-католическата, след като Римо-католическата променя символа на вярата - получаваш подарък учебник по логика.

Между другото - Църквата си е една и до ден днешен. :)  :mad:

Пропускаш и другата съществена разлика между Източноправославната църква и Римо-католицизма, а именно, че когато ние, българите, сме станали шеста патриаршия, а водачът на църквата ни е бил равен на константинополският патриарх, на папата, както и на останалите патриарси, същият този римски патриарх (наричан за краткост папа) е лъгал най-безсрамно западната църква, че няма как да има равни на него.

Църквата си е една , така ли, е защо тогава има една "незначителна" Църква,  която има "Наглостта да твърди" ,че е Католическа(ОБЩОСВЕТОВНА) и тая същата Църква твърди,  че НЯМА нищо общо, нито с гръцката ,нито с руската ,нито с сръбската ,нито с румънската...и която и да е православна Църква ?!
Абе да ти кажа,  "чух отнякъде", че Папата бил наместник на Бог на земята, тоест според твоите твърдения и максим трябва да е наместник на Бог на земята за да му е равен (както ти твърдиш) ? 

Catholicos (от ЛАТИНСКИ) - ОБЩОСВЕТОВНА !

Я ми разкажи още нещо за ПРАВОСЛАВНИЯ Кан Аспарух, ама то сигурно и в ДРЕВНА БългАРИЯ преди 2 300 години Вярата на БългАрите "НЕ е била" - митризма/тангра, а е била ПРАВОСЛАВИЕТО  и "извинявай"  НЕ Византийците, а "БЕДНИТЕ смешници" от Ватикана са се отделили преди 957 години от  Византийската църква  :laugh-1:!

Вярвай си в каквото си искаш, но просто НЕ се излагай, защото където и да отидеш по света, ще ти се СМЕЯТ ако ги говориш тези глупости, които пишеш в постовете си за Католицизма !

Верно ли клириците са се внедрявали в БКП, сигурно и в ДС са се внедрявали, ама за да влезнеш преди 10.11.89г.  в БКП ти трябваха препоръки от 3-ма проверени КОМУНИСТИ, в ДС още по трудно се влизаше, освен че трябва да си Наше момче, или син на Наше момче и най - вече наследник на шумкарски/комунистически род...и тн, е това НЯМА ЗНАЧЕНИЕ, нали така , те свещенниците са "измамили и БКП и ДС" , като се замисля,  аз явно не съм живял по време на комунизма, но добре ,че ти ми отвори очите, как свещениците са "ИЗИГРАЛИ" БКП :laugh-1: :laugh-1: :laugh-1:.
Ти имаш ли НЯКАКВА най - малка представа, какво е комунистическа ДИКТАТУРА, явно НЯМАШ !

Да не мислиш ,че някой ще ги пита свещенниците дали искат,или не ИСКАТ да са доносници на ДС, каквото наредят от партията това СТАВАШЕ и който се правеше на ВЕЛИК , или на Интересен  ЗАМИНАВАШЕ ДИРЕКТНО за Белене, Скравена, Старозагорския Затвор, Богданов дол ........... и тн и тн и Никога Не се връщаше !
« Последна редакция: Ноември 16, 2011, 16:08:33 от Siegfried »

*

Неактивен Алцек

• **
  • 62
  • +31/-2
  • Зодия: Libra Libra
« Отговор #250 -: Ноември 16, 2011, 18:38:38 »

иначе скоро ходил ли си на лекар ? Не на преглед при личния лекар, а  при лекуващия те лекар, специалист по ментални проблеми !

Че какво да прави при лекаря.Медицината не е напреднала толкова много още.Просто няма лекар който да му помогне.А,ако случайно някой лекар се навие да пробва, му препоръчвам(на лекаря)да отиде да се прегледа.
Спи, Дяконе! Не се събуждай! Добре си там под тази черна пръст. Завиждам ти за туй, че не дочака мечтите си, разпънати на кръст.

*

Неактивен Мишок

• *
  • 4646
  • +23/-34
« Отговор #251 -: Ноември 17, 2011, 10:04:14 »
Какво би могло да направи едно четническо движение ? Представете си проблем подобен на този в Катуница или нещо друго несправедливо. Събират се четници от цялата страна, организирани на чети : със знамена от въстанията срещу турското робство или от непобедимите ни бойни знамена, носещи портретите на Левски, Ботев и други наши герои, воеводи и четници пред парламента.
Водача им  воеводата излиза и казва на властите .
Ние сме бългаески четници, организирани сме и подготвени физически и психически, и ако не направите така и така ще направиме страшно мазало, каквото до сега не сте виждали.
И ако зад себе си този воевода- водач има 5000 юнаци как ще се почувства власта а. Ако от тези 5 000 100-200 са облечени в четнически униформи, а други пък в камуфлажни такива и стискат по една тояга в ръцете си. как ще реагират гадовете а ? Ще се насерат и ще отстъпят и занпреде ще им се налага да се съобразяват с това движение.
От скинари, антикомунисти и разните там партийци окото няма да им мигне, ама от четници готови до дупка да си пазят: родината, верата и рода - ще им призлее здравата.

*

Неактивен Франкист

• банкетен революционер
  • 2420
  • +383/-52
« Отговор #252 -: Ноември 17, 2011, 10:14:07 »
. Ако от тези 5 000 100-200 са облечени в четнически униформи, а други пък в камуфлажни такива и стискат по една тояга в ръцете си. как ще реагират гадовете а ? Ще се насерат и ще отстъпят и занпреде ще им се налага да се съобразяват с това движение.
От скинари, антикомунисти и разните там партийци окото няма да им мигне, ама от четници готови до дупка да си пазят: родината, верата и рода - ще им призлее здравата.

от кое ще им призлее - от тоягите ли????  :crying-1: :crying-1: :crying-1: :crying-1:

или от смях ?

Пич ,не живееш в реалноста!

*

Неактивен Алцек

• **
  • 62
  • +31/-2
  • Зодия: Libra Libra
« Отговор #253 -: Ноември 17, 2011, 11:54:39 »
Леле майкоооо, че той се влошава не с дни а със часове.

Слушай CETNIK ***, първо слез на земята и ти се образовай поне малко. И ако в Италия общуваш с италианците и им ръсиш подобни бисери (то друго твоята празна кратуна не може да роди) просто им съчувствам. Доколкото моето образование-в краката си ми.

Спирам да отговарям на твоите провокации и глупости и ще постъпя както ме учеше дядо-"Никога не ставай с простият прост".

Редактирано от модератор: Премахнати обидни думи спрямо регистриран потребител.
« Последна редакция: Ноември 17, 2011, 15:28:46 от Hatshepsut »
Спи, Дяконе! Не се събуждай! Добре си там под тази черна пръст. Завиждам ти за туй, че не дочака мечтите си, разпънати на кръст.

*

Неактивен Siegfried

• 1950
  • +89/-58
« Отговор #254 -: Ноември 17, 2011, 12:23:02 »
Какво би могло да направи едно четническо движение ? Представете си проблем подобен на този в Катуница или нещо друго несправедливо. Събират се четници от цялата страна, организирани на чети : със знамена от въстанията срещу турското робство или от непобедимите ни бойни знамена, носещи портретите на Левски, Ботев и други наши герои, воеводи и четници пред парламента.
Водача им  воеводата излиза и казва на властите .
Ние сме бългаески четници, организирани сме и подготвени физически и психически, и ако не направите така и така ще направиме страшно мазало, каквото до сега не сте виждали.
И ако зад себе си този воевода- водач има 5000 юнаци как ще се почувства власта а. Ако от тези 5 000 100-200 са облечени в четнически униформи, а други пък в камуфлажни такива и стискат по една тояга в ръцете си. как ще реагират гадовете а ? Ще се насерат и ще отстъпят и занпреде ще им се налага да се съобразяват с това движение.

Само искам да ти обърна внимание,че двама мои приятели, зад които стои организация с хиляди членове се опитаха да регистрират партия и веднага след това( Не им разрешиха да я регистрират) им беше скалъпено абсолютно измислено обвинение, вече година и половина са в ареста, не ги пускат и под гаранция и никой не придвижва делото към съда, това беше направено за НАЗИДАНИЕ.
Ами ти наистина ли си го въобразяваш това, как нЕкой си войвода щял да  дойде пред парламента и щял да - заплаши властта :laugh-1: ,че те били четници ..........., но най - ми хареса ,че щяли да носят знамена от Турското робство(от музея ли ще ги откраднат знамената преди това)  и много ми хареса как управляващите щяли да се" насерат", Не за друго ,а защото - половината щяли да са облечени в четнически униформи, а останалите в камуфлажни, но Най - "сташното" за управляващите щяло да бъде, че четниците щяли държат по една ТОЯГА в ръцете си :laugh-1: ?!?!?!
Да ти кажа , незнам  милиционерите, които ще бъдат повикани от "насраните" политици и дойдат след около 15 минути с - униформи, щитове, автомати..... за потушаване на размирици, кое Първо ще мушнат  на едно място дето слънцето никога не огрява в дирниците на четниците -  тоягите,  или дръжките на знамената  :laugh-1:?! 
Аз даже си мисля , че ако някой от народното събрание влезне случайно във форума  и прочете  темата за четниците,  "няма да може и да стигне" до тоалетната и "ще се насере директно" пред компютъра ! :laugh-1:
Иначе "те поздравявам", не си в БългАрия даже, живееш в Италия, но не ти е неудобно да ни даваш акъл, на НАС, тези които живеем в БългАРИЯ и НЕ сме избягали, как да живеем, какво да правим и Най - Важното как и по какъв начин да го правим ?!?!
« Последна редакция: Септември 21, 2016, 15:49:28 от Hatshepsut »