Ти искаш ли да бъдеш четник???

• 456 Отговора
  • 52338 Прегледи

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

Неактивен Мишок

• *
  • 4646
  • +23/-34
Re: Ти искаш ли да бъдеш четник???
« Отговор #255 -: Ноември 17, 2011, 13:18:12 »
Siegfried
Ми те лекарите преди да поставят диагноза се замислят сериозно ама ти не - понеже си не лекар а национал-социалист или нихилист.
В ГЕРБ няма воевода и четници, а и Б. Б. е бивш комунист и не може да е вовевода - не знаеш ли ?
Начина ти на мислене е комунистически драги.
не ме грее на подбора при нацистите, аз съм българин, а не немец.
Защо воевода с 5000 четника да не заплаши власта пред парламента. ?
 Какво ще му направят а ? Ако е воевода нема да му мигне окото !!! Естествено че знамената ще са копия на такива. Уж нацистите викаш не били идиоти а ?
Полицаите няма да са с автомати. Тоягата е доста добро оръжие срещу полицай с палка и щит, а и по улиците има и павета за метане. Я сметни 5000 човека по едно паве са 5000 по две са 10 000 демек дъжд от павета. на дали полицаите ще успоят.
Нека на мене ми вкарат куките тоягата в задника - да видиме как ще стане. С една хубава тояга ще опукам поне трима полицаи наведнъж.
на тебе акъл не ти давам и не се интересувам от тебе. какво като не живея в България ! Комунизма свърши поне официално и напусналите страната не водят предатели на народа. Ти нали не беше комунист, защо заклеймяваш по комунистически а ?

*

Неактивен Siegfried

• 1950
  • +89/-58
« Отговор #256 -: Ноември 17, 2011, 13:45:10 »
Siegfried
Ми те лекарите преди да поставят диагноза се замислят сериозно ама ти не - понеже си не лекар а национал-социалист или нихилист.
В ГЕРБ няма воевода и четници, а и Б. Б. е бивш комунист и не може да е вовевода - не знаеш ли ?
Начина ти на мислене е комунистически драги.
не ме грее на подбора при нацистите, аз съм българин, а не немец.
Защо воевода с 5000 четника да не заплаши власта пред парламента. ?
 Какво ще му направят а ? Ако е воевода нема да му мигне окото !!! Естествено че знамената ще са копия на такива. Уж нацистите викаш не били идиоти а ?
Полицаите няма да са с автомати. Тоягата е доста добро оръжие срещу полицай с палка и щит, а и по улиците има и павета за метане. Я сметни 5000 човека по едно паве са 5000 по две са 10 000 демек дъжд от павета. на дали полицаите ще успоят.
Нека на мене ми вкарат куките тоягата в задника - да видиме как ще стане. С една хубава тояга ще опукам поне трима полицаи наведнъж.
на тебе акъл не ти давам и не се интересувам от тебе. какво като не живея в България ! Комунизма свърши поне официално и напусналите страната не водят предатели на народа. Ти нали не беше комунист, защо заклеймяваш по комунистически а ?

Видно е, че НИКОГА Не си прибиран в - "полицията"/милицията !
Да ЖИВЕЕ 9-ти ЮНИ, да ЖИВЕЕ Цанков !
Истинският БългАрски Химн Шуми Марица;

"Аз" - Дарий, Цар Велик, Цар на Царете, Цар на много народи, син на Хистасп, Ахеменид, Персиец, син на Персиец, Ариец от Арийския род !

Българио, за тебе тѣ умрѣха, една бѣ ти достойна зарадъ тѣхъ, и тѣ за тебъ достойни, майко, бѣха !

*

Неактивен Мишок

• *
  • 4646
  • +23/-34
« Отговор #257 -: Ноември 17, 2011, 18:21:56 »
Абе прибирам съм, но не по политически причини. Обаче имам сериозен опит с комунистическата казарма и методите им на възпитание. И да ти кажа накрая ги пречупих и докато биеха другите за нарушение , което сме извършили заедни мене само ме гледаха злобно.
Явно още от тогава ми е било заложено да съм четник на родината и верата.
Ей да ви кажа самоубучих се да стрелям много добре с пистолет и с лява и с дясна ръка. Мода да си служа добре и с камата.
Напредвам в четническата ми подготовка. Сега ще отренирам тичането да стана по-издръжлив и като се появи воеводата съм готов да гопоследвам.

*

Неактивен babaraxy3

• *
  • 5
  • +1/-0
« Отговор #258 -: Декември 12, 2011, 10:14:23 »
Трябва всички да облечем четническите дрехи и да тръгнем по горите тва го казвам сериозно стига сме търпяли да ни мачкат НА КРАК БРАТЯ БЪЛГАРИ!

Трябва и ние да си ушием униформи и да вдигнем знамето и да започваме вече с борбата срещу враговете ни преди да са завзели родината ни.

Редактирано от модератор:

- Кирилизация на текста
- Консолидация на два последователно пуснати постинги
« Последна редакция: Февруари 19, 2013, 16:18:27 от Hatshepsut »

*

Неактивен Мишок

• *
  • 4646
  • +23/-34
« Отговор #259 -: Декември 12, 2011, 12:20:22 »
Трябва всички да облечем четническите дрехи и да тръгнем по горите тва го казвам сериозно стига сме търпяли да ни мачкат НА КРАК БРАТЯ БЪЛГАРИ!

Редактирано от модератор: Кирилизация на текста.
Достатъчно е само да се облекат такива дрехи и политиците и изедниците ще се посерат от страх.

*

Неактивен Siegfried

• 1950
  • +89/-58
« Отговор #260 -: Декември 12, 2011, 12:43:34 »
Достатъчно е само да се облекат такива дрехи и политиците и изедниците ще се посерат от страх.

Tи нали нямаше да пишеш повече в този форум ?!

Аз, Не съм нито политик, нито съм изедник, но да ти кажа, само като прочетох за тези "страшни" дрехи,  направо се "Насрах от страх"  :laugh-1:.

Да ЖИВЕЕ 9-ти ЮНИ, да ЖИВЕЕ Цанков !
Истинският БългАрски Химн Шуми Марица;

"Аз" - Дарий, Цар Велик, Цар на Царете, Цар на много народи, син на Хистасп, Ахеменид, Персиец, син на Персиец, Ариец от Арийския род !

Българио, за тебе тѣ умрѣха, една бѣ ти достойна зарадъ тѣхъ, и тѣ за тебъ достойни, майко, бѣха !

*

Неактивен Мишок

• *
  • 4646
  • +23/-34
« Отговор #261 -: Януари 05, 2012, 17:45:03 »
« Последна редакция: Януари 05, 2012, 18:04:28 от Hatshepsut »

*

Неактивен Денгизих

• **
  • 116
  • +6/-18
  • Зодия: Pisces Pisces
« Отговор #262 -: Януари 05, 2012, 20:23:45 »
да искам да бъда такъв четник КАТ МИТЬО ГАНЕВ ДЕТО СКОПИ ЧИРПАНСКИЯ ПОП

*

Неактивен Panzerfaust

• *
  • 1365
  • +309/-37
  • Интереси: история, политика, психология, военно дело, икономика
  • Зодия: Virgo Virgo
« Отговор #263 -: Януари 06, 2012, 01:06:24 »
Денгизих, ти май си комунистче! Е, нищо чудно, щом си тангрист. Даже си мисля, че си Гутито. Не си много умен, но нейсе, простено ти е...

А за Митьо Ганев, "дето скопи чирпанския поп" не се радвай толкова - той умря като куче! Заслужено! За кучетата - кучешка смърт: http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B8%D1%82%D1%8C%D0%BE_%D0%93%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%B2

Жалко, че сега не стават такива неща!

*

Неактивен Денгизих

• **
  • 116
  • +6/-18
« Отговор #264 -: Януари 06, 2012, 06:54:42 »
Panzerfaust   Митьо Ганев първо не е комунист както и аз и не говите действия са били много правилни и всичките български хайдути и четници не са правили разлика кой богаташ ще бастисат дали български чорбаджия дали турски ага а как е умрял Митьо тва никой не знае знам само и че до ден днешен хората по неговия край го смоминат с добро  а тоя гутито не съм го чул даже както и теб я кажи какъв си ти по това като виждам какво пишеш ми става ясно че си някое попско мекере и още нещо с такава съдба кат чирпанския поп не бил само той ами още доста такива мазници попски те затова са ги ограбвали нашите славни хайдути и точно сега ни са нужни такива като Митьо да ги почва наред разни банкери и управници мутренски и крадливи попове

*

Неактивен Мишок

• *
  • 4646
  • +23/-34
« Отговор #265 -: Януари 06, 2012, 11:54:31 »
Георги ти си лъжец!!! Хайдутите и четниците никога не са преследвали попове и църквата, напротив подкрепяли са църквата.
Колели са такива душмани, като тебе и другите шантави тангристи.

*

Неактивен Франкист

• банкетен революционер
  • 2420
  • +383/-52
« Отговор #266 -: Януари 06, 2012, 12:05:09 »
еййй,тоя Митьо Ганев  - все ви е в устата. Митьо,Митьо,ама накрая свършва при комунистите - полъгали са го , техната вера. Че и завод на него кръстиха в пропагадното си увлечение.

*

Неактивен Денгизих

• **
  • 116
  • +6/-18
« Отговор #267 -: Януари 06, 2012, 13:01:12 »
ЧЕТНИК ти като си попски агент не може да не знаеш колко попове са били ограбвани едно време то и сега е вече време да ги почват

*

Неактивен Мишок

• *
  • 4646
  • +23/-34
« Отговор #268 -: Януари 06, 2012, 14:15:17 »
ЧЕТНИК ти като си попски агент не може да не знаеш колко попове са били ограбвани едно време то и сега е вече време да ги почват
Сега е време да се трепят комунистите и техните другари тангрияните.

*

Неактивен Денгизих

• **
  • 116
  • +6/-18
« Отговор #269 -: Януари 07, 2012, 09:37:53 »
що бе и аз искам да стана четник ти като много говориш я кажи какви са целите на четниците