Forum > ВМРО-БНД

Красимир Каракачанов

<< < (4/20) > >>

fw:

--- Цитат на: Мамарчев в Януари 19, 2009, 22:16:27 ---И какво? Като те нападат в Скопие, да не им се отговаря ли? Ако теб те бият тук в България, ще стоиш ли мирно, докато те налагат, макар и сънародници?

--- Край на цитат ---

Джамбазки написа в последната си статия точно обратното:

"Веднага в София се надигнаха всякакви псевдонационалисти, в голямата си част крайно неграмотни исторически, зовящи за „отмъщение” и „възмездие”. Над кого? Над „македонците”. От кого? От „българите”.

Явно за лидера на ВМРО-МО си точно такъв. Сам си прави изводите :)

Цялата статия тук: http://bg.altermedia.info/?p=3204

Мамарчев:
Първо, не съм обвързан с което и да е мнение на Ангел. Аз съм член на ВМРО, споделям идеологията на Организацията, но това не означава, че съм лишен от правото на собствена мисъл.
Второ, самозащита има само до момента на преустановяване на нападението. Продължаващото след това насилие е чиста проба агресия.

skadansk:

--- Цитат на: Мамарчев в Януари 19, 2009, 22:16:27 ---И какво? Като те нападат в Скопие, да не им се отговаря ли? Ако теб те бият тук в България, ще стоиш ли мирно, докато те налагат, макар и сънародници?
Живял в Македония, ратник за българщината, а върл сърбоман... Дали кой е ченгето?  :icon_rolleyes:

--- Край на цитат ---

Ти хубаво им отговаряй, но е малко смешно да викаш албанци да те спасяват или греша?  :-\

Мамарчев:
Ами айде отиди с още не повече от 10 младежи на кея и да видим как ще реагираш, ако дойдат организираните групи. Не винаги се стига до там, но ако се получи, едва ли ще ти бъде леко.

fw:

--- Цитат на: Мамарчев в Януари 19, 2009, 23:17:13 ---Ами айде отиди с още не повече от 10 младежи на кея и да видим как ще реагираш, ако дойдат организираните групи. Не винаги се стига до там, но ако се получи, едва ли ще ти бъде леко.

--- Край на цитат ---

По-добре да изям няколко шамара от колкото да се обаждам на албанците. От 2-3 шамара никой не умрял. Добре, че навремето ВМРО са били истиснки мъже и българи, а не такива путьовци като вас.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница