Красимир Каракачанов

• 97 Отговора
  • 17475 Прегледи

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

Неактивен Тане Николов

• 1
  • +5/-0
Re: Красимир Каракачанов
« Отговор #30 -: Януари 20, 2009, 00:37:34 »
Хахаха.. били сме бягали...Айде няма нужда...Миналата година на 2 март във Велес кой бягаше момчета?За това нищо не казвате нали?нали били наши само бе?Що ви целеха с камъни?Когато се запознаете с условията на живот в БЮРМ тогава говорете кой кого викал и защо го викал на помощ...
И да ви върна годинки назад...Дргуа проява на вашата смелост беше една вечер на НДК. Мощното "бнс напред" за колко секунди се превърна в "бнс бягай"?
Относно протеста на 18-ти...Това че е имало работници какво ти пречи?те също живеят в тази държава и имат право на мнение.И наистина ако протеста беше платен и хората които не отидат ги грози заплаха,защо имаше полупразни автобуси?
Говорите ми за "Атака"...Припомнете си техните митинги във София.Какво се виждаше от предаванията хора с пълни торби...На въпросите защо са тук отговаряха : да видим София...И вземи намери някои статии на Волен от началото на 90-те години и тогава ми говори,че е националист...Когато ние протестирахме и правехме подписки той се снимаше гол за реклами на уиски мисля...Благодаря от такива националисти!Пък и да не забравяме тия 22-ма ли колко бяха тия чисти българи,половината от които се оказаха педофили и дилъри...

Точно така Черноземски много добре го каза. Все някой трябваше да каже това за тоя изрод Болен

*

Неактивен Сосипатор

• 804
  • +2/-6
  • Зодия: Aquarius Aquarius
« Отговор #31 -: Януари 20, 2009, 00:40:35 »
А бе Каракачанов и боклуците му от МВРО са най-долната паплач в "националистическите" среди в България.

Аз съм роден в Република Македония, там сам израстнал, и съм се бил с шиптарите за тая страна, и това може би ме прави единствен в тоя форум който е участвал в истинска война, за разлика от разните щурмоваци, фелдмаршали и "воини" пред компютъра.

Не мога да понасям некой "приятел" на българщината в македония да ми върти разни игри с шиптарите и да се прави че нещо кой-знае какво прави за тия хора.

Каракачанов само и единствено всява раздори и провокации в Македония и нищо друго. По едно време създаваше некви структури, като най-големите боклуци и продажни лайна се въртяха около него, и така отвращаваше всичко живо от българщината.

После изпращаше "активистите" му да правят провокации и вандалщини, за да се създава напрежение, и поводи да се активизират враговете на българщината там и да бълват пропаганда.

Сближи се с шиптарите за още повече да им омръзне българщината на македонците, и не толкова да преговаря за територии и не знам си какво, а просто да има повод за да се мрази българщината.

Ако некой е навредил на българщината в Македония, това е Каракачанов лайното и ченгесарите около него. И лошото е че това не го правят заради липса на стратегия, а съвсем умишлено и под нечии директиви.

СМЪРТ ЗА КАРАКАЧАНОВ И мВрО!!!
Сосипатор Пиров.

*

Неактивен Мамарчев

• 593
  • +132/-15
  • Зодия: Taurus Taurus
« Отговор #32 -: Януари 20, 2009, 00:46:01 »
Ако някой е навредил повече на българщината, то това са хората като теб - безподобни съброманстващи родоотстъпници!
Само от 3 години в Р България, а вече пише като учител по български език... ;)
БОГ, НАЦИЯ, ОРГАНИЗАЦИЯ!!!

*

Неактивен Тане Николов

• 1
  • +5/-0
« Отговор #33 -: Януари 20, 2009, 00:50:41 »
Тоя Сосипатор ми звучи като някое комунистче говори, говори ама без факти.  Спри да дрънкаш глупости вече си оправда заплатата

*

Неактивен Nordwave

• *
  • 4416
  • +1344/-0
  • R.I.P. 2017
    • Български националисти
  • Интереси: История
  • Зодия: Capricorn Capricorn
« Отговор #34 -: Януари 20, 2009, 01:00:06 »
http://www.forum.bg-nacionalisti.org/index.php?topic=3488.300 По тази тема всеки може да си направи извода, какво ни е мнението за сърбите. Лично аз, винаги съм мразел и ще мразя сърбите.

*

Неактивен Мамарчев

• 593
  • +132/-15
  • Зодия: Taurus Taurus
« Отговор #35 -: Януари 20, 2009, 01:03:46 »
http://www.forum.bg-nacionalisti.org/index.php?topic=3488.300 По тази тема всеки може да си направи извода, какво ни е мнението за сърбите. Лично аз, винаги съм мразел и ще мразя сърбите.

Както би трябвало да бъде огтношението на всеки здравомислещ българин!   :trink:
БОГ, НАЦИЯ, ОРГАНИЗАЦИЯ!!!

*

Неактивен Sargon III

• *
  • 214
  • +39/-27
« Отговор #36 -: Януари 20, 2009, 05:35:40 »
Хайде стига сте защитавали МВРО, на слепите вече отдавна е ясно, че това е политически проституираща партия. Тя влиза във всяка коалиция, стига да реши, че има изгода от това. При това не е надежден партньор - в Пловдив ГЕРБ уреди Славчо Атанасов за кмет, после ВМРО скъса с ГЕРБ и сега вкара БСП във властта. Такова чудо в Пловдив все още не се бе случвало - комунисти във властта! Сега пак търси ВМРО подходящ транплин за предстоящите избори, безпринципно както обикновено.
Значи, трябва да сме сърбофоби, така ли? Добре, ама трябва ли да обичаме шиптърите?! Тези мутирали неандерталци са много по-отвратителни от сърбите, а и наистина са опасни. Стават все повече и все по-нагли. Трябва да си тъп, за да смяташ, че нямат апетит за цяла Македония. Тази паплач един ден ще изтласка всички други етноси оттам.

*

Неактивен Индивидуалист

• *
  • 2825
  • +395/-89
  • Не бойте се!
  • Зодия: Virgo Virgo
« Отговор #37 -: Януари 20, 2009, 09:41:35 »
Подкрепям темата.Язък за Костадин Костадинов от ВМРО - Варна-той води едно много добро тв предаване по ефирна телевизия Варна.Язък ако още вярва на Каракачанов,която единствена мисъл сега е с кого да се хуалира за идващите избори и да влезе ако трябва и само той от ВМРО в парламента.Майната им на другите от ВМРО и на идеалите-това е Каракачанов.
Има Бог, значи има и надежда!
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

*

Неактивен Черноземски

• 2
  • +8/-0
« Отговор #38 -: Януари 20, 2009, 10:13:51 »
 :kill: Ти изобщо имаш ли си на идея какво стана в Пловдив?ГЕРБ се опитаха на мястото тревните площи да строят блокове и търговски комплекси!Другото което е не ГЕРБ вкара ВМРО...ВМРО бяха подкрепени,а не в коалиция с тях...Но и ти ако хвалиш Партията на Бойко значи си много зле ориентиран,защото гледайки градацията му знаем откъде започна - от една мутра!
А и да попитам още нещо - защо мвро?Защото Каракачанов е бил в отделение,което следи за действията на Югославия към България ли?Ако се интересуваше поне малко щеше да го знаеш...Това отделение не се занимава със слухтене вътре в държавата,а с националната сигурност на България!
Защо трамплин?С кой да се коалира?С БСП,ДПС,СДС ( и всичките и там деления)  е невъзможно...Единственият вариант за коалиция  е този с Лидер и ЗНС,единствените иметна неопетнени в политическата история на БЪлгария.
На три морета граници ще мием
България ще бъде земен рай
победно знаме гордо ще развеем
на хаоса ще сложим край!

*

Неактивен Индивидуалист

• *
  • 2825
  • +395/-89
  • Не бойте се!
  • Зодия: Virgo Virgo
« Отговор #39 -: Януари 20, 2009, 10:16:35 »
Волен Сидеров, лидер на АТАКА: Гоце вкарва второ ДПС чрез олигарха Ковачки

Станишев заблуждава обществото, че правителството е готово да отвори реакторите

Велизар Енчев*

- Г-н Сидеров, коментирайте този фарс, който наблюдавахме в неделя, с автобусите от цялата страна от десетките фирми - ТЕЦ "Марица-изток", "Брикел" - Перник, Сливен, Хасково, Ямбол, електроразпределителни дружества на българския олигарх, кредитния милионер Христо Ковачки. Дали личните карти на пътниците в автобусите са били проверявани, както бяха проверявани тези дни участниците в протеста около Народното събрание?
- По наблюдение на репортери от в. "Атака" свръхлуксозни коли с много пазачи - мутри, със затъмнени стъкла, са били в челните колони на това шествие. Според някои или самият Ковачки, или негови съгледвачи са наблюдавали как вървят нещата и тези аудита са били охранявани от жандармеристка камионетка. В случая полицията е пазила олигарха да не би случайно някой нещо да му направи. Той поначало се движи поне с 20 души охрана. Интересно е срещу какво протестира Христо Ковачки?! Може би заради това, че му продадоха 5-6 ТЕЦ-а за жълти стотинки и по този начин той ограби българския национален капитал. На протеста присъства също и Стефан Личев, който се води за някакъв земеделски водач на едно от БЗНС-тата. Този човек е известен с това, че направи една много мощна далавера в Ямбол, където заграби местния туристически комплекс във Веселиново по времето на управлението на Костов на СДС. Той беше негов партньор в политиката сега се прехвърля на по-мощен - финансово кон. Известен е като един от грабителите на Ямболския район. Другият присъстващ е Кънчо Филипов, председателят на партия ЛИДЕР, виден комсомолски деец преди 1989 г., секретар на градския комитет на комсомола в Стара Загора и в ТЕЦ "Марица-изток". Неслучайно фабриката "Брикел" е тук. До него е още един комсомолец - Красимир Каракачанов, който през 1999 г. когото беше подписан предателския меморандум между Надежда Михайлова, тогава външен министър, и Ферхойген, с който за първи път беше предаден интересът на България. Тогава беше депутат в парламента, партньор на СДС и той подкрепи този меморандум. Сега излиза на улицата в момент, в който и президентът, и премиерът говорят за III и IV блок, повтаряйки тезите на АТАКА, защото това беше наша предизборна точка в платформата ни.
- Премиерът Станишев прие председателя на партия ЛИДЕР Кънчо Филипов, който е заявил преди срещата, че Първанов бил като институция и човек, който може да обедини цялото общество около националната кауза каквато е  българска енергетика. Филипов заявява пълна подкрепа на искането на Първанов за референдум за АЕЦ. Не бяхте ли вие първият, който даде идеята за референдуми?
- Това е супер демагогия и цинизъм. Защото за силна енергетика говорят марионетките на Ковачки, платени каракачановци, диловци, любодичевци и пр. такива измекяри, които скачаха от партия в партия. Преди Каракачанов се качи на влака на Софиянски, защото той раздаваше пачките. Сега каузата на Каракачанов се казва Ковачки. За съжаление той опропасти името ВМРО и това е жалкото, защото аз уважавам историческата марка ВМРО. Но да говорят за силна енергетика такива като Ковачки и неговите марионетки е изключителен цинизъм, при положение че тази енергетика беше съсипана точно от такива псевдобосове като Ковачки, на който дадоха ТЕЦ-ове без пари. Пример за това е сливенският ТЕЦ, който след многобройни рушвети по министерства и комисии беше продаден за жълти стотинки и в момента в който го купува, този ТЕЦ вече е задължен към фирмите на Ковачки за доставка на гориво. Там той прави затворен кръг и докарва така нещата, че в момента когато купи една фирма, тя да има задължение към други негови фирми. Т.е. купува с плюс, при това с кредит от банки. Всичко това се толерира от предишното и сегашното правителство. Всеки знае, че Ковачки е креатура на ДПС и на кръговете в БСП на Овчаров. Сега в момента се цели да се вкара една втора брокерска група, едно второ ДПС, което да бъде придатък към какъвто и да е блок.
- Думите ви повтаря и Яне Янев, който предлага прокуратурата да започне проверка за произхода на парите на "Движение Напред". Той смята, че това са парите на Ковачки, придобити от непочтена приватизация и банкови кредити.
- Прокуратурата вече се занимава с Ковачки. Той е с огромна гаранция от 200 000 лв. Не мога да разбера какъв морален кредит се дава на едно движение с дежурни марионетки, оглавено от човек, който е следствен за неплатени данъци, за кухи схеми и за източване. Публична тайна е, че Ковачки работи с парите на ПИБ, че неговите кредити са над 300 млн., че наскоро в Сърбия имаше вълна от страхотни недоволства, защото там Ковачки е притежател на предприятия, където не плаща на работниците си. Сръбските синдикати бяха започнали много сериозна вълна на недоволства. И този човек сега се явява морален коректив - иска да влезе в парламента, да има свое лоби и пак да определя правилата.
- Дясната ръка на Христо Ковачки е приет при премиера Станишев. Какво е това?
- Това означава, че може би утре БСП и тази брокерска група ще бъдат заедно в парламента, ще работят по формиране на кабинет, на правителство, на мнозинство. Така както вървят нещата, очаквам утре на протеста да докарат автобуси Гриша Ганчев, Тодор Батков, Георги Гергов и да започнат да се срещат със Станишев.
- Аз съм разтревожен, че хората с много пари, дадени им от премиера Станишев и БСП, биха могли не само да си докарат автобуси, но и биха могли в примерно в Гълъбово и Раднево да накарат хората да гласуват за тях. Това са 15 000 души.
- Да, те са зависими от тях. Ние публикувахме във в. "Атака" и по телевизия СКАТ бяха показани по време на местните избори градовете, където ТЕЦ-овете на Ковачки бяха определящи. Там бяха разпространени листовки до хората, че надбавки и плащания, които имат към ТЕЦ-а, ще им бъдат опростени, ако гласуват за ЛИДЕР. Т.е. тук имаме очевидно купуване на гласове.
- Каква беше вашата позиция за реакторите още по време на изборите 2005, а и преди това?
- Моята позиция е неизменна от 10 години насам. Неслучайно припомням годината 1999, защото тогава беше извършено национално предателство - Надежда Михайлова подписа т.нар. меморандум, който няма стойност на междудържавен договор, с който българското правителство се съгласи, че ще затвори реакторите. Последва ескалация на предателството: правителството на Костов потвърди този меморандум, след това при правителството Кобургготски-Доган предателството стигна пик, когато бяха затворени I и II блок и при настоящото правителство III и IV. През цялото това време Георги Първанов беше президент. Той не обели нито дума.
- Когато влязохте в парламента през 2005-а, единствено АТАКА зае позиция за спасяването на III и IV блок.
- Хубавото е, че има архив, факти, които могат да се извадят. И по отношение на другите неща, които прави Първанов, правилно казвате, че той се атакизира. Но той се атакизира не само в посока на тема АЕЦ "Козлодуй", за която можем да кажем, че сега я яхна. Той се атакизира и по темата за национално съгласие по най-важните приоритети на България. Това най-добре пролича в петъчната му свръхбърза пиаракция, с която той се състезава със Станишев пред събрания актив.
- Председателят на Комисията по енергетика към Народното събрание Рамадан Аталай заяви, че е учуден от отказа на Минчо Спасов и Сакскобурготски да бъдат отворени блоковете - те се държали като пратеници на ЕС, а не като български представители. Откога ДПС стана българска партия?
- Това е част от пиара на Първанов, защото ДПС е партията, която той сложи на власт. Идеята на Първанов е нещо, за което аз говоря от няколко години насам - освен в телевизия СКАТ, бТВ, Канал 1, Нова телевизия, ББТ. Нужна е национална план-програма: през следващите 20 години България трябва да направи 10 неща, с които да се съгласим всички политически сили, и те се прилагат. Това го повтарям от 6-7 месеца, сега Първанов излиза с абсолютно същата идея, включително ползва цели фрази. Това означава, че от щаба му внимателно гледат изявите ми.
Става едно надцакване между президент и премиер. Виждаме как Станишев слуша лекцията, в която бива критикуван, след това пък той отговори със собствена пиаракция, участвайки в предаването "Сеизмограф" на бТВ, където бяхме поканени аз и лидерът на СДС Мартин Димитров. В петък вечерта ми се обадиха да ми се извинят, че няма да участваме ние, тъй като г-н премиерът е приел да участва. Казах си: ако Станишев е събрал куража и е решил да отвори блоковете, та затова напира да участва в "Сеизмограф", няма лошо. Не е проблем да се прескочи моето участие. Оказа се, че Станишев не е събрал кураж. Не само това, той направи едно участие, от което не можеше да се разбере защо всъщност толкова спешно е поискал да участва. Реших, че най-после той ще зарадва българите.
- С какво го държи Първанов според вас?
- Не знам кой с какво го държи. Въпросът е, че тук става състезание по пропаганда кой е по-популист от двамата. Това състезание обаче не е придружено с никакви конкретни действия. При Първанов то не може да бъде направено, защото не е изпълнителна власт, а е представителна фигура и може да си говори каквото си иска. При Станишев обаче нещата са възможни, защото, ако Министерският съвет вземе решение, след един ден могат да бъдат пуснати реакторите, т. е. да се тръгне към стартирането им. Той обаче не излезе с ясно решение. Пак започна с едно усукване дали Брюксел ще разреши. Ние от Брюксел няма да дочакаме такова писмо с разрешение. Но понеже няма характера да го направи самостоятелно, заблуждава обществеността, че едва ли не правителството е готово - дори излезе информация, че стартирало блоковете. Или ги пускаш тези блокове, или си признай, че нямаш характер и не ставаш за управник, така го разбирам.
- Спомняте ли си какво заяви Сергей Станишев на конгреса на НДСВ миналата година - как се изказа за Симеон Сакскобурготски?
- Това беше едно венцеславене на Сакскобурготски, как Станишев се учил от него. Това беше едно отмятане на предизборните обещания, защото БСП дойде на власт с обещанието да разгледа въпроса с имотите на г-н Кобургготски. Той не само не изпълни това, а стигна дотам да го хвали като най-великия политик, от който той се е учил. На какво можеш да се научиш от Симеон Сакскобургготски?! Как да крадеш собствения си народ?! Ако трябва да приемем Станишев като добър ученик на Сакскобурготски, значи трябва да се готвим за големи грабежи от негова страна.
Като говорим за надпреварата или може би конфликта между Първанов и Станишев, трябва да отбележим, че идеята за т.нар. "Движение Напред" е проект на Първанов. Той стои зад този проект, много добре го ръководи, манипулира. Чрез него той смята плавно да превземе властта и да се направи мнозинство, което по-скоро да е подчинено на него, отколкото на Станишев като лидер на БСП. Това е един сблъсък между двамата в рамките на една партия, но този сблъсък започва да влияе зле на държавата, защото ще доведе до такива невероятни комбинации, че трябва да се простим с надеждата България да бъде управлявана с пробългарска държавно отговорно мнозинство и правителство, а пак да гледаме някакви странни неидентифицирани коалиции. Подготвя ни се един нов вариант на сегашната тройна коалиция.
- С наближаването на изборите управляващата коалиция се дистанцира от своето позорно решение за АЕЦ и се атакизира.
- Въпросът е дали това наистина ще стане.

*Интервю в предаването "Зад фасадата" по тв СКАТ
Има Бог, значи има и надежда!
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

*

Неактивен Черноземски

• 2
  • +8/-0
« Отговор #40 -: Януари 20, 2009, 10:23:59 »
О,хайде стига глупости...Аз мнението си за Волен го изказах...точно той ще ми говори за автобуси...АЕЦ им било предизборна точка  ;D Когато ние се борехме за АЕЦ и правехме шествия (НЕ ПРЕДИЗБОРНА РЕКЛАМА!) къде беше Волен?
Охрани глупости...Няма нужда.Има снимки на които много ясно се вижда,че няма никакви тъмни стъкла и т.н.Освен полицията имаше вътрешна охрана,но тя не пазеше нито Ковачки,нито Каракачанов,а следеше да няма провокатори сред протестиращите.
На три морета граници ще мием
България ще бъде земен рай
победно знаме гордо ще развеем
на хаоса ще сложим край!

*

guest2186

« Отговор #41 -: Януари 20, 2009, 10:32:21 »
Преди малко ми показаха линка за тази тема и честно казано съм отвратен от помиите изсипани по ВМРО.

*

Неактивен logx

• 936
  • +194/-28
  • Обичайте Родината си!
    • Български националисти
« Отговор #42 -: Януари 20, 2009, 11:02:22 »
Спорете, спорете; плюйте, плюйте... Ще дойде време, когато ще погледнете назад и нито смисъл ще има, нито равносметката ще ви хареса.
И така животът продължава
вечният си мъдър кръговрат.
Някой постоянно оцелява,
защото други срещу бурята, стърчат.

*

Неактивен Валентин

• *
  • 268
  • +82/-20
  • Мизия, Тракия, Македония!
  • Зодия: Leo Leo
« Отговор #43 -: Януари 20, 2009, 11:51:41 »
Първо - очевидно е, че една част от хората, които пишат тук никога не са стъпвали в Македония.
Второ - сърбоманщината в този форум е безумна! Сърбоманщината беше главният враг, заедно с комунизма, на ВМРО, на БМСОП, Р.Н.Б., Легионерите, че дори и на БРАННИК (която половината тук сигурно ненавиждат, защото е била "казионна").
Трето - Каракачанов може и да има грехове, като личност, както грехове има всеки човек. Но в националната кауза аз не съм бил свидетел да е направил нещо, което да не е съобразено с нуждите и борбата на българщината! Не се сещам за друг наш съвременен политик, който да е сторил повече за сънародниците ни зад граница! Да не говорим за анархистки разпокъсаните и насъскани помежду си "интернет националисти". Знам, че разногласията са съпътствали националистическите ни организации винаги - винаги патриотичните младежки съюзи са се борели за едни и същи млади хора и са се конфронтирали в идеите си, макар че общите им крайни цели са били еднакви. Но наглото и долно отношение и обругаване между тях винаги са били изключения. А сега всички знайни и незнайни интернет борци са се надъхали да обслужват политически интереси, като обругават най-силната и организирана патриотична организация в България - ВМРО. И ако някой може да ми каже, коя патриотична организация днес е по-организирана и е събрала под знамената си повече млади и интелигентни момчета и момичета - да заовяда.
Няма какво  да д обавя!
Мълчи! А вместо тебе всеки дол, пътека,
дъбрава, езеро, река, рид, планина
ще викат с глас през всички времена:
"Тук българи са, българи от памтивека!"

*

Неактивен Огражден

• **
  • 90
  • +72/-19
« Отговор #44 -: Януари 20, 2009, 11:57:58 »
1.) За провокаторът в тази тема - Сосипатор. Този човек, въпреки че си е избрал името на православен гръцки светец, лъже най-безочливо, и като го гледам, за разлика от други потребители тук, не заема позицията си, защото вярва в нея, а за да излива някакви лични комплекси и да обслужва чужди интереси. Говори с "готови" и заучени фрази и повтаря едни и същи лъжи с надеждата да станат истина.
Освен това, обаче, той нагло лъже, като се представя за българин от Македония, който повече от 20 години живеел отвъд границата, а от три години е тук. Това, сигурен съм, е долна лъжа! По ред причини - първо литературният му правопис (познавам десетки момчета и момичета от Македония, някои от тях живеят тук вече повече от 4-5 години и все още имат проблеми с правилния книжовен говор, какво остава за правопис). Само човек, който никога не е виждал наши братя от Македония може да повярва в това, че Сосипатор е такъв, за какъвто се представя. Освен това, няма истински българин от Македония, който да е осъзнат български патриот и да не изпитва крайна ненавист към сръбството и Сърбия. Сосипатор - напротив - искрено харесва сръбството и използва заучените тези и позиции на сърбизма. И трето, което отново ме навежда на мисълта, че Сосипатор е провокатор и лъже за себе си е това, че се опра на руски позиции - като започнем от подписа му и стигнем до позициите, които защитава по форума. Те се покриват 1 към 1 с позициите спрямо Русия на един добър и примерен сръбски националист - Русия е "матица, татица и света земя"... Ако Сосипатор ми представи достоверни факти, че е такъв за какъвто се представя и, че нещата, които аз казвам за него не са верни - ще се извиня на момента и ще преосмисля позицията си спрямо него.
2.) Друга група оплюващи в темата са привърженици на АТАКА. На тях не е нужно да отделям много място, защото на всеки страничен наблюдател или участник в дискусията му е ясно, че те заемат позицията анти-ВМРО по дефиниция, защото това изискват политическите им интереси. Само ще кажа, че всички, който се изявяват като членове или симпатизанти на АТАКА тук си служат със заучени, назубрени слова, които се дискутират от месеци и никога не се аргументират от обвинителите. Не виждам един ред, написан от тези хора, който да е лично мнение и да не съм го чел десетки пъти от подръжниците на ПП АТАКА. Точно в тази тема е още по-обяснима агресивната позиция на АТАКА-уващите. Красимир Каракачанов няколко пъти, в последната седмица, нарече Сидеров "Съвременен Гьобелс", който си мисли ,че като повтори една лъжа 100 пъти хората ще й повярват. И симпатизантите на Волен, вместо да се замислят дали не е така и евентуално да дадат пример, че Волен е направил нещо реално, от нещата, които говори - се нахвърлиха озлобени на водача на ВМРО.
3.) Написаха се няколко мнения, които съдържаха една обективна преценка на дискутирания въпрос. На първо място - мнението на Вулко88. И на някои от нашите момчета (имам предвид - от момчетата от ВМРО).  Човек остава с впечатление, че целта на темата не е да се обсъжда нещо (личността и дейността, най-вече, на Каракачанов), а да се оплюва. И който не пише цинизми за водача на ВМРО - автоматично става враг и се започват словесните, виртуални токати. Това не е зряла позиция. Когато дискутираме подобна тема трябва да се съобразим с два момента -
- Първо: от позицията на какви коментираме въпроса (в момента Каракачанов) - дали се представяме за обикновени граждани, за българи от Македония, за политически ангажирани хора, за членове на партия, съюз, организация... И от там - дали мнението ни е изградено от лични възгледи или е обвързано с чужди, общи позиции. Доколко сме обмислили темата, за която говорим и доколко я коментираме първосигнално.
-Второ: Какво правим ние по дискутирания въпрос. Повече или по-малко от човека, който коментираме и хвалим или обвиняваме. Това важи особено за Сосипатор - човек, уж набожен, би трябвало да се съобразява с това, преди "да хвърли камъка". Защото тук - в интернет всички сме равни, но в истинския живот всеки е различен човек. С различен интелект, възможности, идеи, позиции и дейности. И е хубаво, когато знаем ,че зад думите ни тук стоят истински отговорни хора, а не провокатори, които моделират истината във виртуалното пространство.

Преяде ли ДПС с власт? Красимир Каракачанов, 21 май 2008 БНТ, „Денят започва"

Започната от Крум

Отговора: 13
Прегледи: 1724
Последна публикация Февруари 01, 2009, 18:45:41
от samvoin
Красимир Каракачанов: Зрелища и арести не пълнят хладилника

Започната от Мамарчев

Отговора: 0
Прегледи: 569
Последна публикация Април 11, 2010, 18:41:21
от Мамарчев