Forum > ВМРО-БНД

Красимир Каракачанов

<< < (20/20)

omerzen:
Според мен ВМРО си повиши авторитета покрай съвместната подписка с телевизия СКАТ против турското еврочленство.

ген. Вазов:

--- Цитат на: Veskou в Декември 15, 2010, 00:50:35 ---
--- Цитат на: генерал Вазов в Декември 10, 2010, 15:33:03 ---Виж сега, това дали ще влезеш в парламента или не, си зависи изцяло от партията. избори не се манипулират толкова лесно, да не кажа че въобще не се манипулират в СИК, РИК и ЦИК. Манипулират се хората преди да отидат в тъмната стаичка. Колкото до ВМРО, тях никой не ги приема на сериозно. Те са си изградили образ на развейбайряци, но обикновено с шествия, хвърляне на куклата на Доган от Шипка и други ексцентрични демонстрации не се печели доверие на хората. Печели се с реални действия.  Защо например българите от Западните покрайнини ни обичат повече въпреки че поддържаме връзки с тях от няколко години? А ВМРО сигурно от 20? Ами много просто. ВМРО отидат развеят байряка, снимат се и си тръгват. И българските деца оттам пак няма как да ходят на училище в България. Ние отиваме и им подаряваме бус. Решаваме им проблема. Еми затова гласуват за нас, не за ВМРО. И така е навсякъде.

--- Край на цитат ---

А защо българските македонци в беда винаги се обръщат към ВМРО?!

--- Край на цитат ---

О , не напротив, вече не се обръщат към ВМРО. Пример: Спаска Митрова. Мога да ти дам и други. Факт е , че българската партия в Македония, РАДКО, не сътрудничи с ВМРО, а с АТАКА. Много си изостанал с инфото, малкия!!!

Siegfried:
Красимир Каракачанов – Ние агентите и доносниците на ДС винаги ще се подкрепяме.

Ето това е един истински...., руски националист/комунист !

https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwj5nvLrxsjYAhXJbVAKHdBHADAQFggmMAA&url=http%3A%2F%2Fwww.informiran.net%2F%25D0%25BA%25D1%2580%25D0%25B0%25D1%2581%25D0%25B8%25D0%25BC%25D0%25B8%25D1%2580-%25D0%25BA%25D0%25B0%25D1%2580%25D0%25B0%25D0%25BA%25D0%25B0%25D1%2587%25D0%25B0%25D0%25BD%25D0%25BE%25D0%25B2-%25D0%25BD%25D0%25B8%25D0%25B5-%25D0%25B0%25D0%25B3%25D0%25B5%25D0%25BD%25D1%2582%25D0%25B8%25D1%2582%25D0%25B5-%25D0%25B8-%25D0%25B4%2F&usg=AOvVaw0MNC20zyCZldnKYkTjzxxs

Снощи в столичен ресторант на празнично мероприятие на ВМРО по случай наближаващите коледни и новогодишни празници, Красимир Каракачанов е произнесъл реч пред своите съпартийци, която буквално е шокирала някои от тях.

Днес с нас се свърза вече бивш, член на партията на патриотара, за да ни разкаже за речта му снощи, която е довела до оставката на много членове на ВМРО тази сутрин. Ето какво ни изпрати вече бившият член на ВМРО.

Не знам какво му стана на Краси снощи, но да ми обяснява колко велик бил Доган и как всички, които днес управлявали България са агенти или доносници на ДС няма как да не ме разгневи.

Той вчера или беше много пиян и си призна истината за положението в България или просто ни се присмиваше на нас будалите, които им вярваме и ги крепим. Та ние сме патриоти как може, той да ни обяснява, че Доган е най – правият и честен политик в България и винаги е казвал нещата с истинските им имена. Но не това преля чашата, а неговото признание, че всички които днес са във властта са агенти или доносници на ДС той се усмихваше докато ни обясняваше, как ако не били старите служби днес партии като неговата, забележете не нашата, а неговата нямаше да съществуват. Обясни и че хора с досиета като Буда, Сава и Иван винаги ще си намират място във властта, защото са подготвяни за това с години, но хората си мислели разни неща.

Нас никой не ни избира, каза още Каракачанов, ние сами си седим където ни е мястото, а именно да управляваме хората, така е било и така ще бъде, защото ние сме били свързани със службите и винаги ще бъдем част от тях, а будалите да ходят да гласуват на избори и да си мислят, че някога ще ни изместят.

Та аз съм в Парламента от 28 години, някой някога да ме е махал. Затова ви казвам, докато сме свързани с другите доносници и агенти и докато се подкрепяме, така както сега ни подкрепи Доган нашият приятел, нещата ще бъдат такива каквито искаме ние, а не простаците, които искат да ни изместят от властта и няма да си спазват обещанията като нас.

Ние сме онези, които вдигаме пенсиите и работим за България, ние доносниците и агентите на ДС и вие трябва да сте горди, че сте част от тази Коалиция с която ще възродим българщината на целият балкански полуостров и ще приобщим Македония към България.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница