Анкета

Таркан предател ли е?

Да, щом си е сменил вярата
12 (27.3%)
Не, вярата не е важна
0 (0%)
Не знам
5 (11.4%)
Таркан е велик националист
2 (4.5%)
Ненормален е
25 (56.8%)

Общ брой гласове: 39

Автор Тема: Да бъдеш Атила!  (Прочетена 24528 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен logx

• Senior Member
  • Публикации: 944
  • Обичайте Родината си!
    • Български националисти
Re: Да бъдеш Атила!
« Отговор #15 -: Януари 28, 2009, 15:38:50 »
Много сме се карали с Атила,много противоречия сме имали,но и според мен е добър човек,който даже се е извинил на похитените.Очевидно емоцийте са взели превез и е извършил тази глупост.Според мен ако полицията си беше свършила работата нямаше да се стигне до тук.Надявам се да не го накажат твърде тежко,още повече,че убийци като Максим Стависки и разни там мутри не ги осъждат изобщо,а Атила никой не е наранил.Стискам палци за условна присъда,каквато Стависки получи,при положение че уби двама души.

Похвално от моя страна за думите ти. Много достойно изказване!
И така животът продължава
вечният си мъдър кръговрат.
Някой постоянно оцелява,
защото други срещу бурята, стърчат.

Неактивен Metoman_88

• Hero Member
  • Публикации: 1002
  • Зодия: Cancer Cancer
« Отговор #16 -: Януари 28, 2009, 15:58:04 »
Атила е луд  :-[
Ще измислим нови хитрини,
закони всякакви игри.
Наш човек на пост там, ще внедрим
далавера с него да въртим.

Неактивен Генерал Колев

• Registered user
  • Hero Member
  • Публикации: 2614
  • България над всичко!
« Отговор #17 -: Януари 28, 2009, 16:26:51 »
Но не повече от теб!
България над всичко!

Неактивен Генерал Колев

• Registered user
  • Hero Member
  • България над всичко!
« Отговор #18 -: Януари 28, 2009, 16:27:22 »
Последна информация за Миро:
Прокурор от Окръжна прокуратура Ловеч ще разпитва днес следобед задържания в полицейския арест в града Мирослав Блажев, чака се мнение и на лекар-психиатър. Това каза окръжният прокурор на Ловеч Христо Христов.

Лекарят ще трябва да прецени дали Блажев има нужда от продължителен преглед и освидетелстване в психиатрична болница или това може да стане и в арестните помещения. Ако се докаже, че Мирослав Блажев трябва да е в психоболницата, ще го приведат там за по-задълбочени изследвания, уточни прокурор Христов.

От ловешката полиция допълват, че се очаква 33-годишният похитител на автобуса да бъде задържан с прокурорско разпореждане за 72 часа.
България над всичко!

Неактивен Krystalnacht

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 120
  • Nothing is true, everything is permitted.
    • Diary of a werewolf
  • Зодия: Libra Libra
« Отговор #19 -: Януари 28, 2009, 16:28:23 »
Те го обявиха за луд, за анархист и какво ли още не. Гледайте си телевизията...

Трябваше да се вслушате по-внимателно, ставаше въпрос за анархист,който през осемдесетте години на миналия век отвлякъл самолет.
За него казаха, че имал анархистки убеждения.

Атила го изкараха психически болен човек, не съм сигурен дали е такъв въпреки че имам своите подозрения, тъй като съм чел постингите му.
Аз лично мисля, че никой няма право да го съди, още повече ако е болен.

Факт е, че мярката му е детинска и необмислена.

Аз ако бях ако толкова силно желаех да си отмъстя рано или късно щях да му намеря цаката на негодника и щях лично да го накарам да страда.

Но не бих излагал живота и свободата си на риск дотолкова. Планът му е бил необмислен.
Ако беше размислил хладнокръвно, може би щеше да намери начин да отмъсти на врага си без да чуе някой за това. Глупаво е да си рискува свободата по такъв нелеп начин. И в края на краищата няма да постигне целта си.

Освен ако всъщност интимната му цел е била да привлече внимание и да спечели слава, не бих се учудил ако това е истинската причина.
Ако е така значи наистина е болен. Може да страда от чувство за малоценност, не знам какво точно би го подтикнало да го направи.

Неактивен Генерал Колев

• Registered user
  • Hero Member
  • България над всичко!
« Отговор #20 -: Януари 28, 2009, 16:36:45 »
Срещу Атила е образувано наказателно производство:

Срещу похитителя на автобуса София – Варна Мирослав Блажев е образувано наказателно производство. Полицейската заповед с която е задържан за срок от едно денонощие изтича в 17 часа. Предстои да му се повдигне обвинение за извършено престъпление по чл. 143 а, от Наказателния кодекс, съобщи наблюдаващия прокурор Венцислава Кулева.

Тя поясни, че това ще стане в присъствието на служебен защитник, тъй като за Блажев има данни за психични отклонения, регистрирани през 1996 г. в Севлиево, когато е лекуван с диагноза психопатия.

Утре най-вероятно ще бъде внесено искане за постоянна мярка за неотклонение – задържане под стража – вече като обвиняем и ще бъде приведен в психиатричното отделение на затвора в Ловеч, за да бъде освидетелстван, каза Венцислава Кулева.

Тя посочи, че е назначена тройна съдебно психиатрична и психологическа експертиза, която ще отговори на въпроса дали Мирослав Блажев е действал в състояние на вменяемост и дали ще носи наказателна отговорност.
България над всичко!

Неактивен Metoman_88

• Hero Member
  • Публикации: 1002
  • Зодия: Cancer Cancer
« Отговор #21 -: Януари 28, 2009, 16:48:39 »
Но не повече от теб!
И аз съм луд,ама Атина е ненормалник,дано далежи поне 10години най-малко!
Ще измислим нови хитрини,
закони всякакви игри.
Наш човек на пост там, ще внедрим
далавера с него да въртим.

Неактивен makebulgar

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 479
  • Зодия: Aquarius Aquarius
« Отговор #22 -: Януари 28, 2009, 17:45:37 »
Ето малко от него - http://www.forum.bg-nacionalisti.org/index.php?topic=8223.30

Цитат
....Аз за себе си лично го казвам, че силно се разграничавам от т.н Българи в България, които не са нищо друго освен потомци на славяни и славянизирани цигани.....
....като стане на въпрос за Турция или за Турското, как крайно негативно дори и агресивно се напада този народ от страна на т.н славяно-българи с точност славяно-сръбските цигани.....
....Как може да се казваш че си Българин и същевременно да скачаш срещу процеса на ре Българизация като казваш че била Българщината подложена на унищожение от страна на предсатвители на другата България - Турците.

>:(

Може ли някой да ми каже какво означава - процеса на ре Българизация
На мен ми звучи като че ли говори за течащ в момента  процес на Туркизация, тоест завръщане на българите към тюркските, тоест турски корени?!!!???!!!???!~
 >:(

На кой му трябват такива патриоти? ? ? ? ? ?
Как щеше да действа Левски срещу такива думи? ? ? ? ?
И кой ще изхрани новороденото му бебе? ? ? ? ? ?

Зороастър и Буда били атеисти! Невероятно, но факт!

Неактивен Nordwave

• Administrator
  • Founder
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4487
  • Web Master Site
    • Български националисти
  • Интереси: История
  • Зодия: Capricorn Capricorn
« Отговор #23 -: Януари 28, 2009, 18:54:05 »
Напълно съм съгласен, със всичко изложено от Бай Иван, в тази тема!

Неактивен Генерал Колев

• Registered user
  • Hero Member
  • България над всичко!
« Отговор #24 -: Януари 28, 2009, 19:13:46 »
Но не повече от теб!
И аз съм луд,ама Атина е ненормалник,дано далежи поне 10години най-малко!
То е ясно като бял ден на всички, че си луд, ама я ми кажи ти какво ще спечелиш, ако осъдят Атила на 10 години? :-[
България над всичко!

Неактивен Skarlet

• Hero Member
  • Публикации: 1654
  • хуманистка
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius
« Отговор #25 -: Януари 28, 2009, 19:21:50 »
Име:     Атила
Публикации:    925 (1.327 на ден)
Позиция:    СРНБ - Родна Защита
Дата на регистрация:    март 02, 2007, 04:21:14
Последно Активен:    януари 27, 2009,
03:21:34

:-k  :o :eusa_shhh:

В нюза пишеше, че Атила е бил с лаптоп в автобуса и докато държал заложниците пишел нещо на него. Много странно! :-\ :-\

ОТВЛИЧАНЕТО НА АВТОБУСА ДО СЕЛО СЕВЛИЕВО Е ПОСТАНОВКА НА МВР

http://kliuki.net/21699/OTVLIChANETO-NA-AVTOBUSA-DO-SELO-SEVLIEVO-E-POSTANOVKA-NA-MVR.html

Неактивен Бай Иван

• Hero Member
  • Публикации: 1321
  • Зодия: Scorpio Scorpio
« Отговор #26 -: Януари 28, 2009, 19:27:40 »
Линка е то клюки.нет, не разчитай на сериозност. Това, че управляващите могат да направят от всеки случай пи-ар, съвсем не означава, че Блажев е участвал в тайствен заговор и инсценировка.

Неактивен dqdovikoleda

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 92
« Отговор #27 -: Януари 28, 2009, 19:36:32 »
Бай Иване докато четох статията която си написал очите ми се пълниха със сълзи :'( .Това коет казваш е толкова точно казано че аз не бих могъл да го кажа по добре :'( Във другата статия за Атила която е написана от Масон аз преди мако направих коментар(последната ми статия там) и моля всички тук да го прочетат и да разберат защо според мен Атила е герой. :'( Разбирасе Атила трябва да мине лечение за да може пак да се върне тука сред нас и сред семейството и близките си за което аз вярвам че съвсем скоро ще се случи и искрено ще се радвам да го видя с очите си.НО ВЪВ ЛУДНИЦАТА И ЗАТВОРА ТРЯБВА ДА ЛЕЖАТ НЕ ДОБЛЕСТНИ ХОРА КАТО НЕГО А ТЕЗИ КОИТО ИСКАТ ВСИЧКИ НИ ДА ВКАРАТ ТАМ С МИЗЕРНИЯТ ЖИВОТ В КОЙТО НИ НАТИКАХА НАСИЛА ДА ЖИВЕЕМ  >:( ТЕЗИ ХОРА ТРЯБВА ДА БЪДАТ СЪДЕНИ И ПУБЛИЧНО ЕКЗЕКУТИРАНИ ПО ПЛОЩАДИ И СТАДИОНИ ТАКА КАКТО ГО ПРАВЕШЕ АУГУСТО ПИНОЧЕТ.САМО ТОГАВА В БЪЛГАРИЯ ЩЕ НАСЪПИ МИР И БЛАДОДЕНСТВИЕ.КАЗВАМ ВИ САМО ЧЕ АКО В МОМЕНТА В РЪЦЕТЕ МИ ПОПАДНЕ НЯКОЙ ОТ ТИЯ ГАДОВЕ КОИТО СЪСИПАХА ЖИВОТА НИ ЩЕ ГО УДУША СЪС СОБСТВЕНИТЕ СИ РЪЦЕ >:( Не съм зъл човек но заради хора като Атила бих го направил без никакви угризения :'( ЗА МЕНЕ АТИЛА Е ПРЕКРАСЕН ЧОВЕК И ГЕРОЙ И ЗАСЛУЖАВА ЗАРАДИ НЕГО ДА БЪДЕ ИЗБИТА ЦЯЛАТА ТАЗИ МРЪСНА ПОЛИТИЧЕСКА ЗГАН КОЯТ ПРЕВЪРНА НЕ САМО НЕГО В ЖЕРТВА НО И ВСИЧКИ НАС.Ако Атила бъде осъден аз призовавам всички да организираме подписка в негова защита и протестно писмо срещу правителството.Не може да бъде вкарван в затвора един човек докаран до психическо растройство от продажни политици които са се отказали от собственият си народ и се отнасят към него като към враг.Атила не е терорист.Терористи са депутатите,правителството и всички продажни поитици които ни вкараха в този батак в който живеем вече повече от 65г.и превърнаха живота ни в кошмар а обществото ни в кочина.За мене тази политическа зган заслужава смърт чрез публичен разстрел на площада макар че и куршумът за тях е прекалено скъп лукс.Въжето най ще им подхожда. >:(

Неактивен dqdovikoleda

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 92
« Отговор #28 -: Януари 28, 2009, 20:05:37 »
Линка е то клюки.нет, не разчитай на сериозност. Това, че управляващите могат да направят от всеки случай пи-ар, съвсем не означава, че Блажев е участвал в тайствен заговор и инсценировка.
     Възможно е да е бил въвлечен от подставени лица които целят да поставят интернет под контрол.Според мен са се възползвали от лабилната му психика а за да знаят чее такъв явно разполагат с информация за него.Според мене това са тайните служби.Целта Е ДА ОПРАВДАЯТ ПРЕД ОБЩЕСТВОТО НАМЕРЕНИИЯТА СИ ДА ПОСТАВЯТ ИНТЕРНЕТ ПОД КОНТРОЛА НА ПОЛИЦИЯ И ТАЙНИ СЛУЖБИ.Забележете че това се случва точно когато в цяла България текат протести срещу следенето в интернет.Явно че углавните престъпници и рецидивисти които ни управляват искат да поставят под тотален контрол личният ни живот за да не им объркваме престъпните далавери.За целта те са способни на всичко включително и на престъпни действия с цел провокаций.Просто е възможно да са подстрекали Атила да извърши подобно нещо като са го подлъгали че го прави за България.Не зная просто предполагам чее така и дано да не съм прав защото много неща около този случай ми се виждат доста съмнитлни и меко казано странни.Но дори и така да е както предолагам Атила няма вина защото е свестен но много объркан човек който е изгубил ориентация в целият този хаос който цари около нас и това е оказало поразяващ ефект върху психиката му :'( Дано Бог да му помогне и да го избави от нещастието което го е сполетяло вътре в него и изжън него.Амин. :eusa_pray:

Неактивен Skarlet

• Hero Member
  • Публикации: 1654
  • хуманистка
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius
« Отговор #29 -: Януари 28, 2009, 20:06:52 »

Статията първоначално е била публикуване във "фокус" - http://www.focus-news.net/?id=s2256 - "клюки" само са я препечатали от там.

Иначе, и на мен много не ми се нравят тези конспирации, но от седмица-два, Атила намекваше, че подготвя нещо и скоро всички щели да разберат. Ето какво е писал в Атака в отговор към потребителя "тео"

За всичко си прав, но за едно не си прав тео! за това че в смесените региони няма никакви проблеми и това си е точно така, поне аз живея в такъв регион, но както се вижда тук си имат проблеми някои млади индивиди, със психиката основно в това не си прав. Ти му се усмихваш, говориш му кротко и благо, тои твърди че го гледаш сърдито, че му викаш и го манипулираш с думите си. Просто при тях шизофренията е в напреднал стадий, по горните им техни изблици на културен и цивилизован диалог, си проличава дали не съм прав в думите ми относно психичният им статус. За това на такива индивиди единственното им лекарство е, да им се говори кротко и благо, а когато преминат към открита агресия, да им се трошат главите за охладят страстите и да им се преподаде урок на истински цивилизован диалог. За това те съветвам! събери колкото можеш расистките им теми и публикцаий, съхрани ги при теб, защото в много скоро време ще ми потрябват и ми се иска да ги има някаде записани и съхранени. Наумил съм си нещо! и неиминуемо ще ми потрябват като доказателство. А определено ще бъдат качени на черешата поздрав от мен Мирослав Илиев Блажев - Атила

http://www.vestnikataka.com/forum/index.php/topic,14588.75.html

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf