Анкета

Феминист/ка ли сте? (анкета)

Против феминизма съм
45 (81.8%)
Феминист съм
3 (5.5%)
Феминистка съм
1 (1.8%)
Нямам мнение
2 (3.6%)
Не познавам феминизма
4 (7.3%)
Против крайния феминизъм, донякъде подкрепям умерения
0 (0%)

Общ брой гласове: 48

Автор Тема: Феминист/ка ли сте? (анкета)  (Прочетена 17452 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Александър

• Senior Member
  • Публикации: 744
  • Шуми Марица окървавена...
  • Зодия: Pisces Pisces
Re: Феминист/ка ли сте? (анкета)
« Отговор #15 -: Октомври 03, 2008, 00:29:44 »
Нали се намираме на приказка...
Цитат
Наистина жените заслужават уважение!
За това, спор няма...  :)
"С дързостта на младите и мъдростта на старите да възродим нацията и България."

Неактивен друг самотен войн

• Registered user
  • Forum Member
  • **
  • Публикации: 324
« Отговор #16 -: Октомври 10, 2008, 05:46:59 »
Феминизмът е измислен и се финасира, и се рекламира от еврейчетата. Целта му е да се унищожи семейството като най-малка градивна клетка в обществото. Целта е всеки да стане ЕДИНАК – на това му викат глобализация и обединение. Абе обединение е, колкото правозащитните организации са наистина такива.
Подобни начинания служат за подпалване на „войни“ между жените и мъжете, дори тук подхванахте тая тема без да се усетите (а пък само да се беше обадила и някоя жена... леле-мале).
Друг метод за атака на семействата и обществата – това е насърчаването на педерастията. Виждате, че еврейчетата дават всевъзможни привилегии на тези болни хора, като това се представя за „права“. Случаят с цигани, негри и т.н. е същият. Поради тая причина така силно се рекламират и междурасовите сношения и бракове – нещо убийствено за народите.

Разберете, че жените и мъжете НЕ са равни и/или еднакви, затова няма как да изпълняват еднакви функции в живота или да имат еднакви постижения в различни области, или да имат напълно еднакви интереси. От междуполовите войни печелят само джедаите.

Като заключение мога да кажа, че нито жените в Б-я, нито жените в Швеция като цяло живеят по-лошо от мъжете. ФАКТ е, че жените имат около 8-10 години ПО-ДЪЛЪГ живот от мъжете, при положение, че поставени в еднакви условия за живот, дълголетието и на двата пола ще бъде еднакво. Това се дължи на доста по-натоварения и изнервен начин на живот на мъжката част, а не на някакво превъзходство на нежните половинки.

Като заключение мога да кажа, че жените нямат права! Същото се отнася за мъжете. Жените и мъжете имат ЗАДЪЛЖЕНИЯ, които трябва да изпълняват, и правила на повдение, които трябва спазват.

Най-лошото е, че самите жени не осъзнават същността на подривни организации като феминизма; не осъзнават, че това е изцяло в тяхна вреда!

Нека всеки се замисли, коя ЖЕНА би искала мъжът й да бъде безволев и кастриран мухлю? – Май никоя, а  ;)

Питайте дали герб с отличителен мъжки полов белег кара да се чувстват обидени баба ви или майка ви. Сигурен съм, че няма дори да разберат какво ги питате. Чисто и просто такива идеи се раждат само в болни джедайски мозъци, а не в главата на жена с нормално развита психика.

Редактирано от администратор: Премахване на невалиден линк.
« Последна редакция: Септември 02, 2016, 06:39:05 от Hatshepsut »

Неактивен Балкани

• Hero Member
  • Публикации: 1114
« Отговор #17 -: Октомври 10, 2008, 11:23:11 »
Много добре казано, друг самотен войн. :)
Само да кажа, че продължителността на живота при жените (в нормални условия), не зависи толкова от ниво на натоварване,а от физически процеси... но няма да си говорим за биология сега.
Тежко, тежко! Вино дайте!
Пиян дано аз забравя
туй, що, глупци, вий не знайте
позор ли е, или слава!

....

Ще да пия на пук врагу,
на пук и вам, патриоти!
Аз веч нямам мило, драго,
а вий... вий сте идиоти!

Неактивен setekh

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 69
  • ! ЗАЕДНО !
« Отговор #18 -: Февруари 02, 2009, 17:31:50 »
Ъъъ к'во баш е феминизма - тя да ме ебе мен не аз нея ли :) Тогаз чат-пат съм феминист  :D

Неактивен samvoin

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1112
    • Независим националистически блог
« Отговор #19 -: Февруари 02, 2009, 17:49:08 »
Против феминизма и всяко полово деление, подтискане, дискриминация или привилегии съм, в рамките на българската нация!
ДЯКОНЕ, ОЩЕ ИМА БЪЛГАРИ!

"Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин." - Член 39 от Конституцията на Република България

http://samvoin.blog.bg/

Неактивен Балкани

• Hero Member
  • Публикации: 1114
« Отговор #20 -: Февруари 02, 2009, 17:53:06 »
Против феминизма и всяко полово деление
Хермафродити ли да бъдем?
За подтискане на безполовите, дето са се навъдили напоследък съм :-P

Иначе не съм феминистка и не познавам това явление на практика, нито познавам феминистки...като изключим лесботата от Джемини :-P
Тежко, тежко! Вино дайте!
Пиян дано аз забравя
туй, що, глупци, вий не знайте
позор ли е, или слава!

....

Ще да пия на пук врагу,
на пук и вам, патриоти!
Аз веч нямам мило, драго,
а вий... вий сте идиоти!

Неактивен samvoin

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
« Отговор #21 -: Февруари 02, 2009, 17:56:54 »
Против феминизма и всяко полово деление
Хермафродити ли да бъдем?
За подтискане на безполовите, дето са се навъдили напоследък съм :-P

Иначе не съм феминистка и не познавам това явление на практика, нито познавам феминистки...като изключим лесботата от Джемини :-P

Пак тълкуваш изкривено думите ми, ама айде.
Става дума за делене в политически и обществен план и за подтисничество на единия пол, над другия, което и е смърта за една нация, вместо хармония и симетрия между двата пола!
Това опитах да кажа...
Иначе разбира се че двата пола не са еднакви и че си имат различно редназначение в Природата...
И против изкуственото уеднаквяване съм, да поясня...
ДЯКОНЕ, ОЩЕ ИМА БЪЛГАРИ!

"Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин." - Член 39 от Конституцията на Република България

Неактивен Death angel

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 1534
« Отговор #22 -: Февруари 02, 2009, 18:06:35 »
Ъъъ к'во баш е феминизма - тя да ме ебе мен не аз нея ли :) Тогаз чат-пат съм феминист  :D
В тоя смисъл аз съм готов винаги да се предам в лапите на феминизма. :icon_redface:
Не падай духом, където ти падне !

Неактивен samvoin

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
« Отговор #23 -: Февруари 02, 2009, 18:11:05 »
Не съм очаквал от теб, подобно изявление...Наистина. :(
ДЯКОНЕ, ОЩЕ ИМА БЪЛГАРИ!

Неактивен setekh

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 69
  • ! ЗАЕДНО !
« Отговор #24 -: Февруари 02, 2009, 18:39:10 »
Е неможе ли и аз да се базикам чат-пат, пък и не ми се видя много сериозно като въпрос, то е малко като расисти ли сте ? :) ми не съм расист, не мразя циганина защото е черен а защото е асоциален - това прави ли ме расист ?!?
Иначе ако трябва да съм сериозен аз съм за равноправие между половете, друг е въпроса с какво възпитание израстват момичетата в момента и какви са им идеалите в живота, но го отдавам на ситуацията в държавата. А поприрода аз съм непоправим джентълмен :)

Неактивен Angel Lights

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 199
  • Darkness of Doom
« Отговор #25 -: Февруари 02, 2009, 18:41:06 »
Против феминизма съм!

Неактивен samvoin

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
« Отговор #26 -: Февруари 02, 2009, 18:48:56 »
Е неможе ли и аз да се базикам чат-пат, пък и не ми се видя много сериозно като въпрос, то е малко като расисти ли сте ? :) ми не съм расист, не мразя циганина защото е черен а защото е асоциален - това прави ли ме расист ?!?
Иначе ако трябва да съм сериозен аз съм за равноправие между половете, друг е въпроса с какво възпитание израстват момичетата в момента и какви са им идеалите в живота, но го отдавам на ситуацията в държавата. А поприрода аз съм непоправим джентълмен :)
Не за равенство и изкуствена уравновиловка, а за равнопоставеност в обществото и симетрия и хармония в семейството!
Има разлика.
Феминизма иска изкуствена уравновиловка и домминация на жените над мъжете, което създава противопоставяне, както и половата дискриминация над жените пък!...
ДЯКОНЕ, ОЩЕ ИМА БЪЛГАРИ!

Неактивен Сосипатор

• Senior Member
  • Публикации: 808
  • Зодия: Aquarius Aquarius
« Отговор #27 -: Февруари 02, 2009, 23:22:53 »
Феминизма са го измислили грозните и дебели жени.

Жената интелектуалец е като морското прасе.

То нито е морско, нито е прасе.
Сосипатор Пиров.

Неактивен Desko

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 177
« Отговор #28 -: Февруари 03, 2009, 12:11:26 »
Да започнем с някои по-прости неща.
Феминизмът не засяга единствено и само жените - примерите, метросексуалните тип мъже, които се държат като гейове, но харесват жени.
В следствиена феминизма можем да наблюдаваме доста слабохарактерни мъже, които си мислят, че трябва да са гейове, които не искат деца, не искат да се женят и чакат на жената да ги гледа. Доста фрапантни случаи има.

-Според феминистките мъжете са виновни за всичко. За разводите, за глобалното затопляне, за подтисничеството на жените, за грозните и дебелите жени.

- Благодарение на феминизма и за това, че жената може да "избира свободно" ***лъкът и проституцията се умножиха безкрайно. Жените имат право да избират как да изкарват пари, така, че да не ги съдим.

- Разваляне на нормалното семейство с промени в семейния кодекс, съжителство и еднополови бракове, които могат да осиновяват деца. Абортите могат да се правят от жените, те имат свободен избор, сигурно сами са заченали това дете и кой им дава правото да извършват това убийство? Доста гнусно, а?
Всички, които са против тези неща се определят, като немодерни, фашисти, расисти, закостенели в разбиранията си, въобще, ако си го помислите сте виновни само да сте си го помислили, вече сте осъдени от създателите на феминизма и на себеподобните му. Не сте ли забелязали как ни промиват мозъците?

- Защо почти винаги при развод децата се присъждат на майката? Това си е дискриминация спрямо мъжете, но кой го интересува? Нали не са "дискриминирани жените"?!
- Защо се заделят многократно повече пари за "женски болести"? Смъртността при мъжете от "мъжки болести е същата като при жените", но мъжете да умират, те не са дискриминирани.

Нека това да бъде за начало, че иначе ще дойде в повече информацията.   :)

Неактивен Death angel

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 1534
« Отговор #29 -: Февруари 03, 2009, 12:25:27 »
                :shutup:
Феминизма вярърната мелница на БРЗО.
Браво момчета ! Само така !
Продължавайте да громите враг No1 на Родината !
 :-P crazy  :lol: crazy :-P
Не падай духом, където ти падне !

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf