• Моите стихове за моята България 3 0 5 1
Currently:  

Автор Тема: Моите стихове за моята България  (Прочетена 149571 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен cekupama

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 1225
  • А.Х.Т. sekirata cekupama
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Chrome 72.0.3626.109 Chrome 72.0.3626.109
Re: Моите стихове за моята България
« Отговор #1215 -: Юли 13, 2019, 09:02:02 »

ПЕЯ, СВИРЯ, КОМПОЗИРАМ, ПИША СТИХОВЕ И ПРОЗА, КОИ ЗАРАДИ ТУЙ СА В ПОЗА?!

ЗАЩО?! Тази статистика не говори ли за спрян или манипулиран мой блог с моя проза? Защо, пак питам?!

И да, стана така,

че прикриха  блога ми за стихове  - sekirata.blog.bg,

за да качвам стиховете си в jupel.blog.bg-

ако това не е нарушаване правилата за самоличността ми и авторовото ми право здраве му кажете!

Но въпреки един вид скриването на блога ми за поезия там аз си продължавам да помествам с хиляди напъни  и трудности стиховете в sekirata.blog.bg , а  в jupel.blog.bg статии и разкази!

Да правят каквото искат, сайта е тяхен, но за съжаление и на няколко самозванеца с поли и панталони - уж!

ПИША СТИХОВЕ И ПРОЗА, КОИ ЗАРАДИ ТУЙ СА В ПОЗА?!

Анита  от Плевен - стихове и проза

колкото и да ви е мъчно мога го... и ДВЕТЕ!

Може да не съм върхът, но си е мое и не е крадено и то по този начин, който Вие няколкото практикувате, триете творбата на човека, а преди това го копирате!

И после друг така направил и се засечете, и стане гафа, че не  е ваше дори, и префасонирано, и емигрирано! Резил! Как не се срамувате? Какво Ви пречи този ми блог за разкази www.jupel.blog.bg? Kакво, ами имайте и вие.

Отвратена съм от злобата и завистта на дребни души, наречени тук творци, поети, поетеси и то пък в дружества, като свободни поети! Наистина сте свободни да се гаврите на хората с труда! С труда и здравето им! И виe имате семейства, деца...как не се срамувате, защо се правите на овчици и булки .......тени, мъже умствено разклатени!

То си е така, доказахте го!

Обща статистика за блога www.jupel.blog.bg

Прочетен от създаването: 38734

Прочетен този месец: 118

Прочетен днес: 22

Гласове от създаването: 692

Гласове този месец: 0

Коментари: 44

Потребители, избрали този блог в "Любими Блогове": 21

с днешна дата-

Автор: jupel

Категория: Изкуство

Прочетен: 243082

Постинги: 229

Коментари: 266

Гласове: 1842

Постинги този месец: 5

Гласове този месец: 13

Коментари този месец: 6

Любими блогове: 2

Блогъри добавили в любими: 27

Блог вълни: 0

Последни 20 регистрирани посетителя 31.10 23:10 - dika999

31.10 23:08 - dika999

31.10 15:50 - sekirata

30.10 03:36 - sekirata

25.10 03:04 - sekirata

24.10 03:26 - sekirata

24.10 02:00 - sekirata

20.10 12:18 - sekirata

17.10 17:46 - sekirata

16.10 01:40 - sekirata

16.10 01:24 - sekirata

15.10 07:11 - sekirata

14.10 19:41 - sekirata

14.10 19:39 - sekirata

14.10 01:57 - sekirata

09.10 21:52 - sekirata

09.10 00:36 - sekirata

06.10 21:34 - kleopatrasv

06.10 19:15 - sestra

06.10 17:12 - milady Последни 20 гласували: 31.10 23:10 - dika999

31.10 15:50 - sekirata

30.10 03:36 - sekirata

25.10 03:04 - sekirata

24.10 02:00 - sekirata

20.10 12:18 - sekirata

17.10 17:46 - sekirata

16.10 01:24 - sekirata

15.10 07:11 - sekirata

14.10 01:57 - sekirata

09.10 00:37 - sekirata

06.10 21:34 - kleopatrasv

06.10 19:21 - sestra

05.10 19:53 - anin

05.10 19:40 - ckarlet

05.10 18:46 - tanelia

05.10 18:33 - lidislidis

05.10 18:27 - sladkotojelanienap

04.10 16:58 - sekirata

03.10 23:27 - sekirata

Защо този ми блог е манипулиран?! Не е достъпен, крие се, заради моята проза?

Не моля,настоявам да ми се даде обяснение, този ми профил за разкази блокиран ли е или пак е жертва на убити дребни душици, злобари?!

Смених аватара си,защото предишният бе откраднат от няколко потребителя, след като видяха мене на снимката явно, днес и завчера не мога да влезна в профила си. Днес по някакво чудо влезнах, но не мога да сменя имела си-----"Кодът, който сте използвали е невалиден!"

Явно кодиран е някак си, защото имам коментар в поста си -А БЕШЕ ТЯ , че чак сега травел открил този ми блог jupel.blog.bg. И защо бе драги ми, кадърни,защо са нужни тези мизерии,защо го позволяват тук модовете,заради други разказвачи или просто преценихте вие,няколкото кадърни,че не може секирата да пише и помества та и проза освен стихове?!

Бога ми,вече наистина ми писна от простотия уж в интелигентен сайт,блог ,уж платформа на това, онова,а разни там свободни поети и сдружението им се имат за богове тук, да ,тук, щото няма къде на друго място, а за мене те са мъртви!

Ето и друга жалба -

24.10 23:51 - Ало, хакерите на ка4ак! Докога по мутренски? Автор: lidislidis Категория: Изкуство   image

Прочетен: 169 Коментари: 3  Гласове: 10

Последна промяна: 25.10 02:17

Докога, бе?????

Докога с мут...... саморазправа, заради преден мой постинг с истини?

http://lidislidis.blog.bg/izkustvo/2013/10/24/nauchi-me-tati.1196380

Моят блог, за да не се вижда истината за деянията на ка4ак и свободните поети вече го няма на хоризонта! Аман от цигански крадливи набези на свободните поети и от мутренски саморазправи на хакеритр им!!!

Прочетен от създаването:

Прочетен този месец:

Прочетен днес:

Гласове от създаването:

Гласове този месец:

Коментари:

Потребители, избрали този блог в "Любими Блогове": 0

sekirata Na prima vista ot raz
А.Х.Т.
sekirata cekupama

Неактивен cekupama

• Respected user
  • Hero Member
  • Browser:
« Отговор #1216 -: Юли 13, 2019, 10:04:56 »

Стефчо, ОТ МЕН ДАЛЕЧЕ СТОЙ....и тези копойки около теб!

Всички грешни сме души,
всички имаме мечти,
кой с кого се подиграва,
кой с кого се забавлява,
мене туй не ме засяга,
високо съм над тез неща
и грях не правя, чуй сега:
-Вие ще поемете греха.
Познавам себе си добре
и другите не по зле.
Припряните буксуват.
Нахалните царуват.
Злобните пируват.
Скромните робуват.
С мен недей да спориш!
Защо в живота мой се ровиш,
с властта си парадираш,
злобата не скриваш?
Като птица ще летя,
ще прегърна аз света,
а ти долу ще стоиш
и ще гледаш, ще с....иш.

(ще си мечтаеш да летиш. )
на cefulesteven

Не са чак толкова много , някои жени поетеси гонят стотака-70-80 книжки!
Това е бизнес ,нали, не е поезия!

Гледа се качеството, а не бройката?
А качеството се определя не по продаденото само. Защото и това е бизнес, търговия, да умееш да си буташ, лансираш дори като подарък книжките.

ХРИСТО БОТЕВ И ПЕТЯ ДУБАРОВА ИЗЛЕЗНА ,ЧЕ СА ПО НЕКАДЪРНИ ОТ ВАС С МНОГОТО ИЗДАТЕЛСТВА.  СМЯХ , РЕЗИЛ, ДРАГИ ПОЕТИ И ПОЕТЕСИ -СЪВРЕМЕННИ ТЪРГОВЦИ,  БИЗНЕСМЕНИ.

Стефчо Асеновградски вече съгражданино, Гледай хубаво моят клип с този последен мой стих там в blog.bg и си припомни защо точно на него ми изтрихте блога в blog.bg през 2009г-най големият блог за тогава! И защо след това започнахте да си преправяте гласове,данни, космически цифри на посещения си сътворихте с по 10-11 нули,както и тук в сибира повтаряте този трик? Успоредно с това се режат на такива, като мен гласове, коментари, посещения и тем подобни глупости измислени за в интернета знам ли от коя "умна"глава. И сега си уредил да ми блокират там посещенията v sekirata.blog.bg особено на разказите ми в блога ми,като jupel.blog.bg. На Полина, най красивият блог тогава и той изчезна! Така ме блокирахте преди няколко дни и от нетлог и то за кой ли път! Вандалщина! А тук в сибир освен че не мога в нормално време да работя в профила и блога си  дори няколко мъже ми пишат чрез други профили, питат ме,защо съм ги блокирала,което не е вярно.Те ми пускат и получавам тяхните коментари и на лични, но аз не мога да им пиша-отговаря ми, че съм блокирана от тях. Същите ме търсят чрез други потребители и в други сайтове. Защо бе, мозъци, нима това  е тъпа женска ревност или мъжка суета и простотия?! И как да вярвам на интернета, когато в него има толкова много ...прасета?!image

След този ми пост и тук започна клането и триенето на всичко свързано със секири,балтии и т н! Защо триете и бягате бе, некадърници, защо сте си накачили снимките в интернета и стихосбирките, а като ви направи някой разбор и анализ на крадените творби го триете и блокирате? Защото сте некадърни и плагиати,крадци,дори убийци на човешкото в другите,които го имат, а вие няколкото нямате грам срама и съвест!

pepilisa - "Браво! Хареса ми това,което си написала! Страхотно е ! Ако бях на твое место щях да си направя нов профил и да ги почна тия идиоти както само аз си знам ... направи го!И аз от такива идиоти страдам но поне умея да си отмъщавам ... направи го и ти! "

поезия клипове А.Х.Т. sekirata cekupama
А.Х.Т.
sekirata cekupama

Неактивен cekupama

• Respected user
  • Hero Member
  • Browser:
« Отговор #1217 -: Юли 13, 2019, 10:07:47 »

МОРЕ, ЖЕСТОКО СЕ ОБИЧАМЕ!

Морето реве,бушува,
душата моя не сънува,
вълни се бият на прибоя,
солената вода е моя!
Тъй искам да се потопя
и тази бездна-чернота
да ме прегърне с дъх наситен
и да остана там във Китен,
където спомените плачат
на моето сърце и влачат
коси буйни,разпилени
от грижи,болка посребрени.
Забравям пясъкът,брегът,
забравям любовта,грехът,
море,жестоко се обичаме,
безкрайно,в синьо се привличаме!
Ти съществуваш-и достатъчно,
бурно,тихо,пясъчно,
птиците не ще ме спрат,
снежинките нека искрят.
Тъй много с тебе си приличаме,
бушуваме,ревем,обичаме...
сега при теб съм и мига
ще потопя във вечността.
Не се отдръпвай пред очите ми,
не заглушавай и ушите ми,
приеми ме цяла,жива,
човек бях аз не патка дива!

поезия клип А.Х.Т sekirata cekupama

sekirata More jestoko se obichame
А.Х.Т.
sekirata cekupama

Неактивен cekupama

• Respected user
  • Hero Member
  • Browser:
« Отговор #1218 -: Юли 13, 2019, 10:33:43 »

В ПАМЕТ НА WHITNEY HOUSTON

БОЛКАТА МИ Е ГОЛЯМА!ЗАЩО ГОЛЕМИТЕ СИ ОТИВАТ ВСЕ ТАКА НЕЛЕПО,
ДЯВОЛЪТ ЛИ ВЪРТИ СВЕТА?ЗАЩО ТОЛКОВА НЕЛЕПОСТИ,
ТОЛКОВА ПРЕСТЪПНОСТ,НЕЧОВЕЩИНА,ЗЛОБА И ЗАВИСТ?
ЗАЩО,ГОСПОДИ,ПАК ЛИ ТЕБ ДА ПИТАМ? ЧОВЕЦИТЕ ...
КЪДЕ СА, НИМА ГИ ИМА?

http://vbox7.com/play:e641cbada8

ПОЧИВАЙ В МИР, ПРИЯТЕЛКО НА ПЕСЕНТА,
СЛОМИЛА ТОЛКОВА СЪРЦА,
НО НЕЩАСТНА В ЛЮБОВТА!

Поп звездата Уитни Хюстън е починала в хотел Бевърли Хилтън в Бевърли хилс, в Лос Анджелис, предаде ДПА, като цитира Марк Роузън, лейтенант в полицейския участък на Бевърли хилс. Смъртта й е потвърдена в 15,55 часа местно време (23,55) часа по Гринуич снощи.

Тялото й е било в стая на четвъртия етаж на хотела. Полицията е получила сигнал от хотела в 15,43 часа местно време. Парамедиците и охраната на хотела са опитали да върнат певицата към живота, но безуспешно. Няколко минути след това тя е била обявена за мъртва.

"Засега няма очевидни признаци за криминално деяние. Полицейските детективи разследват смъртта. Причините са все още неизвестни", поясни Роузън. Преди това беше съобщено, че певицата е починала или в Отава, или в дома си в Бевърли Хилс.

По повод кончината продуцентът Куинси Джоунс заяви, че е потресен и сърцето му е разбито. Той изрази огромното си съжаление, че никога не работил с Хюстън, която нарече истински самороден и несравним талант.

Звезди започнаха да оплакват Уитни Хюстън в социалната мрежа Туитър, съобщава сайтът "Варайъти". Марая Кери сподели, че е шокирана от смъртта на приятелката си, несравнимата Уитни. Лейди Гага призна, че когато е композирала "Born This Way" си е представяла, че ще я пее Уитни, защото тя самата не била уверена, че е толкова голяма звезда колкото колежката й, спечелила си прозвището Гласът. Чака Кан призна, че е без думи. Дженифър Лопес заяви, че светът е загубил един от най-великите си гласове. Кристина Агилера нарече Хюстън легенда.

Риана призна, че се чувства толкова странно да участва на репетиция за церемонията на наградите Грами малко след като е научила за голямата загуба. Шон Диди Комбс и Джъстин Бийбър заявиха, че са потресени от новината.
Компанията "Сони", която това лято ще пусне последния филм с участието на Уитни Хюстън, наречен "Sparkle", подчерта, че светът е загубил несравним талант. Потресени фенове на певицата вече се събират със свещи пред хотел Бевърли Хилтън в Бевърли Хилс, където Хюстън беше намерена мъртва. Медиите сравняват живота и кончината на певицата с тези на Джуди Гарланд и на Ейми Уайнхаус. В тази връзка Лайнъл Ричи прикани хората да си спомнят не за бурния живот на певицата, а за невероятния й глас, който е бил дар от Бог.

Поп звездата Уитни Хюстън е починала в хотел Бевърли Хилтън в Бевърли Хилс, Лос Анджелис, предаде ДПА, като цитира Марк Роузън, лейтенант в полицейския участък на Бевърли хилс. Смъртта й е потвърдена в 15,55 часа местно време (23,55) часа по Гринуич снощи.

Тялото й е било открито в стая на четвъртия етаж на хотела. Полицията е получила сигнал от хотела в 15,43 часа местно време. Парамедиците и охраната на хотела са опитали да върнат певицата към живота, но безуспешно. Няколко минути след това тя е била обявена за мъртва.

"Засега няма очевидни признаци за криминално деяние. Полицейските детективи разследват смъртта. Причините са все още неизвестни", поясни Роузън. Преди това беше съобщено, че певицата е починала или в Отава, или в дома си в Бевърли Хилс.

По повод кончината продуцентът Куинси Джоунс заяви, че е потресен и сърцето му е разбито. Той изрази огромното си съжаление, че никога не работил с Хюстън, която нарече истински самороден и несравним талант.

Други популярни личности от шоубизнеса започнаха да оплакват Уитни Хюстън в социалната мрежа Туитър, съобщава сайтът "Варайъти". Марая Кери сподели, че е шокирана от смъртта на приятелката си, несравнимата Уитни. Лейди Гага призна, че когато е композирала "Born This Way" си е представяла, че ще я пее Уитни, защото тя самата не била уверена, че е толкова голяма звезда колкото колежката й, спечелила си прозвището Гласът. Чака Кан призна, че е без думи. Дженифър Лопес заяви, че светът е загубил един от най-великите си гласове. Кристина Агилера нарече Хюстън легенда. Риана призна, че се чувства толкова странно да участва на репетиция за церемонията на наградите Грами малко след като е научила за голямата загуба. Шон Комбс (P. Diddy) и Джъстин Бийбър заявиха, че са потресени от новината.

Компанията "Сони", която това лято ще пусне последния филм с участието на Уитни Хюстън, наречен "Sparkle", подчерта, че светът е загубил несравним талант. Потресени фенове на певицата вече се събират със свещи пред хотел Бевърли Хилтън в Бевърли Хилс, където Хюстън беше намерена мъртва. Медиите сравняват живота и кончината на певицата с тези на Джуди Гарланд и на Ейми Уайнхаус. В тази връзка Лайнъл Ричи прикани хората да си спомнят не за бурния живот на певицата, а за невероятния й глас, който е бил дар от Бог.

По-рано беше съобщено, че бившият съпруг на Хюстън Боби Браун също е потресен от новината. Той все пак участвал в предвидения на групата си "Ню Едишън" концерт в Мемфис, но се разплакал на сцената и казал: "Обичам те Уитни". Организаторите на церемонията по връчването на наградите "Грами" пък казаха, че подготовката върви както обичайно. Вече се появиха слухове, че тази нощ може да бъде връчена "непредвидена" награда за Уитни Хюстън.

image

Дъщерята на Уитни Хюстън не е допусната да види тялото на починалата си майка. Според американският сайт за шоубизнес TMZ Боби Кристина все още непълнолетната по местните закони Боби Кристина е получила изрична забрана от полицаите, охраняващи фаталната стая на четвъртия етаж на хотел "Бевърли Хилтън" в Лос Анджелис.
Според свидетели 18-годишното момиче е изпаднало в истерично състояние и се опитала да нахлуе при майка си с физическа сила. Въпреки отнесените шамари обаче полицаите удържали Боби Кристина до пристигането на медицински екип, който поел в свои ръце дъщерята. На нея било обяснено, че тялото вече е разпознато от други роднини.

Други източници твърдят, че пред хотела е бил забелязан и мъж №1 в живота на Уитни - скандалният рапър Боби Браун. Той крачел нервно край автомобила си, прикривал сълзите от лицето си с едната ръка, а с другата придържал мобилния си апарат, по който провеждал един след друг телефонни разговори. По-голямата част от феновете на Уитни Хюстън вече обвиняват за смъртта й Боби Браун, който системно пребиваше певицата. Според мнозина именно той носи вина за пристрастяването й към кокаина и алкохола.

Whitney Houston - Didn't We Almost Have It All & WDBHG (Live) HQ

Whitney Houston - Favourite Live Performances

Whitney Houston's most emotional performance - Try to watch without crying!

Whitney Houston - I Have Nothing (Official Music Video)

А.Х.Т. sekirata cekupama

Уитни Хюстън била изнасилена от братовчедка?Документален филм за певицата разказва за случая

Хората разказват шокиращи подробности от детството на звездата. Става ясно, че когато Уитни е била съвсем малка, е била жертва на сексуално насилие от страна на братовчедка й Ди Ди Уоруик. Тя е американска певица със забележителни хитове на R & B, включително оригиналната версия на I'm Gonna Make You Love Me и I Want To Be With You.

Уитни Хюстън почина на 9 февруари 2012 г. на 48 години. Певицата бе намерена в безсъзнание във ваната си в хотел Beverly Hilton по време на 54-ата церемония „Грами“.

Така и не успяха да я спасят. Уитни е имала проблеми с наркотиците, а половин година по-късно загина трагично и нейната дъщеря Боби Кристина Браун-

А.Х.Т.sekirata cekupama
А.Х.Т.
sekirata cekupama

Неактивен cekupama

• Respected user
  • Hero Member
  • Browser:
« Отговор #1219 -: Юли 13, 2019, 10:38:19 »
ЗА ЛЕВЧЕ КЕФЧЕ

Павлина-"Нали заради тези високи сметки става всичко и заради тези монополи. Напрежението няма да спадне докато не ги премахнат и изгонят чуждите,а и нашите от техническите отдели на ЧЕЗ и другите да спрат дистанционно ли как на тези нови електромери да командват и движат стойностите,да покачват сметките. Самата ти пишеш,че без да идват във входа на блока ви след време пак са ти написани високи стойности,сметки! Ясно е че от разстояние управляват електромерите ни,което си е кражба!"

отговор на този ми пост и текст -Арест на служители на ЧЕЗ, манипулирали електромерите
Това трябваше да стане отдавна.
Таблата в коридорите по етажите всеки ги отваря!
Всеки! A то излезна ,че и от разстояние управляват сметките ни на ток ! Дали само на тока?!
Кефче за лефче!

ПОДАВАТ НИСКО НАПРЕЖЕНИЕ, КАРАЙТЕ БЕЗ ОТОПЛЕНИЕ!

А.Х.Т. sekirata cekupama
А.Х.Т.
sekirata cekupama

Неактивен cekupama

• Respected user
  • Hero Member
  • Browser:
« Отговор #1220 -: Юли 13, 2019, 10:46:56 »
КЪДЕ СИ СВЯТ РЕАЛЕН?

Гледам и не виждам,
около мен тъма
и прах красив, небесен
посипва ме сега.
Усещам и поглъщам
звездички аз безброй
в представите си мои.
Търся, без очи
останах и боли
раненото сърце.
Не съм вече дете.
В приказка една
живея не сама,
обичана, желана
истинска, разбрана.
Каква заблуда!
Сън кошмарен,
а будна съм.
Къде си свят реален?

sekirata Molitvata na sekirata
Moiata molitva

реален свят

виртуален свят

поезия клипове А.Х.Т. sekirata cekupama
А.Х.Т.
sekirata cekupama

Неактивен cekupama

• Respected user
  • Hero Member
  • Browser:
« Отговор #1221 -: Юли 13, 2019, 10:52:47 »
СЪРЦЕ СИ ЗА ЛЮБОВ ОТВОРИ

Ако те налегне дрямка.
Ако все така я караш под нечия сянка.
Ако ровиш във пръстта, като къртица
и като Пайнера лансираш цица.
Ако на любовта си жрица.
Ако песента ти е изпята.
Ако се правиш на поетеса непризната.
Ако не спиш нощта, деня.
Ако от злоба освирепя.
Ако не вярваш в Господ ти.
Ако гонят те вампири зли.
Ако съпругът ти изневерява
и любовта ти не признава.
Ако мислиш ден и нощ за слава.
Ако щастието те отминава.
Какъв човек си ми кажи?!
В стадото върни се ти
и.....овца бъди!
Тревичка си паси,
от вълка не се плаши
и блей си песента
на Ахат за Черната овца.
Ако ли пък не,
вземи се в две ръце
живот си промени,
мераци забрави.
Не допускай да си сянка.
Недей остава самка.
Със хората живей
и пей, не блей!

sekirata Zlobata choveshka ne ena Gospod greshka

sekirata Budi

поезия клипове А.Х.Т.sekirata cekupama

А.Х.Т.
sekirata cekupama

Неактивен cekupama

• Respected user
  • Hero Member
  • Browser:
« Отговор #1222 -: Юли 15, 2019, 10:31:17 »

ЖИВОТ ЛИ БЕ ДА ГО ОПИШЕШ, НЯМА НУЖДА ДА МИРИШЕШ

Живот ли бе да го опишеш,
няма нужда да миришеш,
вони и трови всичко чисто,
красиво, истинско, лъчисто!
Недоволна съм била,
черногледа, песимист,
упорита, силна, зла
за врага си напорист!
Волна птица съм, летя,
това е моята съдба
и полетът ми как ще спре
земното зло човече?!
Отправям зов към всички Вас
доброжелатели в тоз час-
Приятели ми останете
и като мен до кръв борете!
А на врагът ще се усмихна,
ще го подмина, стръв ще му кихна.

ЗОВ Е ТУЙ НЕ Е МОЛБА
И ПРОДЪЛЖАВАМ ДА ЛЕТЯ
че висинето е едно,
а долу смърди на л…о!

sekirata Polet v mraka na pticata krilata

sekirata Pticata v men

поезия  клипове А.Х.Т. sekirata cekupama
А.Х.Т.
sekirata cekupama

Неактивен cekupama

• Respected user
  • Hero Member
  • Browser:
« Отговор #1223 -: Юли 15, 2019, 10:36:05 »

ДНЕС ПТИЦА СЪМ И ЩЕ ЛЕТЯ

Днес птица съм и ще летя,
приятел ми е песента,
със нея злото ще прогоня
пък нека да ме гони...оня!
От съдбата не се бяга,
но защо на мен посяга
нечия болна душа,
болен мозък? Ах,съдба!

поезия А.Х.Т. sekirata cekupama
А.Х.Т.
sekirata cekupama

Неактивен cekupama

• Respected user
  • Hero Member
  • Browser:
« Отговор #1224 -: Юли 15, 2019, 10:43:00 »

НА РОДИТЕЛИТЕ С ... ЛЮБОВ

Родители, убивате си вий децата,
а не нас, нашата заплата,
манипулират ви и ще ревете,
кожата ни вий дерете.
В съюз сте днес със политиците,
но ще ви резнат те езиците,
ще плачете за вашите деца,
лош пример давате сега,
от тях човеци няма да станат,
неуки, прости ще останат.
Аз не съм тук с цел политическа,
нито пък друга - юридическа,
аз безпартийна съм и си признавам,
че имам принципи, не оглупявам
от заплахи разни на хора важни
в живота празни души продажни.
Вашите деца мамини, глезени,
от обич, от що ли от вас разглезени
по улици скитат и не се спират,
учителите свои те провокират,
а вас родители манипулират.
Нали няма стачка, защо не се спират,
нима не ги виждате как се дрогират,
пияни по барове и кръчми ходят,
в живота на своите учители ровят.
Деца не са туй , а моми нагиздени,
като елхи коледни украсени,
с последни модели телефони,
смеят се на училищните касетофони.
Но иначе знаят си те правата
и всичко за учителската заплата,
когато грешат им се прощава,
деца били казват, но вдигат врява
с тяхните злобни, неразбрани родители
срещу нас бедните мили учители.
Децата лъжат колективно и смело,
прикриват истини и то умело,
от кого ли се учат питам ви аз?
Нас не ни слушат, рядко са в час.
С таз глезотия вий ги убивате,
на лъжите им вярвате и умирате
на целия свят днес да докажете,
дори със риск да се подмажете,
че вашето дете е най доброто,
за всичко виновно било даскалото,
със тези лакоми, мързеливи учители,
на вашите деца строги мъчители.
Докъде стигнахте, мили родители?
Щом се натискате станете учители!

А.Х.Т.
sekirata cekupama

Неактивен cekupama

• Respected user
  • Hero Member
  • Browser:
« Отговор #1225 -: Юли 15, 2019, 10:55:58 »
СИ

Дива самодива си за мен
със очи небесно сини.
Дива си, със поглед изумен
аз отвръщам ти със сетни сили.
Диво гледаш ме и ме опиваш,
дълбоко в мен си и попиваш.
Бяла си, като лавина!
Страстна си! Над мен премина
и остави луд копнеж,
ненаситност, сласт, летеж.
Мираж не си, не си илюзия,
небесно синя си прелюдия.

поезия А.Х.Т.sekirata cekupama

https://portal12.bg/thumbs/files/modules/7464/samodiva2-17225.jpg
А.Х.Т.
sekirata cekupama

Неактивен cekupama

• Respected user
  • Hero Member
  • Browser:
« Отговор #1226 -: Юли 15, 2019, 10:57:41 »

ИГРАЧ

Глава носиш ли на раменете
или си само плът и страст,
загазил си до коленете,
във интриги и разврат?!
Не пробираш ти жени,
важно е да са с пари,
симпатични и красиви,
глупавички, мълчаливи.
Впечатляваш ги от раз,
после водиш ги у вас,
хиляди звезди им сваляш
и на влюбен в тях се правиш.
Тъй постъпи ти със Гала,
най красивата в квартала,
мъж си имаше горката,
ти и завъртя главата.
Но се върна чичо Слави
и ви двамата той свари.
Гледката ни е позната...
Мислиш ли сега да спреш,
бой ли още ще ядеш?
Спри се вече с тез жени,
какъв мъж си, виж се ти.
Намери си днес една,
вярна, хубава жена
и добър баща стани,
дом, семейство имай си.

поезия А.Х.Т .sekirata cekupama
А.Х.Т.
sekirata cekupama

Неактивен cekupama

• Respected user
  • Hero Member
  • Browser:
« Отговор #1227 -: Юли 15, 2019, 10:59:59 »

В ОРЛИЦА НЕКА СЕ ПРЕВЪРНА

В орлица нека се превърна,
високо клони да прегърна
на явор кичест и зелен.
Ела, ела, ела със мен!
Нека ручей да ни пее,
нека пролет китна грее,
дните наши са сега,
ела със теб да полетя!

Устрем! Нов полет!
Обичайте се! Не мразете!
Защитавайте се! Себе си пазете!

А.Х.Т.
sekirata cekupama

Неактивен cekupama

• Respected user
  • Hero Member
  • Browser:
« Отговор #1228 -: Юли 15, 2019, 11:02:12 »
ЛЮБОВТА Е СЛЯПА

Какво е да целуваш,
когато вън пече?
Какво е и да плачеш,
когато дъжд вали,
когато сто сълзи
не могат да измият
горещите следи
на болка и тъга
по теб и любовта.
Недей да ме проклинаш,
недей да ме кориш,
със хули ме заливаш,
недей да ме виниш!
А любовта е сляпа
и няма спирка тя,
и днес на тази дата,
подавам ти ръка
за сговор и любов.
Обичам те, любов!

А.Х.Т.
sekirata cekupama

Неактивен cekupama

• Respected user
  • Hero Member
  • Browser:
« Отговор #1229 -: Юли 15, 2019, 11:08:38 »

ЩЕ ДОЙДЕ ЗА РАЗПЛАТА ЧАС ЗА МЕН, ЗА ТЯХ, ЗА ВАС!

Такава съм красива, бяла,
ръце протягам жива, цяла
към тебе Господи с любов,
уморена от живот суров,
от хора зли, подлост, лъжи,
измамници и подлеци,
интриганти, хора с власт...
Ще дойде за разплата час!
Очи горящи, пъстри, живи,
душа - огън, страсти диви,
духът ми жив е, цял вулкан!
Бумеранг ще има! Знам.

sekirata Shte doide Vidov den

sekirata - АМАН ОТ НАВЛЕЦИ!

22.07 11:50

apostapostoloff-МЕНТАРДЖИИ

Автор: Апостол Апостолов

СТАРЧЕ, ОСТАВИ МЕ НА МИРА! ЯСНО, ЧЕНГЕ СИ! 
Синът ми е завършил Симеоново школата, но не за полицай?!

Не търчи по мене по сайтовете и тук в сибир си, спря и моят

лИчЕн форум, злобо! Не така, спри се, не ме обиждай

и не се заяждай, защото знаеш-Каквото повикало, това се обадило!

цитирай

Редактирай | Изтрий

2. aip55 - Онемях,

22.07 22:01

от анализа Ви! Имаш право да критикуваш и добре го правиш. А, за Апостолоф не му забелязвай!

Той е надарен с уроки в главата, а културата му е в петата..... Поздрав за поста Ви!

поезия клип А.Х.Т. sekirata cekupama
А.Х.Т.
sekirata cekupama

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf