Шествие по случай първи май

• 74 Отговора
  • 31373 Прегледи

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

Неактивен Франкист

• банкетен революционер
  • *
  • 2414
  • +383/-52
Re: Шествие по случай първи май
« Отговор #30 -: Март 23, 2010, 14:10:58 »
Затова днес, ние българските националисти излизаме на този ден в знак на протест срещу мафията и капитализма..

които за по една бира и кутия цигарки, щедро дарени от емисари на "Позитано" 20, са готови да подпалят и националния флаг в името на "национализма"..

Хах,това Волен го измисли с продажбата на цигарки срещу национализъм.
Ще се опитам да дойда,макар че има доста време до тогава.
По-добре люлински брусове отколкото сидерастки фесове.  :*

*

Неактивен killed_by_death

• 730
  • +159/-39
  • Дълг и Чест
« Отговор #31 -: Март 24, 2010, 11:04:39 »
Затова днес, ние българските националисти излизаме на този ден в знак на протест срещу мафията и капитализма..

Е, викам да не обобщаваш "ние, българските националисти", щото съм сигурен, че на това смешно митингче-"протест" ще се съберете ужасно малка групичка от люлински брусове (между които няма да има нито един националист), които за по една бира и кутия цигарки, щедро дарени от емисари на "Позитано" 20, са готови да подпалят и националния флаг в името на "национализма"..
Абе ти друсаш ли се или си говориш глупости по природа?

*

Неактивен Хитлер

• Вечното присъствие
  • 686
  • +157/-26
  • ! Смърт за всички предатели !
    • SS GROUP
  • Зодия: Aries Aries
« Отговор #32 -: Март 25, 2010, 22:18:48 »
Хайде без обиди,научете се да се държите по-цивилизовано.
« Последна редакция: Март 14, 2013, 12:54:36 от Hatshepsut »
Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин. - Член 39 от Конституцията на Република България

*

Неактивен eдин Бългaрин

• *
  • 141
  • +112/-91
  • Копам османската сгур
« Отговор #33 -: Март 25, 2010, 22:41:30 »

които за по една бира и кутия цигарки, щедро дарени от емисари на "Позитано" 20, са готови да подпалят и националния флаг в името на "национализма"..

Ти това сега ли си го измисли или се допита до ефрейторчето? :-D

Е, викам да не обобщаваш "ние, българските националисти", щото съм сигурен, че на това смешно митингче-"протест" ще се съберете ужасно малка групичка от люлински брусове (между които няма да има нито един националист), които за по една бира и кутия цигарки, щедро дарени от емисари на "Позитано" 20, са готови да подпалят и националния флаг в името на "национализма"..

Това ли ти е "аргумента" срещу факта, че на подобни "протести" се събират мижави отрепки с петолъчки на вратлето?
Истината има качеството да бъде винаги сурова. Може и да не е най-доброто, което ти се иска да чуеш. Но тя си е истина.
------------------------------
комунист = интернационалист = глобалист = евроатлантик = боклук

*

Неактивен omerzen

• 4243
  • +562/-46
  • България на българите
« Отговор #34 -: Март 25, 2010, 23:38:35 »
Това ми звучи малко като пародия. Комунистите пак ще опитат да "яхнат" въпросния празник. Макар че в наши дни именно комунистите се превърнаха в най върлите експлоататори на труда на българите. И пак те хвърлиха българите в най масовата безработица.
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

*

Неактивен killed_by_death

• 730
  • +159/-39
  • Дълг и Чест
« Отговор #35 -: Март 25, 2010, 23:40:42 »

Това ли ти е "аргумента" срещу факта, че на подобни "протести" се събират мижави отрепки с петолъчки на вратлето?
Не, човек, но когато говориш неща, които не само че не са верни, но и смешни, как искаш да ти се аргументирам. Някои се опитват да има напредък извън досегашните партии, лидери,вождове, кланове, но вместо подкрепа получават нападки например от теб, явно повече фен на партия, а не на идея.

Кой ти ги е говорил тези глупости за палене на национални флагове, емисари от Позитано, видя ли всъщност кои са организаторите , имаш ли нещо съществено срещу тези момчета и момичета или просто прочете заглавието, видя датата първи май, че липсват Атака в коментара и "айде, дай да нахраним другите"?

*

Неактивен Франкист

• банкетен революционер
  • *
  • 2414
  • +383/-52
« Отговор #36 -: Март 26, 2010, 16:32:28 »

Не знам кой е ефрейторчето,а мога да ти кажа че точно на такива протести се събират "отрепки" които милеят за Родината си,а не ибрикчии които си продават насраните ануси за 5 лева на някоя партия.
И още нещо - тия с петолъчките са те направили и теб и мен.

*

Неактивен КОМБАТ-ПОП-ФОЛК88

• *
  • 17
  • +8/-14
  • ПОМНИ ТИ ВИНАГИ СИ ПРАВ!
« Отговор #37 -: Март 29, 2010, 01:01:01 »

ей ***, какво си направил ти бе, помиярче, само знаете да плюете бе, не си прочел, ама много ти знае устата, за 9 септемри, за Траурното шествие пак ли от Позитано 20 ни дадоха пари?Или говориш на изуст.. трийте ги тия жалкари..
http://dreal.net/wiki/index.php/%D0%9D%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82
мисля че бая хора от вас отговарят на писанието в сайта "всичко за 1 лев"

Редактирано от модератор: Премахнати обидни думи спрямо регистриран потребител.
« Последна редакция: Декември 24, 2011, 11:28:33 от Hatshepsut »
И ДА ПАДНЕМ И ДА БИЕМ С ВИНКЕЛО ЧЕ ТЕ ПРЕБИЕМ!

*

Неактивен eдин Бългaрин

• *
  • 141
  • +112/-91
  • Копам османската сгур
« Отговор #38 -: Март 29, 2010, 01:44:45 »
Не, човек, но когато говориш неща, които не само че не са верни, но и смешни, как искаш да ти се аргументирам. Някои се опитват да има напредък извън досегашните партии, лидери,вождове, кланове, но вместо подкрепа получават нападки например от теб, явно повече фен на партия, а не на идея.

Кой ти ги е говорил тези глупости за палене на национални флагове, емисари от Позитано, видя ли всъщност кои са организаторите , имаш ли нещо съществено срещу тези момчета и момичета или просто прочете заглавието, видя датата първи май, че липсват Атака в коментара и "айде, дай да нахраним другите"?

Да, имам нещо съществено срещу тези смешници. Например това:

Цитат
протест срещу мафията и капитализма..

Не знам колко трябва да си прост, че да протестираш срещу капитализма?!?!

Реакцията на елементарното създание по мой адрес напълно отговаря на описанието, което дадох по-горе на евентуалните участници в това смешно протестче.
Първи май наближава, да видим дали съм прав.  :-D

П.С. Ако бях закърмен с форумна помиярщина като много други тук(а и в "оня" форум), бих могъл да метна едно ЛС на админа по повод сочните епитети, с които протестиращото създание се обръща към мен. Аз обаче не съм "докладващ" форумен помияр и никога не бик се втелясвал за такива глупости, та да се занимавам с разни админчета, модераторчета и пр. "властимащи", за да громя опонентите си, пък били те и по-елементарни и нискокултурни.
"
« Последна редакция: Март 29, 2010, 01:47:53 от eдин Бългaрин »
Истината има качеството да бъде винаги сурова. Може и да не е най-доброто, което ти се иска да чуеш. Но тя си е истина.
------------------------------
комунист = интернационалист = глобалист = евроатлантик = боклук

*

Неактивен Балкани

• 1083
  • +470/-62
« Отговор #39 -: Март 29, 2010, 15:24:29 »
Аз се чудя колко от тия дето викат, че протестират срещу капитализма знаят що е то капитализъм, капитал и колко от тях правят разлика между капитализъм и чифутщина?
Тежко, тежко! Вино дайте!
Пиян дано аз забравя
туй, що, глупци, вий не знайте
позор ли е, или слава!

....

Ще да пия на пук врагу,
на пук и вам, патриоти!
Аз веч нямам мило, драго,
а вий... вий сте идиоти!

*

Неактивен Sa6o Bikov

• **
  • 55
  • +31/-22
« Отговор #40 -: Април 25, 2010, 19:01:05 »
не мисля, че тези младежи излизат заради това, което пише. Излизат, задето в третия райх 1 май също е бил ден на труда. Наричат себе си антикапиталисти, защото Хитлер едно време също е бил такъв. Ако беше капиталист, щяха и те да бъдат такива.
BE REAL !!!

*

Неактивен Радко

• ιYι Свободен- Социален- Национален! ιYι
  • *
  • 1229
  • +503/-21
  • ιYι Не предавай, не лъжи, обичай Родината! ιYι
    • Ген. Христо Чаракчиев
  • Интереси: Националсоциализъм
  • Зодия: Aquarius Aquarius
« Отговор #41 -: Юни 21, 2010, 18:49:56 »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4CAhrySQm3Q[/youtube]
1 May 2010 Sofia
« Последна редакция: Март 14, 2013, 07:33:02 от Hatshepsut »

*

Неактивен Франкист

• банкетен революционер
  • *
  • 2414
  • +383/-52
« Отговор #42 -: Април 09, 2011, 17:23:55 »

Изправи се, срещу системата, която те превръща във второразряден човек, на всички ни е писнало от манипулатори, лицемерни паразити и олигарси. Нека този път не стоим по домовете си. Да покажем, че България има будно младежко общество, необвързано с корумпираната политическа система.
« Последна редакция: Април 09, 2011, 17:25:37 от lonely_rider »

*

Неактивен Мишок

• *
  • 4553
  • +23/-34
« Отговор #43 -: Април 09, 2011, 18:47:13 »
Защо не го направят на 20 април например, ми на 1-ви май ? Тези комунисти ли са ? За мене ДА !!! Боли ме дрътийот че Хитлер е празнувал 1-ви май, аз съм българин.
Национална съпротива е измама - щом празнуват 1-ви май шнур за чуждопоклониците.

*

Неактивен Петкан

• *
  • 8686
  • +1305/-105
  • България преди всичко!
« Отговор #44 -: Април 09, 2011, 19:08:56 »
Защо не го направят на 20 април например, ми на 1-ви май ? Тези комунисти ли са ? За мене ДА !!! Боли ме дрътийот че Хитлер е празнувал 1-ви май, аз съм българин.
Национална съпротива е измама - щом празнуват 1-ви май шнур за чуждопоклониците.
Каквито и ще да са,важното е,че са против ГЕРБ!
Напоследък всеки,който е против ГЕРБ се квалифицира като комунист,а това,че 90% от гербаджийте са комунисти,за това никой не се сеща!
На голи идеи и приказки за щастлив живот не се връзвам!
Все ми е едно дали ще ме крадат от ГЕРБ,АТАКА,БСП или СДС!!!
« Последна редакция: Април 09, 2011, 19:11:46 от Петкан »
Ad honores

Траурно шествие "Никога вече комунизъм"

Започната от wikinger

Отговора: 110
Прегледи: 29557
Последна публикация Август 28, 2016, 15:14:28
от Hatshepsut
Протестно шествие "Никога повече под чужди знамена"

Започната от Франкист

Отговора: 23
Прегледи: 8741