Пияна полякиня отвлича български деца от Асеновград със съдействието на еничари!

• 148 Отговора
  • 14353 Прегледи

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

Неактивен Deadly Conviction

• **
  • 216
  • +54/-12
Не знам какъв е точно случаят и кой е прав,но във всеки случай би трябвало по-скоро да се срамувате от органите на реда и държавата си,които позволяват подобно нещо,отколкото нападате майката.Тя прави,какво всяка майка би направила,а това,че българите и го позволяват и даже съдействат говори зле за тях.Друг е въпросът,дали ако българска майка беше направила такова нещо с децата си в Полша например нямаше да има обратните коментари от сорта на "Браво,майката има право на това"...

Варненчик прав си за органите на реда и наистина се срамуваме от тях, обаче само погледни въпросната жена как се е нафиркала и как нагло отмъква децата против волята им и тогава коментирай какво сме я нападали въпросната пияница.

*

Неактивен BMPO

• 636
  • +148/-92
Олигофрените продължават да си въобразяват, че ДПС е "турска" партия. Много зле :D
Тогава се мелезирайте, с когото ви прадне, това е целта на либерализма и интернационала. Хванете първия германец от улицата напремер, за да ви "облагороди" кръвта, или за да винаправи децата по-заинетересувани :o За по-големи глупости от това от хора, които уважавах до скоро, трудно мога да се сетя.
DeadlyConviction, не ги уважаваш, защото само баба ти е румънка, а не майка ти или баща ти. Освен това в Румъния има стотици хиляди Българи и е доста съмнително дали не е Българка. В България власите също така до голяма степен са повечето Българи. Зависи за кое село става въпрос.
А Варненчик да не се обажда, защото сега всички видяхме колко са малоумни неговите сънароднички. Няма да се срамувам от Българско, когато виждам едно пияно полско прасе там. А куките са обикновени куки.
ВМРО - Вътрешна Македонска Революционна Организация
ВМРО-БНД - Влашка Милиционерско-Разбойническа Организация - Бивши и Настоящи Доносници
Спрете кражбата на името!

*

Неактивен Сит

• 1068
  • +167/-67
Тя прави,какво всяка майка би направила
Защитаваш я, защото твоят случай не е по-различен, еничар с еничар :lol:
Сега бас давам, че децата ще станат католици :down:

*

Неактивен Генерал Колев

• 2594
  • +202/-11
  • България над всичко!
Владиславе, след тези покъртителни кадри, които видях, нямаш право да защитаваш сънародничката си и да говориш по принцип. Тук става въпрос за точен и конкретен случай, а не по принцип. Дори и жена с най- чистата арийска кръв на света да беше въпросния изрод, (щото това не е жена и човек), пак щях да съм против това безумие! Тази заслежава не само един удар в муцуната, а бой до смърт, защото причинява това на децата! Иначе за продажните български власти и ченгета си прав.
П.С. Искам да те питам нещо: ти баща ли си, имаш ли деца? Аз имам две, но ако някой се опита да причини това на децата ми, щях да го убия със собствените си ръце и после щях да го излежа.
« Последна редакция: Май 29, 2009, 10:44:44 от Генерал Колев »
България над всичко!

*

Неактивен killed_by_death

• 730
  • +159/-39
  • Дълг и Чест
Олигофрените продължават да си въобразяват, че ДПС е "турска" партия. Много зле :D
Тогава се мелезирайте, с когото ви прадне, това е целта на либерализма и интернационала. Хванете първия германец от улицата напремер, за да ви "облагороди" кръвта, или за да винаправи децата по-заинетересувани :o За по-големи глупости от това от хора, които уважавах до скоро, трудно мога да се сетя.
DeadlyConviction, не ги уважаваш, защото само баба ти е румънка, а не майка ти или баща ти. Освен това в Румъния има стотици хиляди Българи и е доста съмнително дали не е Българка. В България власите също така до голяма степен са повечето Българи. Зависи за кое село става въпрос.
А Варненчик да не се обажда, защото сега всички видяхме колко са малоумни неговите сънароднички. Няма да се срамувам от Българско, когато виждам едно пияно полско прасе там. А куките са обикновени куки.
Алоо, никъде не съм казвал, че трябва да се мелезираме и съм против това, но Е ГЛУПАВО така безсрамно да казваш(не конкретно ти) ''майната им'' на децата, щото имали полска кръв. Това, че тоя не си е подбирал съпруга и майка на децата е отделен въпрос, мога да нападам родителите, но не и децата!Възмутен съм от факта, че отнемат малки деца насилствено от баща си, при положение, че искат да са с него. И ТОВА С ПОМОЩТА НА ДЪРЖАВНА ИНСТИТУЦИЯ!Трябва да си е*ати безчувствения тип, за да смяташ, че нищо нередно не се е случило с тях, които тепърва ще се изграждат като личности, за съжаление не и тук.

*

Неактивен BMPO

• 636
  • +148/-92
Децата не трябва да се пребиват, нито бащата, просто трябва да се действа внимателно. Все пак полското прасе е майка на децата си, а както знаем децата обичат майките си ;) Като поживеят, ще свикнат. Познавам много примери за родители, които надъхват децата си срещу единия си родител, при това и от Асеновград познавам такива. Да не забравяме, че майката е била гурбетчийка и е била далече от децата. Едно седемгодишно дете не може твърдо да отсече: "Аз не ща майка си, тя е гадна." Логично е.
А мястото на полските мелези при това е в Полша. Да, безчувствен тип съм, какво да се прави ;D

За тъпите куки нямам коментар.
« Последна редакция: Май 29, 2009, 13:48:49 от BMPO »
ВМРО-БНД - Влашка Милиционерско-Разбойническа Организация - Бивши и Настоящи Доносници

*

Неактивен BMPO

• 636
  • +148/-92
Владиславе, след тези покъртителни кадри, които видях, нямаш право да защитаваш сънародничката си и да говориш по принцип. Тук става въпрос за точен и конкретен случай, а не по принцип. Дори и жена с най- чистата арийска кръв на света да беше въпросния изрод, (щото това не е жена и човек), пак щях да съм против това безумие! Тази заслежава не само един удар в муцуната, а бой до смърт, защото причинява това на децата! Иначе за продажните български власти и ченгета си прав.
П.С. Искам да те питам нещо: ти баща ли си, имаш ли деца? Аз имам две, но ако някой се опита да причини това на децата ми, щях да го убия със собствените си ръце и после щях да го излежа.

Ами написах,че не знам кой е прав и кой крив,просто защото от една страна и аз бих убил жената,която по този начин ми вземе децата,но от друга пък най-вероятно и аз бих се борил по същият начин да си ги върна,ако тя ми ги отмъкне в друга държава.Със сигурност не бих постъпил по този начин,да ги дърпам с полиция и т.н. ,защото не съм алкохолик и би ми пукало за тях,но сигурно бих се борил някак да си ги върна,така че не защитавам конкретната майка,а правото на всеки родител да се бори за децата си.Случаят трябваше да се реши по цивилизован начин след процес с участието на родителите и децата,а не да се дава на тази жена правото и средставата да извърши това,което видяхме в клипчето.

Трябваше да има психолог там.

Поне се вижда на практика, че смесените бракове в почти всички случаи се разпадат и не носят нищо добро.

*

Неактивен skadansk

• 624
  • +153/-78
Тази вечер в 18 часа на Попа! Протест пред полското посолство!  :devil:
КОПНЕНИЕ

Все туй копнение в духът
все туй скиталчество из път
на който не съзирам края.

И поглед вечно устремен
напред, към утрешния ден
без там пристанище да зная...

*

Неактивен Балкани

• 1083
  • +470/-62
Не виждам смисъл да се протестира за семейни скандали ::)
Що не излезнахте преди десетина години като леля ми и мъжа й се развеждаха и ставаха подобни свади. Да отбележа, че и техния брак е смесен - мъжа на леля ми е бангладешец. Като ще протестираме за семейни скандали в смесени семейства поне за всички да го правим :lol:
Тежко, тежко! Вино дайте!
Пиян дано аз забравя
туй, що, глупци, вий не знайте
позор ли е, или слава!

....

Ще да пия на пук врагу,
на пук и вам, патриоти!
Аз веч нямам мило, драго,
а вий... вий сте идиоти!

*

Неактивен Генерал Колев

• 2594
  • +202/-11
  • България над всичко!
Не виждам смисъл да се протестира за семейни скандали ::)
Що не излезнахте преди десетина години като леля ми и мъжа й се развеждаха и ставаха подобни свади. Да отбележа, че и техния брак е смесен - мъжа на леля ми е бангладешец. Като ще протестираме за семейни скандали в смесени семейства поне за всички да го правим :lol:
Отдавна не съм чел твой безсмислен коментар, но този е уникален по глупостта си.
България над всичко!

*

Неактивен Балкани

• 1083
  • +470/-62
За всичко си има първит път, Генерале.
Омръзна ми от глупостта на българските националисти. Толкова си нямаме работа и проблеми вече, че излизаме на протест заради битов скандал и то в смесен брак. Ако това не беше излъчено по телевизията изобщо нямаше и да разберете че е имало такава свада. Подобни неща в България се случват ЕЖЕДНЕВНО...просто вие се промивате от медиите и си търсите повод за изява.
Пиян дано аз забравя
позор ли е, или слава!

....

Ще да пия на пук врагу,
на пук и вам, патриоти!
а вий... вий сте идиоти!

*

Неактивен Генерал Колев

• 2594
  • +202/-11
  • България над всичко!
За всичко си има първит път, Генерале.
Омръзна ми от глупостта на българските националисти. Толкова си нямаме работа и проблеми вече, че излизаме на протест заради битов скандал и то в смесен брак. Ако това не беше излъчено по телевизията изобщо нямаше и да разберете че е имало такава свада. Подобни неща в България се случват ЕЖЕДНЕВНО...просто вие се промивате от медиите и си търсите повод за изява.
Да, за всяко нещо си има пръв път, но при тебе вече май става норма. Простотиите ти продължават.
България над всичко!

*

Неактивен Генерал Колев

• 2594
  • +202/-11
  • България над всичко!
Ето и последните новини около този ужасяващ инцидент:

Парламентарната Комисия за децата, младежта и спорта, съвместно с представителите на Комисията по вътрешна сигурност и обществен ред, да изяснят случай в Асеновград, предложи председателят на парламента Георги Пирински. Той направи това по настояване на депутата Любен Дилов.

Причина за искането на народния представител е репортаж по национална телевизия. Репортажът от Асеновград беше не по-малко потресаващ от станалото край Ямбол, каза Дилов и допълни, че  лично е получил повече от 200 препратки на електронната си поща към него.

По един безпрецедентен и ужасяващ начин две деца бяха взети от баща им, влачени по улицата, блъскани, бити, биеха се възрастни около тях и накрая децата бяха натоварени в кола на чуждо посолство и откарани нанякъде, каза Дилов.

По думите му участието на полицията в случая "може би е правно обосновано, но от морална гледна точка е било катастрофа".

След случая във Facebook се организира група "Обществото срещу несправедливостта!". За 14 ч. в неделя е насрочен протест пред сградата на посолството на Полша в София.
България над всичко!

*

Неактивен Балкани

• 1083
  • +470/-62
Обособи мнението си относно моето мнение, ако обичаш. Конкретно.
Пиян дано аз забравя
позор ли е, или слава!

....

Ще да пия на пук врагу,
на пук и вам, патриоти!
а вий... вий сте идиоти!

*

Неактивен Генерал Колев

• 2594
  • +202/-11
  • България над всичко!
Колеги, влезте във Фейсбук и станете съпричастни към бащата на отвлечените деца:
http://www.facebook.com/group.php?sid=604e9dcd52aa5ed9e760a33af23957bb&gid=86134043773&ref=search
България над всичко!