Анкета

Къде е мястото на братя Юзеирови?

В политиката
1 (4.2%)
В затвора
17 (70.8%)
Вън от България
6 (25%)

Общ брой гласове: 23

Автор Тема: Братята Юзеирови  (Прочетена 36291 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен OnlyBG

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 220
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.0.10 Firefox 3.0.10
Братята Юзеирови
« -: Юни 03, 2009, 23:52:11 »
Клуб за приятелство и братство "Български Червен Полумесец"

http://www.pomak.eu/board/index.php/topic,1956.0.html

Я вижте добре и преди да ръсите глупави и ограничени коментари надявам се да се намери човек ,който да ми каже ,че това не е с цел при нахлуване на турски войски червения полумесец да подпомага мюсюлманското население само..  :-P
« Последна редакция: Юни 28, 2011, 16:28:48 от Hatshepsut »

Неактивен Балкани

• Hero Member
  • Публикации: 1125
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.1b3 Firefox 3.1b3
Re: Братята Юзеирови
« Отговор #1 -: Юни 04, 2009, 00:17:12 »
Червен полумесец е организация, подобна на Червен кръст, като червения кръст е християнски, полумесецът е мюсюлмански, че даже има и червена звезда на давид за евреите и червен лъв и червено слънце за Иран до 1980, когато ислямското правителство на иран възприема червения полумесец.
Тежко, тежко! Вино дайте!
Пиян дано аз забравя
туй, що, глупци, вий не знайте
позор ли е, или слава!

....

Ще да пия на пук врагу,
на пук и вам, патриоти!
Аз веч нямам мило, драго,
а вий... вий сте идиоти!

Неактивен OnlyBG

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 220
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #2 -: Юни 04, 2009, 10:18:32 »
Това ми е ясно но дали този червен полумесец ще помага само на мюсюлмани и се съмнявам дали не стои зад него ДПС или нещо от турция

Неактивен Балкани

• Hero Member
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #3 -: Юни 04, 2009, 11:55:17 »
Дпс ще превземе света :o
Това е световна организация, може и Обединените арабски емирства да стоят зад червения полумесец в България ::)
Пиян дано аз забравя
позор ли е, или слава!

....

Ще да пия на пук врагу,
на пук и вам, патриоти!
а вий... вий сте идиоти!

Неактивен hammerbg

• Senior Member
  • Публикации: 973
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 2.0.0.20 Firefox 2.0.0.20
  • Зодия: Gemini Gemini
« Отговор #4 -: Юни 04, 2009, 12:24:49 »
Всъщност в България зад Червения полумесец стои мюфтийството ;)

Неактивен Дашо

• Registered user
  • Senior Member
  • Публикации: 934
  • православен българин
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius
« Отговор #5 -: Юни 04, 2009, 12:51:14 »
Червен полумесец?!? Пълна помия!!! :frocket:
За какво им е тази глупава организация. По същество тя трябва да бъде същата като червения кръст. А ние сме християнска държава и за това не намирам за необходимо създаването на подобна организация у нас! Вече имаме новини на турски по националната телевизия, имаме си и червен полумесец, минаретата никнат като гъби след дъжд - това въобще не ми се нрави! Явно в смесените райони вече се готвят за един евентуален сеператизъм  >:( >:( >:(
Величието на Родината се гради върху костите на ония, които достойно живяха и умряха за нея!
БЪЛГАРИЯ НАДЪ ВСИЧКО-ВСИЧКО ЗА БЪЛГАРИЯ!

Неактивен BMPO

• Senior Member
  • Публикации: 652
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #6 -: Юни 04, 2009, 13:35:09 »
Не ми е известно червеният полумесец да е заплашвал християните с автомати, както Дашо например. Червеният полумесец е инструмент за надъхване на хората с ислям, нищо повече. Вярно е, че е абсолютно ненужна организация и по-скоро ще отделя помаците от християните (при бедствия например ще идват коли с с турскоговорящи най-вероятно). Я се погледнете, вие националисти: ще приемете ли помощи от кола с полумесец?

Никой не може да застави помаците да приемат християнството. Колкото повече продължава истерията с исляма и ДПС ще става все по-зле. На Българите мюсюлмани вече им е писнало да ги обвиняват в радикален ислямизъм, сепаратизъм и световен тероризъм. Аз мисля, че нетърпимостта към минаретата в едно помашко село си е чиста форма радикално християнство и вече сте готови и да бутате джамии.

Разбира се, подкрепям спирането на строежа на цигански и арабски джамии в Меден Рудник, Асеновград, Малинова Долина и подобни, но христовите воини вече прекаляват.

Абсолютно съм против червен кръст, червен полумесец, червена давидова звезда, червена петолъчка и каквото и да е в България. Възприемам само това: ιYι
ВМРО - Вътрешна Македонска Революционна Организация
ВМРО-БНД - Влашка Милиционерско-Разбойническа Организация - Бивши и Настоящи Доносници
Спрете кражбата на името!

Неактивен Sol Invictus

• Senior Member
  • Публикации: 635
  • Степен вълк
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #7 -: Юни 04, 2009, 13:42:27 »
Балкани ви е обяснила какво е Червения полумесец и не мисля, че има нещо общо с ислямския сепаратизъм, така както Червения кръст няма с църквата като цяло. Друг е въпроса до колко се нуждаем от каквито и да е било други здравни организации освен Червения кръст...Може би в случая става въпрос за помощи от ислямски държави, но не непременно от Турция или свързаните с ДПС.
Изгори след прочитане!

Неактивен pomak

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 40
  • По стъпките на великия Хайтов
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0 Microsoft Internet Explorer 6.0
« Отговор #8 -: Юни 04, 2009, 15:09:02 »
Червен полумесец?!? Пълна помия!!! :frocket:
За какво им е тази глупава организация. По същество тя трябва да бъде същата като червения кръст. А ние сме християнска държава и за това не намирам за необходимо създаването на подобна организация у нас! Вече имаме новини на турски по националната телевизия, имаме си и червен полумесец, минаретата никнат като гъби след дъжд - това въобще не ми се нрави! Явно в смесените райони вече се готвят за един евентуален сеператизъм  >:( >:( >:(
Точно.И на мен ми е омръзнало да се делим от средновековни предрасъдаци.Омразата породена от религиозни различия е нещо опасно.Такива хора играещи с тези рализчия не трябва  да им се обръща внимание.Не вярвам някой да желае съдбата на бивша Югославия.
« Последна редакция: Юни 04, 2009, 15:13:42 от pomak »

Неактивен Дашо

• Registered user
  • Senior Member
  • православен българин
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #9 -: Юни 04, 2009, 16:53:26 »
Не ми е известно червеният полумесец да е заплашвал християните с автомати, както Дашо например. Червеният полумесец е инструмент за надъхване на хората с ислям, нищо повече. Вярно е, че е абсолютно ненужна и по-скоро ще отделя помаците от християните...
Това с автоматите не го схванах?
До колкото те разбирам не виждаш нищо лошо от "надъхването на хората с ислям", така ли? Ако е така - моля те, не се наричай български националист. Защото всичко което може да доведе до нарушаване териториялната цялост на България, за мен е престъпление, заслужаващо най - сурово наказание. Прав си че е абсолютно ненужна организация. Именно това е проблема. БЧК си е хуманитарна организация и поради това, няма нужда в православна България да има Червен полумесец - защото ще си дублират отговорностите. Но това се прави с идеята все повече в смесените райони хората да се чувстват независими от България. А това е страшно...
... Колкото повече продължава истерията с исляма и ДПС ще става все по-зле. . .
Моля те, не се изказвай неподготвен! Ти сигурен ли си че си националист? По твоята логика какво трябва да направим? Да не обръщаме внимание на ДПС, ли? Ако на теб като "български националист" факта, че те управляват турци не ти пречи, то ти си толкова "националист", колкото Сергей Станишев. :-[
Величието на Родината се гради върху костите на ония, които достойно живяха и умряха за нея!

Неактивен BMPO

• Senior Member
  • Публикации: 652
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #10 -: Юни 04, 2009, 18:05:00 »
Не ми е известно червеният полумесец да е заплашвал християните с автомати, както Дашо например. Червеният полумесец е инструмент за надъхване на хората с ислям, нищо повече. Вярно е, че е абсолютно ненужна и по-скоро ще отделя помаците от християните...
Това с автоматите не го схванах?
До колкото те разбирам не виждаш нищо лошо от "надъхването на хората с ислям", така ли? Ако е така - моля те, не се наричай български националист. Защото всичко което може да доведе до нарушаване териториялната цялост на България, за мен е престъпление, заслужаващо най - сурово наказание. Прав си че е абсолютно ненужна организация. Именно това е проблема. БЧК си е хуманитарна организация и поради това, няма нужда в православна България да има Червен полумесец - защото ще си дублират отговорностите. Но това се прави с идеята все повече в смесените райони хората да се чувстват независими от България. А това е страшно...
... Колкото повече продължава истерията с исляма и ДПС ще става все по-зле. . .
Моля те, не се изказвай неподготвен! Ти сигурен ли си че си националист? По твоята логика какво трябва да направим? Да не обръщаме внимание на ДПС, ли? Ако на теб като "български националист" факта, че те управляват турци не ти пречи, то ти си толкова "националист", колкото Сергей Станишев. :-[

Браво Дашо, ти си истински Христов воин. Поздравления! Свържи се с отец Боян Саръев.

Не ни управляват турци, а евреи. Ахмед Доган е циганин. БЧК е извратена организация, зам. шефката на БЧК е в РЗС.

„Вечер”: Турският Червен полумесец изпрати хуманитарна помощ за пострадалите от земетресенията в Македония
04 юни 2009 | 11:09 | Агенция "Фокус"
Скопие. Турският Червен полумесец изпрати хуманитарна помощ за пострадалите при земетресенията, които разтърсиха югоизточната част на Македония, пише днес македонският вестник “Вечер”. Помощта включва 1000 палатки, 1150 одяла, 500 пакета с хранителни продукти и 20 000 кг брашно. Помощта е доставена в сътрудничество с Червения кръст на Македония. Помощите са предназначени за жителите на селата Башибос, Кочули, Собри, Пръстен и Куртмасали.
Според слухове в района на Валандово до три месеца жителите на пострадалите села ще поискат помощ от официална Турция, като това не изключва и възможна автономия от централната власт в Скопие.
« Последна редакция: Юни 28, 2011, 16:27:43 от Hatshepsut »
ВМРО - Вътрешна Македонска Революционна Организация
ВМРО-БНД - Влашка Милиционерско-Разбойническа Организация - Бивши и Настоящи Доносници
Спрете кражбата на името!

Неактивен Дашо

• Registered user
  • Senior Member
  • православен българин
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #11 -: Юни 04, 2009, 18:44:55 »
Браво Дашо, ти си истински Христов воин. Поздравления! Свържи се с отец Боян Саръев.

Не ни управляват турци, а евреи. Ахмед Доган е циганин. БЧК е извратена организация, зам. шефката на БЧК е в РЗС.
Браво и поздравления за теб! Само да ти напомня, че не се намираме в Райха 1936г., ами сме в България 2009 г. Ако се беше родил преди 100 години щеше да си много актуален, но за съжаление си далеч от истината. Пожелавам ти успех в усилията ти за премахването на Християнската религия като официална българска религия. Не ми се вярва, че ще успееш да върнеш тангрианството, но пък за положените усилия, Доган или някой от хората му ще ти даде орден за заслуги

Неактивен Балкани

• Hero Member
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #12 -: Юни 04, 2009, 20:43:05 »
 А ти май живееш през турското робство ??? Тогава щеше да си много актуален.

Направо се чудя на хора, които не могат да видят кой ни управлява и изобщо кой управлява почти целия свят.... :kill: Турция, включително, я управляват същите.
Пиян дано аз забравя
позор ли е, или слава!

....

Ще да пия на пук врагу,
на пук и вам, патриоти!
а вий... вий сте идиоти!

Неактивен Бай Иван

• Hero Member
  • Публикации: 1330
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Зодия: Scorpio Scorpio
« Отговор #13 -: Юни 04, 2009, 22:17:16 »
Чудя ви си! Нали това са все структури в помощ на хората? Не вервам и червен къръст ли е, полумесец ли е, да откаже помощ на загазили здравословно хора.

Неактивен Дашо

• Registered user
  • Senior Member
  • православен българин
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #14 -: Юни 04, 2009, 22:36:06 »
А ти май живееш през турското робство ??? Тогава щеше да си много актуален.

Направо се чудя на хора, които не могат да видят кой ни управлява и изобщо кой управлява почти целия свят.... :kill: Турция, включително, я управляват същите.
Еми дай тогава да се обединим с останалите ни "братя" от Турция, Сърбия, Гърция и т.н. и да се бориме против изедниците, които тормозят целия цивилизован свят  :-[
За мен, турците не са идея фикс, както чифутите са за теб и още няколко човека. Вие сънувате нон - стоп еврейски заговори. Чудя се като малки, да не би евреи да са ви е*али или били, та да ги мразите чак толкова и все за тях говорите. Сега в България ДПС са тумор и трябва да се отстранят - защото няма земна сила на този свят, която да ме убеди, че не трябва да се работи против ДПС и другите буклуци (цигани, комунисти и прочее) в България. А вие продължавайте да си сънувате...

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf