И мафията поканена от КНСБ на утрешния протест

• 7 Отговора
  • 731 Прегледи

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

Неактивен Генерал Колев

• 2602
  • +202/-11
  • България над всичко!
От КНСБ призоваха мафиотските структури и обръчите от фирми на партиите да се включат в техните протести.
Някои от мафиотските структури в страната обещали да се включат, от синдиката обаче не обясниха кои, но обещаха на журналистите да ги познаят.

:-[ :-[ :-[
България над всичко!

*

Неактивен hammerbg

• 953
  • +167/-35
  • Зодия: Gemini Gemini
 :-P ужас... те кнсб и подкрепи винаги са работили заедно с мафията  :down:

*

Неактивен BMPO

• 638
  • +148/-92
Това звучи като виц :lol:
ВМРО - Вътрешна Македонска Революционна Организация
ВМРО-БНД - Влашка Милиционерско-Разбойническа Организация - Бивши и Настоящи Доносници
Спрете кражбата на името!

*

Неактивен Дашо

• 923
  • +212/-20
  • православен българин
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius
От това което видях тази вечер по телевизията, не видях да са присъствали мафиоти, но за сметка на това имаше много други хора. Хубаво е че хората протестират, за да защитят правата си. Аз ги подкрепям - заслужават достойно възнаграждение
Величието на Родината се гради върху костите на ония, които достойно живяха и умряха за нея!
БЪЛГАРИЯ НАДЪ ВСИЧКО-ВСИЧКО ЗА БЪЛГАРИЯ!

*

Неактивен Генерал Колев

• 2602
  • +202/-11
  • България над всичко!
Протестът на КНСБ е абсурден и нагаждачески! Аз съм участвал в няколко национални стачки, бил съм в стачни комитети и съм се убедил, че бай ви Желязко се обръща натам, откъдето духа вятъра. Сега се сетил да вдига хората да стачкуват! А какво прави 4 години? Сега ли се сети, че трябва да се протестира срещу тройната шайка? А защо предаде учителите заедно с Тренчев? Правят си мили очи за новия управник бат Бойко! Копелета мръсни! Това е толкова долно и отвратително мероприятие, че с погнуса отказах да се включа!
България над всичко!

*

Неактивен Исперих

• *
  • 1641
  • +430/-132
  • Всички комунисти под земята! (надпис в мина)
Протестът на КНСБ е абсурден и нагаждачески! Аз съм участвал в няколко национални стачки, бил съм в стачни комитети и съм се убедил, че бай ви Желязко се обръща натам, откъдето духа вятъра. Сега се сетил да вдига хората да стачкуват! А какво прави 4 години? Сега ли се сети, че трябва да се протестира срещу тройната шайка? А защо предаде учителите заедно с Тренчев? Правят си мили очи за новия управник бат Бойко! Копелета мръсни! Това е толкова долно и отвратително мероприятие, че с погнуса отказах да се включа!

Синдикатите са част от мафията :devil: :devil: :devil:
”Делото е свято, проклети ще бъдете, ако не продължите борбата” Г. Кондолов

*

Неактивен hammerbg

• 953
  • +167/-35
  • Зодия: Gemini Gemini

Синдикатите са част от мафията :devil: :devil: :devil:

не, мафията са част от синдиката  ;)

*

Неактивен Дашо

• 923
  • +212/-20
  • православен българин
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius
Това е ясно. Не случайно предизборно решиха да протестират. Но не може да се отрече, че исканията на хората са справедливи. Лошото е, че винаги се намира кой да опорочи, исканията на хората
Величието на Родината се гради върху костите на ония, които достойно живяха и умряха за нея!
БЪЛГАРИЯ НАДЪ ВСИЧКО-ВСИЧКО ЗА БЪЛГАРИЯ!