• Welcome to Българският националистически форум.
 

Конспирацията "ДЖЕНДЪР"

Започната от Sirows, 16 Яну 2018, 18:14:01

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Мишок

Цитат на: генерал Жеков - 23 Май 2018, 18:17:55
Нацизма е най-лявата идеология,да знаеш :mad: Особено българския нацизъм
Да, точно така.

генерал Жеков

Щом ти казваш е така хахаха
ϟϟ|СВОБОДЕН-СОЦИАЛЕН-НАЦИОНАЛЕН| lYl 
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО И ВСИЧКО ЗА БЪЛГАРИЯ!

Мишок

Леле какво нахалство от страна на българите, какъв комунизъм, путинизъм, каква средновековна изостаналост. Не искат да признаят традиционните гей-ценности , искат си традиционното семейство, което е в православната вяра.
Незабавно всички нацисти начело в Жеков и Раската на борба с православната вяра и семейство. Тези неща спират прогреса, според тях трябва да се забранят. Ще им пратя и негъра гей и жиголо Лесли от бар Кошмар да им помага в тази им борба.
_________________________
ПЕТТЕ НАЙ-ГОЛЕМИ БЪЛГАРСКИ ГРАДА ЩЕ ПРАЗНУВАТ БРАКА И ТРАДИЦИОННОТО СЕМЕЙСТВО
Събитието ще се състои в петте най-големи български града – София, Пловдив, Варна, Бургас и Русе, като се очаква на място да присъстват голям брой граждани – защитници на традиционното семейство и християнските ценности в обществото ни.

Местата и часовете за провеждане по градове са: София – пл. ,,Народно събрание", 14:00 ч.; Пловдив – пл. ,,Аптека Марица", 11:00 ч.; Варна – Сцена ,,Раковина", 15:30 ч.; Бургас – пл."Тройката", 18:00 ч.; Русе – Дом на културата, 17:00 ч.
https://www.lentata.com/page_11610.html

генерал Жеков

Трябва със всички сили да се противопоставяме на извратените педерасти и всякакви други боклуци
ϟϟ|СВОБОДЕН-СОЦИАЛЕН-НАЦИОНАЛЕН| lYl 
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО И ВСИЧКО ЗА БЪЛГАРИЯ!

Мишок

Цитат на: генерал Жеков - 03 Юни 2018, 14:42:54
Трябва със всички сили да се ............
Защитават западните ценности. не се и съмнявам.

генерал Жеков

Не позна.Престани да ме цитираш,както ти е кеф
ϟϟ|СВОБОДЕН-СОЦИАЛЕН-НАЦИОНАЛЕН| lYl 
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО И ВСИЧКО ЗА БЪЛГАРИЯ!

Мишок

Цитат на: генерал Жеков - 03 Юни 2018, 14:54:04
Не позна.Престани да ме цитираш,както ти е кеф
Нацизма ти не е ли западна работа и ценност ? Не си ли вече нацистче ?

генерал Жеков

Западна идеология е,но не от днешните.Разликите с днешните идеологии са от земята до небето
ϟϟ|СВОБОДЕН-СОЦИАЛЕН-НАЦИОНАЛЕН| lYl 
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО И ВСИЧКО ЗА БЪЛГАРИЯ!

Мишок

Гледай сега драги Иво. Тука един националист-нацист обясни че трябва да сме със запада, иначе нямало как. Така че ако ти дойдат в къщата тия джендъри: ще ги посрещнеш с месо, хляб, сладки , уиски и т.н. А детето ще го нагиздиш като за сватба. Това са новите модерни западни изисквания, за такива се бори тука нашето западно другарче. Ако ли не си комунист, путинист и т.н.
______________________________________


Иво Борисов
1 час ·
Каква ще е твоята реакция, ако в домът ти нахлуят джендъри, охранявани от полицаи за да ти вземат детето!?
И защо днес проспивате нахлуването им в училищата?

генерал Жеков

Няма такова нещо.Аз съм ЗА изтребването им,а не посрещането с каквото и да било
ϟϟ|СВОБОДЕН-СОЦИАЛЕН-НАЦИОНАЛЕН| lYl 
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО И ВСИЧКО ЗА БЪЛГАРИЯ!

Мишок

Цитат на: генерал Жеков - 05 Юни 2018, 21:10:32
Няма такова нещо.Аз съм ЗА изтребването им,а не посрещането с каквото и да било
Айде сега нали си запада , а те мислят по друг начин. :mad:

генерал Жеков

Стотици пъти се разграничих от запада в днешния му вид.
ϟϟ|СВОБОДЕН-СОЦИАЛЕН-НАЦИОНАЛЕН| lYl 
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО И ВСИЧКО ЗА БЪЛГАРИЯ!

Мишок

Цитат на: генерал Жеков - 05 Юни 2018, 22:12:10
Стотици пъти се разграничих от запада в днешния му вид.
Той - запада обаче е такъв, какъвто е. Кажи ни да останеме ли със запада или да поемем по свой собствен път ?

генерал Жеков

Да останем със запада,от страна на интересите.За идеологическо обвързване ще почакаме,и ние,и те-докато дойде нацизма.
ϟϟ|СВОБОДЕН-СОЦИАЛЕН-НАЦИОНАЛЕН| lYl 
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО И ВСИЧКО ЗА БЪЛГАРИЯ!

Мишок

Цитат на: генерал Жеков - 05 Юни 2018, 22:18:38
Да останем със запада,от страна на интересите.За идеологическо обвързване ще почакаме,и ние,и те-докато дойде нацизма.
Поредният мъглив отговор. И защо да чакаме нацизма, който няма да дойде никога ?

Similar topics (5)

Отговори: 1
Прегледи: 3302

Отговори: 4
Прегледи: 3029

Отговори: 46
Прегледи: 19994