• Welcome to Българският националистически форум.
 

Феминист/ка ли сте? (анкета)

Започната от Desko, 05 Юли 2008, 18:22:46

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Феминист/ка ли сте? (анкета)

Против феминизма съм
45 (81.8%)
Феминист съм
3 (5.5%)
Феминистка съм
1 (1.8%)
Нямам мнение
2 (3.6%)
Не познавам феминизма
4 (7.3%)
Против крайния феминизъм, донякъде подкрепям умерения
0 (0%)

Общ брой гласове: 53

omerzen

За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

Absinthia

#46

Скарлет Йохансон също е еврейка...
И все пак нито Скарлет нито тези момичета, които ми показа не са изцяло еврейки. Не е природно възможно, не може улична котка да роди персийка... :-D
Ето вижте моята "любима" еврейка например!!

Красавица един път!! И леко очудена малко трудно този сурикат с огромен нос да има нормално русокосо и синеоко дете освен ако мъжът и не е бил лийбщандарт! И само при мисълта направо ми се.... :&

omerzen

Благодаря Абсинтия.   :-)

За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

BulgarianBlood

Absinthia е права в това, че феминизма е идеология, задвижвана от еврейки. Първите феминистки са били еврейки. Основната залегнала идея е да се разлага християнското семейство като се настройват типичните за патриархалното семейство полови роли една срещу друга. Феминизмът е най-добре рафиниран през периода на съществуването на Франкфуртската школа(група евреи-марксисти, които се чудят какви идеологии да измислят, за да унищожават християнските ценности).

Това, естествено, е и идеята в марксизма(което също е предимно еврейска идеология, както знаете) - да се настройват отделните групи от хора една срещу друга, за да се унищожава и променя статуквото по начина, по който е желан.

Поради това имаме и гей движението(LGBT freedom и прочие тъпотии, настройване на хомосексуални срещу хетеросексуални), комунизма(настройване на работници/пролетариат/ срещу работодатели/експлоататори/) и така нататък...

Absinthia

Ммхм, аз и за това бях постнала снимка на красавицата Роза Люксембург... :-D

Skarlet

#50
Цитат на: omerzen - 14 Дек 2010, 16:35:16
Дай още де.   :-)


Ищар Алабина - певица




Ishtar Alabina - yalla beena yalla




Редактирано от модератор: Подмяна на невалиден линк с валиден.

omerzen

Едно наше момиче - Нина Чилова.    :-)
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

Absinthia

Даа и на колко от девойките и двамата родителя са евреи? :-D На николко! Тва са глупости, все едно българка и българин да си направят дете негърче... Дори е смешно! :-D

april_z

По тая тема изглежда нищо не е писано. и аз пак четох нещо.  :mad:

Какво е феминизм?

Феминизм е идеята жената да профитира от силовите структури на държавната власт. А мъжа да му се възложи ролята на роб, за величието на жената на децета си и на държавата си.

Заради това има и особен език между жените. Те казват аз му родих ! дете.
И така той ми е длъжен роб.

Модерния хитлер е феминизма облечен в орвелски приказки.

Държавната жена, неспособна да живее самостоятелно е новия хитлер и новото робство за мъжа. Жените търсят и професии които да им правят кеф независимо дали ще могат да се издържат от тях, нали имат за издръжката своя роб мъжа. жените учат журналистика култура и прочие.. Независимо дали някой ще им плаща заплата.

Мъжете учат това което се заплаща.

Жени които си изкарват парите сами искат и те да са в предимство в системата държава и изискват да им се предоставят повече високо платени позиции без да се борят за тях. друг вид феминизм.

Мъжете в системата държава са от всякаде набутани. и жените знаят как да профитират от тази ситуация и да не позволят да има дискусия по тези въпроси.


Петкан

Ad honores

ewig_stolz

Може да се каже че подкрепям феминизмът когато става въпрос за времената когато жените не са имали право да гласуват Или са били дискриминирани по какъвто и  да е начин, това модерното е пълна простотия. Това което се изброи по горе, онази арогантност с която съвременните феминистки се смятат за по Велики от мъжете, които видите ли са едва ли не непотребни, та като стигнем до по тривиални неща като "Аз няма да готвя и да си поддържам къщата, не съм задължена да се оправя той!" Еми и да не си, какво от това! Аз пък бих вършила тея неща и даже би ми доставяло удоволствие щом ги правя за себе си и Него.
Като заключение ще кажа че всичкият смисъл който е имал или можел да има Фвминизма е крайно изхабен и се е превърнал в някаква женска радикална идеология въплърила в себе си нищо разумно, която би трябвало да бъде изкоренена.

april_z

пак четох нещо и само тука може да го кажа  :mad:

само мъжете са креативни и създават нови продукти и идеи и разрушават стари навици. креативност е типично за мъжа а не за жената. жените които след това се наместват в организирането на работата в дадена фирма не са иновативни. напротив щомто жените се наместят в фирмата иновативноста умира и фирмата се превръща в предприятия за удоволетворяването на женските угоди а не в конкурентна машина, защото жените убиват всеки който иска да въведе новации.

най често те си търсят права чрез съдии и адвокати.
но ако ги изгониш те веднага те съдят и законите са направени на тяхна страна защото те винаги могат да се оправдаят че са тормозени сексуално.

Hire a woman, hire a lawsuit.

а номерата на жените да изгонят някого от работното място са безбройни. изкарват го че мирише, плюят го по всякакви начини. жените са майсторки по мобинг защото са некадърни да създават нещо ново и иновативно и се нуждаят да се прекачат към някого и да му смучат кръвта.


Горски Пътник

Цитат на: april_z - 15 Авг 2012, 22:51:53
пак четох нещо и само тука може да го кажа  :mad:

само мъжете са креативни и създават нови продукти и идеи и разрушават стари навици. креативност е типично за мъжа а не за жената. жените които след това се наместват в организирането на работата в дадена фирма не са иновативни. напротив щомто жените се наместят в фирмата иновативноста умира и фирмата се превръща в предприятия за удоволетворяването на женските угоди а не в конкурентна машина, защото жените убиват всеки който иска да въведе новации.

най често те си търсят права чрез съдии и адвокати.
но ако ги изгониш те веднага те съдят и законите са направени на тяхна страна защото те винаги могат да се оправдаят че са тормозени сексуално.

Hire a woman, hire a lawsuit.

а номерата на жените да изгонят някого от работното място са безбройни. изкарват го че мирише, плюят го по всякакви начини. жените са майсторки по мобинг защото са некадърни да създават нещо ново и иновативно и се нуждаят да се прекачат към някого и да му смучат кръвта.


В момента всичко се е изродило, не можеш да си правиш заключения от някакви такива корпоративни ситуации.
Жената, както се вижда през последните десетилетия, може да върши почети всичко, което може да върши и мъжа.
Въпроса е, че тя не трябва да го прави, защото така се обърква естественият ред.
Възприемането на идеите на феминизма е една от основните причини светът да представлява това което е в момента.

Горда–91

Аз съм жена и бих казала,че с този феминизъм и тази еманципация си вкарваме страшен автогол.Някой по-умен от мен е казал,че силата на жената е именно в нейната слабост.Аз съм против феминизма!Да,обичам да ми отварят вратата,да ми вземат торбите от пазар,ако ми тежи,да ме глезят.
"Една страна във края на Европа - разкъсана отвсякъде е тя... Оставена на турци и мангали - това е днес България. На власт са комунисти и евреи, но малко осъзнават днес това. Че българи да сме е наша гордост, и нашата едничка свобода..."

Горянин

Против, естествено. Нали сме консервативни, каква е тая тема?? :mad: :police: