Автор Тема: ГЕРБ изгуби изборите, България ликува!!!  (Прочетена 3683 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Франкист

• банкетен революционер
  • Premium user
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2,406
Re:ГЕРБ изгуби изборите България ликува !!!
« Отговор #30 -: Октомври 26, 2010, 09:32:43 »
А ония бастуни от "кръга Монтерей" , те не са ли и те някакъв задкулисен фактор?

За бастуните от Монтерей - по-нататък!  ;-)

Неактивен Rumbata

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 425
  • Аз съм от Опозицията, която се нарича Живот!
    • Р.Н.Б.
  • Зодия: Pisces Pisces
  • Religion: Christianity-Orthodox Christianity-Orthodox
« Отговор #31 -: Октомври 26, 2010, 09:42:24 »
1. Аз не съм и не съм бил в БНС. Политически секретар съм на Общинското дружество на БНРП - Монтана.
2. Мислили сме да създадем такъв през 2008-2009 година, но не се получи, понеже имаме принципни различия по отношение на членството на България в НАТО и ЕС. На местните избори смятаме да участваме под някаква форма. По места е различно - познаваме се местни лидери на ВМРО и РЗС. С кмета на общината - също.
3. За подкрепа на един или друг кандидат решение взима ЦР на БНРП, след задълбочен анализ на личността и идеите, които изповядва. В крайна сметка, вотът е личен и всеки гласува по съвест или се въздържа от гласуване. Аз лично - при липса на националистически кандидат, бих предпочел да подкрепя кандидат на консервативната десница, а ако няма такъв читав - да се въздържа от гласуване.
4. Обединение не може да се постигне лесно - поради некои принципни различия. Би било добре и аз го желая, но виждам, че е трудно. Идеята да си сътрудничим по места и да участваме в предизборни коалиции на Местните избори засега ми се струва най-подходяща, а и на този етап - най-осъществима.
Долу комунистите и ченгетата!

Неактивен penkoTopic starter

• Registered user
  • Senior Member
  • Публикации: 694
« Отговор #32 -: Октомври 26, 2010, 10:13:20 »
Oтговор  към  румбата .

Цитат
1 .  Политически секретар съм на Общинското дружество на БНРП - Монтана.
1. Нищо  за  грешката  със  партията , значи  там  си  клечка  и  можеш  да  мислиш  щом  си  секретар  браво !

Цитат
2 . На местните избори смятаме да участваме под някаква форма.
2. Задължително  права  позиция  за  участие  в  местни  избори  .

Цитат
3. За подкрепа на един или друг кандидат решение взима ЦР на БНРП, след задълбочен анализ на личността и идеите, които изповядва.
3. Задължително  е  една  уважаваща  сама  себе  си  партия  да  има  позиция  по  всички  въпроси  и  да  агитира  своите  симпатизанти  като  декларира  официално  кой  кандидат  да  подкрепят  ако  нямат  избор  то  поне  да  призовават  да  се  гласува  за  по  малкото  зло  , не  гласуването  помага  на  ДПС  да  има  повече  проценти  а  това  за  мен  се  счита  за  предателство  за  другите  националисти  не знам  как  е  , моята  позиция  е  твърда  че  трябва  да  се  гласува  и  точка  по  въпроса .

Цитат
4. Обединение не може да се постигне лесно - поради някои принципни различия.   
4. Трудна  работа  е  да  се  преодолеят  техническите  процедури  пред  голямата  идея  за силна  и  независима  България ,   трябва  да  помислите  да  се  опитвате  да  работите  във  тази  насока  никога  не  е  късно .

Неактивен ген. Вазов

• Banned
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1,424
« Отговор #33 -: Октомври 26, 2010, 11:44:07 »
Краставите магарета през девет баира се надушват..

Неактивен цар Калоян

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 50
« Отговор #34 -: Октомври 26, 2010, 11:49:18 »
Краставите магарета през девет баира се надушват..
Правилно. Вие сте най- яркия пример.

Неактивен Amenhotep

• Pharaoh
  • Hero Member
  • Публикации: 3,527
  • Доброму, добро да прави, злому с ножа по главата!
    • Профилът ми във VBOX7
  • Зодия: Gemini Gemini
  • Religion: Christianity-Orthodox Christianity-Orthodox
« Отговор #35 -: Октомври 26, 2010, 12:26:56 »
общ  политически  блок  на  националистите  

Е как ще стане тоя номер, особено имайки в предвид ПЕРМАНЕНТНИТЕ дрязги между националистите и кървавата битка на партийните вождве, кой да води бащината чета?

Неактивен ген. Вазов

• Banned
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1,424
« Отговор #36 -: Октомври 26, 2010, 12:37:05 »
Аз ги бях изброил веднъж в този форум, стигнах до 15 файтона с 15 лидери, че даже и повече, които се ненавиждат един друг. Ама дори и да се обединят какъв ще е резултата? 1%? 1,5%? Не повече. Но те няма да се обединят, защото всеки иска да е фюрер, никой не иска да е войник. Всички искат обединение, но те да са вождовете. Ето на последните избори нали БНРП и БНС се обединиха и какво стана? Хванаха се за гушите кой да води листата, някъде даже имаше бойкоти на листи...И всеки обвинява другия в комунизъм, корупция( не че няма и такива де, като Веселин Данов от БНРП, който сега е в пандиза, Златко баретата от ОБН и т.н.) но пък в крайна сметка тия 15 файтона хора не влияят на националистите и резултатите на АТАКА.

Неактивен цар Калоян

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 50
« Отговор #37 -: Октомври 26, 2010, 14:22:35 »
Отново ще се съграся с високоуважавяния от мен генерал Вазов. На резултатите на атака не влияят националистическине партии. Те сами си влияят. Както казва народната пословица: каквото сам си направиш никой друг не може да ти го направи. та така и атакистите ще видят следващ парламент през крив макарон с под 3 процента рейтинг.

Външният дълг на България достигна 35.6 млрд. евро

Започната от Ванадий

Отговора: 3
Прегледи: 796
Последна публикация Ноември 27, 2008, 00:48:43
от Сит
Стана ли България полицейска държава?

Започната от rumena moma

Отговора: 6
Прегледи: 942
Последна публикация Ноември 22, 2010, 23:10:55
от rumena moma
България въвежда еврото през 2012 г.

Започната от Tiesto

Отговора: 0
Прегледи: 561
Последна публикация Март 02, 2012, 18:07:00
от Tiesto
България е развъдник на стари комунистически мастии

Започната от Петкан

Отговора: 9
Прегледи: 2088
Последна публикация Юли 31, 2018, 19:46:38
от Петкан
Как да се справим със турските анклави в България?

Започната от Краен националист

Отговора: 3
Прегледи: 1062
Последна публикация Декември 11, 2007, 00:48:10
от Nordwave