Автор Тема: В БСП искат български вицепрезидент с турско-арабско име?  (Прочетена 1324 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vmroTopic starter

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 7
Прочетете цялата новина тук: http://vmro.bg/index.php?option=com_content&view=article&id=1335:2010-11-09-10-17-39&catid=3:blog&Itemid=6

Зам.-областният председател на БСП в Кърджали Назми Мюмюн поиска да се издигне кандидат за вицепрезидент с турско-арабско име.

„Иска ми се с цялата отговорност и риск за коментари, на вниманието на нашата българска общественост да поставя въпроса за това, дали не сме узрели ние (БСП – б.р.), като партия, да бъдем авангард на практическата толерантност и естествено приемане на късчето от голямото българско парче - за вицепрезидент да предложим човек с ляво сърце, духом и физически част от българската нация, доказал себе си български общественик с турско-арабско име”, казва в интервю за вестник „Дума” Мюмюн, който е и член на Националния съвет на БСП.

Неактивен Исперих

• Hero Member
  • Публикации: 1,627
  • Всички комунисти под земята! (надпис в мина)
Като сме овце да им пускаме, утре не вице, а президент ще поискат :@
”Делото е свято, проклети ще бъдете, ако не продължите борбата” Г. Кондолов

Неактивен FELDMARSCHALL

• Moderator
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2,913
  • АРИЕЦ
  • Зодия: Scorpio Scorpio
Е как така да бъде "човек част от българската нация, но с турско-арабско име" ? :-k

Неактивен Rumbata

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 425
  • Аз съм от Опозицията, която се нарича Живот!
    • Р.Н.Б.
  • Зодия: Pisces Pisces
  • Religion: Christianity-Orthodox Christianity-Orthodox
Според евро-атлантиците можело. Ама аз не вервам.  :-)
Долу комунистите и ченгетата!

Неактивен Amenhotep

• Pharaoh
  • Hero Member
  • Публикации: 3,529
  • Доброму, добро да прави, злому с ножа по главата!
    • Профилът ми във VBOX7
  • Зодия: Gemini Gemini
Цитат
В БСП искат български вицепрезидент с турско-арабско име

АСАН (Алексей) Петров е техният човек!

Неактивен Rumbata

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 425
  • Аз съм от Опозицията, която се нарича Живот!
    • Р.Н.Б.
  • Зодия: Pisces Pisces
Нищо чудно.
Долу комунистите и ченгетата!

Неактивен Amenhotep

• Pharaoh
  • Hero Member
    • Профилът ми във VBOX7
Днес забелязах, че в новия проект на Гоце - "АБВ" са се наредили всевъзможни уруди - мангали от шайката на Цветелин Кънчев, комундета, политически хамелеони, чифути (днес разбрах че Емил Кало е там) и тем-подобни измекяри ... но сред цялата тая човекоподобна гняс не можах да различа нито едно турско-арабско име ...

Странно, защо ли турчаците още не са засвидетелствали вярността си към Гоце-Сирищника?

Неактивен Нестор

• Senior Member
  • Публикации: 865
А.Петров от турски произход ли е?

Неактивен Amenhotep

• Pharaoh
  • Hero Member
    • Профилът ми във VBOX7
А.Петров от турски произход ли е?

Помак е.

Неактивен FELDMARSCHALL

• Moderator
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2,913
  • АРИЕЦ
  • Зодия: Scorpio Scorpio
Защо нямало турци в проекта на гоце ли ? Ами нали сега първанката ще го играе на ляв патриот, горе долу ще се върне на позициите си от 90-те години...нищо чудно да се обърне и против ДПС, тъй като вече няма да му трябват техните гласове за да го държат на президентския "престол". Самото наименование на проекта - АБВ показва (квази)патриотичния характер, който ще търси първанов. Въпросът е колко рибки ще се хванат отново на въдицата. :-k

Неактивен rumena moma

• Premium user
  • Senior Member
  • *
  • Публикации: 883
  • OPS !
  • Зодия: Leo Leo
По повод на проекта АБВ, един отявлен комунист , непребоядисал се в прехода , казва : 
" движението на президента ще се провали и неуспехът е заложен в неговия зародиш. Чакъров определя държавния глава като пенсиониран президент, който вече няма харизма. Според съветника на бившия Първи Първанов е събрал „един катун курви, които се надвикват коя е по-честна".

« Последна редакция: Ноември 10, 2010, 17:53:01 от rumena moma »

Неактивен Death angel

• Premium user
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1,492
Създаването на АБВг-зето  е типичен пример за старата комунистическа традиция да серът в паничката от която са яли.  :-D
Няма да е зле ако Гоцето хвърли малко пръст на гроба на столетницата преди да изчезне  от политическата сцена.
По темата:
Искрено им пожелавам на бесепарите да направят тази глупост и така окончателно да се закопат.
Не падай духом, където ти падне !

Неактивен Петкан

• Banned
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 8,660
  • България преди всичко!
Прочетете цялата новина тук: http://vmro.bg/index.php?option=com_content&view=article&id=1335:2010-11-09-10-17-39&catid=3:blog&Itemid=6

Зам.-областният председател на БСП в Кърджали Назми Мюмюн поиска да се издигне кандидат за вицепрезидент с турско-арабско име.

„Иска ми се с цялата отговорност и риск за коментари, на вниманието на нашата българска общественост да поставя въпроса за това, дали не сме узрели ние (БСП – б.р.), като партия, да бъдем авангард на практическата толерантност и естествено приемане на късчето от голямото българско парче - за вицепрезидент да предложим човек с ляво сърце, духом и физически част от българската нация, доказал себе си български общественик с турско-арабско име”, казва в интервю за вестник „Дума” Мюмюн, който е и член на Националния съвет на БСП.
"Толерантността в една зверилница е равнозначна на смърт."(Николай Хайтов)
Ad honores

Неактивен Amenhotep

• Pharaoh
  • Hero Member
    • Профилът ми във VBOX7
Фелд, грешиш ... Гоце няма да го играе само ляв ...Гоце ще го играе център-ляво ище опита даприсмуче към себе си освен БСП и ДПС и другите отпадъци от център-ляво, като НДСВ и нейните производни, ЛИДЕР и т.н. маргинални агетнтурни партийки.

А иначе до Гоце винаги ще има едно турско-арабско име ... това е името ЗУРНИЕ (рожденното име на жена му - Зорка).
« Последна редакция: Ноември 10, 2010, 19:31:31 от Amenhotep »

Неактивен Нестор

• Senior Member
  • Публикации: 865
Тия от бсп много на джумбюш я подкараха политиката напоследък,какво им пречи да направят вицепрезидент и Асандокан.Много пара трябва да заделят до изборите,очертава се гласуването да е предимно срещу заплащане,освен ако не е по принуда.Затова ще ги съберат трите избора накуп--президентски,местни и парламентарни ,за икономия на черни каси.Де да правеха референдуми така,по няколко въпроса на един референдум,ама къде ти,все нямало необходимост,народа бил прост,а пък да ги избира не е прост.Пряка демокрация ли,друг път,спускат ти парашутисти измекяри с променени имена и прикрита самоличност и после ти вършеят тръни на главата.Щом един волкен успя да ни преметне ,дето го имахме за народен човек,какво остава за другите.

Ще забраня БСП със закон

Започната от Ванадий

Отговора: 0
Прегледи: 611
Последна публикация Март 30, 2009, 21:14:07
от Ванадий
Какво трябва да знае българският еврокомисар преди да спасява Европа и света?

Започната от Петкан

Отговора: 3
Прегледи: 900
Последна публикация Януари 16, 2010, 12:28:36
от Kondolov
Г-н Орешарски, срамувам се, че това са български народни представители.

Започната от Петкан

Отговора: 0
Прегледи: 603
Последна публикация Юли 06, 2013, 19:43:53
от Петкан
ГЕРБ: Никога коалиция с БСП и ДПС

Започната от Skarlet

Отговора: 1
Прегледи: 1099
Последна публикация Януари 29, 2007, 09:41:14
от Родолюбец IYI
Има 30 страници напътствия от Решетников как БСП да служи на интересите на Русия

Започната от Siegfried

Отговора: 3
Прегледи: 785
Последна публикация Октомври 09, 2017, 20:18:36
от Петкан