Автор Тема: Бой в София? между скинари и цигани?  (Прочетена 12413 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kiril Iliev

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Бой в София? между скинари и цигани?
« Отговор #70 -: Август 21, 2007, 19:33:36 »
Българският полицай е леке! Много го мързи и само лъска в колата. Докато не се смени министъра - хулиган, няма да се оправи работата. Аз мисля, че Румен Петков ги е обучил така или пък имат страх. Колкото и да са многобройни мангалите и да скочат на война и на бой, добре екипираната ни армия ще ги смазва, стига да направим война. Ами няма кой. Няма кой да предизвика война цигани - българи. Само тогава ще си очистим нацията.  :devil:

ква война бе,хубаво ли щи е някой да очисти някой твой близък заради твойте глупости.трябва истинска полиция.види ли мангал с брадва стреля и тва е,след втория учистен манго и ще си кротуват!

Неактивен Kiril Iliev

• Forum Member
  • **
« Отговор #71 -: Август 21, 2007, 19:36:41 »
Това сега щее още един предизборен ход,чрез антибългаризъм и антинационалистическдиалектика управляващите да накарат вече почти отказващите се от тях цигани да гласуват за тях,както и с обновените митове и истории за"сапуна" на който националистите сме щели да ги правим и тем подобни!
Същност репликата няма нищо общо със сапуна. Расате на един негов митинг казал - "Циганите на Сатурн", а медиите са го разбрали по грешно, както и циганите неразбиращи български.

Скинхедс са хубава организация и дори малко съжалявам, че те не са участвали в сбиването. Ако наистина е имало Скинхедс, мангалите не би трябвало да са живи! Скинхедс бият и не си поплюват. Участвал съм в сбивания на тяхна страна и знам как се бие обезверен скинар.

въпроса е че скинарите мразят бнс!!

Неактивен ничо

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 73
« Отговор #72 -: Август 22, 2007, 04:37:36 »
Полицията се изпраща при подобни вълнения за да наблюдава по план ли върви побоят над българи и ако някой бял успешно се съпротивлява срещу нападнала го група роми да бъде бързо повален с палките и оставен на доовършаване от циганската сган.

Слушайте Йозер!

Неактивен Индивидуалист

• Adviser
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2,814
  • Не бойте се!
  • Зодия: Virgo Virgo
  • Religion: Christianity-Other Christianity-Other
« Отговор #73 -: Август 23, 2007, 08:03:57 »
така е ничо -прав си брат-както е тръгнало още от 1944 г -най-мързеливите и тъпи необразовани хора са станали полицаи,милиционери де , и така с малки изключения до ден днешен и за пари не на цигани и дпс ще служат ами и родителите си ще утрепят.срам и позор за човешкото в човека.
Има Бог, значи има и надежда!
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

Неактивен BGRocker

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 122
  • Bastard, who love Bulgaria
    • http://www.acdcrocks.com/
  • Зодия: Taurus Taurus
« Отговор #74 -: Август 23, 2007, 15:39:57 »
Кирилиев нали ги виждаш, че онея чернилки правят бойни бригади и се въоражавата с каквото намерят и атакуват по улиците като партизани. А полицая к'во чака само някоя циганка да му напраи една свирка и да си замълчи за това, което е видял! Не трябва така  :eusa_naughty:! Трябва да се премахват катуните и да се избият циганите, като се подберат да се запазят тези, които имат добро образувание и тези, които имат добър стаж, защото такива макар и около 2-3 % има. Доколкото до загубите на близки - във всяка война има жертви, да не мислиш, че Ботев едно време (както и други хайдути и революционери) им е пукало дали ще останат живи? Не те са знаели , че ще загинат заради каузата - България да е свободна. Бих приел всяка жертва , най-вече своята стига с това поне малко да допринеса към освобождаването на българите от циганската тирания.
България и рока Над Всичко
We Rock

В името българско се кълна и Боже мой - без пощада. Да смажа врага или да мра - това да бъде моята награда.
Целуни ми задника, ако не ме харесваш - не ми пукa

Неактивен BGRocker

• Forum Member
  • **
« Отговор #75 -: Август 23, 2007, 15:53:14 »

И с право ги мразят. Скинарите обичат всичко българско и родно и много ясно, че ще мразят човек, който е сменил българската си фамилия с тази на някакъв боклук, само и само, за да се прекланя на измисления идол - Тан Га Ра. Расате и аз го мразя, но ако напусне БНС ще бъде по-дбора организация без него. В Габрово и по-други места момчетата са много свестни.
We Rock

В името българско се кълна и Боже мой - без пощада. Да смажа врага или да мра - това да бъде моята награда.

Неактивен Kiril Iliev

• Forum Member
  • **
« Отговор #76 -: Август 23, 2007, 17:07:49 »

И с право ги мразят. Скинарите обичат всичко българско и родно и много ясно, че ще мразят човек, който е сменил българската си фамилия с тази на някакъв бок..., само и само, за да се прекланя на измисления идол - Тан Га Ра. Расате и аз го мразя, но ако напусне БНС ще бъде по-дбора организация без него. В Габрово и по-други места момчетата са много свестни.

съгласен съм с теб,аз нямам нищо против момчетата от бнс,просто проблема е че ги водят по кривия път.

Неактивен BGRocker

• Forum Member
  • **
« Отговор #77 -: Август 23, 2007, 17:23:27 »
Те са свестни и могат сами да се справят с предзвикателствата на национализма. Нека свалят Расате. На мене ми предлагаха да членувам, но отказах, заради Расате. Не съм против срещу гвардията, но нека бъде самостоятелна и дори незаконна!
We Rock

Неактивен Исперих

• Hero Member
  • Публикации: 1,632
  • Всички комунисти под земята! (надпис в мина)
« Отговор #78 -: Август 23, 2007, 18:43:52 »
...."Междувременно от "Евророма" в Пазарджик съобщиха, че до дни ще бъде регистрирана Организация на малцинствата за отбрана от насилие (ОМОН), която ще пази ромите от посегателство."

http://dnes.dir.bg/2007/08/23/news2027110.html#sepultura
”Делото е свято, проклети ще бъдете, ако не продължите борбата” Г. Кондолов

Неактивен Индивидуалист

• Adviser
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2,814
  • Не бойте се!
  • Зодия: Virgo Virgo
  • Religion: Christianity-Other Christianity-Other
« Отговор #79 -: Август 23, 2007, 18:50:37 »
Това са методите на изпечените крадци и мошеници от бкп-бсп --за да не мислим за ужасяващите цени,които ни заляха като потоп-сега се раздухва всеки ден и ти натикват пред очите и ушите проблема с циганите за да се страхуваме, които все не ги "интегрираме" и трябва да се чустваме виновни --абе що не си таковате таковънката...циганите са най-верния клонинг на бсп-изкопирал всичките им тарикатлъци и лайна
Има Бог, значи има и надежда!
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.