Автор Тема: ЩО е ТРАКЕДОНИЗЪМ и кой ни го налага?  (Прочетена 40186 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен SiegfriedTopic starter

• Premium user
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1,925
  • Religion: Christianity-Catholic Christianity-Catholic
Re: ЩО е ТРАКЕДОНИЗЪМ и кой ни го налага?
« Отговор #45 -: 20 Яну 2016, 18:15:23 »
И все пак фонетично се изписва Сигфрид. Аз за него знам от източници на английски език, затова така го пиша, фонетично. Обиждай ме, обиждай се, викай модераторите, води ме на съд, каквото искаш прави.

Ние сЯ за английски правопис и граматика ли си говорихме и спорихме, или за български провопис и граматика  :lol: , "би ли ме осветлил", според мен май беше за БЪЛГАРСКИ провопис и граматика...  ?!  :laugh-1:

Само да ти напомня, че това е БЪЛГАРСКИят(националистически) форум, а не АНГЛИЙСКИ .....форум ! В БЪЛГАРСКИТЕ ФОРУМИ се пише по БЪЛГАРСКИТЕ правила за ПРАВОПИС и ГРАМАТИКА, а не по английските, РУСКИте, монголските, или мангалските правила за ПРАВОПИС и ГРАМАТИКА, четеш ли внимателно  ?!   

Ти да не си се объркал, че си влезнал в нЕкой английски форум :laugh-1:, или по - скоро, У некой РУСКИ форум, след като знаем любовта ти към руските манипулативни теории за българският произход, като ТРАКЕДОНИЗМА ?! :laugh-1:   

PS Неграмотнико на БЪЛГАРСКИ НИКът ми се пише ЗИГФРИД , отпред с буквата - З, а НЕ с буквата -  С !!! 

Ако продължиш ОБИДНО да изписваш НИКът ми с буквата С отпред, вместо с буквата -  З,  ще се наложи да се обърна към администраторите на форумът, защото ти очевидно си скаран с четенето, но ако беше прочел правилата на форумът щеше да установиш, че за обидно изписване на ник се налагат определени санкции към нарушителите, какъвто в случаят (с ОБИДНОТО изписване на НИКът ми) си ти  !!!   
« Последна редакция: 20 Яну 2016, 18:30:33 от Siegfried »
Да ЖИВЕЕ 9-ти ЮНИ, да ЖИВЕЕ Цанков !
Истинският БългАрски Химн Шуми Марица;

"Аз" - Дарий, Цар Велик, Цар на Царете, Цар на много народи, син на Хистасп, Ахеменид, Персиец, син на Персиец, Ариец от Арийския род !

Българио, за тебе тѣ умрѣха, една бѣ ти достойна зарадъ тѣхъ, и тѣ за тебъ достойни, майко, бѣха !

Неактивен Мокабор

• Premium user
  • Forum Member
  • *
  • Публикации: 198
« Отговор #46 -: 20 Яну 2016, 19:03:27 »
Ако продължиш ОБИДНО да изписваш НИКът ми с буквата С отпред, вместо с буквата -  З,  ще се наложи да се обърна към администраторите на форумът, защото ти очевидно си скаран с четенето, но ако беше прочел правилата на форумът щеше да установиш, че за обидно изписване на ник се налагат определени санкции към нарушителите, какъвто в случаят (с ОБИДНОТО изписване на НИКът ми) си ти  !!!

Обърни се!

Цитат
Ние сЯ за английски правопис и граматика ли си говорихме и спорихме, или за български провопис и граматика  :lol: , "би ли ме осветлил", според мен май беше за БЪЛГАРСКИ провопис и граматика...  ?!  :laugh-1:

Само да ти напомня, че това е БЪЛГАРСКИят(националистически) форум, а не АНГЛИЙСКИ .....форум ! В БЪЛГАРСКИТЕ ФОРУМИ се пише по БЪЛГАРСКИТЕ правила за ПРАВОПИС и ГРАМАТИКА, а не по английските, РУСКИте, монголските, или мангалските правила за ПРАВОПИС и ГРАМАТИКА, четеш ли внимателно  ?!   

Ти да не си се объркал, че си влезнал в нЕкой английски форум :laugh-1:, или по - скоро, У некой РУСКИ форум, след като знаем любовта ти към руските манипулативни теории за българският произход, като ТРАКЕДОНИЗМА ?! :laugh-1:   

PS Неграмотнико на БЪЛГАРСКИ НИКът ми се пише ЗИГФРИД , отпред с буквата - З, а НЕ с буквата -  С !!! 

Ако някой е скаран с граматиката и правописа, то това определено си ти. Да можеше да се видиш отстрани...

А сега престани да сменяш темата и доказвай, че Българите не произхождаме от коренното население по земите ни (т.нар. Траки).
Най-добрият син на своето отечество е онзи, който в дясната си ръка държи пушка, а в лявата - книга.

• Premium user
  • Hero Member
  • *
« Отговор #47 -: 20 Яну 2016, 19:19:10 »
Обърни се!

Ако някой е скаран с граматиката и правописа, то това определено си ти. Да можеше да се видиш отстрани...

А сега престани да сменяш темата и доказвай, че Българите не произхождаме от коренното население по земите ни (т.нар. Траки).

Кой да се обърне :laugh-1:, та как се казвах аз, че нещо "не мога да се сетя" :laugh-1:, ама не както в мангалия, пардон в Ингелизия фонетично  английските мангали изговаряли името ми с буквата сЪ, а искам да знам, как правилно на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК се изписва името ми , или..... Зиг........., хайде неграмотнико........, или да ти  напшиша въпросът ми на майчин (тракийски/фракийский язык :laugh-1:) език :laugh-1:,  один, два, три и името ми е,  :laugh-1: (забравих че трябваше да ти го напиша на майчиният ти тракийски язык) ,..... меня зовут..... Зи.......  :lol:
« Последна редакция: 20 Яну 2016, 19:28:12 от Siegfried »

"Аз" - Дарий, Цар Велик, Цар на Царете, Цар на много народи, син на Хистасп, Ахеменид, Персиец, син на Персиец, Ариец от Арийския род !

Българио, за тебе тѣ умрѣха, една бѣ ти достойна зарадъ тѣхъ, и тѣ за тебъ достойни, майко, бѣха !

Неактивен Мокабор

• Premium user
  • Forum Member
  • *
« Отговор #48 -: 20 Яну 2016, 19:27:28 »
Кой да се обърне :laugh-1:, та как се казвах аз, че нещо "не мога да се сетя" :laugh-1:, ама не както в мангалия, пардон в Ингелизия фонетично  английските мангали изговаряли името ми с буквата сЪ, а искам да знам, как правилно на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК се изписва името ми , или..... Зиг........., хайде неграмотнико........, или да ти го напшиша на майчин (тракийски/фракийский язык :laugh-1:) език,  один, два, три и името ми е,  :laugh-1: забравих че трябваше да ти го напиша на тракийски язык,   меня зовут..... Зи....... :laugh-1:

Не сменяй темата, не избягвай въпросите, дръж се сериозно, Сигфрид.
Най-добрият син на своето отечество е онзи, който в дясната си ръка държи пушка, а в лявата - книга.

Неактивен Мокабор

• Premium user
  • Forum Member
  • *
« Отговор #49 -: 20 Яну 2016, 19:33:41 »
Наистина ми е интересно, докога ще продължаваш да се хващаш за най-малкото, стига да не говориш по темата? Едно нещо не си казал за произхода на българите от близо 10 поста, да не говорим за това дали си казал нещо свястно.

Ще говориш ли по темата или ще я избягваш постоянно?

• Premium user
  • Hero Member
  • *
« Отговор #50 -: 21 Яну 2016, 13:16:56 »
Наистина ми е интересно, докога ще продължаваш да се хващаш за най-малкото, стига да не говориш по темата? Едно нещо не си казал за произхода на българите от близо 10 поста, да не говорим за това дали си казал нещо свястно.
Ще говориш ли по темата или ще я избягваш постоянно?

На какъв език ще ти е по лесно да разбереш, за да ти го напиша. на английски, или фонетично през английски с български букви да ти напиша,  че тази тема НЕ е за произхода на българите !
Незнам колко прост тракийско/сКлавянски индивид треябва да си,  за да не можеш в продължение на месеци да прочетеш, че темата е за тракедонизма(и заглавието много ясно го показва), а не за произхода на българите, има достатъчно теми във форума за произхода на българите, надявам се най - накрая да успееш да ги намериш и да прочетеш, какъв по - точно е произхода на българите !
Пак ти повтарям,  тази тема НЕ е за произхода на българите,  темата много ясно е формулирана и в заглавието си(е разбира се не е формулирана фонетично от английски, или на тракийско-славянски език) , или темата е:  ЩО е ТРАКЕДОНИЗЪМ/какво е тракедонизъм и кой ни го налага, ако все още не си успял да разбереш, че тази тема НЕ е за произхода на българите  се опасявам, че нито английски, нито тракийски, или славянски лекар ще могат да ти помогнат да го разбереш, даже и фонетично  !!!

PS  Прочети линкчето отдолу, убеден съм че ще е доста поучително за теб , само да допълня, че вeстник  “Зора”  е собственост на комунистическият престъпник Димитър Иванов"гестапото", последният  началник на РЕПРЕСИВНИЯТ  Шести отдел на  Шесто управление на Държавна сигурност по време на комунизма, а отправящият нападките по Ст.н.с., д-р Петър Добрев е неграмотният комунист, рубладжия, атАкист Станислав Станилов. От 1986 година другаря Станилов е агент на комунистическата Държавна сигурност, той е и Академик по славянска археология :laugh-1:, като не забравяме, че на територията на България до момента няма открито и едно автентично славянско селище !!! Приятно четене .....
https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=5&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjQ8_nm6LrKAhWLBSwKHUucAEAQFghwMAQ&url=http%3A%2F%2Fwww.protobulgarians.com%2FStatii%2520ot%2520drugi%2520avtori%2FPetar%2520Dobrev%2520-%2520otgovor.htm&usg=AFQjCNGpzxVP3IExVwPKU_tFzxZz_IHutw
« Последна редакция: 21 Яну 2016, 13:57:06 от Siegfried »

Неактивен Мокабор

• Premium user
  • Forum Member
  • *
« Отговор #51 -: 21 Яну 2016, 22:11:09 »
На какъв език ще ти е по лесно да разбереш, за да ти го напиша. на английски, или фонетично през английски с български букви да ти напиша,  че тази тема НЕ е за произхода на българите !
Незнам колко прост тракийско/сКлавянски индивид треябва да си,  за да не можеш в продължение на месеци да прочетеш, че темата е за тракедонизма(и заглавието много ясно го показва), а не за произхода на българите, има достатъчно теми във форума за произхода на българите, надявам се най - накрая да успееш да ги намериш и да прочетеш, какъв по - точно е произхода на българите !
Пак ти повтарям,  тази тема НЕ е за произхода на българите,  темата много ясно е формулирана и в заглавието си(е разбира се не е формулирана фонетично от английски, или на тракийско-славянски език) , или темата е:  ЩО е ТРАКЕДОНИЗЪМ/какво е тракедонизъм и кой ни го налага, ако все още не си успял да разбереш, че тази тема НЕ е за произхода на българите  се опасявам, че нито английски, нито тракийски, или славянски лекар ще могат да ти помогнат да го разбереш, даже и фонетично  !!!

PS  Прочети линкчето отдолу, убеден съм че ще е доста поучително за теб , само да допълня, че вeстник  “Зора”  е собственост на комунистическият престъпник Димитър Иванов"гестапото", последният  началник на РЕПРЕСИВНИЯТ  Шести отдел на  Шесто управление на Държавна сигурност по време на комунизма, а отправящият нападките по Ст.н.с., д-р Петър Добрев е неграмотният комунист, рубладжия, атАкист Станислав Станилов. От 1986 година другаря Станилов е агент на комунистическата Държавна сигурност, той е и Академик по славянска археология :laugh-1:, като не забравяме, че на територията на България до момента няма открито и едно автентично славянско селище !!! Приятно четене .....
https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=5&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjQ8_nm6LrKAhWLBSwKHUucAEAQFghwMAQ&url=http%3A%2F%2Fwww.protobulgarians.com%2FStatii%2520ot%2520drugi%2520avtori%2FPetar%2520Dobrev%2520-%2520otgovor.htm&usg=AFQjCNGpzxVP3IExVwPKU_tFzxZz_IHutw

Не може да пишеш за "тракедонизма", да си измисляш глупости, и да ги приписваш като вярвания на другите. Явно темата е място, където да си избиваш комплексите и да се заяждаш. Предишната страница писа за иранския ни произход, отговорих ти на глупостите, ти млъкна, а сега не можело да се пише за произхода тук, не било това темата...

Македонизъм =/= "Тракедонизъм"

Връзката съществува само в твоята заблудена глава, и ми е ясно че тя, както и всички други глупости, които си си набил в главата, никога няма да излязат от там. Ти си един фанатик, неспособен на дискусия, и когато някой прояви воля граничеща с мазохизъм и ти прочете коментарите и им отговори, ти подвиваш опашка и почваш да лаеш по друга тема.

"Тракедонизма" няма как да го обориш и затова го заливаш с долни и глупави клевети. Не правиш услуга на Иранската теория.

А и продължавай да наричаш други българи мангало-траки, славяни, руснаци, склавини, и какво ли още не. Отлично анти-българско поведение.

• Premium user
  • Hero Member
  • *
« Отговор #52 -: 22 Яну 2016, 12:18:38 »
Не може да пишеш за "тракедонизма", да си измисляш глупости, и да ги приписваш като вярвания на другите. Явно темата е място, където да си избиваш комплексите и да се заяждаш. Предишната страница писа за иранския ни произход, отговорих ти на глупостите, ти млъкна, а сега не можело да се пише за произхода тук, не било това темата...
Македонизъм =/= "Тракедонизъм"
Връзката съществува само в твоята заблудена глава, и ми е ясно че тя, както и всички други глупости, които си си набил в главата, никога няма да излязат от там. Ти си един фанатик, неспособен на дискусия, и когато някой прояви воля граничеща с мазохизъм и ти прочете коментарите и им отговори, ти подвиваш опашка и почваш да лаеш по друга тема.
"Тракедонизма" няма как да го обориш и затова го заливаш с долни и глупави клевети. Не правиш услуга на Иранската теория.
А и продължавай да наричаш други българи мангало-траки, славяни, руснаци, склавини, и какво ли още не. Отлично анти-българско поведение.

Древен тракиецо,  когато "човек" има по - голямо самочувствие отколкото трябва и това самочувствие е без абсолютно никакво покритие, това обикновенно е печално за самонадценилият се тракийски,  а според теорията на тракедонизма тракиец  =  славянин, тоест за самонадценилият се сКлавянски индивид ! 

др "професор" по тракийско/сКлавянска история, прочете ли ЛИНКА, който ти постнах, убеден съм, че не си го прочел, защото ако беше си направил труда да го прочетеш, нямаше да продължаваш да лееш глупост след глупост и да се излагаш като тракийска кифладжийка  !

Очевидно е че наглостта ти няма граници, и тази наглост е обяснима чрез произходът ти, защото свръх самочувствието без покритие е присъщо единствено при  представителите на народите определяни като -  Untermensch !  Възпитанието ти се набива на очи и от факта,  че вчера влезе във форума, но от първият си пост (от безсилие, злоба и омраза), започна да обиждаш и лъжеш ?!  :laugh-1:   
Терес славянски, би ли ми показал поста ми къде съм бил писал за Иранския произхода на българите, а ти си отговорил на "глупостите" ми :laugh-1: и аз "изплашен съм подвил" опашчица и съм бил "млъкнал"  ?! :lol:  Вологъз фракийский, Ше ме умориш от смЕх бе :lol:, ще ми покажеш ли къде по - точно е този твой убийствен пост с който  разбиваш  теорията за Иранският произход на българите :laugh-1: !  От няколко дена с нетъппение очаквам да ми покажеш този твой убийствен Исторически и научно издържан пост, с който като академикът по славянска археология - Станислав Станилов "разбиваш" :laugh-1:  теорията за Иранския произход на българите ?!  :lol::lol::lol:

PS Когато бял възпитан човек неволно,  в твоят случай по - скоро от неграмотност,  сгреши правописно някоя дума, или име, възпитаният бял човек обикновенно признава грешката си и поднася своите извинения(и започва да пише  ПРАВОПИСНО ПРАВИЛНО името което е сгрешил), а не започва като ЦИГАНИН да търси малоумни оправдания и обяснения(че фонетично, АНАЛитично, и тн и тн в Ингелизия, Казахстан,  Мангалистан....  това име се пишели ПО ТЕХНИТЕ ПРАВОПИСНИ ПРАВИЛА в началото на думата....,  с ер голям......),  само и само за да не си признае и най - важното, за да НЕ се извини за грешката си ?! 

:lol: Мили ми тракиецо/сКлавянин,  Аз съм БЪЛГАРИН, и всякакви циганообразни племенца, като тракийци и славяни  за мен са обиковенни непълноцени цигански етноси !
Виждам обаче,  че ти нещо много се притесняваш за тези циганообразни етноси(нямащи нищо общо с нас българите, с теб очевидно имат общо :laugh-1:) в случая тракийците населявали земите ни преди няколко хилядолетия, но още повече ме притеснява положителното ти отношението ми към долният циганообразен АЗИАТСКИ непълноценен етнос руснЯците-сКлавяни ?!  Ти сЯ руски защитник и руски националист ли се явяваш :laugh-1:, че защитаваш циганооразната непълноценна сКлавянска АЗИАТСКА ТОР руснЯците  ?!   :laugh-1:
« Последна редакция: 22 Яну 2016, 12:48:50 от Siegfried »

• Premium user
  • Hero Member
  • *
« Отговор #53 -: 22 Яну 2016, 14:30:41 »

сКлавянизъм = Македонизъм = Тракедонизъм,  са манипулативни творения на един антибългарски пропаганден център с централа мАсква - рАсия !!!

След 09.09.44г. комунистите смазахте българският народ, като наложихте мръсните ви  антибългарски помии на световният интернационализъм и комунизъм,  като македонизма, след това измислихте че българите не били българи, а били някакви си славяни. След 10.11.89г. като видяхте че смехотворните ви съветски теороии бяха напълно научно оборени от истинските български учени, рублофилите измислихте новата руска помиярска антибългарска доктрина  - тракедонизма, който отново поставихте на едно с любимото ви СЛАВЯНСТВО, славянска култура и история, само не успяхте да обясните как и защото според руските теории Аспарух дошъл тук с няколко  хиляди  човека, и с тези няколко хиляди човека  много интересно победил стотиците хиляди Византийски войни и кръстил държавата ни на балканите, насред Византия  и с името България, а не славяния, тракияния, или македония !

И до днес чета и се чудя, как разни “официални” червени"учЕни" (и неофициални червени "учЕни" като теб),  “учено” ни обясняват/е как Ние- българите сме дошли на малките си кончета отвъд Дунава, разбили сме византийците и сме основали “първата” Българска държава ?!?! А един “ велик ” български държавник, с не дотам български произход постанови през 1981 година да се празнуват 1300г. от основаването на България ?!  И съответно това стана основата на комунистическите учебници по история, и същата РУСКА помия за съжаление и до ден днешен се изучава в "българските" училища !

Да ама аз не разбрах,  как така преди това е имало Велика БългАРИЯ, как така KANASUVIGI Espor(Аспарух) е от рода Тhulo(Дуло), пък ние нямаме нищо общо с оная ВЕЛИКА Арийска България , която е съществувала векове преди Христа !!!??? Още повече се чудя и не рaзбрах,  как така тия страшни българи дошли на балканите толкова малко на брой(около 10 000 :laugh-1:), но разбили византийската армия и основали държавата си България НАСРЕД Византия, но след това ей така тихо и безславно се претопили в славянското/тракийско море ?! А тия славяни=траки били склави(sclavi) - превод от Латински = Роби, така и не разбрах кой пръв е дошъл по тези места, славяните, траките,  или ние българите. Защото май първи сме били ние българите.
Ами тогава славяните трябва са победили българската войска и да са заробили нас българите, а след това да са ни претопили и като етнос ! А защо славяните Не са променили името на държавата ни, примерно на славяния,или на тракедония  ?!  "Въпроси, въпроси, въпроси",  на които червените комунистически манипулатори и учeни на Кремъл, няма как да ви отговорят, защото те НЕ СА БългАРИ, а преди всичко са руски ПОДЛОГИ и те, както последователите и децата им са основния проводник на СЛАВЯНОФИЛИЯТА и на най -  новият Кремълски-АНТИбългаризъм - ТРАКЕДОНИЗМА. за всички тези червени кремълски Родоотстъпници,  ИСТИНСКАТА ИСТОРИЯ на нашата БЪЛГАРИЯ е САМО ТАЗИ,  която е НАПИСАНА от Господарите им в МаСКВА !!!

Няма НИТО ЕДИН роден или чужд извор, който да говори за покръстването на два народа -   “славянски” и български, или тракийски и български  а се говори само за българи и български народ (за повече подробности виж в интернет “ Колко народа покръства Борис “ от Никола Църцаров).
Няма византийски, Римски, или друг чужд извор,  в който при преговори да се сключва договор със “славяно-българска, или тракийско- българска държава”,  винаги се говори за българи и България.  Също така няма нито един чужд или наш извор в който да се споменава за ПРАбългари, траки, славяни и ханове, а навсякаде се говори само за БЪЛГАРИ и владетелят на БългАриите( а не на траките, или славяните)  !!!

Иранските народи произлизат от древните арийци или арии. Името Иран произлиза от думата Арианам, . -  Земята на Арийците !
Името на Персия е променено на "Иран" през 1935 г. - като по-обединяващо за арийското население. "Иран" идва от старата форма "Арианам" - "Земя на арийците". Самите персийци отдавна наричат своята страна така, а от 1935 г. официално налагат това име и пред останалия свят. Днес Иран е една от малкото страни по света, която официално почита арийския си произход.
Още древните персийски царе пр. Хр. се титуловат "Цар на арийците".
В гробницата на Дарий І, до древната столица Персеполис, под огромен барелеф стои надпис, който гласи:
"Аз - Дарий, цар велик, цар на царете, цар на много народи, син на Хистасп, Ахеменид, персиец, син на персиец, ариец от арийски род..."

При иранските народи; перси, източноиранци има традиция за двойно наименуване на владетелите. При възкачване на престола, всеки владетел от Персия и Мидия задължително е изоставял своето детско и младежко име и получавал ново официално име.

Български канове и царе също като Персийските и ирански владетели имат по две, някои даже по три имена: Курт – Кубрат, Бат Баян – Безмер, бат Органа - Гостун, родът Дуло, Аспарух - Еспор - Батой, Тервел - Изот, Кормисош - Добруц, Звинич -Персиян, Борис - Богорис, Симеон - Лавас, Крум – Каран , Иван - Асен  I.......
При иранските народи; перси, източноиранци има традиция за двойно наименуване на владетелите:
http://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0CCMQFjAB&url=http%3A%2F%2Fwww.protobulgarians.com%2FStatii%2520za%2520prabaalgarite%2FProzvishta-1.htm&ei=dUShU8HnIKP_ygP50IK4DA&usg=AFQjCNFMLM5XVWh5VQoZjqpk1g9fy5mrRA

Бил ли е Ирник „шах-ин-шах/цар на царете” на Персия :
http://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=6&ved=0CDsQFjAF&url=http%3A%2F%2Fborislav.digicom.bg%2Fstatii%2Firnik%2FIrnik.html&ei=tkOhU5vbNKq7ygPLv4HYBg&usg=AFQjCNGVYi6dtxqzvSv9IUaBF92khOip1w&bvm=bv.69137298,d.bGQ&cad=rja

ДРЕВНИЯ БЪЛГАРСКИ ЕЗИК

Мадарският и Модарският Конник - Уникално съвпадение, или нещо повече
https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwj8lcS987zJAhVCYA8KHdswBnkQFggiMAA&url=http%3A%2F%2Fsamoistina.com%2F2%2Fmadarskikonnik.htm&usg=AFQjCNHIb3G5J_TeEOcYlcPQrSoyOvYiEA

Нови доказателства за арийския произход на Българите
https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwj1pt6mrr3KAhWGiSwKHWztB7oQFggfMAA&url=http%3A%2F%2Fwww.rozetabg.com%2F%25D0%25BD%25D0%25BE%25D0%25B2%25D0%25B8-%25D0%25B4%25D0%25BE%25D0%25BA%25D0%25B0%25D0%25B7%25D0%25B0%25D1%2582%25D0%25B5%25D0%25BB%25D1%2581%25D1%2582%25D0%25B2%25D0%25B0-%25D0%25B7%25D0%25B0-%25D0%25B0%25D1%2580%25D0%25B8%25D0%25B9%25D1%2581%25D0%25BA%25D0%25B8%25D1%258F-%25D0%25BF%25D1%2580%25D0%25BE%25D0%25B8%25D0%25B7%2F&usg=AFQjCNGP7ho439ZmxhDSspj605HYxQuheg

.....Обориха се три основни тези, които сме учили в училище, казва д-р Стоилов, член на експедицията:

- Първата е, че Българският народ е изключително генетично разнообразен, т.е. една мозайка, в която всеки от нашествениците е оставил по нещо. Това не е така.

- Второто важно нещо е, че В НИТО ЕДНА ПРОБА НА БЪЛГАРИ, изследвани до момента, НЕ СА ОТКРИТИ АЗИАТСКИ ГЕНИ.

- И третото, най-интересното е, че ние стоим много далеч от славяните/траките. Ако докажем, че нашата народна медицина е тъждествена със старата персийска медицина, то до голяма степен няма да има какво повече да се доказва, казва д-р Стоилов, член на експедицията.

Орелът на Аспарух e от Персия ? Прототипи на фигурката, открити в Иран, развенчават мита, че е подарък на Кана от Византия:
https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=11&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiJmOKn5bzJAhXE_g4KHbIjBisQFghYMAo&url=http%3A%2F%2Fspisanie8.bg%2F%25D1%2580%25D1%2583%25D0%25B1%25D1%2580%25D0%25B8%25D0%25BA%25D0%25B8%2F%25D0%25B8%25D1%2581%25D1%2582%25D0%25BE%25D1%2580%25D0%25B8%25D1%258F%2F2-%25D0%25BE%25D1%2580%25D0%25B5%25D0%25BB%25D1%258A%25D1%2582-%25D0%25BD%25D0%25B0-%25D0%25B0%25D1%2581%25D0%25BF%25D0%25B0%25D1%2580%25D1%2583%25D1%2585-e-%25D0%25BE%25D1%2582-%25D0%25BF%25D0%25B5%25D1%2580%25D1%2581%25D0%25B8%25D1%258F.html&usg=AFQjCNFkp7Q-Y3EONBBauhATslD9YworLw

Над 1000 са персийските думи, запазени в българския език, от древни времена
https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiVvL6C57zJAhUFYQ8KHbGRALQQFggiMAA&url=http%3A%2F%2Fwww.focus-news.net%2Fopinion%2F0000%2F00%2F00%2F17889%2F&usg=AFQjCNFOUdGumBIYlrIjFZllPUTo34gGfw

ДНК в подкрепа на теорията за произход на българите от Памир
https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=5&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwielNT977zJAhUHvA8KHdJJCVkQFghAMAQ&url=http%3A%2F%2Fhistory.rodenkrai.com%2Fnew%2Fakcenti%2Fdnk_v_podkrepa_na_teoriqta_za_proizhod_na_bylgarite_ot_pamir.html&usg=AFQjCNGSLaHjt3ohiNzCbqkbXpUldiyh-Q

"Древнобългарският календар е най-съвършенният в света. Това е признато официално от ЮНЕСКО.    Последните изследвания показват, че началото на календара е през 5505 пр. Хр.   С 12 годишния си цикъл календарът прилича на китайския, но е по древен и по скоро е негов първоизточник." 

Колко са прости тия от Юнеско, как не са се сетили, че календарът не е български, а е древноТРАКИЙСКИ :laugh-1:,  какви изобщо са тия древни българи, според теорията на Кремъл - тракедонизма, траките са истинските  българи, разбира се те говорят на славянски, по - точно на древен РУСКИ език,  а народ българи, съществува само в кухите глави на "простите" Историци Иранисти, нали така Мокабор ? :laugh-1:

Прчети какво казва д-р Гьобелс и дано се сетиш, какво целят руснЯците с поредната си антибългарска помия, (която и ТИ като истински Александър Матросов, защитаваш) - ТРАКЕДОНИЗМА!!!
« Последна редакция: 22 Яну 2016, 15:24:41 от Siegfried »

• Premium user
  • Hero Member
  • *
« Отговор #54 -: 22 Яну 2016, 15:22:48 »

др тракедонист, понеже съм убеден, че отново няма да прочетеш и ред от всички доказателства които съм постнал отгоре като линкове(от научните експедиции в Иран и Афганистан), искам да ми кажеш кога най - накрая ще изложиш научните ДОКАЗАТЕЛСТВА, а не съветските си фантасмагорични Кремълски теории,  че българите били тракийци, КОГА ?

Искам ДНК тестове ДОКАЗВАЩИ, че днешните българи на 100% сме с еднакво ДНК с древните тракийци,  като се надявам в мАсква да имате матРЯл за съпоставка(както подобни ДНК доказателства бяха донесени от територията на древна Персия, от експедицията Ариана).
Искам археологически ДОКАЗАТЕЛСТВА и артефакти ДОКАЗВАЩИ съветската ви  теория,  искам археологически Паметници на които има БЪЛГАРСКИ ВОЙНИ,  или просто българи, които са издълбали в камъка, че не СА българи, а са тракийци :laugh-1:, искам  научни факти(както аз съм ти пуснал линкове на наши учени от научните ни експедиции  в Иран и Афганистан) , искам научни ДОКАЗАТЕЛСТВА с примери(както аз съм ти пуснал подобни научни примери в линковете)  че днешният български език не е Ирански - персийски език, или езика Авеста,  а е някакъв си тракийски език, който според тракедонистката Кремълска теория, си е просто  -славянскЪЙ ЯзЪЙк ! :laugh-1:   

Явно на всички българи, освен на теб ни е известно, че едно от стратегическите направления на Русия за дестабилизиране на България е създаването на "тракийски етнос", в паралел на създадения в руските етнически лаборатории "македонски етнос" ! Или твърдиш, че русия НЕ е създателка на македонският етнос, искам ясен и еднозначенОТГОВОР, русия ли съзаде македонският етнос ?

Преди руските стратези използуваха правешката принцеса Людмила Живкова за тази пропаганда, заедно с КГБ/КДС агентите Александър Фол и Божидар Димитров. През последните години руското разузнаване е създало вече богато спонсорирана агентурна шайка наречена "Спароток", която работи на територията на България и масово разпространява(В ТОВА ЧИСЛО ПОПАДАШ и ТИ) лъжи и манипулации сътворявани от група руски историци с цел изопъчаване на българския произход !

Лъжата, че хуните (българите) са тюркски народ се пропагандира и днес, въпреки категоричното и опровержение от генетичните данни на населението в Европа, които руските ментори на тракедонистката шайката "Спароток" също се опитват да фалшифицират.

В Русия чрез специален декрет от 1920 г. българите там са наречени "татари", а на Балканите руските стратези залагат на лъжите за произхода ни от древното местно население. Преди десетилетия Русия успя да прокара фалшификата за "македонски корени" в главите на стотици хиляди българи населяващи Северна и Южна Македония, кърваво дебългаризирани от окупационните войски на Сърбия и Гърция ! Или и това твърдиш,че е лъжа, искам да ми отговориш и на този въпрос !!!

Днес тракедонистите(които ти подкрепяш) работят по същата методика като македонистите - крадат българска история и българските културно наследство, като най-нагло се опитват да ги приписват на автохонното балканско население, което отдавна е изчезнало като биологична маса от лицето на земята.

Нормално е днешното българско КОМУНИСТИЧЕСКО правителство да се държи неадекватно към тази зловредна и потенциално опасна за националната ни сигурност пропаганда, а официалната българска - комунистическа историческа наука дори съдейства за разпространението на тези поредни РУСКИ лъжи, просто защото от 09.09.44г. до днес в България НЯМА никакви промени и Българияза съжаление продължава да е задунайската губерния на Азиатските славянски цигани руснЯците !!!

Като българи(ти разбира се си тракиец и това не важи за теб) от нас самите зависи дали ще позволим тази пошла антибългарска пропаганда да успее да превърне част от населението в Южна България в "антични траки", които след поколение-две ще започнат подигравателно да наричат българите в Северна България "монголо-татари"(обидно определение, целенасочено измислено от руснЯците за нас българите) , както прави днес правителството на новосъздадената СЪРБОМАНСКА/рубладжийска "държава" Македония и македонистите по адрес произхода на българите  !
« Последна редакция: 22 Яну 2016, 15:40:17 от Siegfried »

Неактивен Мокабор

• Premium user
  • Forum Member
  • *
« Отговор #55 -: 07 Май 2016, 23:58:07 »
Древен тракиецо,  когато "човек" има по - голямо самочувствие отколкото трябва и това самочувствие е без абсолютно никакво покритие, това обикновенно е печално за самонадценилият се тракийски,  а според теорията на тракедонизма тракиец  =  славянин, тоест за самонадценилият се сКлавянски индивид ! 

др "професор" по тракийско/сКлавянска история, прочете ли ЛИНКА, който ти постнах, убеден съм, че не си го прочел, защото ако беше си направил труда да го прочетеш, нямаше да продължаваш да лееш глупост след глупост и да се излагаш като тракийска кифладжийка  !

Очевидно е че наглостта ти няма граници, и тази наглост е обяснима чрез произходът ти, защото свръх самочувствието без покритие е присъщо единствено при  представителите на народите определяни като -  Untermensch !  Възпитанието ти се набива на очи и от факта,  че вчера влезе във форума, но от първият си пост (от безсилие, злоба и омраза), започна да обиждаш и лъжеш ?!  :laugh-1:   

Кога съм лъгал, и кога съм обиждал?

PS Когато бял възпитан човек неволно,  в твоят случай по - скоро от неграмотност,  сгреши правописно някоя дума, или име, възпитаният бял човек обикновенно признава грешката си и поднася своите извинения(и започва да пише  ПРАВОПИСНО ПРАВИЛНО името което е сгрешил), а не започва като ЦИГАНИН да търси малоумни оправдания и обяснения(че фонетично, АНАЛитично, и тн и тн в Ингелизия, Казахстан,  Мангалистан....  това име се пишели ПО ТЕХНИТЕ ПРАВОПИСНИ ПРАВИЛА в началото на думата....,  с ер голям......),  само и само за да не си признае и най - важното, за да НЕ се извини за грешката си ?! 

Не ми говори за грамотност и възпитание! Всеки човек, който е видял начина ти на писане, му е станало ясно, че това са думите на един неграмотен и нагъл човек.

Ти като какъв се възприемаш, като übermensch? Или някаква подобна чужда дума, която ти звучи интересно? Ако се считаш за българин тогава се дръж като такъв, защото сегашното ти поведение е срам за българите!

• Premium user
  • Hero Member
  • *
« Отговор #56 -: 10 Май 2016, 10:51:58 »
Я Кремълската подметка Макумба пак са му поставили партийно поръчение от русофилският клуб да продължава да лее рубладжийската си АНТИБългарска пропаганда по българските форуми ! :laugh-1: Славямнски, пардон, тракийски мангал, мали се сещаш, че си прозрачен в рубладжийщината си, разпространявай си РУБЛАДЖИЙСКАТА антибългарска пропаганда за тракийските си мангали, които говорели на славянски в някой рубладжийски форум, а не тук !!!

А сега,  марш на червения плащад да посрещнеш въпреки със закъснение ден пОбедОй 9-ти Май,  със славянските си другари руснЯците, създателите на ТРАКЕДОНИЗМА !!! :laugh-1:

Кога съм лъгал, и кога съм обиждал?

Не ми говори за грамотност и възпитание! Всеки човек, който е видял начина ти на писане, му е станало ясно, че това са думите на един неграмотен и нагъл човек.

Ти като какъв се възприемаш, като übermensch? Или някаква подобна чужда дума, която ти звучи интересно? Ако се считаш за българин тогава се дръж като такъв, защото сегашното ти поведение е срам за българите!

Неактивен Мокабор

• Premium user
  • Forum Member
  • *
« Отговор #57 -: 10 Май 2016, 11:58:55 »
Възпитанието ти се набива на очи и от факта,  че вчера влезе във форума, но от първият си пост (от безсилие, злоба и омраза), започна да обиждаш и лъжеш ?!  :laugh-1:   

С тези думи описваш себе си...

Я Кремълската подметка Макумба пак са му поставили партийно поръчение от русофилският клуб да продължава да лее рубладжийската си АНТИБългарска пропаганда по българските форуми ! :laugh-1: Славямнски, пардон, тракийски мангал, мали се сещаш, че си прозрачен в рубладжийщината си, разпространявай си РУБЛАДЖИЙСКАТА антибългарска пропаганда за тракийските си мангали, които говорели на славянски в някой рубладжийски форум, а не тук !!!

А сега,  марш на червения плащад да посрещнеш въпреки със закъснение ден пОбедОй 9-ти Май,  със славянските си другари руснЯците, създателите на ТРАКЕДОНИЗМА !!! :laugh-1:

Всеки път когато реша да пожертвам времето си и да погледна тази тема оставам напълно неизненадан.

Ти си един ограничен и изключително нагъл човек. Твоята арогантност и отказ да приемеш мнения, оборващи твоите, се надминава единствено от гърците.
Сега ми е ясно защо навсякъде, където видя твое участие в този форум, се излагаш.

Спорът с теб е излишен, по-добре да говоря със стена, затова спирам. Но ако мислиш, че няма да представям доказателства и аргументи за произхода на българите, лъжеш се! Просто няма да си губя времето със твоите бръщолевици.

• Premium user
  • Hero Member
  • *
« Отговор #58 -: 13 Май 2016, 12:47:06 »
Първо искам да ти "благодаря" за "хубавите" думи :laugh-1:, само един русофил може да изпитва подобна ОМРАЗА към бългАРИте, в случая към мен !  :laugh-1:

Иначе, аз никога не съм се съмнявал,  че РУБЛАДЖИЙСКА твар като теб, ще продължи с рубладжийската си пропаганда тук. Рубладжийски тролчета,  като теб влизат в БЪЛГАРСКИТЕ форуми, не  за да научат нещо за произхода си, вие идвате във форумите ни,  за да сеете СЛАВЯНОФИЛСКАТА си БОЛШЕВИШКА-АНТИБългарска пропаганда, като последната година се опитвате да пробутвате НАВСЯКЪДЕ в интернет пространството, поредната КРЕМЪЛСКА АНТИБългарска помия - ТРАКЕДОНИЗМА !!!
Като се има предвид, че и гурото ви Волен Сидеров последната година претърпя огрома метаморфоза и изведнъж  от СЛАВЯНИН, стана ТРАКИЕЦ :laugh-1:, мисля че след този ОЧЕИЗВАДЕН ФАКТ, няма повече  какво да добавя по темата - кой ИЗМИСЛИ и кой ПРОКАРВА поредната РУСКА теория за произходът ни -  ТРАКЕДОНИЗМА !!! 

PS Както многократно съм заявявал,  заявяват го и множество БЪЛГАРСКИ историци, независими от линията на БКП и КДС за българската история , че :  Тракедонизма, подобно на македонизма, са доктрини на Коминтерна и РУСИЯ за унищожаване на българското самосъзнание и национална идентичност.
Някои от старите комунистически доктрини на Коминтерна днес са трасформирани от Кремъл и са впрегнати в поредната добре организирана и добре платена хибридна война срещу България, в която очевидно участваш и ти др рублофил !!!

Неактивен Мокабор

• Premium user
  • Forum Member
  • *
« Отговор #59 -: 05 Юли 2016, 21:45:08 »

Нека тогава отворим тема специално за автохтонната теория за произхода на българите. Дано тогава нямаш оправдания да избягваш въпроси. Та да продължим ли в нова тема?

Tags: