Обща категория > Общи дискусии

Българската кухня!

<< < (2/6) > >>

Nordwave:

--- Цитат на: Sol Invictus в Юли 18, 2009, 22:30:44 ---
--- Цитат на: Императора в Юли 18, 2009, 22:24:04 ---Най обичам печено пиле и риба.. :=P

--- Край на цитат ---
Това е "интернационално" :D
От нашата кухня най-много обичам фасул в различните му приготовления, ястия със сирене и извара, чушки - пълнени с извара или панирани, постен гювеч, кисело мляко, балкански кашкавал, козе и овче сирене и т.н.
Месните истории не са ми особено по вкуса, а тестено не ям от години...

--- Край на цитат ---
Като спомена чушки, лютите са ми любими. Като женско можеш ли да готвиш добре? :=P

Sol Invictus:

--- Цитат на: Императора в Юли 18, 2009, 22:35:31 ---
--- Цитат на: Sol Invictus в Юли 18, 2009, 22:30:44 ---
--- Цитат на: Императора в Юли 18, 2009, 22:24:04 ---Най обичам печено пиле и риба.. :=P

--- Край на цитат ---
Това е "интернационално" :D
От нашата кухня най-много обичам фасул в различните му приготовления, ястия със сирене и извара, чушки - пълнени с извара или панирани, постен гювеч, кисело мляко, балкански кашкавал, козе и овче сирене и т.н.
Месните истории не са ми особено по вкуса, а тестено не ям от години...

--- Край на цитат ---
Като спомена чушки, лютите са ми любими. Като женско можеш ли да готвиш добре? :=P

--- Край на цитат ---
Имам си майка, за какво ми е да готвя :D Пък и аз малко неща ям, които не се готвят много-много. Повече на растения, мляко и фотосинтеза го карам (wasntme)
Ръкоделие, готвене, чистене и т.н. никога не са ми били по вкуса :-D

Сит:

--- Цитат на: Sol Invictus в Юли 18, 2009, 22:42:25 ---Имам си майка, за какво ми е да готвя :D Пък и аз малко неща ям, които не се готвят много-много. Повече на растения, мляко и фотосинтеза го карам (wasntme)

--- Край на цитат ---
Е някой ден така или иначе ще заемеш ролята на майка си. Нали не искаш да се излагаш пред мъжа си :-D  Трябва да можеш да готвиш.... и да шеташ :-D :-D :-D ;-)

Nordwave:
И все пак се научи да готвиш, че това е важно за един мъж. :-D

Sol Invictus:

--- Цитат на: Сит в Юли 18, 2009, 22:46:58 ---
--- Цитат на: Sol Invictus в Юли 18, 2009, 22:42:25 ---Имам си майка, за какво ми е да готвя :D Пък и аз малко неща ям, които не се готвят много-много. Повече на растения, мляко и фотосинтеза го карам (wasntme)

--- Край на цитат ---
Е някой ден така или иначе ще заемеш ролята на майка си. Нали не искаш да се излагаш пред мъжа си :-D  Трябва да можеш да готвиш.... и да шеташ :-D :-D :-D ;-)

--- Край на цитат ---
Мъжо ми може да готви, ако ме научи ОК, ако пък не - още по-ОК :-D

Да бърша прах не мога и да искам - алергична съм и ми се е*ва майката...

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия