България и българите > Основи на националната Държава

Народопсихологията на българите

<< < (3/28) > >>

НОЩ:
    Не е лесно да се живее с такива хора. Мъчиш се да ги развълнуваш, но какво се получава???
    Всяка "неравност" ги плаши...
    Опитваш се да станеш като тях...да подминеш, ако видиш, че някой е паднал...като си казваш, че той
    сам ще се изправи и по този начин ще стане по силен... А ако не може, то си е за негова сметка !!!

Атила:

--- Цитат на: ташко-фадромата в Май 28, 2007, 21:31:37 ---Принципа още си важи - дай на хората ядене и ебане и недей чака от тях да се вдигнат за нещо.
--- Край на цитат ---

Всичката ни е рухнала, но поне в това отношение да бяхме поне в час. Но за съжаление ще констатирам, че и в сексуално отношение, Българите не сме като свят. И че всеки втори Българин или Българка, имат някакво сексуално отклонение, без това да се забелязва от страни. Искам изрично да подчертая!!!!!!! че думите изречени от мен, по адрес на нацията ни, не искам да обидя никого индивидуално, или да унижавам нашата инак, велика и могъща нация. А да засегна проблематиката в Бългаското общество. Като се опитвам поне за себе си, да си дам отговори, защо е това положение, в нашата мила майчица, и много страдална България. Но да не се отклонявам от същината на темата. Поне да бяхме като Албанците! Репродуктивни, макар да сме изостанали в каквото и да е отношение, но да сме самопройзводителни, от към население. Но и това не сме способни, благодарение на други, да вършим както свят. Че жените ни, глътнали от феминистичният левитски въздух, и се изживяват на АФРОДИТИ, Богини на Любовта. Че младото ни поколение, вместо да търси опора в собствената си нация, в собственият си идинтет, те търсят изява на собственото си его, под формата на лоши момчета или момичета, от рап културата. Всеки се е отнесъл на някакъв гребен, на някаква си собствена вълна, от където не му се слиза, защото така му харесва, и проблема се задълбочава. Репродуктивният процес за възобновяване на нацията, се изтиква във вихър от сексуална неубоздана страст, без никакъв резултат, и от това страдаме всички, но най-вече нацията ни, и демогафският показател. Казваме, говорим неща които са жизнеспасителни, но какъв резултат? като някакви си самозванци са изели правото на стожери на Българската нация, и дават напътствия как човек да живее все по неморално и по неморално, и изтикват истинските морални стожери в ъгъла на забравата с наглите си претенции, че те са светилото на нацията. Като използват термини, и знакови думи, за съхраняване на Българщината. А реално означаващи нещо! съвсем друго, като подтекст. Просто за какво си говорим човече!? За безморални хора, да ни учат на морал, а те да не претижават от морала и частица. И се чудим? защо и в това отношение имаме известен проблем с морала по между си. Сексуалноста я използват като оръжие. Когато не могат да оборят, или да отчаят един даден убеден човек, във възгледите му. Му се предлага плътското удоволствие, за да не мисли бунтовно, и да го превърнат в едно органично, безмозъчно мекотело. И безаконията на власта да си продължат в рутината, в която те желаят да насочват енергията на хората. Преди няколко дена, ми се предлага и лично на мен това, да съм си намерил някоя жена, и да съм разпуснел, защото съм щял да откача. А единственната цел е! да се превърна в мекотело, и да забравя за какво се боря в живота си. И да си браня правото на живот и съществуване, в моята родина България. И това ми се казва, от уж мои приятел, в айсикю чата. Жените са едни от най-основните съюзници, на тези които управляват света. И най-добре са ги усвоили, световните заговорници, за да ги използват, за сломяване на съпротивата на инакомислищите техни врагове. Защото разврата на една жена, може да смаже и най-коравата мъжка идеина съпротива. Все пак! природен закон си е това, човек да се успокоява след сексуален контакт. И ето я причината, поради която в България, се вихри един безсмислен разврат и чревоугодие. За да се подтисне със собствените ни недостатаци, гласът на истината и разума. За това на този мои "Приятел"! съвсем директно и в прав текст му казах, да не ме занимава с жени и подобни простоии. И ще кажа една доста еретична моя мисъл, която може да ме изгони навън от този форум. Но ще я кажа, макар и риска от БАН. Българската държава и нация, просто ТРЯБВА ДА УМРЕ, и да загине в огъня на собственната си негодност. И от останките да се роди, нещо много по възвишано и Българско. За да се спаси Българското в душите на останлите Българи. Инак шанс за оправия няма братле. Защото! ние ще се обърнем към децата на тези посредственни мекотели. Тогава същата тази измет, ще застане от позицията на родител, и ще възприпятства развитието на патриотичното в душата на тези младенци и резултата пак ще е нулев. За това, НЕКА ДА УМРЕ И ПОСЛЕДНОТО МЕКОТЕЛО! НЕЖЕЛИ ЧЕ Е БЪЛГАРСКО. И ДА ОСТАНЕ ТОВА, КОЕТО Е ЖИЗНИНО И СПОСОБНО ЗА СЪПРОТИВА, НА НЕСПРАВЕДЛИВОСТА НА НОВИЯТ СВЕТОВЕН САТАНИНСКИ РЕД. АМИН

Бай Иван:
                 Ясно. Но революционните времена свършиха, а ние Българите все още сме тук. За добро или лошо - точно такива каквито сме. Не можеш промени хората.
И знаеш ли защо, според мен всички искат нещо много просто - ДА БЪДАТ ОСТАВЕНИ НА СПОКОЙСТВИЕ И ДА ЖИВЕЯТ СНОСНО.
                 Можем ли да им дадем това? Да предотвратим да не продължават да ги грабят и лъжат? Да не ги използват за пионки? Та ние не сме някакви "нови месии" и далеч не знаем всички отговори - ще съумеем ли да бъдем над обстоятелствата?
Кога ще разберем, че не сме нещо отделно, а част от този народ.
                 Дано не дойде времето да я няма нацията и държавата, защото на тяхно място няма да се зароди нищо ново или поне нищо Българско. И мислейки в тази посока да търсим как да справим с малките проблеми на Българите, защото узряването за големите е еволюционен процес.
                 И ако можем, да не се предаваме.

НОЩ:

--- Цитат --- Защото разврата на една жена, може да смаже и най-коравата мъжка идеина съпротива. Все пак! природен закон си е това, човек да се успокоява след сексуален контакт. И ето я причината, поради която в България, се вихри един безсмислен разврат и чревоугодие. За да се подтисне със собствените ни недостатаци, гласът на истината и разума.
--- Край на цитат ---

Мисля, че ако бяхме безполови същества щяхме да се разбираме по добре. Мъжете със своятя "желязна" психика нямаше да разглеждат всичко свързано с жените в сексуален аспект. В повечето случаи за тях не е важно какво съдържа посланието, а кой го изпраща.Оттук идва различното тълкуване на нещата. Жената е третирана като обект на забавление и като пречка в постиганете на сериозни начинания. Това аз наричам грешка  на природата, която влияе пагубно върху мозъка на хората.

Атила:

--- Цитат на: Иван |Y| в Май 29, 2007, 09:05:12 ---Не можеш промени хората. И знаеш ли защо, според мен всички искат нещо много просто - ДА БЪДАТ ОСТАВЕНИ НА СПОКОЙСТВИЕ И ДА ЖИВЕЯТ СНОСНО. Можем ли да им дадем това? Да предотвратим да не продължават да ги грабят и лъжат? Да не ги използват за пионки?
--- Край на цитат ---

Казваш че хората искат, само едно нещо! спокоиствие. Ако е за въпрос, всеки иска да е спокоен. За себе си да е спокоен. Да е спокоен за близките си. Да е спокоен в ежедневието и за своето оцеляване. Прекалено много иска човек да е спокоен. Никои не ти дава спокоиствие. Защото когато човек се успокои, тогава става много опасно. Спокоиствието винаги е плашело комунистите. Защото когато човек е спокоен и доволен, започва да разсъждава с мозъкът си, и да иска все повече и повече от живота си за себе си. А когато човек е свободен и независим в мисълта си, тогава не може да го манипулират лесно. Когато човек е слаб, беден, неспокоен, разконцентиан и заблуден, тогава е много лесно манипулируем обект на разработки с неговата съдба и живот, от страна на комунистите. Точно това сега се цели. Обществото да изпадне в безчуственно състояние, да бъде парализирано, за да не може да се съпротивлява на тиранията която му я налагат, самозванците които му се предлагат за управляващи. Като няма човек спокоиствието, като му се отнема правото на свободна мисъл и живот, трябва постоянно да е енергиино включен. За да може да се съхрани сам по себе си от манипулациите на политическата върхушка. Но и в това отношение на никои не му се занимава. Всеки се е самоизолирал, мислейки че решава проблемите си и се съхранява, а всъшност доказва, презрителният девиз на юдео - масоните и комунистите "РАДЕЛЯИ и ВЛАДЕИ". А и като хората не искат да се променят, защо тогава се сърдят на другите които искат промяна за себе си. Или те чувстват, че промяната е наистина хубаво нещо, но заради робският си начин на мислене и страха си от промяната, че не могат да постигнат успехите които други чисти по сърца хора са постигнали с труд и мъка, им завиждат, и се стремят по всевъзможни начини да ги спънат. "Я НЕ САКАМ НА МЕНЕ ДА МИ Е ДОБРЕ. ЯЗЕ САКАМ НА ВУТЕ ДА МУ Е ЗЛЕ". Ето това е Българина! Дребен, завистлив малък човек, които не е способен да живее свободен. Тогава за каква свобода, за какви права реве това животно. Като му харесва ярема, да си го носи. А не да се оплаква, и да спъва хората искащи да се измъкнат от калта и тинята на живота. И всичкото това събрано на едно място, формира комунистическата доктрина за България, РАЗДЕЛЯИ и ВЛАДЕИ. И някои като излезне с ясно послание пред хората и обществото, се приема задължително за някакъв луд и психично болен човек. А този човек само иска да покаже, че има начин да излезнеш от Матрицата, налагана от съвсем заинтересовани хора и сили в света сам. Но както винаги! на такова като моето разсъждение и философстване, ще се каже,! Бе я му тури пепел, намери си някоя жена, да ти успокои главата, и забрави за проблемите си. И даи поредната възможност, да те смажат, но този път по безмилостно и по качественно от предният път. Така е човече, политиката не е направена да съхранява хората. Политиката е направена да убива хората. Не е задължително да се убива човек физически, като духовно можеш да убиеш човек, много по качественно и ефективно. Като му скършиш идеала в доброто, и да го превърнеш в един мек мозък, податлив на всевъзможни отрови, и наркотици. Е съжалявам, аз не искам да съм от този сорт хора. Аз искам да съм от сорта хора, бунтуващи се за свободата и идеала си. За другите не знам, и не ме интересува изобщо. Мен свободна Българска майка ме е раждала. Възпитаван съм в такъв дух, да си отстоявам моето си, каквото и да ми струва. И като такъв мисля да си умра от смърта, свободен и независим. А не да съм пионка в ръцете и плановете, на дребни и комплексирани човечета.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия