България и българите > Основи на националната Държава

Цар

<< < (3/4) > >>

Преспанец:

--- Цитат на: Morituri в Февруари 04, 2011, 23:27:44 ---Даже Бог да разбута облаците и да го посочи тоя помазаник,пак няма да се съглася.
 :-)
--- Край на цитат ---
Проблемът си е твой, пазарджишки ;)

--- Цитат ---Ако някои иска да царува над мен,трябва да го заслужи.
--- Край на цитат ---
Ти не си черешката на тортата

--- Цитат ---Монархията е глупост
--- Край на цитат ---
Някакъв факт в полза на това твърдение? Надявам се аргументацията ти да не е, защото франкомасоните смятат така :)

--- Цитат ---не че сега политиците не са тъпаци в по-голямата си част,но поне като им свърши мандата можеш да не гласуваш за тях.
--- Край на цитат ---
Системата на демокрацията е направена така че най-простите да определят бъдещето на страната. Излъжеш се един път по един политик, после по друг, докато държавата не се съсипе тотално. Монархът има благороднически произход, прекрасно образование и възпитание и понеже всичко му е осигурено той гледа през управлението си не да краде, като някой републикански лидер, а да направи нещо с тая държава.

penko:
Важното  е  този  монарх  да  е  живял  и  възпитаван  в  традициите  на  своята  държава  където  е  изкарал  целия  си  живот  а  не  е  бил  прогонен  в  Мадрид  където  са  му  изтървани  юздите  като  младок .

Между  Японския  император  и  българския  тъй  наречен цар на  патките  Симеон 2  разликата  е  огромна   :damn:   все  едно  да  сравниш  магаре  и  космос  .

Преспанец:

--- Цитат на: penko в Февруари 04, 2011, 23:44:55 ---Важното  е  този  монарх  да  е  живял  и  възпитан  в  традициите  на  своята  държава  където  е  изкарал  целия  си  живот  а  не  е  бил  прогонен  в  Мадрид  където  са  му  изтървани  юздите  като  младок .

Между  Японския  император  и  българския  тъй  наречен цар на  патките  Симеон 2  разликата  е  огромна   :damn:   все  едно  да  сравниш  магаре  и  космос  .

--- Край на цитат ---
Симеон аз въобще не го броя за цар. Първо, той е масон. Второ, той се съюзи с комунистите, които убиха чичо му Кирил Преславски. Трето, той не изявява желание да възстанови монархията.

Morituri:
"Проблемът си е твой, пазарджишки ;)"

8-)

"Ти не си черешката на тортата""

Да кажем че не съм,обаче мен ме засяга.
Ако иска да става монарх във сомалия,моето мнение не важи,обаче ако иска да става Цар на България,трябва българите,какъвто съм аз да го признаят.

--- Цитат ---  Някакъв факт в полза на това твърдение? Надявам се аргументацията ти да не е, защото франкомасоните смятат така :)   
--- Край на цитат ---

Не ти ли дадох?
Аргументацията е :Откъде на къде тоя ще ми е Цар?
Със какво е повече от мен,теб или друг?
И не включвай божи помазаник,защото още не съм видял/чул/прочел Бог да е казал тоя и тоя ще е Цар на българите.

--- Цитат ---   Системата на демокрацията е направена така че най-простите да определят бъдещето на страната. 
--- Край на цитат ---

Е тoва е много вярно,тъпо е бай Асен от долно могилино които има завършен първи клас да има толкова влияние върху управлението колкото и инженер със више образование.

При монархията да речем бай Асен никoй няма да го пита за нищо,ама и инженера няма да го питат.
Монарха си прави каквото иска.
Ако е горе дол умен-търпи се,ама като се улучи някои тъпак-едно 40-50 години разсипия.

Прост пример,май и другаде съм го давал,Симеон падна за 8 години,ако беше цар щеше да кара и до сега.
И щяхме да имаме принц Симеон-Хасан...зарежи

Преспанец:

--- Цитат на: Morituri в Февруари 05, 2011, 00:07:05 ---
Да кажем че не съм,обаче мен ме засяга.
Ако иска да става монарх във сомалия,моето мнение не важи,обаче ако иска да става Цар на България,трябва българите,какъвто съм аз да го признаят.
--- Край на цитат ---
Монархът не е президент и не му е нужно признанието ти, че да управлява :)

--- Цитат ---Не ти ли дадох?
Аргументацията е :Откъде на къде тоя ще ми е Цар?
Със какво е повече от мен,теб или друг?
И не включвай божи помазаник
--- Край на цитат ---
Да не включвам, ама точно с това е повече от мен и теб. Има йерархичност и ние с тебе стоим по-долу от царя, а той стои по-долу от Бог. Факти :)

--- Цитат ---При монархията да речем бай Асен никoй няма да го пита за нищо,ама и инженера няма да го питат.
Монарха си прави каквото иска.
Ако е горе дол умен-търпи се,ама като се улучи някои тъпак-едно 40-50 години разсипия.
--- Край на цитат ---
Разсипия може да има и при републиката, и при монархията, и при диктатурата. Монархията не е гаранция за просперитет, а за легитимност

--- Цитат ---Прост пример,май и другаде съм го давал,Симеон падна за 8 години,ако беше цар щеше да кара и до сега.
И щяхме да имаме принц Симеон-Хасан...зарежи

--- Край на цитат ---

--- Цитат ---"Симеон аз въобще не го броя за цар. Първо, той е масон. Второ, той се съюзи с комунистите, които убиха чичо му Кирил Преславски. Трето, той не изявява желание да възстанови монархията."
--- Край на цитат ---
Смятам, че няма много какво да си кажем още. И във форума на АТАКА доста сме дискутирали по този въпрос, имало е доста такива обсъждания.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия