Автор Тема: Нова партия се появи на хоризонта у нас – ПОМАК  (Прочетена 4109 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен хейтър

• Banned
  • Junior Member
  • *
  • Публикации: 40
Re:Нова партия се появи на хоризонта у нас – ПОМАК
« Отговор #16 -: Декември 24, 2009, 20:54:22 »
Явно доста невежи хора има по света.Помаците сами се отрекоха от българщината за тях важи само исляма а исляма не е просто религия а доктрина за промивка на мозъци.Национални предатели са потурнаците.Всеки знае че исляма изключва националностите и гените,при тях съществува само една нация-Ислямската нация.Българи и помаци са съвсем различни неща вече.Такова животно като Българин-мохамеданин няма.Явно си доста назаде с материяла.
« Последна редакция: Декември 24, 2009, 21:13:26 от хейтър »

Неактивен Балкани

• Hero Member
  • Публикации: 1,076
« Отговор #17 -: Декември 24, 2009, 23:38:12 »
Хейтър, познаваш ли помаци?
Тежко, тежко! Вино дайте!
Пиян дано аз забравя
туй, що, глупци, вий не знайте
позор ли е, или слава!

....

Ще да пия на пук врагу,
на пук и вам, патриоти!
Аз веч нямам мило, драго,
а вий... вий сте идиоти!

Неактивен хейтър

• Banned
  • Junior Member
  • *
« Отговор #18 -: Декември 25, 2009, 01:18:01 »
Много помаци познавам и колкото повече ги опознае човек,толкова повече се отвръщава от тези същества жалки подобия на човек.Някой българи си мислят че щом са с друго съзнание има надежда за тях.Само едно ще ви кажа бил съм сред помаци,живял съм сред тях,познавам маниерите им и културата им.Имам роднини женени за помаци,който са ми казвали едно само едно нещо-по голям боклук от помака и по голямо животно от мюсюлманина няма по света.За да бъда по точен историята на Баташкото клане е свърана именно със слугите на башибозука-помаците.Тези псевдо българи наричани още "касапбулгар",заради зверствата извършени през турското робство са се отличавали по най жесток начин,Даже самите турци не са били толкова смели в действията си както тези отрепки помашки.За справка кланетата и опожаряванията в християнските села в Родопите е извършвано от войните на Аллаха-помаците.Напишете в Google Тамъръшка република,напишете Кончевска република за да видите че не от вчера и не от днес помашките уроди се опитват да разкъсат Родината ни,така е било преди така е и сега,тези екземпляри не са мръднали и на саниметър от блатото в което са потънали.Всеки който смята помашката сгур за част от България и от българите да прочете малко исторически книги за най-големите кланета в историята ни.Те се сражаваха на страната на поробителя,те се биха против нас в Балканската война.Те късаха български знамена и викаха смърт на българите,по площадите и улиците,те ни наричаха гяури и неверници и твърдяха че сме роби,а те се смятат за господарите.Е който иска да бъде в съюз или дружба с поганци пък били те и с българска кръв(псевдобългари)нека да си прави сметките предварително.Всеки който е имал контакт с потурнаци е пропищял от злобата и омразата им.
« Последна редакция: Декември 25, 2009, 01:21:53 от хейтър »

Неактивен Балкани

• Hero Member
Re:Нова партия се появи на хоризонта у нас – Пi
« Отговор #19 -: Декември 25, 2009, 01:34:21 »
Интересно, аз съм имала контакти с "потурнаци" и нямам подобни впечатления. Точно обратното даже. Не че отричам, че има и промити мозъци сред тях, но като се замислиш сред "християните" няма ли дори по-големи родоотстъпници?
То дори един помак да се интересува от българската си същност, да има някакъв патриотизъм в него надали, ще му остане много родолюбие, когато прочете или чуе подобни неща за себе си от някакъв псевдоним, който е български националист и смее да казва, че българи имат "псевдобългарска кръв".
Пиян дано аз забравя
позор ли е, или слава!

....

Ще да пия на пук врагу,
на пук и вам, патриоти!
а вий... вий сте идиоти!

Неактивен хейтър

• Banned
  • Junior Member
  • *
« Отговор #20 -: Декември 25, 2009, 01:47:09 »
Младо момиченце,още си много малка но като съдя по писаниците ти,първият извод който правя е че ти или си от гореспоменатите хора или си от онези който са наивни и смятат че черното може да стане винаги бяло.По твоята изкривена детска логика,комунистите,българските цигани,българските евреи и хората от смесен произход имат българско самосъзнание,което далече далече не е така.Познавам психиката им,зная как разсъждават каквото им каже ходжата в джамията това е.Законите при тях са следните мюсюлманин ли си не си гяур,тоест българин.Така че като пораснеш голяма,ще разбереш каква примитивна бълвоч са отрепките(помаците).Много още имаш да учиш за тях.
« Последна редакция: Декември 25, 2009, 01:57:55 от хейтър »

Неактивен samvoin

• Banned
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1,074
    • Независим националистически блог
  • Зодия: Pisces Pisces
  • Religion: Christianity-Orthodox Christianity-Orthodox
« Отговор #21 -: Декември 25, 2009, 11:34:39 »
За нова етническа партия в Триград алармира ВМРО

В Триград се появи ПОМАК - Партия „Обединение за мир, автентичност и култура", съобщават от ВМРО.

Имената на Кадри Уланов, Мехмед Дорсунски и Ариф Алов (Абдуллах) се свързват с новата партия, като и с Обединение за ислямско развитие и култура (ОИРК), посочват от ВМРО.

Преди време стана ясно, че то се финансира от фундаменталисти от Турция и Близкия Изток.

Тримата се свързват и със скандала преди няколко години, когато ученички в смолянска гимназия посещаваха училище със забрадки.

Мехмед Дорсунски е и автор на пропагандната книга „История на ахрените", в която се твърди, че българите мюсюлмани са от арабски произход, че Родопите не принадлежат на България и че пътят за запазване на българската нация е обръщането към исляма по модела на Иран. Книгата се е разпространявала в Западните Родопи.

В изявлението на ВМРО се посочва, че тези хора действат последователно и системно. Техните действия обаче не бива да предизвикват шум, както, за съжаление, се случи преди месеци с паметника в село Славяново.

http://news.ibox.bg/news/id_1782868964
МВРО да си взема кмета на Пловдив, влахчето и да ход някъде да се одави...
А тая партия нема да я бъде и колкото на Цветелин Кънчев партията, явно че между нетурците и неевреите у нас няма толкова антибългарски елементи за да съществува друга антибългарска партия освен протурска като ДПС...
« Последна редакция: Декември 26, 2009, 10:54:29 от samvoin »
ДЯКОНЕ, ОЩЕ ИМА БЪЛГАРИ!

"Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин." - Член 39 от Конституцията на Република България

http://samvoin.blog.bg/

Неактивен Балкани

• Hero Member
« Отговор #22 -: Декември 25, 2009, 21:46:23 »
Младо момиченце,още си много малка но като съдя по писаниците ти,първият извод който правя е че ти или си от гореспоменатите хора или си от онези който са наивни и смятат че черното може да стане винаги бяло.По твоята изкривена детска логика,комунистите,българските цигани,българските евреи и хората от смесен произход имат българско самосъзнание,което далече далече не е така.Познавам психиката им,зная как разсъждават каквото им каже ходжата в джамията това е.Законите при тях са следните мюсюлманин ли си не си гяур,тоест българин.Така че като пораснеш голяма,ще разбереш каква примитивна бълвоч са отрепките(помаците).Много още имаш да учиш за тях.
Ясен си ми щом като можеш да сравняваш българи с мелези, евреи и цигани.
Пиян дано аз забравя
позор ли е, или слава!

....

Ще да пия на пук врагу,
на пук и вам, патриоти!
а вий... вий сте идиоти!

Неактивен Бай Иван

• Hero Member
  • Публикации: 1,281
  • Зодия: Scorpio Scorpio
« Отговор #23 -: Декември 26, 2009, 02:17:39 »
отрепките(помаците)
Големиот пич, немой се отказа от 200 хил. души, а? Нали си българин!

Неактивен хейтър

• Banned
  • Junior Member
  • *
« Отговор #24 -: Декември 26, 2009, 13:14:36 »
Ами да ви пратя в София 100-200 арийски българина с мюсюлмански произход,да им кажете какво мислят за българщината.Да видите като им кажете че са българи,как ще ви набият манерките навътре.Като толкова милеете за тея боклуци,си ги вземете в столицата и си ги хранете като помияри,каквито сте и вие.Нито помаците имат нещо общо с нас българите,нито вие чуждопоклонниците на юдеиският национализъм.Елате в Родопите и вижте какво мислят мохамеданите за българите,ще ви пречукат още преди да им споменете за произхда им.Така че не лаите като песове,без да сте запознати с историята.Защото нищо не разбирате от история на този етнос.Половината от вас са виждали помак само на картинка,като не знаете какво представляват,поне недейте писа за неща които не знаете.Аз съм живял с такива и ги познавам много по добре от вас.С една дума пълни пумияри и антибългари,но щом толкова държите на тях елате и вижте какво мислят за нас българите,тогава друга песен ще запеете.Но такива са повечето от вас пишман-патриотарите,говорят за неща които даже не знаят.Вземете и прочетете малко история на Родопит,да видите кой унищожи българщината и кой избиваше всички българи.Определено не бяха турците а познайте кой.Най-големите АНТИБЪЛГАРИ-ПОМАЦИТЕ.Айде и другият път,да четете повече исторически книги.
« Последна редакция: Декември 26, 2009, 13:17:15 от хейтър »

Неактивен Радко

• ιYι Свободен- Социален- Национален! ιYι
  • Adviser
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1,223
  • ιYι Не предавай, не лъжи, обичай Родината! ιYι
    • Ген. Христо Чаракчиев
  • Интереси: Радикален Атеизъм
  • Зодия: Aquarius Aquarius
  • Religion: Atheism Atheism
« Отговор #25 -: Декември 26, 2009, 13:21:50 »
Ми това се дължи на факта, че в България има много такива, като тебе.
Ние сами ги отчуждаваме от нас, само защото са с друга религия. |-)

Неактивен хейтър

• Banned
  • Junior Member
  • *
« Отговор #26 -: Декември 26, 2009, 13:56:49 »
Много странни пуберчета имало в БНС(патриотска организация създадена от комунистите)дето си мислели че са националисти,пък изповядвали интернационализъм.Значи според вас щом ония с дефлорираните глави носещи потури са българи,значи и турците живеещи в българия са български националисти,както и българските цигани и те са националисти,да не забравим и най големите български националисти-евреите  :-D.Деца,деца,малки сте още,като пораснете ще разберете че помаците сами си избраха да се наричат мюсюлмани или турци както на тях им се иска.Сега сте подадени на емоции и си мислите че религията не играе никаква роля,но след време като станете големи,ще разберете че за тези хора религията е най-важното.Това са ми го казвали помаци,те твърдят че може да са българи,(аз не отричам че не са)но за тях култът към Аллах е на първо място.Нито аз,нито някой друг твърди че помаците не са българи,напротив по големи българи са и от вас даже.Но вековете ислямска религия,международната ислямска пропаганда и теорията за световна ислямска нация си казват своето.Така че може и да са българи по произход,но за тях произхода и рода не важи.Така твърдят самите те.Айде много поздрави на ония комуняга Расате и по полека с чекийте деца. ;-)

Неактивен Балкани

• Hero Member
Re:Нова партия се появи на хоризонта у нас – Пi
« Отговор #27 -: Декември 26, 2009, 14:25:28 »
Иди се прегледай, моля ти се. Ама освен на психиатър, иди и да те прегледат да не е оказвано сексуално насилие върху тебе.
Пиян дано аз забравя
позор ли е, или слава!

....

Ще да пия на пук врагу,
на пук и вам, патриоти!
а вий... вий сте идиоти!

Неактивен хейтър

• Banned
  • Junior Member
  • *
« Отговор #28 -: Декември 26, 2009, 15:40:39 »
Боже колко мъка и простотия има по този свят Боже,български уж "националисти"защитават мюсюлмански ......,християни защитават мюсюлмани.Българи по произход защитават убийции касапи на българи.БОЖЕ ПРОСТИ ИМ,ТЕ НЕ ЗНАЯТ КАКВО ВЪРШАТ.С елементарното си и глупаво мислене,тези пишлемета поощтряват унищожението ни.Цялата история на България обезмислихте,направихте съюз с касапите и терористите и сега ще ми защитавате,отклонни предатели и друговерци.Дано Господ се смили над заблудените ви и объркани душици,ако имате такива.Не случайно лидера ви Боян Педерасате се славеше в Родопите като ненадминат гей и прославен антибългарин,даже и комунистите го наградиха с почести,заради антибългарската си пропаганда.Ако такова е лицето на българският национализъм-малки посерковци,изживяващи се като ислямистчета и германифилчета,защитаващи чужди нам идеологии и религии,нищо добро не чака България.Заради малки пикливи,ебливи пубери-неориентирани,правещи се на националисти(защото така е модерно),докараха България на това положение,поне като не разбирате от национализъм не си правете номера с бългрите,защото ако вие харесвате тези долнопробни говеда и лайна-помаците,останалите българи ги презират.Българите мразят помаците,помаците мразят българите-така е било в миналото,така ще бъде и в бъдеще.Само едни предателчета като вас се намериха да застанат на страната на врага.Е щом сте решили да работите срещу българите и България,поне си кажете правичката-ние сме ислямски подлоги и работим против единственото спасение на българите-православието.Едно време помаците рушаха и палеха бъгарските църкви и издигаха на тяхно място джамии.На митинг в Смолян-крещяха смърт на българите и ислямски джихат.Искаха да ги наричаме турци,защото не искаха да се сравняват с роби като нас.Същите боклуци дето защитавате,преди години биеха и ритаха националистите и бяха горди от това че са клали българи,обаче сега вече си имат и защитници.Другият път като крещят по митингите смърт на българите,може да идете и вие да покрякате с тях.Каква идилия стана,доскоро помаци и патриоти се мразеха,сега решили да ги интегрират в обществото  :-D Смешници,да ви сера на проклетата идеология,щом сте решили да защитавате касапите на българският народ.Друг път когато помаци псуват и унижват българи,ще знам че това става с одобрението на националистите.Когато тръгнат пак да палят и горят църкви,ще знаеме че пишлеметата правещи се на националисти ги подкрепят и защитават.А между другото,тези  получовеци-помаците,много ви искат на техните митинги,много ще ви се зарадват като в ивидят че сте българи,ще ви организират такъв бой,ще само като чуете ислям и ще се насерете от страх.Елате на ислямските им митинги и кажете че сте българи само че после си носете бинтове и лекарства за главите.Знам че повечето от вас не са виждали помак на живо но едва л инякой от вас ще си вземе поука от това което написах.Така че когато един ден вашите помашки събратя поискат независимост на Родопите,да не тръгнете да се оправдавате че не сте знаели че са такива.Помнете че моркова върви заедно с тоягата.И няма да ви се размине наказанието.Защото рано или късно където има мюсюлмани има и войни,насилия и кръв.И Родината ни няма да направи изключение,от Югославия и Чечня,вървиме по същият път по които тръгнаха и те.Само да ви припомня че през времето когато си мислите че тези бъдещи терористи,са ваши братя вие ще бъдете наричани от тях,презрително "гяури"и роби.Вие ги наричате братя,те ви наричат гяури и роби,наричат ви свине и мръсни неверници а вие ги защитавате.Тръгнали с нашите псевдопатриотари съюз да правят с касапи и дегенерати.Пази Боже за България.Нищо добро не я очаква от такива хора като вас.
« Последна редакция: Декември 26, 2009, 15:59:02 от хейтър »

Неактивен samvoin

• Banned
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1,074
    • Независим националистически блог
  • Зодия: Pisces Pisces
« Отговор #29 -: Декември 26, 2009, 16:03:05 »
Боже колко мъка и простотия има по този свят Боже,български уж "националисти"защитават мюсюлмански ......,християни защитават мюсюлмани.Българи по произход защитават убийции касапи на българи.БОЖЕ ПРОСТИ ИМ,ТЕ НЕ ЗНАЯТ КАКВО ВЪРШАТ.С елементарното си и глупаво мислене,тези пишлемета поощтряват унищожението ни.Цялата история на България обезмислихте,направихте съюз с касапите и терористите и сега ще ми защитавате,отклонни предатели и друговерци.Дано Господ се смили над заблудените ви и объркани душици,ако имате такива.Не случайно лидера ви Боян Педерасате се славеше в Родопите като ненадминат гей и прославен антибългарин,даже и комунистите го наградиха с почести,заради антибългарската си пропаганда.Ако такова е лицето на българският национализъм-малки посерковци,изживяващи се като ислямистчета и германифилчета,защитаващи чужди нам идеологии и религии,нищо добро не чака България.Заради малки пикливи,ебливи пубери-неориентирани,правещи се на националисти(защото така е модерно),докараха България на това положение,поне като не разбирате от национализъм не си правете номера с бългрите,защото ако вие харесвате тези долнопробни говеда и лайна-помаците,останалите българи ги презират.Българите мразят помаците,помаците мразят българите-така е било в миналото,така ще бъде и в бъдеще.Само едни предателчета като вас се намериха да застанат на страната на врага.Е щом сте решили да работите срещу българите и България,поне си кажете правичката-ние сме ислямски подлоги и работим против единственото спасение на българите-православието.Едно време помаците рушаха и палеха бъгарските църкви и издигаха на тяхно място джамии.На митинг в Смолян-крещяха смърт на българите и ислямски джихат.Искаха да ги наричаме турци,защото не искаха да се сравняват с роби като нас.Същите боклуци дето защитавате,преди години биеха и ритаха националистите и бяха горди от това че са клали българи,обаче сега вече си имат и защитници.Другият път като крещят по митингите смърт на българите,може да идете и вие да покрякате с тях.Каква идилия стана,доскоро помаци и патриоти се мразеха,сега решили да ги интегрират в обществото  :-D Смешници,да ви сера на проклетата идеология,щом сте решили да защитавате касапите на българският народ.Друг път когато помаци псуват и унижват българи,ще знам че това става с одобрението на националистите.Когато тръгнат пак да палят и горят църкви,ще знаеме че пишлеметата правещи се на националисти ги подкрепят и защитават.А между другото,тези  получовеци-помаците,много ви искат на техните митинги,много ще ви се зарадват като в ивидят че сте българи,ще ви организират такъв бой,ще само като чуете ислям и ще се насерете от страх.Елате на ислямските им митинги и кажете че сте българи само че после си носете бинтове и лекарства за главите.Знам че повечето от вас не са виждали помак на живо но едва л инякой от вас ще си вземе поука от това което написах.Така че когато един ден вашите помашки събратя поискат независимост на Родопите,да не тръгнете да се оправдавате че не сте знаели че са такива.Помнете че моркова върви заедно с тоягата.И няма да ви се размине наказанието.Защото рано или късно където има мюсюлмани има и войни,насилия и кръв.И Родината ни няма да направи изключение,от Югославия и Чечня,вървиме по същият път по които тръгнаха и те.Само да ви припомня че през времето когато си мислите че тези бъдещи терористи,са ваши братя вие ще бъдете наричани от тях,презрително "гяури"и роби.Вие ги наричате братя,те ви наричат гяури и роби,наричат ви свине и мръсни неверници а вие ги защитавате.Тръгнали с нашите псевдопатриотари съюз да правят с касапи и дегенерати.Пази Боже за България.Нищо добро не я очаква от такива хора като вас.
За съжаление българската нация няма да се обедини докато глупаци като теб имат трибуна на форуми наричащи се "националистически"...
Мен лично помак не ме е наричал "гяур"...А докато има "християни и българи" презиращидруги българи и родолюбци заради Вярата и религията им /създадена от римляните и другида дели именно хора от една кръв/, то естествено е да има и българи - мюсюлмани презиращи други българи - християни и които преди да са българи, да са мюсюлмани, щом има "българи" готови да се побратимят с масови убийци на българи като гърците, пред това с българи гинали редом с нас в битката край Одрин...
ДЯКОНЕ, ОЩЕ ИМА БЪЛГАРИ!

"Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин." - Член 39 от Конституцията на Република България

http://samvoin.blog.bg/

Неактивен Panzerfaust

• Administrator
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1,350
  • Интереси: история, политика, психология, военно дело, икономика
  • Зодия: Virgo Virgo
« Отговор #30 -: Декември 26, 2009, 16:47:00 »
Помаци има всякакви. Тия, които са от Източните Родопи са доста българизирани. Имах една колежка от Златоград, която си беше покръстена, приятелят й също и ако не ми беше казала друга позната от тяхното градче, че са помаци, никога нямаше да го разбера. Познавам и хора от южните кърджарлийски помашки села - Кирково, които също и дума не дават да се каже, че не са българи. В средните Родопи (Смолянско) са по-скоро нагаждачи - както дойде и каквато изгода имат. Поне с такава представа останах от тамошните хора - ако те видят, че си националист, ти се представят за големи българи, а реално не им пука. Най на запад (Якорудско, Гоцеделчевско) са фанатизирани мюсюлмани. Много съм спорил с такива. Там оправия няма.

Неактивен хейтър

• Banned
  • Junior Member
  • *
« Отговор #31 -: Декември 26, 2009, 17:37:49 »
Деца какво да ги правиш,мислят си че ще спрат света да се обедини и интернационализира.Вашата идеология е заличена и мъртва.Глобализма е навсякъде по света. :-D Между друго да поздравите ония изнасиленият от цигани,като дете Педерасате. :-D
« Последна редакция: Декември 26, 2009, 17:40:41 от хейтър »

Уредиха чужденците да купуват земя у нас

Започната от Nordwave

Отговора: 37
Прегледи: 7484
Последна публикация Октомври 29, 2013, 22:20:19
от A.C.A.B
”Амнести”: България - дискриминация и насилие

Започната от Генерал Колев

Отговора: 9
Прегледи: 1638
Последна публикация Май 30, 2009, 01:17:23