Гласувах с "не", макар че мнението ми е малко по-разширено.
Според мен, ако има закон, дадена квота, която да лимитира по някакъв начин нещата - няма проблем. Когато няма ограничение, вече опростяващия и комплексиран до незнайна степен европейски, и български народ - масово ще се впусне, и както виждаме - се впуска, в секс приключения със първата мослема, която си разтвори младите крака.
Не желая да установявам диктатура, но това е нужно, за запазването на така наречения "heritage". В един момент, ако това не се контролира, всички ще са с цвят "капучино", и генетичният ни материал ще се измени с времето. Вече се изменя! От това и се понижава интелекта.
Да не коментирам, че Библията строго го забранява.
2 Коринтяни 6:14-16
14 Не се впрягайте заедно с невярващите; защото какво общо имат правдата и беззаконието, или какво общение има светлината с тъмнината?
"впрягайте" = брак, секс