Автор Тема: Форумът преминава в "extended support"  (Прочетена 17433 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Hatshepsut

• Pharaoh
  • Administrator
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 7,099
    • Български Националисти
  • Интереси: История, Археология, Етнография, Религия, Компютри
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius
  • Religion: Paganism-Egyptian Paganism-Egyptian
Re: Форумът преминава в "extended support"
« Отговор #16 -: Август 10, 2018, 21:51:52 »
Колега Петкан,
Не си ти този, който ще ме учи на морал. Нито аз, нито Калоян те е назначил тук за морален арбитър или за надзирател. Никой не е длъжен да ти търпи обидите, псувните и подигравките, най-малко пък аз ще ги търпя.

Няма да ти търпя и лъжите, които ти безсрамно подмяташ:
- че Мишока ми е бил приятел
- че Мишока бил давал пари за форума
- че съм бил русофил и форума бил русофилски
- че не съм бил националист и т.н.

Та така, Петкане, написаното от теб не ме изненадва. А сега чуй моето решение:

Първо, изваждам те от групата Respected users.
Второ, забранявам ти достъпа до форума за 10 (десет) дни.

Сещам се, че ти вече на няколко пъти обявяваше публично, че напускаш този форум, а пък после се връщаше... не е хубаво да обещаваш нещо и после да се отмяташ и да се правиш на "ни лук ял, ни лук мирисал" :whistle:
Щом като аз си държа на думата, и ти трябва да си държиш на думата:

Не е нужно да се хабиш за бан, отивам си доброволно, но не в рая като Джордано Бруно, а по своите човешки работи.

Ако след 10-дневния бан ти напишеш в този форум (независимо дали в темите или в чата) дори само една буква или един емотикон, аз ще ти забраня достъпа до форума завинаги.
« Последна редакция: Август 10, 2018, 21:57:52 от Hatshepsut »

Неактивен HighVoltage

• Moderator
  • Senior Member
  • *
  • Публикации: 749
« Отговор #17 -: Август 10, 2018, 22:47:09 »
Hatshepsut, не се ядосвай толкова. :halo:  Наистина изглежда все едно, че не искаме да те подкрепим и да разберем мотивите ти, но тъй като сме един вид като едно семейство, образно казано, редно беше първо да го представиш като идея, а не като свършен факт. Аз така смятам. Вероятно всички сме доволни, че отлагаш решението си.

Неактивен генерал Жеков

• Adviser
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1,458
  • Интереси: История, Философия, Политика
  • Зодия: Aries Aries
  • Religion: Paganism-Tangrism Paganism-Tangrism
« Отговор #18 -: Август 10, 2018, 23:15:31 »
Подкрепям HighVoltage,така представено,преместването на форума наистина не бе посрещнато с най-върл ентусиазъм,но това не означава,че не е ползотворно.Наtshepsut,разбирам стремежа ти да докажеш своя капацитет,от страна на умения и качества,но наистина-не беше най-удачното решение да представиш идеята си като нещо решено "от днес за утре".За такова решение трябва време и "опипване на почвата".Все пак,преместих по-значимите си постове в новия форум и ще започна да публикувам паралелно тук и в другия форум.
ϟϟ|СВОБОДЕН-СОЦИАЛЕН-НАЦИОНАЛЕН| lYl 
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО И ВСИЧКО ЗА БЪЛГАРИЯ!

Неактивен Hatshepsut

• Pharaoh
  • Administrator
  • Veteran
  • *
    • Български Националисти
« Отговор #19 -: Август 21, 2018, 06:58:08 »
Според това, което съм написал в първия постинг на темата, от днес 21 август прекратявам регистрацията на нови потребители във форума.
Занапред всички желаещи ще могат да се регистрират само в новия форум:

https://bg-nacionalisti.org/BNF/index.php?action=forum

През следващите 8 години двата форума ще функционират паралелно, а след това настоящият форум ще бъде достъпен само за четене, а дискусиите ще се пренесат изцяло в новия форум.

Мисля че този срок е напълно достатъчен, приех да го удължа максимално, но да се отрича изобщо възможността ми за личностно развитие - това не мога да приема  :eusa_naughty:

Повтарям поканата си към членовете на форума да си направят регистрации и в новия форум, като гарантирам, че всеки ще заеме първоначално същата позиция, която има и тук: модераторите и в новия форум ще бъдат модератори, Site Supporters ще бъдат Advisers, а Respected users ще бъдат Premium users (има разлика в наименованията на потребителските групи).  :smile-1:
« Последна редакция: Август 21, 2018, 06:59:51 от Hatshepsut »

Неактивен Петкан

• Banned
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 8,666
  • България преди всичко!
  • Religion: Christianity-Orthodox Christianity-Orthodox
« Отговор #20 -: Август 21, 2018, 14:52:19 »
Ти, "Първа сред благородните дами" и посредствено човече, страдащо от раздвоение на личността, първо си намери си подходящ ник за форума на българските националисти, а след това се оправяй с ориентацията си за полова принадлежност и тогава приказвай за морал!
Морален съдник на индивиди като тебе няма да ставам, защото е безсмислено.
С травестити и болшевики няма смисъл да се разговаря за каквото и да е!

Цитат
Избрах си името Hatshepsut спонтанно, след като прочетох книгата на Филип Фанденберг "Нефертити". Това беше в началото на 2009 г.
Уточнявам, че тогава не знаех значението на името Хатшепсут на български език - "Първа сред благородните дами". Сега понякога си задавам въпроса дали щях да го избера, ако знаех какво значи, и отговорът е - Да.
https://bg-nacionalisti.org/BNF/index.php?topic=92.0

Тебе не съм те псувал НИКОГА, за разлика от твоя приятел Мишока.

Псувал съм тези, които заслужават-двама-трима не повече.
Питай участниците дали съм ги псувал и ще видиш резултатите.
Що се отнася до това кое е по-гадно-псувнята или предателството, питай Google.

Във форума съм се връщал винаги само заради това, че такива като тебе-травестити и рубладжийски подметки го правят за смях.
Не можеш да направиш форумът притегателен център за националистите, защото си много далеч от истинския национализъм!

Надеждата ми е в генерал Жеков!

Петкан си отива.
Да ти е честит к-н Петко и много други като него!
...
Сам си слагам бан!!!

banned
« Последна редакция: Август 21, 2018, 15:04:31 от Петкан »
Ad honores

Неактивен генерал Жеков

• Adviser
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1,458
  • Интереси: История, Философия, Политика
  • Зодия: Aries Aries
  • Religion: Paganism-Tangrism Paganism-Tangrism
« Отговор #21 -: Август 21, 2018, 16:24:07 »
Истина е,че никога не съм имал лошо отношение към участници тук,единствено може би с/у Мишока съм прескачал границата на културното отношение.С Петкан никога не съм имал някакъв проблем,от което следва също,че той не е имал лошо отношение към мен.Благодаря,Петкан,за думите ти към мен.Оценявам това ,че успях да изградя приятелски отношения с човек като теб.Проблем с друг член във форума-нямам,по отношение на новия форум съм изразил ясно и точно мнението си,като също не смятам,че съм обидил някого.Надявам се,че Мишока няма да се завърне повече в новия форум,след като този вече няма възможност за регистрация.Относно сегашната ситуация мога да кажа,че конфликтите и разделението при националистите вече е толкова често срещано,че се е превърнало в норма.
ϟϟ|СВОБОДЕН-СОЦИАЛЕН-НАЦИОНАЛЕН| lYl 
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО И ВСИЧКО ЗА БЪЛГАРИЯ!

Неактивен Hatshepsut

• Pharaoh
  • Administrator
  • Veteran
  • *
    • Български Националисти
« Отговор #22 -: Август 21, 2018, 21:37:52 »
Петкан беше споменал веднъж, че е шахматист, но в случая тактиката му бе губеща и ходовете му бяха погрешни. Нямаше как партията да завърши с победа за него или пък с реми   :aha:

Ходовете на Петкан бяха елементарни и напълно предвидими, аз бях напълно сигурен, че той ще напише точно тези думи по мой адрес. Явно това са най-силните му козове, които обаче не му донесоха никаква полза.

Мога да кажа откога започна неговото спускане по наклонената плоскост, която го доведе до бана:
Когато му дадох модераторски правомощия, аз се надявах това да му помогне да преодолее субективизма и чувството си за превъзходство, което проявяваше към някои от потребителите. Но напротив, той се самозабрави още повече и продължи с грубото си и цинично отношение, поради което загуби модераторските си права. Оттам нататък пътят му беше само надолу и той го доведе до логическия завършек - пълната забрана за достъп до форума  :police:

Между другото, неговото поведение ми е напълно ясно от психологическа гледна точка, аз го наричам "форумно дерибейство", то е много по-опасно от тролското поведение и трябва да се пресича навреме  :whistle:

Неактивен Hatshepsut

• Pharaoh
  • Administrator
  • Veteran
  • *
    • Български Националисти
« Отговор #23 -: Септември 01, 2018, 07:44:31 »
По-нагоре в темата бях споменал, че тези потребители, които са банирани тук, не са желани и в новия форум.
Това не значи, че ще ги банирам веднага и без причина, мога да дам известен толеранс. Това важи само за мен, но не и за модераторите - тъй като модераторите в новия форум имат право да банират потребители, те могат да изгонят някой такъв потребител по своя преценка и без да му дават толеранс.

Обаче ако Петкан се регистрира в новия форум, аз няма да му дам никакъв толеранс - или ще го банирам веднага, или направо ще му изтривам профилите ведно с всичките му публикации  :police:
« Последна редакция: Септември 01, 2018, 08:07:20 от Hatshepsut »

Неактивен Индивидуалист

• Adviser
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2,814
  • Не бойте се!
  • Зодия: Virgo Virgo
  • Religion: Christianity-Other Christianity-Other
« Отговор #24 -: Септември 03, 2018, 11:35:23 »
Регистрирах се оттатък преди малко.

Като се върна назад се мъча да си спомня кога съм бил изнервен или ядосан от четене или писане във форумите.
Единият случай беше с Мишока. Нещо беше досаждал във форума на Атака и дразнеше дни наред. Не съм псувал, но помня че здраво се бяхме захапали. После ми мина. Избягвах да влизам в диалог с него. После съвсем ми мина. Имаше и други случаи в годините на вихреното темпо из форума на Атака- когато често влизаха и цигани или турци и дразнеха много. После там форума се поизчисти, докато се поизчисти съвсем и от членове на форума...Май това са случаите
В тоя смисъл винаги ми е било чудно и чуждо грубото отношение между форумци. От години се знаят косвено и пак обиди, псувни, вероятно и клевети.
Пожелавам на всички ни повече себевладение. Вътрешното спокойствие е голяма сила. За духа и характера на човека.

Приятен ден!
Има Бог, значи има и надежда!
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

Неактивен Радко

• ιYι Свободен- Социален- Национален! ιYι
  • Adviser
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1,223
  • ιYι Не предавай, не лъжи, обичай Родината! ιYι
    • Ген. Христо Чаракчиев
  • Интереси: Радикален Атеизъм
  • Зодия: Aquarius Aquarius
  • Religion: Atheism Atheism
« Отговор #25 -: Октомври 04, 2018, 12:40:48 »
На форумите отдавна им отмина времето... и  връщане назад няма, защото социалните медии (в частност най- вече facebook) им иззеха функциите. В този ред на мисли, идеята тепърва да правиш нов форум и да си поставяш някакви срокове от 5 - 8 или 10 години за да ги развиваш е напълно идиотска и абсурдна. Отделно разбирам виртуалните ти амбиции да надминеш постигнатото от Калоян, ама за да го направиш, ти трябва да създадеш нещо ново, което да привлече хората, а не да правиш копие на старото... защото никое копие не надминава оригинала. Самия факт, че ти освен да си развиваш новия форум, саботираш този е показателен, че самия ти не си вярваш, че ще направиш нещо по- добро.
Един съвет от мен, за тези 8 - 10 години, които ти ще прекараш да копираш неща от на Калоян форума в твоя, по- добре излез навън, подишай малко свеж въздух, порадвай се на живота и на близките си, ако имаш такива. Така този комплекс за малоценност за който говориш, че стоиш в сянката на Калоян, може да изчезне или поне да намалее и ще започнеш да живееш един по- щастлив живот.

Неактивен Hatshepsut

• Pharaoh
  • Administrator
  • Veteran
  • *
    • Български Националисти
« Отговор #26 -: Февруари 09, 2020, 04:46:50 »
Занапред всички гости на форума, които искат да се регистрират (т.е. които са кликнали на бутона "Регистрация") ще бъдат пренасочвани към новия форум:

https://bg-nacionalisti.org/BNF/index.php?action=forum

Ако те желаят да се регистрират в новия форум, задължително трябва да кликнат и в новия форум на съответния бутон "Регистрация / Sign Up" и да завършат процеса, като приемат условията и попълнят всички необходими данни - потребителско име, парола, e-mail адрес и т.н..

Неактивен Hatshepsut

• Pharaoh
  • Administrator
  • Veteran
  • *
    • Български Националисти
« Отговор #27 -: Февруари 09, 2020, 06:32:44 »
На форумите отдавна им отмина времето... и  връщане назад няма, защото социалните медии (в частност най- вече facebook) им иззеха функциите. В този ред на мисли, идеята тепърва да правиш нов форум и да си поставяш някакви срокове от 5 - 8 или 10 години за да ги развиваш е напълно идиотска и абсурдна. Отделно разбирам виртуалните ти амбиции да надминеш постигнатото от Калоян, ама за да го направиш, ти трябва да създадеш нещо ново, което да привлече хората, а не да правиш копие на старото... защото никое копие не надминава оригинала. Самия факт, че ти освен да си развиваш новия форум, саботираш този е показателен, че самия ти не си вярваш, че ще направиш нещо по- добро.
Един съвет от мен, за тези 8 - 10 години, които ти ще прекараш да копираш неща от на Калоян форума в твоя, по- добре излез навън, подишай малко свеж въздух, порадвай се на живота и на близките си, ако имаш такива. Така този комплекс за малоценност за който говориш, че стоиш в сянката на Калоян, може да изчезне или поне да намалее и ще започнеш да живееш един по- щастлив живот.

Не съм убеден, че на форумите им е минало времето, иначе нямаше да се захвана. Да, конкуренцията на фейсбук е жестока, но там правилата стават все по-строги и цензурата все по-силна, доносничеството процъфтява и рано или късно форумите ще станат една разумна алтернатива.
Не мисля, че новия форум е копие на стария, по-скоро е негово надграждане. Аз отдавна приключих с копирането на постинги от стария в новия форум, бях планирал да копирам 20-30 хиляди постинга, но копирах само 8 хиляди.

Друго, което е предимство на новия форум и което смятам да развивам, е неговата виртуална библиотека. Понастоящем в тази библиотека с електронни книги има над 2500 файла и продължавам да добавям нови. Освен това новият форум има и блог-зона, въпреки че това е нещо второстепенно.
« Последна редакция: Февруари 10, 2020, 06:10:08 от Hatshepsut »

Неактивен Hatshepsut

• Pharaoh
  • Administrator
  • Veteran
  • *
    • Български Националисти
« Отговор #28 -: Април 02, 2020, 08:19:13 »
Измина година и половина от прекратяването на регистрацията на нови членове в стария форум.
Бях обещал, че членовете на стария форум, които се регистрират в новия форум, ще бъдат добавени в същите потребителски групи, в каквито са и в стария форум. Мисля че мина достатъчно време и който е имал желание, вече се е регистрирал.
Занапред това вече няма да важи - членовете на стария форум, които се регистрират в новия, започват като обикновени потребители, няма да вземам предвид дали в стария форум са били включени в някоя от потребителските групи или не.